Viewing profile - kucezgwiazd

Szczur
User avatar
kucezgwiazd
Newbie

kucezgwiazd
Szczur
User avatar
Newbie

Contact kucezgwiazd

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
4 months ago
Last active:
1 week ago
Total posts:
28 | Search user’s posts
(0.04% of all posts / 0.22 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(19 Posts / 67.86% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(19 Posts / 67.86% of user’s posts)
Reputation:
7 [ View details | ]
 • kucezgwiazd’s recent activity
  Replies
  Date
 • O co chodzi z tymi drzewami na sajko?
  LSD załamuje głównie światło odbierane przez mózg, dzięki czemu każda tekstura jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Polecam toalety na stacji BP, są przeważnie żółte, wyraźne kwiatki na ścianach :E. Jak pierwszy raz miałem z papierami, to widziałem drzewa, które rozkładały się i składały jak akordeony podczas gry 8-)
  4 Replies
  Last post 2 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  predatorRC wrote:
  2 months ago
  oszukamy Galaktycznamoc ! :D bo to PREDATORAmoc!

  a tak apropo nowy produkt w kosmosie

  5-DBFPV HCl 

  5-Dihydrobenzofuranpyrovalerone (5-DBFPV) is an emerging drug of abuse belonging to the synthetic cathinone class. Anecdotal reports from online drug forums suggest that 5-DBFPV is popular among cathinone users as a substitute for α-PVP and MDPV.

  Dodano po 44 sekundach:
  Spokojnie wszystko Wam dotrze ;-) bez obaw !
  Matko boska białego noska, można próbkę dorzucic do paki? Bo na samo czytanie tego już mi się nostrza zmieniają w pułapki na szczury :E
  11948 Replies
  Last post 2 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  @predatorRC -

  Pytanie jak wygląda etykieta w kraju odbiorcy, bo z tego co pamiętam numery przewozowe się zmieniają w kraju odbiorcy na zupełnie inne. WIec pewnie etykiete też zalepiają :E
  A co do samej kwoty to rzeczywiście. Miałem dwóje z matematyki w licbazie i moje umiejętności liczenia powodują tworzeie się ułamków wyniku odejmowania. Masz rację, za moje nietrafione zaokrąglenie co oczywiście zwracam honor i prepraszam.
  Kwota wynosiłą nawet troche poniżej 1200 zł bez kosztów przesyłki, bo wszystko było płacone w kryptowalucie. Bo taki środek płatości preferuje. A to by wyjaśniło moją pomyłkę - bo podliczałem wszystko razem, wraz z kilkoma pozycjami o których wspominałem w komentarzach ,ale chyba za późno o nich napisałem i nie dorzuciliście ich do paczki wraz z jedną pozycją której też ostatnio brakowało. Ale to w sumie dobrze, bo wychodzi na to, że nie było ich chyba wcześniej na stanie, bo znajduje sie nowościach na stanie. Z resztą odpisaliście na tego maila, jak już paczka była dawno gotowa do wysyłki, więc podejrzewam, że ilosć wszystkich braków które miały zosta uzupełnione i wraz z tymi, z poprzedniego (w tej nieszcźesliwej paczce oraz bonus z aktualnego). Daje kwotę wartości nie całych 1500zł :). Wiec nawet dobrze sie składa :E bo teraz będzie przynajmniej. Szczegóły wyśle w komentarzu. Bo tutaj to nie potrzebne.
  Cieszę się, że trafiło to na takie tory, w dzisiejszych czasach po scamie od legala, .cc i innych jedyne co widziałem to brak domeny po jakimś czasie, a tutaj jak zawsze - pełna profeska :).
  Mail powinien już być na Twoijej skrzynce, oczywiście dziękuje za taka możliwość :).
  11948 Replies
  Last post 2 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  Szybkiedi wrote:
  2 months ago
  Daj znać na maila bo czekam na odpowiedź paka leci do mnie już 17 dni też hurt
  17 dni? Moja już od 2 miesięccy jest w trasie i jeszcze nie doszła, ale to chyba przez pewne niedociągniecie ze strony vendora. A skoro jesteśmy na takim temacie:

  @predatorRC, wysłałem Ci maila. Poraz kolejny. Jednak sprawy teraz nabrały dziwny obrót wydarzeń. Zrobił się spory problem do rozwiązania, i liczę w duchu, że 1500zł tak sobie nie zniknie.
  11948 Replies
  Last post 2 months ago