Unanswered topics

 • Topics
  Replies
  Last post
 • New post Grafik poszukiwany - bez wiekszych umiejętności
  by Executor » 21 hours ago » in Dyskusja na luzie
  The content of the last post:
  Poszukuje grafika ktory chodz trochę zna sie na rzeczy,bez wiekszych wymagań. Nic za darmo..:)
  0 Replies
  Last post by Executor
  21 hours ago
 • New post Re*lche*s.c**
  by Cactus1234 » 1 day ago » in Dopalacze sklepy
  The content of the last post:
  Zamawiał ktoś? Oferta ciekawa, na różowym widziałem topic ale brak żadnych opinii.
  0 Replies
  Last post by Cactus1234
  1 day ago
 • New post Trufle
  by ernst » 1 day ago » in Aspekty prawne
  The content of the last post:
  Czy ja dobrze myślę że można je do nas przywieść legalnie? Proszę o szybką odpowiedź kogoś kumatego
  0 Replies
  Last post by ernst
  1 day ago
 • New post www.ch**sr*e**ch.com
  by aras » 6 days ago » in Dopalacze sklepy
  The content of the last post:
  Duzo opinii na Trustpilot, ale te moga byc latwo sfalszowane.
  Szybko odpisuja na maila.

  Ktos zna "szukaczy chemikaliow" :D ?
  0 Replies
  Last post by aras
  6 days ago
 • New post Aby nie skonczyc jak John McAfee...
  by aras » 1 week ago » in Zdrowie i Detoks
  The content of the last post:
  Wrzucam tu linka do jednego z filmow zalozyciela antywirusa o jego imieniu.
  Ten film.jest akurat smieszny, ale jak podpatrzycie jego Twittera to zobaczycie jaki to jest chory czlowiek.
  Polecam tez dokument o nim.
  Prowadzil swoja wytwornie a-php i jest podejrzewany o morderstwo.
  Strasznie poschozowany czlowiek, ale mi pomaga, bo odstrasza mnie od cpania, gdyz nie chcialbym skonczyc tak jak on.


  IMG_20200109_130238.jpg
  0 Replies
  Last post by aras
  1 week ago
 • New post Jarocin: 15 narkotykowych dilerów zatrzymanych. Szefowie są kibolami
  by josiek » 1 week ago » in Aktualności ze świata używek
  The content of the last post:
  Policjanci z CBŚ i KWP w Poznaniu zatrzymali 15 osób podejrzanych o handel narkotykami. Podczas przeszukań funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 5 kg narkotyków. Szefowie szajki wywodzą się ze środowisk pseudokibiców.

  Policjanci zostali podzieleni na kilkanaście zespołów i równocześnie wkroczyli do mieszkań wytypowanych osób. Głównie byli to mieszkańcy Jarocina i okolicznych miejscowości. W trakcie przeszukania domów i obiektów, którymi dysponowali podejrzani, funkcjonariusze znaleźli około 2,5 kg amfetaminy, około 2 kg marihuany oraz haszysz. Na poczet ewentualnych kar funkcjonariusze zabezpieczyli majątek należący do podejrzanych o wartości około 74 tys. zł. Trzech najważniejszych podejrzanych na wniosek policji i prokuratury zostało tymczasowo aresztowanych przez poznański sąd.

  Główni podejrzani rekrutowali się ze środowiska pseudokibiców. Niektórzy z nich występowali w sprawach karnych prowadzonych przez policję dotyczących kibicowskich ustawek i awantur stadionowych. Były także wobec nich stosowane zakazy stadionowe.

  Funkcjonariusze zajmujący się sprawami narkotykowymi zdobyli informacje wskazujące na mieszkańców Jarocina przy okazji innej podobnej sprawy, którą zajmowali się wiosną 2012 roku. Z tych informacji wynikało, że podejrzani zaopatrywali się w większe ilości różnych rodzajów narkotyków, a następnie rozprowadzali je przez sieć drobniejszych dilerów. Narkotyki trafiały do odbiorców w Jarocinie i okolicznych miejscowościach. W tej sprawie pojawił się również wątek paserstwa kradzionych samochodów francuskich marek.

  Sprawa prowadzona przez policjantów CBŚ i Prokuraturę Okręgową w Poznaniu to kolejne śledztwo, podczas którego skutecznie ścigani są handlarze narkotyków. Od początku pierwotnej sprawy zrealizowanej w kwietniu 2012 roku przez wyłączone postępowania do odrębnych śledztw zarzuty dopuszczenia się poważnych przestępstw usłyszało 103 podejrzanych. Śledczy łącznie przedstawili im ponad 500 zarzutów. Policjanci CBŚ odzyskali od przestępców mienie o wartości około 7 mln zł.

  zdjęcia w źródle : https://poranny.pl/jarocin-15-narkotykowych-dilerow-zatrzymanych-szefowie-sa-kibolami-zdjecia-wideo/ga/4886833/zd/7661683
  0 Replies
  Last post by josiek
  1 week ago
 • New post Duża akcja CBŚ na Podkarpaciu: 22 domy, 14 zatrzymanych, 7 kg narkotyków
  by josiek » 1 week ago » in Aktualności ze świata używek
  The content of the last post:
  Funkcjonariusze CBŚ rozbili na Podkarpaciu zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się produkcją i wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

  ak informuje policja, od ponad roku funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Przemyślu rozpracowywali grupę przestępczą, której członkowie, młodzi mężczyźni, na terenie głównie Jarosławia, ale i całego Podkarpacia, handlowali narkotykami na dużą skalę. Policjanci CBŚ ustalili, że grupa wytwarza marihuanę, którą miesza z marihuaną przemycaną z Holandii i tak przygotowany narkotyk rozprowadza wśród swoich odbiorców.

  Policjanci CBŚ przy wsparciu Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, Izby Celnej oraz policjantów z komend w Jarosławiu, Łańcucie i Przemyślu w przeszukali równocześnie 22 domy, mieszkania i samochody. Zatrzymali 14 osób, zabezpieczyli około 7 kg narkotyków, zlikwidowali dwie plantacje marihuany oraz zabezpieczyli mienie na łączną kwotę 65.000 zł w tym 52.000 zł w gotówce.

  Podejrzanym Prokuratura Okręgowa w Przemyślu przedstawiła zarzuty z zakresu działalności w zorganizowanej grupie przestępczej, produkcji narkotyków oraz wprowadzaniu ich do obrotu. Podejrzani to mężczyźni w wieku od 18 do 40 lat, głównie mieszkańcy Jarosławia i okolic.

  Sąd Rejonowy w Przemyślu względem czterech podejrzanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, względem pozostałych podejrzanych zostały zastosowane wolnościowe środki zapobiegawcze.


  zdjęcia w źródle

  źródło: https://nowiny24.pl/duza-akcja-cbs-na-podkarpaciu-22-domy-14-zatrzymanych-7-kg-narkotykow-foto/ga/5763779/zd/8825657
  0 Replies
  Last post by josiek
  1 week ago
 • New post ZATRZYMANY 31-LATEK UKRADŁ TABLICE, AUTEM UDERZYŁ W DRZEWO, PRÓBOWAŁ UCIEC Z MIEJSCA ZDARZENIA I W DODATKU POSIADAŁ NARK
  by josiek » 1 week ago » in Aktualności ze świata używek
  The content of the last post:
  W centrum Olsztyna kierujący osobowym nissanem stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 31-latek usiłował oddalić się z miejsca zdarzenia, ale uniemożliwił mu to funkcjonariusz służby więziennej, który był świadkiem zdarzenia i zatrzymał agresywnego mężczyznę. Okazało się, że 31-latek, chwilę wcześniej ukradł tablice rejestracyjne z jednego z zaparkowanych aut na terenie miasta oraz jest podejrzany o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
  W ubiegłą środę (01.01.2019) olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży tablic rejestracyjnych, do której doszło na terenie jednego z miejskich parkingów. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że zgłaszający – którym okazał się będący po służbie funkcjonariusz służby więziennej Aresztu Śledczego w Olsztynie – zobaczył mężczyznę dokonującego kradzieży tablic rejestracyjnych z zaparkowanego samochodu. Mężczyzna, kiedy został zauważony przez świadka, natychmiast uciekł do osobowego nissana i odjechał. Po kilkuset metrach stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 31-latek próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, ale uniemożliwił mu to podążający za nim świadek kradzieży, który zatrzymał agresywnego mężczyznę i przekazał go policjantom.

  Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec Działdowa, który w chwili zdarzenia był trzeźwy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po udzielonej mu pomocy medycznej trafił do policyjnego aresztu. Z uwagi na podejrzenie, że mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających pobrano od niego krew do badań. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 31-latek od 2010 roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

  Ponadto w trakcie przeszukania auta, funkcjonariusze znaleźli woreczek strunowy z zawartością zielonego suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana. Zabezpieczone substancje przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

  31-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci nałożyli na niego również mandaty karne za liczne wykroczenia w ruchu drogowym, których mężczyzna dokonał podczas swojej nieodpowiedzialnej jazdy.

  źródło: http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/65196,Zatrzymany-31-latek-ukradl-tablice-autem-uderzyl-w-drzewo-probowal-uciec-z-miejs.html
  0 Replies
  Last post by josiek
  1 week ago
 • New post CBŚ w Grudziądzu zatrzymało dilerów narkotyków i dopalaczy. Handlarze mają 25 i 26 -lat!
  by josiek » 1 week ago » in Aktualności ze świata używek
  The content of the last post:
  Do policyjnego depozytu trfaiło m.in. urządzenie do produkcji tabletek

  - Na miejscu policjanci zabezpieczyli 400 g marihuany i 13 g amfetaminy - informuje Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. - Także 15 kg różnych substancji służących do produkcji dopalaczy i ok. 2 tys. gotowych tabletek.

  Do policyjnego depozytu trafiły także wagi, woreczki foliowe i urządzenie do produkcji tabletek tzw. tabletarka.

  Jak wynika z ustaleń CBŚ tabletarka tylko w czasie jednej godziny mogła wyprodukować ok. 3.600 szt. gotowych tabletek dopalaczy. Mogły one być sprzedawane przez podejrzanych na terenie całego kraju za pośrednictwem internetu, a za jedną tabletkę handlarze mogli żądać kwoty nawet 8 złotych.

  Zabezpieczone substancje służące do produkcji dopalaczy trafią wkrótce na specjalistyczne badania do Państwowej Inspekcji Sanitarnej. - Od wyników tych badań zależeć będą ewentualne, dalsze zarzuty w tej sprawie - wyjaśnia Monika Chlebicz.

  Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnej izby zatrzymań. Usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków.

  Wczoraj po rozpatrzeniu wniosku prokuratora sąd zdecydował, że najbliższe 3 miesiące obaj spędzą w areszcie. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Toruniu.

  Trwają ustalenia osób mających związek z tym przestępczym procederem. Policjanci zaznaczają, że sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe są kolejne zatrzymania.


  Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków grozi kara do 12 lat więzienia. Natomiast za sprzedawanie substancji niebezpiecznych dla zdrowia i życia Państwowa Inspekcja Sanitarna może wymierzyć karę grzywny od 20 tys. zł nawet do miliona.

  Kto chce zobaczyć jak wygląta tabletarka ? , zdjęcia w źródle


  Źródło: https://pomorska.pl/cbs-w-grudziadzu-zatrzymalo-dilerow-narkotykow-i-dopalaczy-handlarze-maja-25-i-26-lat-zdjecia-wideo/ga/6427980/zd/10228392
  0 Replies
  Last post by josiek
  1 week ago
 • New post Rozbito gang handlarzy dopalaczami. Działał na Śląsku i w Małopolsce
  by josiek » 1 week ago » in Aktualności ze świata używek
  The content of the last post:
  Prokuratura oskarżyła 31 osób o handel dopalaczami na Śląsku i w Małopolsce. Odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wprowadzanie do obrotu substancji zagrażających życiu. Wśród podejrzanych ma być syn konsula RP w jednym z azjatyckich państw.

  Prokuratura oskarżyła 31 osób o handel dopalaczami na Śląsku i w Małopolsce. Odpowiedzą za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wprowadzanie do obrotu substancji zagrażających życiu. Wśród podejrzanych ma być syn konsula RP w jednym z azjatyckich państw. Foto: Andrzej Grygiel / PAP

  Prokuratura Okręgowa w Gliwicach

  Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Gliwicach, grupa działała w Krakowie, Katowicach, Gliwicach, Chorzowie, Bytomiu, Jaworznie, Rybniku, Tarnowie, Zakopanem, Bochni i w Sosnowcu. Tam prowadziła sklepy z "produktami kolekcjonerskimi" - talizmanami, amuletami. Punkty działały jak twierdza. O tym, kto miał do nich wstęp decydował sprzedawca, który na podstawie podglądu z monitoringu oceniał, kto może wejść do środka.  Śledztwo w tej sprawie trwało od lipca 2016 roku. Zarzuty dotyczące handlu dopalaczami usłyszało w sumie 31 osób. Większość to sprzedawcy ze sklepów. Osobą zarządzającą działalnością grupy był - wedle ustaleń prokuratury - Mikołaj C. Katowicka "Gazeta Wyborcza", która pierwsza napisała o sprawie, ustaliła, że to pochodzący z Krakowa syn konsula RP w jednym z azjatyckich państw.  Oskarżonym grozi do 15 lat więzienia

  Prokuratura potwierdza, że Mikołaj C. zajmował się zarządzaniem, zbieraniem utargów, kwestiami finansowymi, przeprowadzaniem szkoleń "prawnych",a także zapewnianiem dostaw. Prócz niego ważne stanowiska w hierarchii zajmowali też Krzysztof Ż. i Marcin W.  – Oskarżonym zarzucono działalność w zorganizowanej grupie przestępczej mającej na celu popełnianie przestępstw polegających na sprowadzeniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób poprzez wprowadzenie do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje stanowiące środki zastępcze tzw. dopalacze pod pozorem sprzedaży produktów kolekcjonerskich – podała dziś Joanna Smorczewska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.  Sprawą zajmie się sąd w Rybniku. Oskarżonym grozi do 15 lat pozbawienia wolności.  źródło: onet
  0 Replies
  Last post by josiek
  1 week ago
 • New post Rar*ch*ms.c**
  by Lucasek » 1 week ago » in Dopalacze sklepy
  The content of the last post:
  Zamawiał ktoś w tym sklepie ? ceny bardzo wysokie i nie zachęcają ale podobno to sklep LL wiec wątpię ze to jakiś wal ale lepiej zapytać bo mało jest opinii
  0 Replies
  Last post by Lucasek
  1 week ago
 • New post Prośba o identyfikację
  by swisher » 1 week ago » in Pytania i odpowiedzi
  The content of the last post:
  Witam. Dziś w rączkę wpadła mi chrupka tuBka miętowa mietowy podkład. Sniff niby boli ale mięta super to łagodzi i jest spływ . Testowane po 28h bez snu gdzie było działane 4 od rch**.c*

  Malutki pasek a orzeźwia umyśl i duszę mega uspokaja i taki delikatny ale zarazem wyrazisty haj. Fakt palielm jsvzze. serowe zioło ale hmm no powiem wam że w życiu testowane tylko 4 CMC to woo ta tubka była sztos wgl nie tak mocno jak po klefie ale tak subtelnie poekniensien płynie urywa glowe.. albo to serowe zioło . Zwał ? Jaki zwał miłość do ludzi spokój opanowanie zero checi na dorzutke lekka głows i ciało . wiem jak działa klef z MJ a jak zadzialalw ta tubka . Coś pięknego nie spałem ,36h . W tubce było mozr 0.9 i od godz 15 do teraz jadłem sobie takie coś myślę że sprzęt specyficzny takintski. lekki dla głowy i ducha. Myślicie że to RC ?Czy raczej jakas prawdziwa używka
  Przy snyfie delikatny ból ale mięta zabija smak i do tego ten specyficzny zapach. Taka kwaśna tubka kwaśny spływ wejście od razu .

  Moje ciało i dusza czują się lekko a po 4 były zmęczone i zmienione . Jakieś pomysły coś ktoś ? Myślę że dałem dobra garsc info . Cena 80 zł ( wiem dużo w chuj no ale chciałem spróbować co mają chłopaki ******* scyzoryk Au Au rejony takie chyba nie sprzedałem się sam na siebie pisząc No województwo ;))

  Dziękuję za odpowiedź
  0 Replies
  Last post by swisher
  1 week ago
 • New post Sklepy z 3cmc i wysyłką do Irlandii
  by Dudzio22 » 1 week ago » in Pytania i odpowiedzi
  The content of the last post:
  Sorki zrobiło Double temat.
  0 Replies
  Last post by Dudzio22
  1 week ago
 • New post Gdzie najlepsze kanna ?
  by Kanna » 1 week ago » in Pytania i odpowiedzi
  The content of the last post:
  Pomoże ktoś coś jakieś porady gdzie najlepiej się zbuchac w tym momencie 😁 :smoke: :smoke:
  0 Replies
  Last post by Kanna
  1 week ago
 • New post Jak oczyścić i z krystalizowac obecny Hexen??
  by marcell90 » 2 weeks ago » in Stymulanty
  The content of the last post:
  Kiedyś widziałem tu temat o tym ale nie moge znaleźć. Jak oczyścić i zrobić igły domowym sposobem obecny hexen? Bo moc jest ale smród i smak okropny :D mam troche tego w i chciałbym dla siebie go oczyścić i z krystalizować, bo raczej w formie igieł juz na pólki sklepowe nie trafi :D Jak ktos wie i zna sie jak to zrobić to poprosze o przepis :D :D. Bo chemik ze mnie marny :D :D
  0 Replies
  Last post by marcell90
  2 weeks ago
 • New post Poradnik - zakup kryptowalut poprzez PSC
  by josiek » 3 weeks ago » in Bezpieczeństwo w sieci
  The content of the last post:
  Uwaga - jest to ciekawe rozwiązanie gdzie możecie szybko i w miarę anonimowo zakupić sobie BTC właśnie poprzez paysafecard.

  Ale niestety, w pewnych punktach nie da się ominąć podawania swoich danych. Ale w przypadku który podaje - wasze dane są w rękach firm które nie są w żaden sposób powiązane z systemami bankowymi w pl! Pamiętajcie także, żeby w żadnym wypadku nie łączyć podanych firm z waszymi kontami w polskich bankach (zero przelewów itp)

  Gdzie należy podać swoje dane ?
  Przy małej ilości BTC- wystarczy tylko rejestracja w Skrill oraz Revolut, coinbase

  Procedura:
  1. Zakup paysafecard w żabce (tylko za gotówke!!! Nie płaćcie przy okazji za zakupy kartą w tym samym czasie)
  2. Zasilenie konta skrill z kart paysafecard - opłata 1%
  3. Przesłanie kasy z konta skrill na revolut - opłata 0%
  4. Przewalutowanie z PLN na euro na koncie revolut - opłaty 0%, maksymalnie korzystny kurs wymiany
  5. Przesłanie EUR przelewem SEPA z revoluta na coinbase - opłata 0%, przelew w dniach pn-pt w godzinach 8-16 trwa maksymalnie 10 minut.
  6. Zakup tanio BTC w coinbase za euro (tutaj opłaty są minimalne na poziomie 1-2% do tego mega dobre kursy EUR-BTC / USD- BTC)

  WAŻNE UWAGI!!!
  Te wszystkie operacje powyżej wymagają podania waszych danych osobowych! Ale w żadnym wypadku nie róbcie żadnych przelewów ze swoich polskich kont bankowych na konta w revolucie czy skrill. Jeżeli tego będziecie się trzymać? To będą bardzo małe szanse że ktokolwiek będzie wiedział o waszych kontach w skrillu czy revolucie.
  Ale jeżeli chcecie być maksymalnie pewni swojej anonimowości, mozecie dokonać ich anonimizacji - np poprzez sposób opisany przez koleżankę @Gargameli, opis znajdziecie tutaj https://dopek.info/wasabi-wallet-dla-%22topornych%22-t3956.html. Lub w jakikolwiek inny sposób wam znany (szykanie w google nie boli)

  Tutaj koszty mogą się wachać w granicach 1-3%

  7. Wysłanie BTC z coinbase na wasabi w celu anonimizacji / lub jakikolwiek inny znany wam sposób.

  8. Wysłanie BTC na portfel Vendora!


  Jest to mega tani sposób i mega szybki!!! Cała procedura zakupu BTC w normalnym tygodniu pracy trwa - max godzinę. Koszty to zaledwie 1-3%!!!!

  Pamiętajcie o zasadach:
  Naszego podstawowego BHP - czyli adresy e-mail na anonimowych serwerach oraz VPN kiedy tylko macie możliwość.
  Nigdy nie zasilacie konta skrill czy revolut - ze swojego konta w banku w pl
  Nigdy nie zasilajcie konta w banku w PL - z konta skrill czy revolut.
  Starajcie nie używać się w w tym samym czasie w tych samych punktach - płatności z kart skrill / revolut /wasz polski bank.

  W razie wpadki bazy danych Vendora- starajcie się założyć nowe konto w jego sklepie w celu oddzielenia starych płatności od nowych :)
  0 Replies
  Last post by josiek
  3 weeks ago
 • New post Kodeina - ekstracja z Antidolu
  by pawoleh » 4 weeks ago » in Opioidy
  The content of the last post:
  Hej, nie widziałem na dopku jeszcze wątku, w którym opisywana byłaby ekstrakcja kody z Antka, więc uznałem, że o tym napiszę, bo trochę się załamałem jak wiele tu obecnych bierze thiocodin albo i antidol bez ekstrakcji niszcząc sobie zdrowie.. Może pojawić się pytanie, ale czemu Antidol zamiast Thio? Odpowiedź jest prosta; przy sulfogwajakolu ekstrakcja jest zdecydowanie cięższa. Napomnę też, że udostępniam o oczywiście w celach czysto edukacyjnych, a sam post to całkowita fikcja.. Przejdźmy do rzeczy.

  Więc, załóżmy że ktoś naprawdę nie ma czasu albo jest całkowitym amatorem, albo leniem..
  Po pierwsze, potrzebny będzie filtr; weź dwie chusteczki, nałóż je na siebie, gotowe. Teraz weź tabletki, które masz i pokrusz je na pył czym tam chcesz, młotkiem czy tłuczkiem do mięsa.. Nieważne. Następnie weź szklankę z NAPRAWDĘ zimną wodą (fosforan kodeiny dobrze się w niej rozpuszcza ;) ) Wsyp do niej uzyskany wcześniej pył, wymieszaj bardzo dokładnie, tak żeby nie było grudek. Weź teraz inną szklankę, nałóż na nią stworzony przez Ciebie filtr, przelej do niej przez niego zawartość pierwszego naczynia. Włóż teraz to do lodówki i cierpliwości, chwilę to potrwa. Im dłużej poczekasz, tym czystszą kodę dostaniesz. Swoją drogą, pamiętajcie że to nigdy nie jest nawet w 98% czysta koda, ale lepsze to niż Thiocodin. Dobra, odczekałeś? Wyjmij teraz swoje dzieło z lodówki, w filtrze powinno być coś na kształt jakiejś papki i jest to paracetamol, a w wodzie koda. Wyjeb filtr i gotowe, masz czystą kodę!
  Pamiętajcie, to wszystko czysty wymysł, nie namawiam nikogo do powtarzania tych czynności!
  No i lepiej nie wpierdalać się w jakiekolwiek opio, ale to już wasz wybór.. ;)
  0 Replies
  Last post by pawoleh
  4 weeks ago
 • New post 3Fpm + 4fma +a-pvt
  by TriPal » 4 weeks ago » in Mixy
  The content of the last post:
  Witajcie jak w temacie powiedcie mi przyjaciele jak zmixowac ów słodkości w jakich dawkach i wgl :smoke:
  0 Replies
  Last post by TriPal
  4 weeks ago
 • New post Palenie np tayfun itp
  by Tomala » 4 weeks ago » in Pytania i odpowiedzi
  The content of the last post:
  Witam wszystkich czy znacie może zaufana stronkę nie jakieś fake z paleniem bo smartszop narazie nie wysyła paczek :/ podajcie jakieś linki z dzięki z góry
  0 Replies
  Last post by Tomala
  4 weeks ago
 • New post „https://rctorreador.com/sklep/ TORREADOR uważajcie na ten sklep!!! Oszusty !!!
  by Ozeszwpyte » 1 month ago » in Scam lista - nieuczciwe sklepy
  The content of the last post:
  Tak jak w temacie naciagacze grali na zwłokę żeby okraść jak największą liczbę osób w krótkim czasie. Gdy dokonana została transakcja kontakt natychmiast się urwał. Uważajcie!!!
  0 Replies
  Last post by Ozeszwpyte
  1 month ago
 • New post Sunifiram ( DM-235 )
  by Neuron14 » 1 month ago » in Inne odczynniki
  The content of the last post:
  Witam, serdecznie.
  Kilka informacji na temat specyfiku:
  1. Https://neuroexpert.org/wiki/sunifiram-dm-235/.
  2. Https://www.ncbi.NLM.nih.gov/pubmed/12070754.

  Moje długotrwałe doświadczenie z sunifiramem potwierdza jego bardzo silne działanie nootropowe. Po wielu testach doszedłem do wniosku, że świetnie układa się w miksach z innymi nootropami tj. Coluracetam, Oxiracetam, CDP cholina (głęboka synergia).

  Czy są na forum osoby mające swoje obserwacje dotyczące sunifiramu? Opiszcie swój przypadek.

  Pozdrawiam.
  0 Replies
  Last post by Neuron14
  1 month ago
 • New post Coś legalnego podobnego do fetki ?
  by priestos » 1 month ago » in Pytania i odpowiedzi
  The content of the last post:
  Znacie coś podobnego ? Będę wdzięczny za pomoc
  0 Replies
  Last post by priestos
  1 month ago
 • New post Najlepszy euforyk na noc z Koleżanka
  by falafel » 1 month ago » in Pytania i odpowiedzi
  The content of the last post:
  hej :) jaki mix najlepiej zrobic n całą noc z koleżanka ?? ale tak żeby konar płonął bez problemu i nie opadal po 5 min. kiedys udało mi sie tak z " kokolino" mega auforia i bez problemu ze staniem.. ostatnio 3 cmc czasem 4 cmc ale z konarem tak na 70% a to mi nie starcza - co poradzicie ? nawet z viagra nie ma 100%. a sylwester sie szykuje gruby!! :D co połączyc ?? pozdro :) :D :D
  0 Replies
  Last post by falafel
  1 month ago
 • New post Gdzie najlepsze 3mmc pod sniff
  by krajnik1234 » 1 month ago » in Pytania i odpowiedzi
  The content of the last post:
  Witam, szukam wciąż najlepszego sortu 3mmc, które działa dobrze także sniff dając przy tym chęci do działania gadke itd rekreacyjnie do ludzi a nie w domu albo ciężki tenat albo do ludzi schizy. :)
  Atom powder, Grand 3mmc classic, predator ale tu przeboje z wysyłką zawsze i braki czy jeszcze inne?
  Ilość do 50g Max
  0 Replies
  Last post by krajnik1234
  1 month ago
 • New post Reviews from buyer,and talk on here, weleome
  by Chemshop888 » 1 month ago » in Chemshop888.com
  The content of the last post:
  welcome veryone,left your Reviews , so we will do my best for veryone
  thanks

  Dodano po 1 minucie :
  Wickr:onlinebestchem

  Skype:live:dfdd9a9b8016090e

  Email:[email protected]
  protonmail: [email protected]
  0 Replies
  Last post by Chemshop888
  1 month ago