Narkotyki płynęły w stronę USA. Spektakularna akcja Amerykanów na pełnym morzu (http://www.tvn24.pl)

Newsy ze świata używek oraz informacje na temat planowanych zmian przepisów dotyczących dopalaczy.
Status:
Boss
Wynalazca NZT
User avatar
Dzielny Rybak
Topic author
Posts: 3962
Joined: 2 years ago
Reputation: 1520

Narkotyki płynęły w stronę USA. Spektakularna akcja Amerykanów na pełnym morzu (http://www.tvn24.pl)

Unread post by Boss » 10 months ago

Amerykańska straż przybrzeżna opublikowała nagranie z efektownej akcji przeprowadzonej na wodach międzynarodowych. Morska straż przechwyciła kokainę przemycaną z Ameryki Południowej przy pomocy półzanurzalnej łodzi. Zespół straży przybrzeżnej zatrzymał na Oceanie Spokojnym półzanurzalną łódź, przy pomocy której przemycano znaczną ilość narkotyków. Narkotyki warte 570 milionów dolarów 63,5 kilograma amfetaminy w domu pod Płockiem. Akcja CBŚP Doskonale... czytaj dalej » Była to jedna z czternastu misji przeprowadzonych między majem a lipcem, w których przechwycono łącznie blisko 18 ton kokainy i 600 kilogramów marihuany. Wartość narkotyków wyceniana jest na około 570 milionów dolarów. (http://www.tvn24.pl)
prosze dodahttps://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/amerykanska-straz-przybrzezna-przejela-narkotyki-na-pelnym-morzu-mike-pence-gratuluje,952177.htmlje link mozna sobie poczytac w wolnej chwili przy kawce :thumbup: co dzieje sie na swiecie
Wasz szef! :thumbup:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!) NIE PISZ BARANIE NAZW PRZEWOŹNIKÓW. Nie polecam spożywanie narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych.!TO szkodzi życiu i zdrowiu!