Ro5-4864 13rc.net opinie, recenzje

Obrazek

Profil sklepu: 13rc

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Reputacja: 217

Nieprzeczytany post autor: lolek20 » 5 mies. temu

Tutaj piszemy opinie o Ro5-4864 ze sklepu 13rc.net
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Status:
tryptodyso
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 347

Nieprzeczytany post autor: tryptodyso » 4 mies. temu

Właśnie leci do mnie w paczce, ktoś może posłowie jakie dawkowanie rozpocząć? Wiem, ze nie jest to typowe benzo, nie działa na Gaba-A, jestem zainteresowany działaniem antydepresyjnym :)

Dodano 17 lut 2018, o 12:05

Odczynnik posiada przewidywane efekty antydepresyjne oraz neuroprotekcyjne, w wyższych dawkach może powodować drgawi i podrażnienie :P Ogółem ma się nijak do RC, jest to nie doszły wynik badań labolatoryjnych, które nigdy nie doszły do skutku. Raczej nie warto marnowac kasy, testuję trzeci dzień dzisiaj i jedyne co to zauwazyłem poprawę z moją nerwicą, ale fektów jako takich nie czuć na sobie nawet po przyjęciu większej ilości roztworu. Czekam na resztę benzo od tego vendora, czuję, że będzie miazga z Flubro :D

Dodano 22 lut 2018, o 10:38

Testy zakończone tego odczynnika i niestety tak jak opis na internecie nie można od niego nic oczekiwać :P Brak działania na receptor GABA powoduje, że odczynnik nie posiada żadnych właściwości z grupy benzodiazepin.
Głównym założeniem było sprawdzenie jak ten odczynnik zadziała na moją nerwicę, której niewiele rzeczy pomagało. Podczas badań na szczurku ataki zmniejszyły się do zera, ale nie można potwierdzić, że było to spowodowane RO5-4864, należałoby sprawdzić to jeszcze na innym sczzurku :) Poza tym brak wpływu na sen, stopień energii, rozluźnienia itd :P Odczynnik tylko połowicznie rozpuścił się w alkoholu.

Badanie rozpoczeto od bardzo niskich dawkach a skończono na większych codziennie 2x idało to najlepsze efekty nie dawając żadnych odczuwalnych efektów ubocznych.

Wróć do „13rc.eu”