Rcchems.eu opinie o sklepie | opinions about shop

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywne tematy | Most active topics:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
kikus
Blister
Użytkownik
Reputacja: 2

Nieprzeczytany post autor: kikus » 1 tydzień temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

josiek, Broussard,
I ordered 3-cmc, e-mail answers are very fast. actually they dont have 4cmc on stock but should be in days. rcchems.eu - im waiting for package. Will write review when i get it. I asked for 2g more of hex :)

Status:
josiek
Odkurzacz
Awatar użytkownika
HedoNista
Reputacja: 294

Nieprzeczytany post autor: josiek » 1 tydzień temu

Na stronie pojawiło się że jest 4-cmc.
Ja jadę na dniach testować 3-cmc od nich na słowację. Dzięki bogu że tam można sobie siupać ile się chce ;) i nikt cię o to nie zatrzyma ! szkoda że dzisiaj im 4cmc wpadło :( nie przetestuje.. w czasie jak wszystkie 4cmc na tynku są h..... może tam było by dobre ???

kikus, im going to test 3-cmc from rcchems - i will update you about it, hope you will get package with 4cmc :), i didnt get it :( only 3cmc.
Narkotyki to zło, dopalacze to zło, cukier to zło, alkohol to zło, sól to zło, szczepionki to zło, sex bez gumki to zło,
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
josiek
Odkurzacz
Awatar użytkownika
HedoNista
Reputacja: 294

Nieprzeczytany post autor: josiek » 5 dni temu

I nastał ten dzień żeby opisać jak fajnie jest u sąsiadów na Słowacji :) postanowiłem przetestować 3cmc od rcchems. Jako że zszedł się z tym wyjazd tam, to trzeba było spróbować.
Na początku była panika... Jak odbiorę to z poczty... Ale w sumie jak pomyślałem że przecież.. tam to legalne? To co mi zrobią? Pani w okienku jak usłyszała że jestem Polakiem, od raz widziała co i jak :). Oczywiście 3cmc na terenie Polski jest nielegalne, dlatego dokonalem ze znajomymi szczurami zjedzenia tego wszystkiego za granicami pl. Niestety nie dostałem 4cmc :( nie mieli. W samplu hexen, Bardzo ładne kamyczki, przytulił inny szczur.
3-cmc ładne, kamyki ładnie się kruszące! Delikatny zapach.
Wzięte sniff dawka 200mg - boli jak cholera ! Super!
Wejście delikatne, przyjemne, delikatne pocenie, drżenie rąk. Fajny stan nieogarnięcia. Jak wiadomo, moja tolerancja jest okrutna dlatego ok 30 minutach siupnalem jeszcze. Poszło pięknie. Rush wszedł :) rozplynięcie. Yeah!!!
Muzyka wchodzi, wszytko jest ok.
Czas trwania to około godzina. Potem zostaje stymulacja.
Doszedłem do wniosku że jest to delikatna wersja 3cmc, która nie wchodzi na serducho!
Oczywiście zabawa za granicą potrwała do rana.... Dorzutki i dorzutki trwały i trwały. Nosy bolą i są zajechane. Bombki - polecam ale od razu trzeba brać 300+.
Generalnie super towar. Dobrze mieć taki dostęp już opanowany, bo w pl różnie może być :)
Daje 7/10

Eng:
And the day came to describe how good it is with the neighbors in Slovakia :) I decided to test 3cmc from rcchems. When I was in slovakia i had to try it. At first there was panic ... How I will take it from the post office ... But all in all as I thought it was very easy ... Also it legal there. What will they do to me? The lady in the window, when she heard that I am from Poland, she knew what to do without any problems :). Of course, 3cmc is illegal in Poland, that's why I and my rats eat abroad pl borders. Unfortunately, I did not get 4cmc :( they did not have. In the sample i get hexen, Very nice crystals - takes by another rat. 3-cmc nice, crystals crumbling! A delicate fragrance. Taken sniff dose 200mg - it hurts like hell! Cool! Entrance delicate, pleasant, gentle sweating, shaking hands. Cool state of inconvenience. As you know, my tolerance is cruel, that's why about 30 minutes I was still scared. It went beautiful. Rush came in :) splashing. Yeah !!! Music comes in, everything is ok. The duration is about an hour. Then there is stimulation. I came to the conclusion that this is a delicate version of 3cmc, which does not enter the heart! Of course, the fun abroad lasted until morning .... The sniffs and sniffa lasted and lasted. Nose hursts. Oral eating- I recommend, but you have to take 300+ to feel something. Generally a great product. It's good to have such access already mastered, because in pl it may be different :)

I give it strong 7/10 and suggest it on parties :)
Narkotyki to zło, dopalacze to zło, cukier to zło, alkohol to zło, sól to zło, szczepionki to zło, sex bez gumki to zło,
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
kikus
Blister
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: kikus » 4 dni temu

I agreed withjosiek, . I get shipment :) rcchems you are great!! hex-en is strong! Be careful while testing!
I get new 4cmc. If you eat it around 200-300mg, euphoric state came very very fast. I can tell propably same quality like predator-rc!
Very good stuff and powerfull.

I tested 3-cmc. And it's also good. I was on Friday party for whole night. No side effects. Sniff 150mg is enough! 3-cmc is great for party! :) Of course I was taking and taking it next next next... Crazy ;/
But everybody know how is it working :)

Time of arrival is 2-3 days! Very good!
I recommend.

Status:
kikus
Blister
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: kikus » 4 dni temu

i can say after 3 days - HEXEN is very strong. like from predator-rc. Oh my.... please be carefull on it! About 3-cmc - im flying on it 3rd day - and still its good :) i recomend

Wróć do „Dopalacze sklepy”