Viewing profile - NieZwyczajnie

Odkurzacz
User avatar
NieZwyczajnie
Politoksykofil

NieZwyczajnie
Odkurzacz
User avatar
Politoksykofil

Contact NieZwyczajnie

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
9 months ago
Last active:
1 hour ago
Total posts:
860 | Search user’s posts
(0.96% of all posts / 2.97 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(95 Posts / 11.05% of user’s posts)
Most active topic:
trip*ych*m.***
(30 Posts / 3.49% of user’s posts)
Reputation:
332 [ View details | ]
 • NieZwyczajnie’s recent activity
  Replies
  Date
 • Porownanie LSD-25 do RC
  @gengu Jeśli blotter 1P jest świeży, to na prawdę nie różnią się niczym. Inna kwestia że vendorzy potrafią sprzedać blotter mający 50% mocy świeżego. Jeśli uważasz że 1P nie ma podjazdu, to po prostu nie trafiłeś jeszcze na odpowiedni sort ;)
  8 Replies
  Last post 1 hour ago
 • Porownanie LSD-25 do RC
  @aras Osobiście nie mam porównania do 1cP, ale 1P i 25, często spotykam się z opinią jak bardzo się od siebie różnią... Jak to 25 jest o wiele mocniejsze... A szczerze to powiem że w ślepej próbie są całkowicie nierozróżnialne :lol:
  Inną sprawą jest moim zdaniem ALD-52, ten odczynnik w ślepej próbie bez minimalnego zawachania odróżniam od innych lizergamidów. ALD jest bardziej pluszowe i o wiele mniej wizualne.
  Podejrzewam że 1cP będzie odbiegało działaniem od 1P, no bo jednak pierścień, więc niby jedno i drugie to 3 węgle... Ale kształt cząsteczki srogo zmieniony :smoke:
  8 Replies
  Last post 2 days ago
 • Uwaga na RC na ulicy!
  bilo wrote:
  1 week ago
  Poznalem nowy 'mieszalnik'
  jest to siarczan magnezu nie wiem czy to toksyczne czy nie wiem jedynie
  Jest to zdrowa substancja, ma nawet dosyć dobry wpływ na organizm, jednak robi duże szkody gdy przyjęta jest donosowo.
  13 Replies
  Last post 6 days ago
 • Czemu decydujecie się na RC?
  aras wrote:
  1 week ago
  Natomiast kazda wrzutka mdma po jakies 100-150mg moze ze 2h?
  MDMA trzyma średnio koło 4 h, legendy mówią że potrafi nawet 7 godzin trzymać, u mnie rekordem było 6.
  Oczywiście, różni ludzie mają różny metabolizm iwgl. Plus jak masz tolerkę to faktycznie prawdziwe MDMA może ci dać trip trwający może godzinę, a przy innych empatogenach/euforykach spadek czasu działania przez tolerkę jest o wiele mniejszy... Jednak jeśli jesteś po odpowiednio długiej przerwie i jeszcze się suplementujesz w przerwach, no to spokojnie możesz liczyć na lot przekraczający nawet te 4 h.
  19 Replies
  Last post 1 week ago
 • Czemu decydujecie się na RC?
  aras wrote:
  1 week ago
  6-apb >>> mdma podobnie jak wyzej
  Powiem ci że nie zawsze :D
  Teraz 6-APB dostać trudno. MDMA zawsze łatwo idzie dostać.
  Z jakością faktycznie bywa różnie, bo możesz trafić u randomowego typka na całkowicie czysty towar, a możesz u szanowanego handlarza dostać towar który nawet nie jest chemicznie z MDMA spokrewniony.
  Jeśli chodzi o ceny, 6-APB potrafi na ten moment kosztować 20-40 € per giet, a osobiście za gram prawdziwego MDMA(które na prawdę zawierało faktyczne, dosyć czyste MDMA) nigdy nie zapłaciłem więcej niż 80 pln.
  A powiem ci nawet, że jeśli na prawdę dobrze się zakręcisz i masz farta, to zdarza się że dostaniesz w cenie 30 pln za grama. Raz w życiu nawet wychaczyłem w cenie 20 pln za gram, wsm decyzja była rozrzutnym pomysłem narąbanej głowy i byłem przekonany że towar jest lewy... Wyobraź sobie moje zaskoczenie gdy towar kupiony za tą cenę okazał się MDMA o 80% czystości ;)
  Więc MDMA lubi być od tej reguły wyjątkiem ;)
  19 Replies
  Last post 1 week ago
 • Czemu decydujecie się na RC?
  pawoleh wrote:
  1 week ago
  Np. czemu wybieracie Hex-EN zamiast fety?
  To akurat kiepski przykład, Hex-EN jest jak na stymulant dosyć euforyczny, bliżej mu do kokainy niż fety. Fetę kupisz może i 20 dychy, a jak jesteś czyimś nowym klientem to możesz na próbę wyłapać od razu całego grama zamiast jednej kreski... No ale kokainy już za cenę Hex-EN'u nie kupisz... A nawet kokaina kupiona za te 250 pln nie koniecznie będzie miała deklarowaną czystość... Jak mam być szczery, w amfetaminie nie widzę żadnego potencjału rekreacyjnego, sięgam po nią tylko jeśli jest to konieczne.
  pawoleh wrote:
  1 week ago
  Jakby nie było, nigdy nie można być pewnym co w badanym towarze siedzi.
  Po to masz testy, ćpając towar uliczny bez testowania też możesz przeżyć niespodzianki. Nie wiem jakie są statystyki w tej kwestii co prawda. Ale ze swojego przypadku jestem bardziej zrażony do klasyków niż do dopalaczy. Nie powiem że nigdy nie zdarzyło mi się dostać innego RC niż zamówiony, jednak zwykle dostarczony towar był bardzo bliski działaniem do towaru zamówionego, nie raz nawet był to produkt lepszy niż deklarowany. Nie powiem ci co zdarzało mi się mieć w "Tabletkach MDMA", bo często substancje są tak namieszane, że wynik testera jedynie pozwala stwierdzić czy MDMA jest czyste czy z dodatkami, określenie ile i jakich tych dodatków jest już wymagałoby dokładniejszej analizy laboratoryjnej... Mogę za to opisać ci co znajdywałem w produkcie sprzedawanym jako "Marihuana", znajdywałem tam cukier, plastelinę, syntetyczne kanna, a kilka razy trafił mi się towar wzbogacany amfetaminą, co już nawet nie było chamskie... A zwyczajnie głupie... Bo po samym zapachu worka było wiadomo co wykaże tester...
  pawoleh wrote:
  1 week ago
  Czy może znajdujecie w RC coś lepszego niż w ,,klasykach"?
  Może co raz mniej jest takich RC, ale są przypadki takich które nie mają jakiś zauważalnych różnic w działaniu, a są legalne. Lepiej dostać od policjanta pałą po łbie za marnowanie czasu, niż od współwięźnia chuja w dupę za schylenie się po mydło...
  Innym przypadkiem są środki takie jak Ketamina i FDCK, są od siebie bardzo inne i może FDCK nie daje przyjemniejszych doznań... Ale ma podobne ceny, mimo 4 razy dłuższego działania... Może i fajnie raz na jakiś czas dla odmiany walnąć tą oryginalną, to często jednak FDCK jest lepszym wyborem... Chociażby gdy chcesz sobie pójść do kina gdzie nie będziesz mógł 4 razy w ciągu filmu lecieć do kibla na kolejną kreskę, a chcąc mieć lot cały seans przy klasycznej, musiałbyś tak zrobić... Przy FDCK, walisz raz i jesteś na highu cały film...

  Krótko mówiąc, klasyki nie są lepsze od RC, nie są gorsze od RC(nielicząc jeszcze nie do końca zbadanych kwestii zdrowotnych), RC są po prostu nieco inne. Osobiście lubię i jedno i drugie, a wybierając które w danej sytuacji chcę przyjąć, kieruję się tym które będzie w ów sytuacji bardziej praktyczne...
  19 Replies
  Last post 1 week ago
 • Ktoś się wypowie?
  @Hugo123 Były partner forum. Gdy był partnerem forum był legitny. Teraz nie jestem w stanie ci powiedzieć czy wciąż jest.
  8 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Czy kantor może wysłać BTC na inne konto ?
  josiek wrote:
  2 weeks ago
  Ja mogę napisać tylko tyle, jeżeli adres portfela podał Tobie Vendor, ty tego nie przepisywałeś ręcznie (bo np pomylić się mo 0 z O, lub l (małe L) z I (dużym i)), jeżeli został adres przekopiowany to nie ma takiej możliwości.
  Owszem jest. Istnieją wirusy które podmieniają skopiowane adresy portfela na adres portfela hackera.
  Raczej rzadko używane oprogramowanie, ale nie znaczy że nie występujące.
  3 Replies
  Last post 2 weeks ago