Viewing profile - Smith

Ssak
User avatar
Smith
Newbie

Smith
Ssak
User avatar
Newbie

Contact Smith

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
1 hour ago
Total posts:
69 | Search user’s posts
(0.07% of all posts / 0.18 posts per day)
Most active forum:
Stymulanty
(15 Posts / 21.74% of user’s posts)
Most active topic:
HEX-EN - NEH, N-etylonorheksedron
(10 Posts / 14.49% of user’s posts)
Reputation:
14 [ View details | ]
 • Smith’s recent activity
  Replies
  Date
 • A-PIHP | Synthetics.pro | Opinie i recenzje
  @krajnik1234, nie jest to takie proste, żeby móc to opisać tutaj. Generalnie masz 2 wyjścia. Oczyścić to acetonem i stracić trochę materiału, ale sam proces oczyszczania będzie krótki (z suszeniem godzina roboty).
  Możesz tez skorzystać ze sposobu na zagotowana wodę destylowana, poddasz wtedy substancje procesowi rekrystalizacji. W zależności od tego, jak czysty chcesz otrzymać produkt i jak duży chcesz uzyskać kryształ, ten proces potrwa od 1,5dnia do nawet 5 dni.
  Nie wiem czy dokładny opis jak to zrobić znajdziesz na polskich stronach. Polecam zagraniczne bardzo znane forum r*dd*t. Tam są dokładne i obszerne instrukcje co i jak, jeśli by Cię to interesowało.
  Nie wiem czy dasz radę bez sprzętu laboratoryjnego sprowadzić pihpa do postaci powder.
  Zazwyczaj forma powder świadczy, albo o mniejszej czystości od HCL, albo o tym, ze dana substancja jest higroskopijna i z krystalicznej formy, przy niewielkim kontakcie z woda, zrobiło by się z niej błoto ;)
  30 Replies
  Last post 7 hours ago
 • Zamiennik kofeiny?
  Modafinil to nadal lek. W wielu krajach jest on normalnie sprzedawany w aptekach. Napewno można gdzieś go znaleźć na necie, wydaje mi się, że nawet bez wchodzenia na ciemną stronę. Chociaż stamtąd najłatwiej.
  10 Replies
  Last post 15 hours ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  Rynek RC nie załamał się przez ludzi, którzy podawali kraj przewoźnika czy inne informacje, bo jakbyś pomyślał trochę to byś zrozumiał, że skoro Ty potrafisz zamówić dopy przez neta to prawie każdy pies też to potrafi. Zamówi pakę zobaczy kraj przewoźnika (strasznie trudno się tego domyśleć w większości przypadków :p) oraz sposób pakowania. Rynek RC wygląda jak wygląda przez ludzi którzy truli się różnymi substancjami i wkurwiali lekarzy na oiomie. Gdyby nie przypadki zatruć i zgonów to nie byłoby żadnego delegala.
  15493 Replies
  Last post 2 days ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  @adamshinio1, stosujesz zasade "mnie rak nie zabił, więc jest niegroźny". Skoro sądzisz, że te paczki wpadały przez ludzi dzwoniących na infolinię to znaczy, że masz zerowe pojęcie o sytuacji, która była. Przestań zgrywać gangstera i pouczać ludzi co mają robić, bo miałeś po prostu szczęście, a jakby Twoja pakę zestrzelili to pewnie pierwszy byś tu płakał.
  15493 Replies
  Last post 2 days ago
 • Co do sniffowania?
  Tak jak kolega wspominał. Mix czegokolwiek z lidokaina lub benzokaina znieczuli nos. Niestety jak też kolega zasugerował to nie znaczy, że na drugi dzień nie będzie strupów czy podobnego gówna.
  8 Replies
  Last post 4 days ago
 • HEX-EN - NEH, N-etylonorheksedron
  @chemiczny, gościu o co Ci chodzi? Jadłem od hepa od vendora o którego pytała ta osoba. Mówię Ci, że większość hepów ma końskie dawkowanie. Akurat od tego V tak było. Już napisałeś, że może być to silny stymulant więc zrobi próbę alergiczna. Jeśli od czasu kiedy jadłem tego hepa od nich nic się nie zmieniło to znaczy że to słabizna, stąd poleciłem się spytać czy mają ten sam sort od dłuższego czasu. Weź wyluzuj trochę i zacznij czytać ze zrozumieniem.
  162 Replies
  Last post 6 days ago
 • HEX-EN - NEH, N-etylonorheksedron
  @annarej11, słyszałem, że od nich HEP to jest ten, z którym ja miałem doświadczenie. Dość wysokie dawkowanie, ale lepiej spytaj samego V czy sort się zmienia.
  162 Replies
  Last post 6 days ago
 • ALFA-PVP funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Rush to też jest inne pojęcie. W a-pvp wyczuwalny jest wyraźny rush, za to w a-php nie ma go prawie wcale, oba odczynniki jednak wywołują euforię. Rushem nazywamy tylko moment wejścia substancji, ale taki obeznany ze sporym stażem badacz pewnie ma rację, a ja się mylę :D trzym się
  53 Replies
  Last post 6 days ago
 • ALFA-PVP funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  @Wizzair, nie według mnie, odczuwanie euforii jest związane z wylewem dopaminy, a z tego słynie alfa. Sprawdź sobie każdy poważny portal opisujący takie substancje, zobaczysz, że euforia pojawia się tam zawsze jako pozytywne efekty zażycia.
  Dopamina tez pomaga w skupieniu, jak masz niedobory dopaminy powinieneś brać tyrozyne, często pod nazwą "mental power".
  Mógłbym pisać o tym, że zabawy z serotonina poprzez używki czy np leki (SSRI) jest niebezpieczne bo sero odpowiada za bardzo wiele funkcji w organizmie i może prowadzić do masy negatywnych efektów. Tylko czy to ma sens, skoro chcę jedynie pokazać różnice od dopaminy i wytłumaczyć że ten stan również nazywany jest euforia.
  53 Replies
  Last post 6 days ago
 • ALFA-PVP funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Wizzair wrote:
  6 days ago
  Od czasów zniknięcia mdai nie ma typowego serotogenika na rynku. Wszystko co jest na rynku to mieszanka dopy i sero o większym lub mniejszym ratio powyższej zależności.
  Może i masz rację, co nie znaczy, że euforia po 4cmc będzie taka jak po Alfie, a oba stany nazywamy euforia.
  Wizzair wrote:
  6 days ago
  Jakby nie patrzeć to od zawsze serotonina jest na straconej pozycji - jest jej najmniej w układzie nerwowym.
  Co rozumiesz przez najmniej? Zdrowy organizm wydziela jej dokładnie tyle ile potrzebuje. Problem w tym że proces odnowienia jej zasobow jest bardzo powolny.

  Nie wiem do kogo było to po 2, ale ja nic takiego nie pisałem.

  Od siebie dodam, że stan euforii to stan satysfakcji lub/i szczęścia, wywołany przez organizm za pomoca ośrodków nagrody które są ściśle związane z wykonywaniem czynnosci umożliwiającym nam przetrwanie.
  Dopamina pomaga w skupieniu daje motywację oraz taki efekt "jestem bogiem", wydzielasz ja np podczas aktywności fizycznych, sportu czy seksu
  Serotonina za to bardziej wpływa na to jak czujesz się wewnętrznie, czujesz taka lekkość, rośnie empatia itd, ona jest naturalnie wydzielana podczas jedzenia lub snu.
  Nadmiar i jednego i drugiego wprowadza w stan euforii, jednak różniącej się od siebie dość znacząco.
  53 Replies
  Last post 6 days ago