Za bardzo wyginam, co na rozluźnienie mięśni?

Ogólne dyskusje na temat research chemicals. Opisy tripów na różnych odczynnikach oraz propozycje ich mixów.
Status:
Sony
Blister
Newbie
Topic author

Unread post by Sony » 1 week ago

Witam szanowne grono. Mam Ważne pytanie. Mam w planach polatać na tematach RC, juz mam ( 4cmc, alfe, 3mmc, 3cmc, nep) i sobie tak wciągam ale wygięty chodze za bardzo, mi to nie przeskadza ale sam nie jestem na ulicach, i ludzie niekiedy się dziwnie patrzą. Wyginanie zależy od tego, że mieśnie są napięte i naprężone po przyjętej substancji, plus pobudzenie ruchowe.
Czy ktoś już to rozkminiał?
Pomyślałem ze pooprostu łykać tabletki na rozlużnienie mięśnie jakieś mocne, dobre. tak normalnie to nie potrzebne, ale w Maratonach to by było bardzo zbawienne. Albo inny jakiś sposób, Czy istnieje wgl coś takiego. Zioło rozlużnie mięśnie, ale zdecydowanie za mało(10%)Przoszę o dyskysję na ten temat i pomysły(proszę nie pisać nie ćpaj ) . Pozdro

sam nie jestem na ulicach, i ludzie niekiedy się dziwnie patrzą. Wyginanie zależy od tego, że mieśnie są napięte i naprężone po przyjętej substancji, plus pobudzenie ruchowe.
Czy ktoś już to rozkminiał?

Za bardzo wyginam, co na rozluźnienie mięśni? :crazy:

Wiadomość moderatora Gandalf

Mniej capslocku - pisz wolniej, a ładniej i nie krzycz w tytule.

Status:
Gandalf
Kryształowa Legenda
Gandalf

Unread post by Gandalf » 1 week ago

Sony, Piwo - najlepiej kraftowe, mocno chmielone. Dobrze współgra z 3MMC, 3CMC, 4CMC (przynajmniej u mnie).
Zioło nie polecam ze stymulantami - podbijają fazę bardzo często stymulanta.
Podobał Ci się mój post? Daj okejkę! Image
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
zdechlyaniol
Sniffiarz
Użytkownik

Unread post by zdechlyaniol » 1 week ago

podijam jakies piwo najbardziej mnie rozluznialo :thumbup:

Status:
matchrzan
Dyso-sensei
Użytkownik

Unread post by matchrzan » 1 week ago

Alkohol to dokładanie następnego problemu.

Możesz użyć melisy, ale działanie na receptory histaminowe może zakrzywić Ci działanie wybranej substancji.

Najlepszym wyborem będzie wysiłek fizyczny i rozciąganie.

Dodano po 4 minutach 12 sekundach:
Zamiast piwa chmielowego, jak Ci doradzono, możesz też zrobić sobie napar z szyszek chmielu, które mają właśnie działanie miorelaksyjne.
Popapeo, popapeo, popapeo atamej
Fohto pa chlep, a toka patare
Anaketo matelka ketetopa rakato łaske

Status:
sajko
Dyso-sensei
Użytkownik

Unread post by sajko » 1 week ago

Jak chcesz mocne tabsy to ogarnij sobie takie na stwardnienie rozsiane wielkosci orzecha włoskiego to powinno wystarczajaco pomóc :lol:
:?:

Status:
7thstoreyproj
Ssak
Użytkownik

Unread post by 7thstoreyproj » 1 week ago

Rozjebales sie niezle :D :D Niektorzy to nie wyciagaja wnioskow z tego co czytaja. Patrza sie bo sobie wkrecasz takie rzeczy po stimach, a moze tez pewnie ktos sie popatrzyl jak zobaczyl zgietego wpol kolesia co sie oglada wokol siebie.
Na rozluznienie miesni niewatpliwie najlepsze sa benzodiazepiny w stylu klonazepam czy diazepam, ale potrzebujesz recepty. :) Ale czy polecam bo wygięcie po cmc i hexenach? No niespecjalnie...Lepiej nauczyc sie brac w miare odpowiedzialnie a nie doprowadzac sie do tych mniej c9iekawych stanow.