p******@****n*ail.*h

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat | Most active topic:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
lukasz1234
Szczur
Newbie

p******@****n*ail.*h

Unread post by lukasz1234 » 1 week ago

Latest post of the previous page:

W tamtym tygodniu miałem okazję testować Henia i elegancko działa,moc jest,troszkę dziwny zapach w nosie podobny dp bagna,czy coś w tym stylu,ale to nie przeszkadza.

kreseczka ok +/-50 Zmusza ciało i umysł do zajęcia się czymś pożytecznym i dorzutki co ok godziny,nawet dwóch robią robotę pozytywnie czyli dalej działa jak powinno.

Nep Jest też dobrą rzeczą,nieco lżejszą,ale jest dobrze i jak trzeba było trochę zwolnić to nep wtedy w zastępstwie henia,dawał mi siłę na dalszą egzystencję.

hep to nie wiem,bo przy sniffie to wlatywało jakby bezpośrednio do gardła i było mieszane z hexenem wtedy i było lepiej,więc niech sie wypowie na temat HEPa,ktoś kto go testował bez innych stymulantów...

Status:
animeversa
Narkotykacz
Newbie

p******@****n*ail.*h

Unread post by animeversa » 6 days ago

Ktoś się wypowie nt wisniowej pillsy?

Status:
Janek43
Blister
Newbie

p******@****n*ail.*h

Unread post by Janek43 » 1 day ago

Co to kurwa jest za typ. Zrobiłem zamówienia dostałem jakieś syfy i do tego słabe. Nie polecam tego gościa jak komuś zależy choć trochę na zdrowiu

Status:
SRCS
Sniffiarz
Użytkownik

p******@****n*ail.*h

Unread post by SRCS » 1 day ago

Przecież co chwilę ktoś pisze, że się struł, albo gówniany sort, a ludzie dalej zamawiają, bo zaraz jakiś naganiacz się obudzi, żeby zakopać negatywny post. :lol: :clap: :thumbdown:

Status:
Pigulak
Sniffiarz
Użytkownik

p******@****n*ail.*h

Unread post by Pigulak » 19 hours ago

Weźcie się kurwa za zdrowie, a nie pierdolicie że strute, po ulicach latają strute towary i nie narzekacie, a cieżko pomyśleć że organizm nię będzie wiecznie przyjmowal mocnych substancji? I będą mega zwały? Jak się nie wprowadzi do życia podstawowych elementów mądręgo ćpuna.
Auuuuuu lecą Świry :twisted:

Status:
animeversa
Narkotykacz
Newbie

p******@****n*ail.*h

Unread post by animeversa » 19 hours ago

Pigulak, głupi ćpun to martwy ćpun

Status:
DonCorleone
Sniffiarz
Użytkownik

p******@****n*ail.*h

Unread post by DonCorleone » 3 hours ago

Nie no całkiem spoko pyszny ma zamknięte grono ale tu chłop założył konto 2 tygodnie temu i mówi że zamówił pake u niego całkiem sztywno :) aaa i przecież dostał syf co jest nie aktywny raj dla mych uszu

Tylko sorty są aktywne a jak się nie umie cpac to się nie cpa :)
Dużo witamin elektroitow obiadek jesc każdego dnia a nie tylko jak towar sie konczy to i towar będzie lepiej smakowal

Status:
Boss
Kryształowa Legenda
Dzielny Rybak

p******@****n*ail.*h

Unread post by Boss » 3 hours ago

taka prawda ze trzeba dbac o witaminy, sen ,zdrowe jedzenie to i sort bedzie lepiej działał nie bedziemy odczuwac tak zlego samopoczucia po badaniach i przed :thumbup:
Wasz szef! :thumbup:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Wlodi
Dyso-sensei
Użytkownik

p******@****n*ail.*h

Unread post by Wlodi » 3 hours ago

Wypowiem się troche w tym temacie choć nie powinienem tego robić. Oczywiście pierwsze co to z góry zaproszę wszystkich do sklepów partnerskich z forum, ktore są zaufanymi sklepami, a niektóre na rynky są już dekade. Także mówi to samo za siebie.
Jeśli chodzi o PySznego.
Ja osobiście testowałem jego sorty.
Od 3mmc poprzez cmc i na hexenie kończąc.
Sorty są dobrej jakości i nie można tutaj powiedzieć, że wciska zanieczyszczony syf.
Jak na sprzedawce mailowego to bardzo żetelnie wywwiązuje się ze swoich obowiązków.
Z góry dodam, że nie jestem naganiaczem to tylko moja opinia. Ostatnia już w tym temacie.
Pozdrawiam i z fartem.
NIE GADAJ Z FRANCAMI BO JOSIEK CIĘ PILNUJE !!!