Wyniki piątego konkursu na Dopek.info - mamy zwycięzców! | The results of the fifth competition - we have winners!

Wyniki piątego konkursu na Dopek.info - mamy zwycięzców! Kliknij w baner aby sprawdzić wyniki.
Status:
Montana
Psychonauta
Wieczna schiza

Wyniki piątego konkursu na Dopek.info - mamy zwycięzców! | The results of the fifth competition - we have winners!

Unread post by Montana » 1 week ago

Latest post of the previous page:

Wizzair, z chęcią przyjme paczke konkursowa :) ! :D
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Gargameli
Wściekły wąż
nIePoCzYtAlNa

Unread post by Gargameli » 1 week ago

NieZwyczajnie wrote:
1 week ago
czas spędzony na forum to czysta przyjemność
dla niektórych to przyjemność połączona z pracą xD
NieZwyczajnie wrote:
1 week ago
czyż nie?
Jasne xD
My concern is not whether God is on our side. My great concern is to be on God’s side. For God is always right! [A.Lincoln]

Status:
Wizzair
B-K Zwierz
Użytkownik

Unread post by Wizzair » 1 week ago

Obie pąki - tzn od atoma i syntetycznego oddaje pod władanie Sergiusz,

Status:
Montana
Psychonauta
Wieczna schiza

jak by paczka od atoma do mnie przyszła to był bym wdzięczny! Sergiusz, :)
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Sergiusz
Psychonauta
Administrator
Topic author

Unread post by Sergiusz » 1 week ago

Wizzair wrote:
1 week ago
Generalnie od czerwca mam detox. Coś tam czasem wrzuce ale bez szalenstw. Planowałam albo na długi weekend na 11.11 albo na święta.
Niestety od poniedziałku mam 2 tyg antybiotykoterapii a potem chwilę może zejść powrót do siebie.

Obawiam się, że do końca roku tego nie ogarne.

Weź to rozdysponuj na innych użytkowników.

Dziękuje za informacje i życzę zdrowia!

Tak więc mamy jeszcze dla Was dwa vouchery po 150zł każdy w Synthetics.pro oraz Atomchemicals.nl.
Ostatnio gdy były do przekazania 3 vouchery przekazaliśmy je trzem z czterech osób, które były w tabeli tuż poza pierwszą dziesiątką. Vouchery były trzy i dostali wszyscy prócz Doktor, także w pierwszej kolejności jedną z nagród proponuje przekazać właśnie dla niego.
Tamta sytuacja dla przypomnienia:
Sergiusz wrote:
1 month ago
Jeden ze zwycięzców - Wizzair - postanowił przekazać część bonów dla innych userów.
Zostały do wykorzystania 3 vouchery po 150 zł każdy w: Rchem.co, Mrkolekcja.com oraz Silkmixture.com
Tak jak pisałem w pierwszym poście - jeżeli sklepy się zgodzą, to w takim przypadku nagrody trafią do chłopaków, którzy byli tuż pod pierwszą dziesiątką - Doktor, janosik1358, WeedTV, Jarajsqn.
Tylko vouchery są 3 a chłopaków jest czterech, także jako, że był to konkurs na aktywność i ona jest u nas premiowana - kto pierwszy ten lepszy - jeśli ktoś z Was ma ochotę na voucher - proszę pisać w tym temacie.

I jak już będziemy mieć trzech chętnych na te vouchery to poproszę Was, abyście się dogadali między sobą na PW, kto jaki voucher dostanie. Jeżeli nie będziecie potrafili się dogadać - zrobimy losowanie.

Tak więc wydaje mi się, że Doktor jako jedyna osoba, która nie dostała żadnej nagrody pocieszenia a znalazła się w wynikach tuż pod pierwszą dziesiątką razem z innymi, którzy już coś dostali zasługuje najbardziej i to on powinien mieć pierwszeństwo wyboru.

Natomiast na drugą nagrodę nie miałem żadnego kandydata, ale Montana zgłosił się tutaj i do mnie na PW, może w konkursie był mniej aktywny ale konto od dwóch lat - myślę, że jak najbardziej możemy mu przyznać drugi voucher! :clap:

Doktor, Montana, dogadajcie się kto bierze z jakiego sklepu, z tym, że pierszeństwo w wyborze jako aktywny uczestnik konkursu ma Doktor. I jak już się dogadacie to bardzo proszę informacje wraz z adresem e-mail z którego będziecie pisać do sklepów po odbiór nagród do mnie na pw.

I przede wszystkim podziękujcie Wizzair!

Status:
Montana
Psychonauta
Wieczna schiza

oooo Serdecznie dziekuje :)!!!!

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
Wizzair
B-K Zwierz
Użytkownik

Unread post by Wizzair » 1 week ago

Jakby mi się chciało liczyć posty do mnoze ia x2 to mialbym więcej voucherow.

Swoją drogą polecam detox. Fajna sprawa, po jakimś czasie można się uzależnić od trzeźwości :-)

Status:
Doktor
Psychonauta
Użytkownik

Unread post by Doktor » 1 week ago

Wizzair wrote:
1 week ago
Jakby mi się chciało liczyć posty do mnoze ia x2 to mialbym więcej voucherow.

Swoją drogą polecam detox. Fajna sprawa, po jakimś czasie można się uzależnić od trzeźwości :-)
Wizzair, nie ułatwiasz wstrzemieżliwosci ale całkowicie się z tobą zgadzam w tej kwestii, nie mniej jednak DZIĘKUJĘ fajny gest z Twojej strony, koleżeński.

Ja również nam wszystkim życzyłbym uzależnienia od "trzeźwości"

Sergiusz, bez wątpienia dokladasz wszelkich starań żeby to forum rozwijało się w godny sposób, we właściwym kierunku, Tobie też jak i całej ekipie forum należą się również podziękowania.

Pozdrawiam wszystkich co wiedzą co jest 5 xd

Montana, odezwę się do Ciebie na PW.

Status:
Trefemmski
Dyso-sensei
Użytkownik

Unread post by Trefemmski » 1 week ago

Wizzair, luks trzeba było mi oddać. Ja twój dobry kumpel ehhh... Dzięki taki kolega z Ciebie... xD

Status:
Doktor
Psychonauta
Użytkownik

Unread post by Doktor » 1 week ago

Sergiusz, wybieram Atomchemicals, stary sprawdzony vendor

Pozdro

Status:
Sergiusz
Psychonauta
Administrator
Topic author

Unread post by Sergiusz » 5 days ago

Doktor, Montana - możecie już pisać do sklepów po odbiór voucherów! 8-)