strzałka do góry

Regulamin Forum Dopek.info

I. Założenia ogólne
1. Forum internetowe dopek.info służy wolnej wymianie informacji i doświadczeń na temat substancji psychoaktywnych. Panuje bezwzględny zakaz propagowania, zachęcania do zażycia bądź sposobie pozyskania lub wytworzenia środków zabronionych w kraju użytkownika.
2. Forum przeznaczone jest dla osób pełnoletnich oraz świadomych zagrożeń wynikających z używania środków odurzających.
3. Warunkiem korzystania z forum jest dobrowolne zaakceptowanie przez użytkownika postanowień Regulaminu.
4. Administracja forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie.
5. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie szkody wynikłe z korzystania z forum.
6. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści reklamowe zamieszczane na forum oraz treści i banery zamieszczane przez Sklepy Partnerskie.
7. Treści i wiadomości zamieszczane na Forum nie muszą być zgodne z prawdą i mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości przez co nie mogą być używane jako dowody w prawnym znaczeniu.
8. Administracja nie odpowiada za posty wstawiane przez Użytkowników oraz nie popiera wszelkich treści propagujących przyjmowanie substancji zagrażających zdrowiu. Jeśli widzisz jakieś treści niezgodne z prawem koniecznie zgłoś je do Administracji/Moderatora, a przyspieszy to ich usunięcie.
9. W przypadku toczących się postępowań Administracja może przekazać pozostające w jego posiadaniu dane Uczestników Forum sądowi, policji, prokuraturze i innym uprawnionym organom państwa.
10. Rejestracja na Forum automatycznie oznacza zgodę Użytkownika na otrzymywanie e-maili z informacjami o zmianach na Forum oraz na otrzymywanie e-maili reklamowych.


II. Zasady korzystania z forum
1. Przed założeniem nowego wątku Użytkownik jest zobowiązany sprawdzić czy na forum nie znajduje się podobny lub taki sam wątek. Powtarzające się wątki będą usuwane.
2. Użytkownik rejestruje się i pisze na forum na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach forum.
3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc w świecie rzeczywistym.
4. Sprawy prywatne, niezwiązane z tematem wątku winny być załatwiane wyłącznie na za pośrednictwem wiadomości prywatnej (PW).
5. Moderator Forum ma prawo do modyfikowania, kontroli oraz usuwania treści wypowiedzi, które nie spełniają warunków określonych w Regulaminie.
6. Zabronione jest wysyłanie za pośrednictwem Forum spamu.
7. Zabronione jest reklamowanie stron bez pozwolenia Administracji - tyczy się to także wiadomości prywatnych oraz sygnaturek.
8. Zabronione jest publikowanie informacji o transakcjach przeprowadzonych w Sklepach Partnerskich (w szczególności numeru konta bankowego, sposobu dostawy, informacji gdzie dana paczka się znajduje).
9. Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń kupna-sprzedaży oraz dotyczących jakichkolwiek innych przedsięwzięć.
10. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki i usuwać posty jeśli naruszają Regulamin Forum i przepisy prawa obowiązującego na terytorium Polski.
11. W przypadku rażącego naruszenia Regulaminu, Użytkownik może zostać zablokowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.


III. Ze względów bezpieczeństwa na forum zakazuję się wspominać o następujących kwestiach:
1. Gdzie obecnie znajduję się przesyłka oraz skąd dokąd zmierza.
2. Datach wysyłki i odbioru paczki.
3. Sposobie i terminach płatności.
4. Jaką metodą i przewoźnikiem jest dostarczane zamówienie.
5. Wygląd i sposób pakowania zamówienia.


 • Synthetics.pl
 • Predator-rc.nl
 • Vipchemicals.pl
 • Laboratorium-24.pl
 • Darkchem.com
 • Jedwabnyszlak.cz
 • Rcchems.eu
 • Atomchemicals.nl
 • 13rc.net
 • Sorted.org.in
 • Rchem.eu
 • Rcchemshop.com
 • Miejsce na Twoją reklamę
Reputation System ©'