rc**nster.s*op & boo***ab.fun

Czarna lista nieuczciwych sklepów.
Status:
Feszek
Ssak
Użytkownik
Reputacja: 8

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 6 dni temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Te Twoje fakty...

Myślisz, że służby są takie głupie że nie potrafią po nitce dojść do kłębka?

Zauważ, że zazwyczaj vendorzy są zatrzymywani po medialnej nagonce.

To, że dany vendor działa x - czasu to tylko skutek tego, że ktoś mu na to pozwalal. Nie da się rynku kontrolować w 100% ale w razie medialnej nagonki łatwo policji o sukces.

Vendorzy z DM też wpadają o ile ktoś wyżej ma w tym interes...

Status:
baklazan
Blister
Użytkownik
Reputacja: 6

Nieprzeczytany post autor: baklazan » 4 dni temu

Z teg co się orientuje obecnie wiekszosc wysylajacych z darknetu paczkomatem, wymaga że to ty wykupujesdz przesyłk do damego siębie, opłacasz ją i przesyłasz etykiete dla sprzedawcy, w takeij formie fakt jest to bezpieczne dla sprzedawcy tu się zgodzę jest to bezpiecznaz forma wysyłki dla sprzedawcy, wszak odbiorca bierze na siebie całe ryzyko i jego problem czy ma konto na słupa do opłaty czy też nie.Podobnie to czy zatrzymaja przesyłkę czy nie w takim przypadku jest bez znaczenia i nie ma wpływu na bezpieczeństwo reszty paczek wysłanych razem, wszak kazda jest od innego nadawcy. Jesli to nazyasz bezpieczna forma przesyłki to gratulacje.
Wiekszosc chyba nie dostrzega tego jak zmieniła sie sytuacja i nadal oczekuje ze sprzedawcy beda dzialac jak dotychczas. Jeslki juz porownujeszzx do darknetu to zauważ ze 99% przesyłek z poza PL to tylko i wylacznie nirejestrowany list, bo to jedyna bezpieczna dla nadawcy forma przesyłki i kwestią tylko czasu jest kiedy stanie się jedyną możliwą formą przesyłki.
A to że są u nas tacy co wysyłaja paczkomatem świadczy tylko o tym żę tak na prawdę policja nie zabrała się za temat darnetowych sprzedwców w Polsce, zauważ że u nas dopiero tych działąjacych w normalnym necie zaczeli ścigać, tych darknetowych jakoś nie kojarzę żeby któregoś zamkneli z tytułu sprzedawania na marketach. U nas nadal jeszcze czesci sie wydaje ze sklepy w normalnym necie przetrwaja i jeszcze będą świadczyć usługi jak do tej pory, płatności przelewem, wysyłka kurierem, paczkomatami, pocztą, trackingi itd to jest naiwnym głąbem. Sytuacja iść będzie tylko w jednym kierunku zaperwnienia bezpieczeństwa dla sprzedawcy z reguły kosztem konfortu i bezpieczeństwa kupującego. Z prostej przyczyny to oni ryzykują spędczenie paru lat w więzieniu a nie odbiorca, który zawsze mozę powiedzieć to nie moje nie zamawiałem i nie wiem co to jest, chuja mi zrobicie .
Odnośnie twoich faktów na temat pakowania itd Chyba z tego darknetu mało zamawiałęś, a na pewno nie z poza kraju, moze zobaczył byś ze często sam pakiet w kopercie jest bezpoieczniejszy niż wymyślne pakunki, ale to nie miejsce na dzielenie się takimi informacjami.

Status:
Ghost
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 25

Nieprzeczytany post autor: Ghost » 4 dni temu

Mam taką teorię spiskową że za każdą scam aferą kryje się troche prawdy troche krzykactwa i troche naganiania.

Obecnie jest dosłownie kilku vendorów.

Każdy ma pewnie ponad setkę zamówień dziennie.

Sam oczekuje już ponad czas na predowe zobowiązanie i cisza.

Myślę że z jednej strony to po prostu interes - priorytety większe zamówienia i czas na poważniejszą logistykę a zalegle paki dokładają po jednej dwie dziennie.
Myślę że moze być też tak że vendor zlewa temat kilku przesylek/zamówień, z którymi kij wie co sie stało bo
Ale mysle też ze w jakimś nikłym prezencie kupujący moze cos zamieszać i kręcić afery.

Wiele opcji. Kazda możliwa. Wszystkie po trosze budują temat.
Prawda jest taka że

Afery kręcą biznesem

Na zasadzie zrobienia szumu

Nie ważne jak mówią - ważne żeby mówili ;

Aczkolwiek temat ciekawy bo sam zastanawiam się skąd teraz pobierać.

Status:
3NV1L
Sniffiarz
Użytkownik
Reputacja: 37

Nieprzeczytany post autor: 3NV1L » 4 dni temu

No to niezły farmazon :D Kupowałem dziesiątki razy od polskich V z DN i nigdy żaden nie wymagał ode mnie cudów z etykietami :D

Status:
Ostatn1
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 3

Nieprzeczytany post autor: Ostatn1 » 4 dni temu

Zamawiałem w jednym i drugim. W obu przypadkach pP Pr , czas przybliżony około 1* Dni.

Wiadomość moderatora josiek

lekkie gwiazdkowanie

Status:
BnD187
Dyletant
Użytkownik
Reputacja: 0

Nieprzeczytany post autor: BnD187 » 2 dni temu

Sprawdzimy wiarygodność potwornego sklepu. Zamówienie złożone i opłacone BTC.
Uważaj z kim tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski...

Status:
Tomo
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 1

Nieprzeczytany post autor: Tomo » 15 godz. temu

Kurierem tylko warto, wtedy jest pewniak w 7 dni. Listem to daj sobie spokój, czekanie takie, że nerwicy się można nabawić :mrgreen:

Status:
DyroX
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 3

Nieprzeczytany post autor: DyroX » 9 godz. temu

Ja akurat czekam za listem od bos*a,jak narazie mija
*** dzień,dam znać co i jak jak przyleci :|

Wiadomość moderatora Haya666

Nie podajemy danych dotyczących zamówień