Viewing profile - Smith

Odkurzacz
User avatar
Smith
Użytkownik

Smith
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik

Contact Smith

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
37 minutes ago
Total posts:
792 | Search user’s posts
(0.58% of all posts / 1.28 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(103 Posts / 13.01% of user’s posts)
Most active topic:
Gdzie teraz na zakupy?
(54 Posts / 6.82% of user’s posts)
Reputation:
425 [ View details | ]
 • Smith’s recent activity
  Replies
  Date
 • Eutylone Sandheavens.com - opinie, recenzje | opinions, reviews
  @YourNightmare, hexy i nepy też są niebezpieczne w nieodpowiednich rękach :E (wydaję mi się, że większość miłośników tych substancji się o tym przekonała, w tym ja)

  Substancja wymaga ostrożności w dawkowaniu i samokontroli w dorzucaniu. Wszystko jest dla ludzi, ale niektórzy ludzie od pewnych rzeczy powinni się trzymać z daleka :)

  Poza tym eutylon i efylon są tak podobne do siebie jak lód i lud, czyli tylko nazwą. Nie należy ich stawiać w jednym rzędzie.
  13 Replies
  Last post 1 hour ago
 • depresja a RC
  @Mortos, miałem się nie wypowiadać bo to śliski temat, ale nudzi mi się xD

  Po pierwsze samo założenie jest błędne. Nie ma takich, którzy się nie bawią jak i nie ma ludzi, którzy nie mają problemów. Owszem nie są to zawsze problemy natury psychicznej, ale zawsze branie jest połączeniem zabawy z ucieczką od trosk, problemów. Nieważny jest powód dla jakiego bierzesz bo i tak uzależniasz się od działania używki, która niesie za sobą oba efekty.

  Ta zasada nie tyczy się tylko dragów, piwko też pijesz, żeby się wyluzować i lepiej spędzić czas, tak działają używki.

  Kolejnym błędem jest stwierdzenie, że usuwają Twoją depresję. Wiem, że to czepianie się słówek, ale one ją tylko wyciszają. To jak wzięcie tabletki przeciwbólowej. Czasami jedna nie zaszkodzi, nawet określona dawka przez dany okres czasu nie zaszkodzi, ale jak będziesz jadł 10 dziennie przez dłuższy okres to rozjebie Ci się żołądek i będziesz odczuwał większy ból niż przed wzięciem leku. Taka analogia i wydaję mi się, że całkiem trafna metafora :) Im dłużej będziesz brał tym większa będzie depresja, kiedy przekroczysz zalecaną dawkę każdy lek staje się szkodliwy, czasem nawet śmiertelnie.
  Mortos wrote:
  3 days ago
  czy to zwyczajne uzależnienie a ja to wszystko komplikuje jakimiś głupimi przemyśleniami czy realny problem nad którym każdy powinien się zastanowić ?
  Jeśli nie umiesz skończyć z używką, chociaż wiesz, że powinieneś to jesteś uzależniony. Dla kogoś kto będzie pozornie w pierwszej grupie, którą wymieniłeś używki będą stanowić zabawę bez której nie mogą się obejść, a dla grupy, w której Ty się znajdujesz będą lekiem na chorobę. Tak wygląda uzależnienie :P

  A tak btw to masa osób jest uzależniona szczególnie stąd, tylko wydaje im się, że uzależnienie to branie codziennie i mieszkanie na ulicy. Ja też jestem uzależniony, chociaż średnia częstotliwość między badaniami to u mnie 2 tygodnie :)
  8 Replies
  Last post 4 hours ago
 • Prezenty od św. Mikołaja | Gifts from Santa Claus
  @beeniepatu, z tą kulturą to u mnie różnie, szczególnie na czacie :E Ale jak mogę pomóc to zawsze pomagam :D Tak czy siak staram się łatać swoje dziury i braki w sposobie bycia :E
  32 Replies
  Last post 6 hours ago
 • Co się stało z 3mmc?
  Zwinęło się razem z delegalem w chinach. Krążą słuchy, że gdzieś w necie u innych V, którzy mają "ceny w euro", lata lepszy jakościowo towar, ale i tak raczej nie taki co kiedyś :D
  4 Replies
  Last post 7 hours ago
 • czy ktoś wie gdzie mogę kupić md-pvp lub 4lc-pvp
  @Mortos, nie chodzilo Ci od MDPV? Chodzi ci o środek pod inną nazwą 4-br-pvp? Jest jeszcze MF-PVP. Ja dostałem substancje u jednego z V jako sampel do zamowienia. MD-PVP to nowa substancja na rynku, kiepski analog MDPV. Tak wygląda nazwa tej substancji 1-(2H-1,3-Benzodioxol-5-yl)-2-(propylamino)pentan-1-one, więc to nawet nie jest PV :P

  Co do CL, to fajna substancja, ale na tle innych PV jakoś bardzo nie zaskakuje.
  6 Replies
  Last post 8 hours ago
 • czy ktoś wie gdzie mogę kupić md-pvp lub 4lc-pvp
  @Mortos, MD-PVP jest ponoć slabe lub czasem nieaktywnwe, 4cl jest gdzieś w zagranicznych sklepach. Niewart swej ceny MOIM zdaniem. Dziwię się, że interesują Cię takie wynalazki :D
  6 Replies
  Last post 8 hours ago
 • Eutylone Sandheavens.com - opinie, recenzje | opinions, reviews
  @bruh, ta substancja jest bardzo mocna i trzeba ogarnąć dawkowanie. @Gandalf wydaję mi się, że eutylon jest tylko kurewnie mocny, a to efylon powoduje schizofrenie i dawkowanie go jest prawie niemożliwe :D btw pytales o recke 3cmc to już jest :)

  Tak czy siak próba alergiczna, i nie więcej niz 50mg na start, bo to szatan. Sam go spróbuje niedługo to coś napiszę :)
  13 Replies
  Last post 8 hours ago
 • Amfetamina vs HEXEN vs NEP vs 3-CMC
  @szvjda, odczucia są bardzo subiektywne. To, że Ty czujesz się po hexie i nepie mega źle, nie oznacza, że każdy będzie się tak czuł.

  Do używania nepa i zwłaszcza hexa potrzebny jest umiar i samokontrola. To dobra substancja w odpowiednich rękach. Po prostu trzeba nauczyć się jej używać, a nie jak co niektórzy robić maratony kilkudniowe ;) Jest jeszcze kwestia sortu, na który trafisz. Jedne dają większe, a inne mniejsze uboki. Ja nigdy nie miałem schiz i nie słyszałem "ich" po żadnej substancji, a zdarzyło mi się nieraz bardzo przesadzić.

  Poza tym zgadzam się, że po dobrej krajowce jest eufo i znikoma zwala, ale po złej bywa koszmarnie :P

  @Adameq6999, ciężko tutaj porównać. 3cmc to w ogóle inny profil działania niż pozostałe przez Ciebie wymienione substancje i samo opisanie działania 3cmc, zajęło by sporo czasu, bo w zależności od sortu działanie tej substancji jest różne, czasem skrajnie różne.

  Krajówka ma najdłuższe działanie z tych substancji. O ile nep TROCHE przypomina działaniem krajowke, to Hex to już inna bajka. Ciężko to porównać xD wszystko zależy od sortu (głównie krajowki xD).

  Hex jest mega inwazyjny i łatwo przesadzić, ciężka do polubienia i właściwego używania substancja, ale da się ;)
  NEP- nie tak inwazyjny, ale potrafi dać w kość. Jeśli umiesz się nim bawić w odpowiedniej dawce i przy odpowiednim sorcie, może w miarę przypominać krajowke. Nep nie daje nachalnej stymulacji i też trochę wjeżdża na eufo.
  3cmc- inna bajka, bliżej temu do MDMA, niż do krajowki :E
  6 Replies
  Last post 9 hours ago