Fentanyl jeszcze dostępny?

grupa substancji działających na receptory opioidowe, w tym naturalnie występujące w ludzkim organizmie peptydy.
Status:
Iwkms
Dyletant
Newbie
Topic author

Unread post by Iwkms » 3 months ago

Da się w tej chwili gdzieś kupić fentanyl lub analog? Bo nigdzie nie znalazłam :problem:

Status:
NieZwyczajnie
Odkurzacz
Użytkownik

Unread post by NieZwyczajnie » 3 months ago

This post has high reputation.

Iwkms Powiem ci tak, znam wiele lepszych sposobów na przekręcenie się niż fentek, więc zastanów się jeszcze, czy chcesz napieprzać to gówno.
Bez względu na decyzję, odpowiem na pytanie. W detalu nikt tego nie sprzedaje już. Maczanek na fentanylach na rynku już nie ma. Raz na jakiś czas u kilku większych zagranicznych vendorów wciąż pojawiają się jakieś tam analogi fentanylu. Pojedyncze z wywaloną w kosmos ceną.
Nie mniej, nie masz co szukać nawet tych vendorów, jeśli nie masz zamiaru kupić ilości towaru wartej kilka kafli.

Status:
josiek
Wściekły wąż
HedoNista

Unread post by josiek » 3 months ago

Iwkms, słuchaj NieZwyczajnie, , napisał to baaardzo dobrze. Wielu już tutaj widziałem co kończyli fentanylem w iv.... 9 stóp pod ziemią :(

Wszystkie badania opisywanych substancji - przeprowadzane są poza granicami RP! Produkty które opisuje są nielegalne na terenie RP!
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
katalizator
Szczur
Newbie

Unread post by katalizator » 3 months ago

Iwkms
Jak bardzo zależy Ci na tym gównie to można to zdobyć. Są lizaki Actiq :mrgreen: 50 oraz pillsy i ampułki. Ale cena w chuj zaporowa i czarny rynek. Nie warto marnować sobie życia tym gównem.

Status:
Gargameli
B-K Zwierz
nIePoCzYtAlNa

Unread post by Gargameli » 3 months ago

katalizator wrote:
3 months ago
Nie warto marnować sobie życia tym gównem.
I to jest chyba najbardziej trafne stwierdzenie. Nawet Vendorzy wycofali się z tego. I całe szczęście!
katalizator wrote:
3 months ago
lizaki Actiq
Raczej niedostępne, z tego co kojarzę to były w podstawowym wyposażeniu US Marines na polu walki, ale się z tego wycofano poniekąd.
po prostu jestem sobą! nikt i nic tego nie zmieni!

Status:
janosik1358
Opiowrak
Użytkownik

Unread post by janosik1358 » 3 months ago

Przeglądając te fora i te tematy, no to jak się widzi przypadki śmiertelne,to niemal co drugi jest od tego gówna, gra nie warta ryzyka.

To chyba tylko służy do zabijania siebie samego.

Zresztą ilu już Vendorów przez tą substancję zostało schwytanych...

Status:
Splash
Narkotykacz
Użytkownik

Unread post by Splash » 3 months ago

Iwkms, Mam 2 stronki , market ale sprzedaż tego cudeńka będzie zabroniona od 01.07 i vendor tylko 2 nw czy jest legitny bo jeszcze syf jakiś może wysłać .

Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik

Unread post by PanKetonWITAM » 3 months ago

Opio niestety(stety) jest już praktycznie niedostępne na rynku RC. Nie polecam eksperymentowania z niepewnymi źródłami bo bardzo łatwo o kuku przez to, że nie wiadomo co tak naprawdę w tym siedzi a różnice w dawkowaniach mogą być kolosalne :silent:
Tak szczerze to szkoda, że tak się sprawy potoczyły ale przeszłość pięknie pokazuje, że 99% rynku tak naprawdę jest niedojrzała. Opio to były zajebiste zabawki ale idioci kupujący byle co i walący na oko, vendorzy wysyłający np. Ulkę w gratisach, źle robione maczany itd. zawsze miały ten sam finał ;)
Tak naprawdę to rynek RC głównie właśnie "przez" opio i kanna jest teraz taki chujowy :thumbdown:

Status:
Gargameli
B-K Zwierz
nIePoCzYtAlNa

Unread post by Gargameli » 3 months ago

PanKetonWITAM, na Nasze szczęście nie uświadczysz opio u Vendorów. I racja czarny rynek jest niepewny i nieprzewidywalny. Choć ja osobiście miło wspominam pierwszy raz z BUCem, tak już nigdy nie wrócę do opio. No chyba, że policzone będą moje dni i godziny, ale to już wtedy apteka i lekarz... nie daj boże.
po prostu jestem sobą! nikt i nic tego nie zmieni!

Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik

Unread post by PanKetonWITAM » 3 months ago

Gargameli, no dokładnie, też nie mam zamiaru się w to bawić pomimo, że z opio potrafiłem się kontrolować przez ogromny strach przed wjebaniem się . Ale jak sobie przypomnę te kilka razy z Ulą to ehh :mrgreen:
Buca8 chcieli wprowadzić "pod lade" niedawno chemiczni którzy znikneli. Ciekawe czy miało to coś wspólnego właśnie z faktem wprowadzania opio do oferty :thumbdown: