Viewing profile - NieZwyczajnie

Odkurzacz
User avatar
NieZwyczajnie
Politoksykofil

NieZwyczajnie
Odkurzacz
User avatar
Politoksykofil

Contact NieZwyczajnie

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
8 months ago
Last active:
12 hours ago
Total posts:
838 | Search user’s posts
(0.99% of all posts / 3.38 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(91 Posts / 10.86% of user’s posts)
Most active topic:
Mrkolekcja.com opinie o sklepie | opinions about shop
(29 Posts / 3.46% of user’s posts)
Reputation:
308 [ View details | ]
 • NieZwyczajnie’s recent activity
  Replies
  Date
 • Interakcje RC z lekami
  @ZawodowyNarko Po pierwsze, nie stosuj słów których nie znasz. Nie ma czegoś takiego jak leki psychotyczne. Leki psychotropowe, leki przeciwpsychotyczne, ale nie leki psychotyczne.
  Odpowiadając już na samo pytanie:
  RC które wymieniłeś, działają na dopaminę, adrenalinę i serotoninę. Ketrel jako neuroleptyk blokuje dopaminergiki i serotoninergiki, co za tym idzie jedyny efekt jaki te substancje zachowają w połączeniu z ketrelem, to wywoływanie bezsenności.
  Fluoksetyna to SSRI, mieszanie SSRI z RC które wymieniłeś jest nie bezpieczne, może doprowadzić do zespołu serotoninowego który skutkuje np. śmiercią.

  Podobnie na miskie tych leków, słabo działać będą amfetaminy, LSD, tryptaminy, HEX-EN i jego analogi.
  4 Replies
  Last post 12 hours ago
 • Co grozi za 'nowe substancje psychoaktywne'?
  @lewapinho Jeśli towar był porozdzielany na kilkanaście samarek, to mogli by mieć przy sobie pół grama a i tak dojebaliby im handel. Jak wynosimy towar z nory, wynosimy w jednym opakowaniu dawkę na jeden czy dwa razy. Żadnej dawki nie rozdzielamy na 15 samarek... Jeszcze tak profilaktycznie napomnę że nigdy przy towarze nie trzymamy wagi, bo też z automatu leci handel.
  14 Replies
  Last post 3 days ago
 • Doustne bobmki?
  @FreeSpirit Per rectum faktycznie powinno być zdecydowanie lepsze niż oral, pod względem działania... Ale...
  1.Zapomnij o bombkach pr, bo dupą kapsułki żelatynowej(czy czego tam użyłeś) tak łatwo nie strawisz. Podobno roztwory to lepsza opcja.
  2.Nie radzę bawić się tak z CMC, to w chuj żrący odczynnik. Jak chcesz sobie raz, jedną dawkę pierdolnąć w ten sposób to luz, będzie ok. Ale jak będziesz stale brał CMC przez dupę, zwłaszcza w dużych dawkach, to skończysz z krwawieniami z odbytu/jelit.

  Nie drę łacha z tego że myślisz o per rectum, drę łacha z tego że udało ci się dupę z ustami pomylić :lol:
  W samym per rectum nic złego nie widzę.
  9 Replies
  Last post 5 days ago
 • Fikcyjna zmiana właściciela różowego. | Fake change of the pink owner.
  DragonJe DMT wrote:
  5 days ago
  1.jpg
  2.jpg
  3.jpg
  4.jpg
  5.jpg
  6.jpg
  Czuję się tu trochę wezwany przez Wojta do odpowiedzi jako jeden z wygranych.
  Faktycznie, doszło do dzielenia się nagrodami na kilka tygodni przed ogłoszeniem wyników, fakt, tylko tu pojawia się drobna różnica między konkursami na Dopku, a na różowym. To że konkursy na różowym mają wyniki zależne od sympatii, to nie znaczy że wszędzie tak jest. Konkurs na Dopku był na punkty liczone wg jasno ustalonych reguł, które znał każdy minimalnie chociaż zainteresowany. Każdy kto umie liczyć, po pierwszym miesiącu wiedział że taki @Boss, jeśli nie zostanie zdyskfalifikowany, to znajdzie się w top 10 i nie wynikało to z niczego innego, jak czasu który w konkurs włożył. Zasady konkursu wciąż są dostępne, jak i większość postów konkursowych(za wyjątkiem tych w temacie Szopa i Euro***LA*, którzy to nas opuścili), co za tym idzie, jeśli ktoś wątpi w uczciwość tego konkursu, to może na własną rękę policzyć wyniki. Sam liczyłem je na własną rękę czekając na oficjalne, więc mam pewność, że wiem o czym mówię. Więc jeśli to czytasz Wojt, a skoro rzucasz w stronę forum tyle oskarżeń, zakładam że czasami się tu jednak pojawiasz, to kulturalnie do ciebie apeluję żebyś skończył kurwa pierdolić. Nie powiem że Dopek jest krystalicznie czysty, bo ideałów nie ma, ale jeśli chcesz już coś temu forum zarzucać, bądź chociaż na tyle kurwa rzetelny żeby chociaż poszukać czegoś co zjebali, a nie wysysać z palca oskarżenia.
  @predatorRC nigdy nie był darzony przeze mnie większą sympatią z różnych powodów, jednak i tu muszę stanąć w jego obronie... Skąd niby pomysł że to jego ludzie podmieniali w inpoście podmienili paczki? Skąd pomysł że Pred ma w inpoście swoich ludzi? Wojt argumentuje się tym co mówili ludzie którzy lądowali na sorze... Spoko, mogli sobie mówić co chcą, ale to że paczka była inaczej zapakowana niż Pasjo miał w zwyczaju pakować, nie oznacza że to od razu wina Preda. Kurwa, Pasjo innych wrogów niby nie miał? Ta cała drama to obustronny absurd... Ale @Sergiusz przynajmniej, w przeciwieństwie do Wojta, rzuca oskarżeniami do których odparcia nie wystarczy liczenie na poziomie podstawówki, nie to co chociażby argument Wojta o ustawionym konkursie. Więc chciałbym być tu bezstronny, ale jednak, trudno tu nie poprzeć takiego @Sergiusz, gdy jest oskarżony o coś bez najdrobniejszych podstaw, zwłaszcza gdy i ja sam podpadam pod oskarżenie, gdy sam o konkursie dowiedziałem się dopiero zgłaszając się na niego, a moja jedyna na tamten moment korespondencja z ekipą forum, to upomnienie ze strony @Gargameli, w kwestii nieco nierozważnie brzmiącego mojego posta. W tej sytuacji, gdyby konkurs miałby być ustawiony, to nie wiem nawet z jakiej racji miałbym być wskazany na jednego z jego zwycięzców, a nawet gdyby był ustawiony, to nic mi o tym nie wiadomo, a chyba jednak gdybym miał być fałszywie wybrany na zwycięzcę. Myślę że podobnie @Sergiusz, @Gargameli, @aras, @Boss, @josiek, @maaatrix, @Wizzair, @OpetanyDzizas, @Gandalf, @Splash, nie wiedzą nic o rzekomym ustawieniu konkursu.

  Wszystkim którzy to czytają, zalecam uważać na administrację różowego.
  Jeśli komuś chce się z nimi jeszcze w tej kwestii pierdolić, możecie śmiało im zacytować mój post, włącznie z tą częścią. Sam bym to zrobił ale zwyczajnie brak mi sił na nich, zwłaszcza biorąc pod uwagę że każdy mój dotychczasowy tam post, sugerujący ich nieuczciwość, nie spotykał się nawet z krytyką, a zwyczajnym usunięciem bez komentarza ze strony ekipy forum...
  Pozdrawiam wszystkich silących się na chociaż minimum rzetelności, w przeciwieństwie do Wojta.
  127 Replies
  Last post 5 days ago
 • Doustne bobmki?
  @Kokaspaniel Fajnych musi mieć znajomych, jeśli przy waleniu oralnie są podejrzliwi, ale administracja per rectum na środku parkietu w klubie, jest dla nich najnormalniejsza w świecie...
  "Ej ziomki, głowa mnie boli, muszę czopka dupnąć, nie patrzcie"
  9 Replies
  Last post 5 days ago
 • Doustne bobmki?
  @FreeSpirit W jaki ty niby sposób chcesz przyjmować bombki, jak nie oralnie? xD
  9 Replies
  Last post 5 days ago
 • wezwania
  Stare wrote:
  1 week ago
  Nawet jeśli paczke by powinęli i mieli by wszystko to przecież w tamtym okresie było legalne zgodnie z ustawą z tamtego roku więc mogą mi chuja zrobić, czyż nie?
  Jeśli były legalne, to nic ci nie grozi jeśli sam ich nie sprzedawałeś.
  Jakbyś sprzedawał, to nawet jeśli były legalne, grozi grzywna za podtruwanie, ale za samo posiadanie/próbę nabycia będziesz uznany za poszkodowanego, a nie winnego.
  611 Replies
  Last post 1 week ago
 • Fajny dodatek czyszczący kolory FDCK POWDER
  @kwasnypapier 50 mg na pierwszy raz jest git. Do sajko nie jest zbyt podobne, chyba że w dawkach powyżej 100 mg. Ale miks FDCK z tryptaminami to istny raj ;)
  12 Replies
  Last post 1 week ago