Threecrystal.cc opinie o sklepie

Shop Profile: ThreeCrystal

Status:
Siema
Narkotykacz
Użytkownik

Unread post by Siema » 10 hours ago

Latest post of the previous page:

Ka4ap, jaką metoda zamawiałeś? Re ship jest jak wybierasz opcje kurier ;)
Gucci, Prada, Ray-Bany, koka, amfa, kryształy
Sznyty, blizny i rany, kobiety, suki i szmaty
Proce, noże, armaty, dołki, areszty, kraty
Nie bądź taki pazerny, zobaczysz, będziesz bogaty

Status:
Ka4ap
Blister
Newbie

Unread post by Ka4ap » 10 hours ago

Siema, Nie rejestrowana. I proszę bez zbędnych „pouczeń”. Pogodziłem się już z tym ze ani paczki ani reshipu nie dostanę. Stosowałem się do zaleceń V.
Żadnych postów pokroju nacisniowanego gimbusa poza jednym w ramach wyjaśnień gdyż dostałem tracking który nawet do mnie nie należał i nie przysługuje mi taki. Jedynie był kontakt na mailu. Pozdrawiam

Status:
Ka4ap
Blister
Newbie

Unread post by Ka4ap » 10 hours ago

Siema,
Nierejestrowana. Z tego co widzę od momentu jak złożyłem zamówienie (miesiąc dochodzi od złożenia) czysty cud by się ukazał jeżeli by doszła. Ale z tego co widzę jest jeszcze jeden zawodnik co 22-24 dzien czeka. Deklarowany czas już dawno temu upłynął.

Status:
pawelsniff
Szczur
Newbie

Unread post by pawelsniff » 10 hours ago

ThreeCrystal wrote:
15 hours ago
Witam,

Przepraszam za brak kontaktu w dniu wczorajszym. Z powodu osobistych nie mogłem być do waszej dyspozycji.
Całe biuro obsługi klienta wraz ze mną będzie do waszej dyspozycji do godziny 20:00 w dniu dzisiejszym. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

#3C
ThreeCrystal odpowiadacie na te maile, czy nie ? Przedwczoraj jeden mail, wczoraj mail i na żadnego do tej pory nie mam odpowiedzi

Status:
bomba97
Ssak
Newbie

Unread post by bomba97 » 9 hours ago

to samo co kolega wyżej

Status:
annarej11
Blister
Newbie

Unread post by annarej11 » 8 hours ago

To chyba trzeba się wstrzymać i nie zamawiać. Vendor zmień metodę wysyłki albo co bo dużo ludzi piszą że nie dolatuje paka

Status:
Joker
Szczur
Newbie

Unread post by Joker » 7 hours ago

Hello i did payment, and they told me that they dont have money, i ask for bank, and they told me that all gone, but now is 7 works days, and still nothing.. Maybe anyone knows what is going on?

Status:
Ka4ap
Blister
Newbie

Unread post by Ka4ap » 7 hours ago

annarej11,
Jeśli chodzi o mniejsze zamówienia można próbować , ale z większymi bym się zastanowił 100 razy jak i nie 200 bo dosyć dużo kasy można wtopić tak samo jak ja. Paka o kwocie najniższej krajowej poszła się ... :wave:

Status:
Siema
Narkotykacz
Użytkownik

Unread post by Siema » 7 hours ago

Ka4ap, czego nie rozumiesz wybierając opcje wysyłka listem sam sobie jesteś winny. Regulamin jest dla każdego i każdy ma go przestrzegać, wybrałeś opcje bez gwarancji bo się połasiłeś na kilka gorszy a płaczesz że za pake dałeś najniszą krajową to jaki problem było wybrać opcję kurier z gwarancją ;) i po 14 dniach pisać i dogadywać się o re ship ;) w razie wpadki ;)
Gucci, Prada, Ray-Bany, koka, amfa, kryształy
Sznyty, blizny i rany, kobiety, suki i szmaty
Proce, noże, armaty, dołki, areszty, kraty
Nie bądź taki pazerny, zobaczysz, będziesz bogaty

Status:
ThreeCrystal
Psychonauta
Sklep

Unread post by ThreeCrystal » 7 hours ago

Witam wszystkich,
GrzybeQ wrote:
2 days ago
ThreeCrystal, Powiem tak: dawno nic sobie nie pobierałem i dawno nic nie pisałem na forum. Po prostu wiadomo jak do w życiu, czasem nie ma okazji, są rzeczy ważne i ważniejsze. Obserwując ThreeCrystal, muszę stwierdzić, że bardzo mi się podoba jego sposób prowadzenia sklepu. Pełna profeska. Na początku nie podchodził mi ten oficjalny i oschły język co z czasem można docenić. Po prostu jak się trzeba codziennie użerać w deb.... Lepiej przejść na taki tryb. Przynajmniej wiadomo, że u takiej osoby nie będzie przypału 8-)

Pozdro. Za jakiś czas się zgłoszę bo wracam do gry i zobaczycie jak się piszę prawdziwe recenzję :thumbup:
GrzybeQ, dziękuję za dobre słowo. Do usłyszenia.
beeniepatu wrote:
1 day ago
Tomek91, na jakim etapie stanal track i po jakim czasie ruszyl? U mnie tez sie zatrzymal juz w kraju i od 3 dni cisza. Mysle, ze juz po ptokach ale moze dojdzie tak jak Tobie
beeniepatu, Edytuj swoją wypowiedź o pierwsze 3 litery swojego zamówienia. Z chęcią sprawdzę i odniosę się do Twojej wypowiedzi.
MPBS wrote:
1 day ago
Witam, mam małe pytanie w trackingu niby gołąb jest w kraju docelowym ale wyruszył z pewnej sortowni w innym kraju.
Popieram posty jak wyżej profesjonalne podejście do klienta zawsze jest odpowiedź i to prawie natychmiast, ja pomimo pierwszego jakiegoś nieudanego zamówienia nie zrażam się bo mam przejrzyste odpowiedz od Vendora.
MPBS, Jeżeli masz jakieś wątpliwości napisz na biuro obsługi klienta. Rano sprawdzę i zajmę się Twoją sprawą. Pamiętaj że pisanie o statusach trackingów na forum to duży błąd. Na forum nie siedzą tylko Twoi koledzy i przyjaciele.
Tomek91 wrote:
1 day ago
U mnie in transit czekał 6dni. A później już normalnie szło
Tomek91, Gdybyś coś potrzebował z mojej strony, odezwij się przez Biuro Obsługi Klienta. Pozostaję do Twojej dyspozycji.
Gwidon wrote:
1 day ago
Najtańsza forma wysyłki-22 dzień oczekiwania
Kto wspomoże dobrym słowem ,podniesie na duchu?
:-)
Gwidon, Odnoszę wrażenie że prowadzi Pan pamiętnik w temacie mojego sklepu. Kolejny post w którym piszesz, że czekasz na zamówienie - ale skoro do Ciebie nie trafiło to widocznie napotkało jakiś problem. Zamówiłeś bez trackingu oraz bez gwarancji, więc nie jestem w stanie Tobie pomóc. Na przyszłość jeden post naprawdę wystarczy.
messigol69 wrote:
1 day ago
3C jest szansa że promocja o której pisałeś wystartuje w tym tygodniu , albo początek następnego? Czekam na nią ze.skladaniem zamowienia
Gwidon, Witaj przyjacielu, narazie ją wstrzymałem. Muszę ogarnąć bierzące sprawy, obsługi klientów oraz bierzących zamówień.

bomba97, Poproszę 3 litery Twojego zamówienia. Jeżeli zamówiłeś kurierem, to po 14 dniach roboczych od zmiany statusu zamówienia na wysłane podchodzimy do tematu reshipu. Wczoraj nie odpisywaliśmy ale dziś już kończymy dzień z wszystkimi mailami na zielono.

pumex, Witaj, gdybyś coś potrzebował pozostaję do dyspozycji.
Pigeondove wrote:
11 hours ago
Pigeondove, Pierwsze 3 litery zamówienia?
Przesyłka utknela po wejściu do kraju docelowego od * dni stoi w miejscu

Czyżby powtórka z grudnia ?
Ka4ap wrote:
10 hours ago
Siema, Nie rejestrowana. I proszę bez zbędnych „pouczeń”. Pogodziłem się już z tym ze ani paczki ani reshipu nie dostanę. Stosowałem się do zaleceń V.
Żadnych postów pokroju nacisniowanego gimbusa poza jednym w ramach wyjaśnień gdyż dostałem tracking który nawet do mnie nie należał i nie przysługuje mi taki. Jedynie był kontakt na mailu. Pozdrawiam
Ka4ap, wszystko zgodnie z formą wysyłki którą wybrałeś.

pawelsniff, Witaj, zgodnie z postem który zacytowałeś.

bomba97, Witaj, jak wyżej.
Joker wrote:
7 hours ago
Hello i did payment, and they told me that they dont have money, i ask for bank, and they told me that all gone, but now is 7 works days, and still nothing.. Maybe anyone knows what is going on?
Joker,

We ask You for pdf. payment confirmation of your payment from Monday, but You can't delivery to use.
Payments are automatically posted after the order title. If the status has not changed automatically, we find the payment manually with confirmation that shows the sender's and recipient's details. You can't deliver it. Your post will not affect that I accept your donation. Submit what I am asking for from 3 business days and the matter will be solved.
Będę wdzięczny za każdą rzetelną opinię o naszej współpracy. Udostępnij pierwsze, bądź ostatnie 3 litery swojego zamówienia. Wypowiedź skierowana w taki spsób jest wiarygodna dla innych użytkowników forum.

#3CTEAM

Status:
Ka4ap
Blister
Newbie

Unread post by Ka4ap » 6 hours ago

Siema, Dobry człowieku , nie płacze tylko zdaje relacje z mojej współpracy z V. I nie gadaj o jakimś łaszeniu się na pare złotych XD. Skoro dana forma dostawy jest dostępna to znaczy ze powinna działać. A z tego co widzę nie tylko u mnie ten problem występuje. A jeśli chodzi o to czemu postanowiłem zapłacić te symboliczne pare złotych mniej to chciałbym cię powiadomić ze istnieje takie coś jak ferie i niektórzy ludzie próbują sobie rozłożyć czas w taki sposób aby połączyć miłe z pożytecznym i jest to idealny moment na jakiś wyjazd z rodzina. Po co miała by przylecieć do mnie „Rakieta” w 3-5 dni skoro nie miał by kto ją odebrać? Miała się załapać jeszcze na ferie ale jak widać nie dało rady.

Status:
bomba97
Ssak
Newbie

Unread post by bomba97 » 6 hours ago

ThreeCrystal, VQY juz do was napisalem ze nie mam od ponad 2 tygodni paczki a była z reshipem

Status:
ThreeCrystal
Psychonauta
Sklep

Unread post by ThreeCrystal » 6 hours ago

bomba97 wrote:
6 hours ago
ThreeCrystal, VQY juz do was napisalem ze nie mam od ponad 2 tygodni paczki a była z reshipem
Jeżeli piszesz o postępach komunikacji ze sklepem to zachowaj się ścisłości. Dziś jest 10 dzień roboczy i zgodnie z wiadomością którą otrzymałeś :

W przypadku gdy przesyłka opłacona kurierem nie trafia do klienta przez 14 dni roboczych od nadania - przysługuje reship 50 % wartości zagubionego/niedostarczonego z powodu niezależnego do sklepu. Istnieje również możliwość zwrotu btc, w wartości 50 % zamówienia.

Będziemy realizować Twój problem.
Będę wdzięczny za każdą rzetelną opinię o naszej współpracy. Udostępnij pierwsze, bądź ostatnie 3 litery swojego zamówienia. Wypowiedź skierowana w taki spsób jest wiarygodna dla innych użytkowników forum.

#3CTEAM

Status:
sajko
Dyletant
Newbie

Unread post by sajko » 6 hours ago

ThreeCrystal, napisałem do was na biuro obsługi klienta ale nikt mi nie odpisuje chodzi o zamówienie QSX... A dokładniej o zmianę maila i gdyż ten na który założone jest konto jest już nieaktualny.

Status:
ThreeCrystal
Psychonauta
Sklep

Unread post by ThreeCrystal » 5 hours ago

sajko wrote:
6 hours ago
ThreeCrystal, napisałem do was na biuro obsługi klienta ale nikt mi nie odpisuje chodzi o zamówienie QSX... A dokładniej o zmianę maila i gdyż ten na który założone jest konto jest już nieaktualny.
Witaj,

Skoro napisałeś to na pewno w 24h otzymasz odpowiedź.

Dodano po 2 minutach 55 sekundach:
Ka4ap wrote:
6 hours ago
Siema, Dobry człowieku , nie płacze tylko zdaje relacje z mojej współpracy z V. I nie gadaj o jakimś łaszeniu się na pare złotych XD. Skoro dana forma dostawy jest dostępna to znaczy ze powinna działać. A z tego co widzę nie tylko u mnie ten problem występuje. A jeśli chodzi o to czemu postanowiłem zapłacić te symboliczne pare złotych mniej to chciałbym cię powiadomić ze istnieje takie coś jak ferie i niektórzy ludzie próbują sobie rozłożyć czas w taki sposób aby połączyć miłe z pożytecznym i jest to idealny moment na jakiś wyjazd z rodzina. Po co miała by przylecieć do mnie „Rakieta” w 3-5 dni skoro nie miał by kto ją odebrać? Miała się załapać jeszcze na ferie ale jak widać nie dało rady.
Miał Pan jasno opisane warunki współpracy oraz zasad wysyłki. To Pana wybór z której opcji skorzystał i sądżę że dalsza dyskusja na ten temat jest zbyteczna bo nie wnosi nic do tematu tego sklepu. Wybrał Pan najtańszą opcję wysyłki, nie jest Pan zadowolony - przykro mi.

#3CTEAM

Status:
beeniepatu
Szczur
Newbie

Unread post by beeniepatu » 2 hours ago

ThreeCrystal, dziekuje za zwrocenie uwagi na moj post. Pytalem tylko pod katem doswiadczenie innych forumowiczow z pakami gdzie trak stoi - czy takie ruszaja czy nie. Sprawe zamowienia zalatwiam z Panstwem przez biuro obslugi - odpowiedzi dostaje na zawsze blyskawicznie i nie mam do Panstwa zadnych uwag. Dla mnie sa Panstwo TOP klasa. Jestem swiadomy pewnych sytuacji i cierpliwie czekam, bez cisnienia. Jak nie dojdzie do wiem co robic :)

Z racji obecnej sytuacji wolalbym nie dzielic sie nawet 3ma literami zamowienia