Temat: Ekstrakcja kodeiny z Antidolu w domu

Ogólne dyskusje na temat research chemicals. Opisy tripów na różnych odczynnikach oraz propozycje ich mixów.
Status:
4mmc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 627
Rejestracja: 1 rok temu
Lokalizacja: [email protected]
Reputacja: 58

Temat: Ekstrakcja kodeiny z Antidolu w domu

Nieprzeczytany post autor: 4mmc » 8 mies. temu

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że duża część z was zna ten sposób na otrzymanie "czystego" fosforanu kodeiny, ale dzielenie się wiedzą raz na jakiś czas gdy wchodzę na to forum z weną to już moje hobby. Poradnik udostępniam w celach edukacyjnych, ogólnie to ekstrakcje z leków są nielegalne w Polsce. Będziesz potrzebował do tego szklanki, chusteczek, łyżki i antidolu a więc:

1. Najpierw należałoby stworzyć prowizoryczny filter(chyba że ktoś ma profesjonalny w domu), a recepta na to jest prosta jak budowa cepa, bierzemy dwie chusteczki, nakładamy jedną na drugą i właśnie stworzyliśmy FILTER, dobra robota.

2. Następnie wciskamy tabletki z blistra i kruszymy je w czym tam umiesz, jak masz moździerz to używasz moździerza, a jak nie wiesz nawet co to, bo jeszcze gimnazjum nie opuściłeś to możesz to w kartkę zawinąć i młotkiem uderzyć, a jak nawet kartki nie masz to po prostu pokrusz to na stole w jadalni.

3. Proch który udało Ci się uzyskać jak mam nadzieje, wrzucasz do szklanki i lejesz bardzo malutko LODOWATEJ wody, musi być mało żeby twój prowizoryczny filter wytrzymał, a lodowata musi być bo paracetamol nie rozpuszcza się za dobrze w zimnej wodzie, a nasz upragniony fosforan kodeiny radzi sobie z tym bardzo dobrze. Należy to dobrze wymieszać tak, żeby nie było grudek.

4. Jak już wszystko wyżej przebiegło pomyślnie należałoby skorzystać z naszego filtra domowej roboty, to instalujemy go do jakiejs innej szklanki i wlewamy do niego zawartość pierwszej. Tak wiem, skomplikowane, a tak swoją drogą teraz każdy gamoń co wody nalał za dużo, bo wie lepiej odjebał lipe i mu sie to do filterka nie zmieści. Wracając do tematu taką szklankę z filtrem wypada włożyć do lodówki i dać jejj trochę czasu, pozwoli to na uzyskanie czystszej kodeiny.

5. Po wyjęciu swojego arcydzieła z lodówki w filtrze powinieneś mieć w miare suchą papkę, a w szklance kodeinę rozpuszczoną w wodzie. Filter jak jesteś łapczywym fiutem możesz wycisnąć, ale nie za mocno żeby ci paracetamol do roztworu nie wrócił, a jak masz wyjebane to go po prostu wyrzuć i tyle, gotowe. Protip: to nie jest w 100% ani 99% czysta kodeina, zawsze będzie tam trochę paracetamolu.
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
tryptodyso
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1153
Rejestracja: 9 mies. temu
Lokalizacja: Daleko
Reputacja: 364

Temat: Ekstrakcja kodeiny z Antidolu w domu

Nieprzeczytany post autor: tryptodyso » 8 mies. temu

Niestety na mnie kodeina nie działa, wyczytalem, ze jest to związane z enzymem CYP2D, który powoduje u mnie skolei, ze DXM w Acodinie działa w mniejszych dawkach :D
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
peg
Blister
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 8 mies. temu
Reputacja: 2

Temat: Ekstrakcja kodeiny z Antidolu w domu

Nieprzeczytany post autor: peg » 8 mies. temu

O toto! Też z acodinem łatwo było u mnie przesadzić i wystarczało pół tego, co brali znajomi, za to z antidolu nigdy nie udało mi się skorzystać w satysfakcjonujący sposób. Chociaż raz próbowałam thicodinu I tu miłe zaskoczenie. Ale do czasu, bo sufogwajakol zmęczył mój żołądek na kolejne 12 godzin.

Status:
human tank
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 193
Rejestracja: 9 mies. temu
Lokalizacja: Z głębin morskich
Reputacja: 28

Temat: Ekstrakcja kodeiny z Antidolu w domu

Nieprzeczytany post autor: human tank » 8 mies. temu

dxm utrudnia budowe tolerancji na opiaty, wiec nie wiem o czym mowa

moze po prostu codeina jest slabym opiatem i dlatego nie dziala?

Status:
peg
Blister
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 8 mies. temu
Reputacja: 2

Temat: Ekstrakcja kodeiny z Antidolu w domu

Nieprzeczytany post autor: peg » 8 mies. temu

O samych enzymach wcześniej wspomnianych nie słyszałam, ale zgadzałoby się częściowo z moimi spostrzeżeniami. Możliwe że są inne czynniki, bo jak mówię, ta z thicodinu zadziałała, jak powinna, niestety sulfogwajakol też. Ekstrakcję
i z antidolu robiłam kilka I zawsze bez szału.

Smartszop.pl

Wróć do „Ogólne dyskusje o RC”