Zbiórka charytatywna - pomóżmy wspólnie potrzebującym!

Aktualności forum, nabór na moderatora oraz wszelkie informacje na temat forum.

Jeśli chciałbyś pomóc to który z poniższych celów byś wybrał? Przykłady i opis w pierwszym poście.

1. Schroniska dla zwierząt
55
44%
2. Ośrodki pomocy uzależnionym
24
19%
3. Ośrodki przeciwdziałania narkomanii
6
5%
4. Domy dziecka
25
20%
5. Fundacje pomagające chorym
16
13%

Total votes: 126

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Dzielny Rybak

Unread post by Boss » 5 months ago

Latest post of the previous page:

kazdy moze przelac kase kupic cos zaniesc czy to dla domu dziecka czy schroniska ;] tylko checi potrzebne i mozna to w kazdej chwili ja ostatnio poszedlem i kupilem 10 kg karmy dla kota i psa i zanioslem do schroniska wiec kazdy moze pomagac tylko trzeba chciec ;] zawsze cos
Wasz szef! :thumbup:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!) NIE PISZ BARANIE NAZW PRZEWOŹNIKÓW. Nie polecam spożywanie narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych.!TO szkodzi życiu i zdrowiu!

Status:
ojapierdole
Dyletant
Newbie

Unread post by ojapierdole » 3 months ago

Jeśli jest ktoś z ***** to bardzo chętnie przejechałabym się z kimś akurat przed świętami do schroniska, żeby rzucić troszkę karmy dla psiaków i kotów:))

Wiadomość moderatora

a ja myślę, że taka wiedza i informacja jest nikomu niepotrzebna, nie jeden psiaczek chciałby pojechać i wyłapać większego Tygrysa... nie z nami te numery Bruner... xD

Status:
TenTamten
Narkotykacz
Użytkownik

Unread post by TenTamten » 2 months ago

Szanuje i pomagam ale w inny sposób.Bezdomnym na ulicy kupuje jedzenie daje ubranie a czasami i pójdę z nimi na ciepły obiad.

Status:
Gargameli
Kryształowa Legenda
nIePoCzYtAlNa

Unread post by Gargameli » 2 months ago

This post has high reputation.

TenTamten, nie liczy się jak i komu pomagasz, bo to sprawa stricte indywidualna... liczy się fakt, że w ogóle pomagasz!

nie każdy "ćpun" to osoba zapatrzona w dno wora... wielu...oj naprawdę wielu to osoby o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej i zawodowej, a RC czy klasyczne dragi to chwilowa odskocznia od rzeczywistości.
🅹🅰🅺 🅿🅸🆂🆉🅴🆂🆉 🅳🅾 🅼🅽🅸🅴 🆄ż🆈🆆🅰🅹 🅿🆁🅸🆅🅽🅾🆃🅴.🅲🅾🅼
Rangi na forum | Ranks on forum
Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
NIE pisz nic o metodach, czasie oraz kraju - wysyłki czy płatności. NIE pisz pełnych nazw sklepów spoza forum lub nazw podobnych forów.
DO NOT write anything about the methods, time and country - shipping or payment. DO NOT write full names of stores from outside the forum.

Status:
KrasnalOo
Ssak
Użytkownik

Unread post by KrasnalOo » 2 months ago

Gargameli wrote:
2 months ago
a RC czy klasyczne dragi to chwilowa odskocznia od rzeczywistości.
Niestety ta chwilowa odskocznia może się nigdy nie skończyć jak za bardzo się spodoba ten sport. A co do pomocy to ja najbardziej lubię pomagać zwierzętą, bo nie są niczemu winne a ludzie traktują je okropnie wręcz makabrycznie.

Status:
Gandalf
B-K Zwierz
Moderator

Unread post by Gandalf » 2 months ago

KrasnalOo, Więc róbmy wszystko, aby ten sport nigdy nie podobał się za bardzo! :)
Życie jest piękne również na trzeźwo! A napić się, zabawić z RC, czy po prostu rozerwać się każdy może przecież. :thumbup: Najważniejszy, by robić to wszystko z głową i umiarem. :P
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
NIE pisz nic o metodach, czasie oraz kraju - wysyłki czy płatności. NIE pisz pełnych nazw sklepów spoza forum lub nazw podobnych forów.
DO NOT write anything about the methods, time and country - shipping or payment. DO NOT write full names of stores from outside the forum.

Mój post był ciekawy, lub pomocny? Zostaw okejkę Image

Status:
Gargameli
Kryształowa Legenda
nIePoCzYtAlNa

KrasnalOo wrote:
2 months ago
Niestety ta chwilowa odskocznia może się nigdy nie skończyć jak za bardzo się spodoba ten sport.
to akurat kwestia mocno indywidualna.
Gandalf wrote:
2 months ago
Najważniejszy, by robić to wszystko z głową i umiarem.
bezapelacyjnie TAK.

co do samej idei pomagania xD... dziś poleciał kolejny zawieszony obiad... mnie te kilka Euro nie zbawi (ani zbiednieję, ani wzbogacę się xD)

Status:
Siema
Narkotykacz
Siema

Unread post by Siema » 2 months ago

Gargameli wrote:
2 months ago
, nie liczy się jak i komu pomagasz, bo to sprawa stricte indywidualna... liczy się fakt, że w ogóle pomagasz!

nie każdy "ćpun" to osoba zapatrzona w dno wora... wielu...oj naprawdę wielu to osoby o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej i zawodowej, a RC czy klasyczne dragi to chwilowa odskocznia od rzeczywistości.
widać ze jest tu ktos dojrzały emocjonalnie ;) co racja to racaja ;)
JAK PISZESZ DO MNIE UŻYWAJ PRIVNOTE. COM :mrgreen:

Status:
zaczek571
Sniffiarz
Użytkownik

Unread post by zaczek571 » 2 months ago

TenTamten, Raz podszedł do mnie pewien bez domny , pokazuje mi ze ma co jesc , chleb i jakiś kład do tego , kiełbasa itp Mówi ze papierosów tez nie chce bo ma ,tylko by chciał 2zł na piwo by sobie gdzieś tam siupnąc i wypić na spokojnie . Za szczerość kupiłem mu 4 paczka jak sie chłopak cieszył , może udzieleniem pomocy tego nie nazwe ale przynajmniej gościa uszczęśliwiłem trochę , tego się nie spodziewał . Do dziś sam nwm czy postąpiłem dobrze czy jednak nie ...
NIE CHCE KURWA DO OŚRODKA ,VIXA ZJADA MNIE OD ŚRODKA .Wszystko co zostało przez ze mnie opisane , jest fikcją , to tylko wytwory mojej chorej wyobraźni ;)

Status:
aras
Wściekły wąż
Gubernator

Unread post by aras » 2 months ago

zaczek571, dobrze, a czemu nie, sprawiles komus przyjemnosc i usmiech na twarzy. Twoja kasa Twoj wybor, kazdy szczesliwy.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Gargameli
Kryształowa Legenda
nIePoCzYtAlNa

Siema wrote:
2 months ago
widać ze jest tu ktos dojrzały emocjonalnie
noo... swoje lata mam... i wiele już za mną...

ważne jest to, że sam nigdy nie wiesz co Cię spotka xD... a karma lubi wracać xD