trip*ych*m.***

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywne tematy | Most active topics:
Gdzie teraz na zakupy?
Rcchems.eu opinie o sklepie | opinions about shop
Status:
Lionheart
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 49

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Lionheart » 1 miesiąc temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Nie mają już malta nawet w grzybkach zmieszanego. Niestety musisz szukać dalej ;) .

Status:
Valencii
Blister
Użytkownik
Reputacja: 2

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Valencii » 1 miesiąc temu

Orientuje się ktoś w jaki sposób się regnąć u kolegów, ew jakiś contact na maila może by podrzucił?

Status:
Niedopalony
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 11

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Niedopalony » 1 miesiąc temu

Przeczytałem zaległego newsa z newslettera i trochę smutno mi się zrobiło, bo asortyment sklepu był (a zapewne dalej jest) idealnie odpowiadający moim gustom, ale prawdopodobnie długo nie będę miał jak założyć konta, bo prawdę mówiąc nie znam nikogo, kto by się bawił w rc sajko i dyso. Z jednej strony jak najbardziej rozumiem podejście vendora, bo lepiej jest, jeśli taki sklep działa i może dostarczać ludziom swoje rzeczy niezależnie od obowiązującego prawa, z drugiej wolałbym, gdyby rejestracja przypominała bardziej indywidualną weryfikację zamiast obecnego systemu.

EDIT: Akurat po pracach konserwacyjnych sklepu zdążyłem dosłownie tylko odpalić sklep, dodać przedmiot do koszyka i... wymagane logowanie :(

Status:
Vlad1234
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 0

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Vlad1234 » 4 tyg. temu

DXE+4HOMIPT, ktoś się wypowie na temat tych tabletek piorących?

Status:
Stalmer
Ssak
Użytkownik
Reputacja: 9

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Stalmer » 4 tyg. temu

W sensie blue mushroom? Świetne, serio. Testowane w warunkach polowych razem z dwoma innymi osobami, wszystkim się bardzo podobało. Odbiór muzyki typowo psychodeliczny (tj jakiej muzyki nie puścisz to stworzy niepowtarzalną atmosferę). Wizualnie może nie tak wyraźnie jak przy 1P czy większych dawkach samego homipta, ale nadal bardzo ładnie i nie mogę powiedzieć nic złego. Do tego ta dysjocjacyjna nuta sprawia, że siedząc w miejscu można podróżować "w czasie i przestrzeni". Absolutnie warte swojej ceny, jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Status:
GOM
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 34

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: GOM » 3 tyg. temu

Pamiętam swój pierwszy raz na Blue Mushrooms. Świeżość fazy przypomniała mi dwa najpiękniejsze momenty ćpuńskiego życia gdy po raz pierwszy odkrywałem magię psychodelików za pomocą LSD oraz dydocjantów z m-hole na MXE a później błogość tripa i przecudowny afterglow po MXP. Późniejsza posucha na rynku niestety zepchnęła moje doświadczenia głównie na Difenidynę, a ograniczony czas na psychodeliczne hobby zmusił mnie do zastąpienia lizergamidów tryptaminami, których czas działania zamyka się w 3-5h. Dlatego znudzony już kilkunastomiesięcznym praktykowaniem Miprocyny do Blue Mushroom podszedłem bez większego zaintrygowania... co okazało się korzystne, bo zaskoczenie ze zjawiskowości tripa i poczucia powiewu świeżości po półtorarocznej monotonii badań, sprawiło że zachwyt podróżowaniem odżył na nowo.

Zdecydowanie przy Niebieskich grzybkach S&S w postaci samotności, mroku i słuchawek na uszach ma niebagatelne znaczenie. Powinni sprzedawać te Blue Mushrooms w komplecie z przyzwoitymi słuchawkami i mp3, żeby każdy komu nie przyszło do głowy zaangażować podczas tripowania zmysłu słuchu, miał możliwość przeżyć zupełnie inną klasę podróży w głąb siebie.

Ehhh... przez tą retrospekcję podczas pisania aż naszła mnie ochota sięgnąć do schowka po tego magicznego grzybka. Tylko kurwajegomać musiały mi się popsuć słuchawki :( a na zastępczym chińskim badziewiu nawet nie chcę podchodzić, bo wiem że tylko irytację to przyniesie
GOM
SROM
GO TO HOME

Status:
Mleczarz123
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 1

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Mleczarz123 » 3 tyg. temu

Wie ktos do kiedy potrwa przerwa?

Status:
Valencii
Blister
Użytkownik

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Valencii » 3 tyg. temu

Jw. Może ktoś się podzielić info, ew. na privka? :crazy:

Status:
sun_times
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: sun_times » 2 tyg. temu

Sklep tylko dla stalych kupujacyc lub z polecenia. Nikt Cie nie poleci to juz nie kupisz.

Status:
Mleczarz123
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 1

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: Mleczarz123 » 2 tyg. temu

Czy ma ktoś kontakt ze sklepem? Nie odpisuja na wiadomość trzeci dzień

Status:
koczownik
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 11

trip*ych*m.***

Nieprzeczytany post autor: koczownik » 2 tyg. temu

przecież pisali że ograniczają kontakt ze względu na wyciek informacji i koniec z pitu pitu na mailu, zadnych info o dostawach, terminach itp. czekac aż dojdzie. Ja ich rozumiem, jak w kolo kazdy sprzedaje na forach informacje dyskretne tylko po to zeby zablysnąc wiedza przed innymi i nie bierze poprawki na to ze tu wiecej informatowów wszelkiej masci niz klientów prawdziwych. Dziub w kubeł i czekać. Takie czasy, trzeba sie pogodzic a nie pucować na forach

Wróć do „Dopalacze sklepy”