NEP Atomchemicals.nl opinie, recenzje

Shop Profile: Atomchemicals

Status:
Esimek
Ssak
Newbie

Unread post by Esimek » 5 months ago

Latest post of the previous page:

Fajny nepik dostałem ostatnio w gratisie polecam :D

Status:
aras
Dopaminator
Użytkownik

Unread post by aras » 5 months ago

Powiem szczerze ze na poczatku zrazil mnie odor tego NEPa, poniewaz podobny do hexa ktory kiedys zamowilem i sie zawiodlem.

Jednak po sprobowaniu pozytywnie mnie zaskoczyl! Vapuje ku zdziwieniu czysto, a efekt sniffa to poezja NEPa - dlugo sie wkreca i dziala jak nalezy :thumbup:

Moja ocena vapo 7/10, sniff 8/10 (odjete tylko za zapach, w dzialaniu 9/10).

--------------------------------------------------------------------------------------------

Very good NEP for vapo and sniff!
Works as expected, just the smell is very strong.
Highly recommended! :thumbup:
"Wszyscy gdzies zapierdalaja, huja maja, i zdychaja..." - 1P-LSD

Status:
josiek
Wściekły wąż
HedoNista

Unread post by josiek » 5 months ago

aras,
dokładnie mam te same odczucia. Jedynie co mi przeszkadza to ten dziwny zapach... on się długo utrzymuje w nosie też...
Natomiast aktualnie uważam że jest to najlepszy NEP na polskim ogródku (tak jak u innego V)

Wszystkie badania opisywanych substancji - przeprowadzane są poza granicami RP! Produkty które opisuje są nielegalne na terenie RP!
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
aras
Dopaminator
Użytkownik

Ta, moglo by sie go pewnie osuszyc albo oczyscic, ale nie ma tragedii i za leniwy jestem.
Dziala jak ma dzialac, a vapo nie gryzie ani nie smierdzi, wiec jest gitara.

Mnie odrzucilo na poczatku, bo tak samo walil pierwszy hexen jaki probowalem (taki sam odor lecz o wiele mocniejszy). A po tym hexie zabawy 15 minut a potem kardiozwala, zreszta jak po kazdym hexie, lecz tamten mial przesadzone uboki.

Status:
Pantera
Blister
Newbie

Unread post by Pantera » 5 months ago

Podeszłam do sprawy z rozmachem i mam oto 10g NEPa. Torebka żółtego prochu ze sporą ilością kryształów, całkiem sporych rozmiarow. Może dodam później fote. Zapach okropny, raczej smród, roznosi się w po całym pokoju w moment. wali jak chemiczny vibovit :lol:

Wczoraj był pierwszy dzień testów zaczęłam o 12h od naprawdę małej kreski , długości może 20 groszówki , i cały dzień dorzucalam co 3 godziny takie małe dawki. Od razu po zażyciu skupienie i chęć działania ale po godzinie brał mnie nerw. Jak za dlugo z kims rozmawialam to mnie irytowal. Nie chciałam często dorzucać więc czekałam do momentu aż senność mnie ogarnia, czyli po około tych 3 godzinach. Ostatnia dawka o 21h. O 23 zjadlam i zasnęłam chyba około 1 w nocy.

Żeby nie powtarzać błędów z wczoraj zaczęłam dziś od dawki długości połowy krótszego boku karty i takie dawki rozłożyłam sobie na cały dzień. Zaczęłam od 7 rano, super energia dobry humor, nie bylo tak drastycznego spadku energii jak przy mniejszej dawce. Nie irytuja mnie już dluzsze rozmowy, sama zagaduje, mam mnóstwo tematow. Dorzucilam o 10h i będę tak dorzucać co 3h. Tylko dziś o 19 ostatnia porcja żeby zasnąć wcześniej.
Te dwa dni lece sniffem , ale bardzo piecze w nos, krótko ale konkretnie, łzawią oczy, katar , wykręca ryja :D Nie da się wziąć kreski pod lada i wrócić jakby nic do pracy, trzeba się w kiblu zbunkrowac :shh: :D

Momentami mam wrażenie, że dopada mnie nieogar jak coś czytam / zaglebie się w papierologie. Jak ktoś mnie zagada lekka panika, że napierdole jakiś bzdur ale nie, słowa same się sensownie układają.

Jak jestem w ruchu, coś układam/chodzę to myśli są klarowne, nie ma zawiech, odpowiadam bez problemu.
Z fizycznych objawów to serce bije wyraźnie szybciej, ale nie jest to nieprzyjemne czy drażniące, raczej uczucie jakbym czekała na coś ekscytującego. Lata mi język po japie. muszę rzuć gumę ale to przy każdym pobudzaczu tak mam. I zacisk szczęk automatycznie. Oprócz tego lekkie spięcia mięśni, nawet nie skurcze.
Jutro zrobię parę kapsułek i zobaczę jak cały dzień zleci biorąc tylko kapsy bez sniffa.

Status:
MeFiuS
Psychonauta
Użytkownik

Unread post by MeFiuS » 5 months ago

Pantera,
Super recka :)
Kapsuly też mnie ciekawią :D
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
aras
Dopaminator
Użytkownik

Zauwazylem ze ten NEP ma wielka zalete oraz wade.
Mianowicie prawie mnie nie schizuje, nawet po wiekszej dawce ale wada jest to ze na drugi dzien prawie na mnie nie dziala (pewnie dlatego nie schizuje).

Dziwne, ktos tez tak ma?

Status:
josiek
Wściekły wąż
HedoNista

Unread post by josiek » 5 months ago

aras, to dobrze... NEP ma nie schizować!

Wszystkie badania opisywanych substancji - przeprowadzane są poza granicami RP! Produkty które opisuje są nielegalne na terenie RP!
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
Gargameli
Wściekły wąż
nIePoCzYtAlNa

Unread post by Gargameli » 5 months ago

aras, atomowy NEP nie schizuje. W moim odczuciu jego działanie jest mocno subtelne i co najciekawsze nienachalne. Dorzutki jak najbardziej działają, na drugi dzień również.
My concern is not whether God is on our side. My great concern is to be on God’s side. For God is always right! [A.Lincoln]

Status:
aras
Dopaminator
Użytkownik

To moze cos jest ze mna nie tak. Dorzutki slabo dzialaly, a na drugi dzien stwierdzilem ze bez sensu, bo juz takie krechy robilem.

josiek
Nie schizuje jak alfa, ale jak sie przesadzi to chyba powinno byc duzo noradrenaliny czy nie? A ja przesadzilem i serce nawet mi za bardzo nie przyspieszylo.

Gargameli
Tak bardzo subtelne. Fajnie uderzyl po dlugiej przerwie za pierwszym razem, a teraz jakby tylko w tle. Dlatego nie bede marudzil Atomowi bo sort jest aktywny ale jaltowy.

Chyba mi nie powiecie ze po 500mg (tak 0.5g!) Szczurze nepa powinienem czuc nic wiecej jak dzialanie w tle?

Zajebalem tyle z rana na sucho, jakbym jebnal tyle innego sortu to chyba by mnie w kosmos wystrzelo.
Moge reszte komus odeslac, bo idzie na smietnik niestety :cry:

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Użytkownik

Unread post by mss5mdc » 5 months ago

Długo się delektowałem tym NEPem od Atoma, zanim postanowiłem napisać o nim recenzję, ale. chciałem porównać go jeszcze do NEPa od Preda, który dostałem niedawno. Przetestowałem oba na raz i mam świeżą ocenę w głowie tych dwóch sortów. NEP od Atoma który poniżej przedstawiam na fotce, dostałem w kilku grudach i prochu w kolorze żółtawym. Nie są to kryształy, ale to w niczym nie przeszkadza. Zapach czuć wyraźnie po otwarciu wora, ale również go czuć w nosie oraz w smaku podczas wciągania. Dla mnie nie jest on zły, ani mi nie przeszkadza, ale to moja subiektywna ocena. Jest aktywny i robi taką robotę do jakiej NEP został stworzony, ale dla osób mniej obeznanych w tym odczynniku, rozszerzę trochę to. Po zaaplikowaniu bezboleśnie i bez pieczenia nosa 80mg sniffem, po 1min do 2min następuje wejście, tzw. kop dopaminowy, co może powodować lekką euforie, ale u mnie ze względu na wysoką tolerancję, ta euforia nie występuje zbytnio ;) jest fajny speed, nie za mocny i nie za lekki, taki w sam raz i cały czas jest się w dobrym samopoczuciu, wszystko się chce, gadatliwość jest ogromna i szuka się rozmowy z kimkolwiek kto jest najbliżej ;) dobry humor nie opuszcza, nosek jest suchy, nie ma żadnego kataru, a czas działania tego odczynnika u mnie trwał około 1godziny, lecz jeżeli ktoś ma niższą tolerancję na stymulanty, to czas działania wydłuży się z pewnością dwukrotnie. Występuje dość duża chęć na dorzutkę i to nie jedną. Zjazd u mnie nie występował, a z minusów jakie ma ten sort, występowała u mnie potliwość, lecz u mnie to normalne. Polecam tego NEPa wszystkim, bo jest na prawdę dobry, pomimo że ten NEP zajął u mnie drugie miejsce po BIG CRYSTAL ze względu na to, że ma dość mocny i charakterystyczny zapach oraz smak, oraz to. że ilość jakie musiałem aplikować żeby osiągnąć ten sam efekt co w BIG CRYSTAL musiały być trochę większe. ponieważ tu aplikacja 100mg, odpowiadała około 80mg NEPa kosmiczego ;) żeby osiągnąć tą samą moc i efekt działania. To jednak nie zmienia faktu, że ten NEP jest kur**sko dobry i możecie pobierać go w ciemno :) Pozdro i z fartem :wave:
Attachments
NEP ATOMCHEMICALS.jpg
NEP ATOMCHEMICALS.jpg (143.62 KiB)
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.