3-CMC 13rc.eu opinie, recenzje

Obrazek

Profil sklepu: 13rc

Status:
Brokula
Ssak
Użytkownik
Reputacja: 13

Nieprzeczytany post autor: Brokula » 2 tyg. temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Taki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Status:
syluro
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 6

Nieprzeczytany post autor: syluro » 2 tyg. temu

Mam chyba to samo co na zdjeciu.
W porównaniu do 4 cmc z tego sklepu jest dobrzem 4ka to jakies nieporozumienie nic nie daje tylko cisnienie i strucie.
Co do 3ki jest lepsza .
Nosowo dawki 150-200 mg działaja poprawnie , jakies 20 minut przyjemnie , troche źrenice rozszerza , troche siada na wzrok. Po 20-30 minutach wchodzi jakieś zwierzęce parcie na kolejną dawke , otumanienie i jakies ni to pobudzenie ni to złe samopoczucie.
Ogólnie 20-30 minut przyjemnie ,2-3h strasznie.
Mocno podbija cisnienie (mi) , z pyska widac ze cos sie bralo , wyglad jak żul xd.
W porownaniu do 4ki mniejsze uboki, szybciej schodzą , 6h i nic nie widać po człowieku.
Oralnie sprawdzalem i dziala .
Dawki x2 najlepiej. Faza dłuższa , bardziej ucywilizowana , nie ma tego cisnienia na wiecej i tego strasznego rozbiegania.
Polecam mieszac 3ke z kodeina.
Mała kreska po wzieciu kody daje fajną euforie , nie ma tego pobudzenia niezdrowego , uboczne efekty o wiele mniejsze i cisnienie tez w normie.
Ogolnie działa i z opiatami fajnie się łączy

Status:
BlanTadoR
Blister
Użytkownik
Reputacja: 1

Nieprzeczytany post autor: BlanTadoR » 1 tydzień temu

Jakieś aktualne info dotyczące produktu ? :?:

Status:
JanuszKochanow
Blister
Użytkownik
Reputacja: 0

Nieprzeczytany post autor: JanuszKochanow » 4 dni temu

Siema wszystkim.
Przez wiele lat uznawałem tylko jedno polskie forum [h], ale postanowiłem coś skrobnąć tutaj na temat tego vendora. Przed przerwa 4-cmc było godne polecenia choc laboranci twierdzili że trochę żrace (za to dostałem gratis większy niż główne zamówienie). Teraz po przerwie badali to 3-cmc, wygląd trochę jak zbite grudki żółtego piasku, zapach intensywny chlorowy, a moc określaja jako średnia. Działał podobno przyjemnie ale dość łagodnie, brak mocnego wejścia i rozmywania obrazu przy dawkach 180 - 200 mg przy niskiej tolerancji na ketony (za to dość często było badane koko w ostatnim czasie). Zdecydowany plus tego to, tak samo jak wejście, łagodne zejście ;)
Nawiązalbym stała współprace ale narazie poczekam na ten nowy biały sort.

Wróć do „13rc.eu”