Viewing profile - OGIZNEF

Blister
OGIZNEF
Newbie

OGIZNEF
Blister
Newbie

Contact OGIZNEF

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
8 months ago
Last active:
2 weeks ago
Total posts:
15 | Search user’s posts
(0.02% of all posts / 0.06 posts per day)
Most active forum:
Rchem.co
(9 Posts / 60.00% of user’s posts)
Most active topic:
Rchem.co opinie o sklepie
(5 Posts / 33.33% of user’s posts)
Reputation:
6 [ View details | ]
 • OGIZNEF’s recent activity
  Replies
  Date
 • HEP
  @Wizzair, Bardzo prawdopodobne.
  Albo zagotowało się w transporcie, bądź już swoje odleżało.
  Miałem nadzieję że znajdzie się jakiś chętny na to ale mimo trzymania sprzętu w lodówce dzisiaj zaczął plamić się na żółto i wydzielać delikatny smród.
  24 Replies
  Last post 3 months ago
 • HEP
  Dzień po locie na 1p postanowilem zabrać się za tego nieszczęsnego HEP-a i nie ukrywam że się odrobinę zawiodłem.

  Technikalia: Biały byszczący puder z wieloma miękkimi grudkami. Dość dziwnie się zachowywał, bo czepiał się do wszystkiego czego dotknął(był suchy). Taki magnes w proszku :lol:

  Warunki:Przytulny pokoik i miła atmosfera, konsola, obfita szama przed, dobre samopoczucie i doświadczona osoba. Znajoma z dość mocno wysilonym organizmem i przeoraną klamą(głównie szmatą i efedryną), jednak po dwumiesięcznym odpoczynku od czegokolwiek i w pełni zdrowia. Ja zaś dzień po spotkaniu z 1p i skromną ilością zwykłego zielska. Palone około 5-10g na miesiąc co 3-4dni więc bez większego wpływu na doświadczenie. Tolerka żadna bo tyram się góra 3-4razy w miesiącu za każdym razem coś innego. Oboje w pełni sił zapoznani ze wstępnymi dość mieszanymi opiniami i przygotowani na dłuższe posiedzenie.

  Aplikacja/Dawkowanie: Choć początkowo miała polecieć jedynie 100mg bombka, to ostatecznie było też odkurzane i palone ze wzgledu na brak efektów. Przerobione 300mg na osobę w ciągu 5h.

  Przebieg doświadczenia: Na początku obadanie zapachu, który był chemiczno-słodkawy i dość subtelny. Smakowo jest źle ale do zniesienia czyt. bardzo gorzkie, cierpkie i długo wyczuwalne. Pierwsza próba po 25mg na osobę i czekanie na jakiś znak. Po 1,5h brak jakiejkolwiek reakcji poskutkował właściwym badaniem 100mg zawiniętych w skrawek chusteczki. Będąc najedzeni odczekaliśmy 2h bez żadnych rezultatów. Wleciał pomysł na kolejne 150mg na klamę i tutaj po 15-25min nastąpił postęp. Delikatnie poprawiony humor i lekki speed połączone z poceniem dłoni i przyspieszeniem akcji serca. Wierzyliśmy że to dopiero początek i z czasem będzie lepiej ale żadnej poprawy nie uświadczyliśmy. Kolejna godzina dała nam do zrozumienia że nie ma już na co czekać i na zakończenie zapodaliśmy po 50mg vapo ale chmura była tak kur**sko ciężka do strawienia że na tym się skończyło. Pograliśmy jeszcze jakiś czas ale nic godnego uwagi się nie wydarzyło. Co do zwały to z mojej strony kompletne zero jakichkolwiek efektów. Partnerka zbrodni zmyła się jakieś 3h po ostatniej dawce i w przeciągu tego czasu równierz nie zgłaszała nic ciekawego.

  Opinia: Możliwe że trafiłem jakieś przeterminowane resztki, ale nie sądze aby to była kwestia sortu a samej substancji.
  Dawka dająca jakiekolwiek efekty jest sporo większa niż zalecana a efekty tak słabe i nijakie że dalsze obcowanie w mojej opinii uważam za pointless. Działać działa ale nie oferuje absolutnie nic za co chciałbym zapłacić.
  24 Replies
  Last post 3 months ago
 • Rchem spadł z rowerka?[Strona nie działa]
  Jakieś info? Ktoś coś?
  Serwer sam w sobie odpowiada więc to na pewno nie awaria maszyny ale instancja rchemowa już timeoutuje. :think:
  Albo działanie celowe albo provider po prostu wyłączył rchemową instancję z powodu nadprogramowego wysilenia jego części zasobów. Oby to tylko zapingowanie na śmierć bądź zwykłe wysypanie z powodu błędu(tylko coś długo to trwa). Śmiesznie by było gdyby okazało się to poprostu zapomnieli opłacić dzierżawy, aczkolwiek wątpię.

  @RChemCo, wróć mistrzuniu, bo jak na razie to jesteś number one. Tylko jak będziesz wracał to przy stawianiu stronki wypi**dol ten HEP albo zapodaj jakąś większą przecenę. Wiele różnych opinii krąży ale moja(na dniach dokładny raport) jest bliższa tym negatywnym.
  4 Replies
  Last post 3 months ago
 • Coś a'la coco?
  Potrzebuję coś jak najbardziej zbliżone do najzwyklejszej kokainy.
  Chodzi mi głównie o zmieszanie tego w proporcjach ~1/3 dla coco, która sama w sobie(~60-70%) już jest 1/3 żeniona kreatyną.
  Najważniejszy jest wygląd czyt. biały bądź lekko żółtawy puder(najlepiej miękkie bryłki).
  Druga sprawa to smak/spływ... najlepiej bezsmakowe i łagodne ew. gorzkawe a spływ co by tylko nie napierdalał po nosie.
  Fajnie by było gdyby zbytnio nie pachniało, aby nie było czuć typowego ostrego chemicznego smrodu.
  Co do działania to najważniejsze żeby łapało się pod typowe eufo/błogość bez zbyt nachalnego speeda(fetę skubańce wyczuły).

  Nie chodzi mi o jakiegoś brata bliźniaka i nie musi spełniać wszystkich warunków ale miło by było gdyby udało się cosik adekwatnego wyszukać. Jak coś znacie to prosiłbym o info i ewentualnie o opisanie różnic/uboków.
  0 Replies
  Last post 3 months ago
 • Rchem.co opinie o sklepie
  Pakiet doleciał i muszę przyznać że pierwszy raz jestem tak miło zaskoczony.
  Paczka dotarła błyskawicznie i bez żadnych perturbacji. Pakowanie tak dobre że w pierwszej chwili myślalem że jakiś wał poleciał :clap:
  Zazwyczaj opening wyglada jak obieranie cebuli, zaś tutaj to jak je**na kinder niespodzianka.

  Generalnie dostawa/pakowanie 10+/10


  Zmieniając temat to:
  1p wypadło o wiele lepiej niż sie spodziewałem. Aplikowane pod jęzor jakieś 30min po blanciku z 0,5g średniego sortu MJ, więc czas ładowania pilnowałem tylko do pierwszych widocznych efektów(około 25min). Działanie w moim odczuciu bardziej sprzyjające wyprawom niż aladynek, tutaj po prostu otwierasz się na wszystko i starasz się doświadczać tego w równym stopniu. Po aladynie jakoś nie mam chęci na "otwarcie się"... zapadam w odchłań rozkmin, zamykam się w sobie i tyle sam siebie widziałem. 1p jak najbardziej na posiedzenie z ludźmi ale tylko wiedzącymi ocb bo kupienie fajek w kiosku, kosztowało mnie bardzo podejrzane spojrzenie ze strony kasjerki, która zdecydowanie wiedziała że coś to jest "nietenteges". Po powrocie na spota sprawdziłem się w odbiciu i o ile twarz w ramach pi*dy była dość wyjściowa tak oczka wyglądały jak portal do innego wymiaru(dwie jebitne pięciozłotówy). Błędem była zdecydowanie dawka(100mg) bo teraz już wiem że było to po prostu za mało...
  Całość opisuję jakieś 10h po aplikacji i mimo zdecydowanego końca tej "najfajniejszej" części, nadal pozostałe kolorki i mętlik w głowie(pozytywny) sprawiają że nadal jestem w stanie cieszyć się obecnym sobą.

  Podsumuję to tak: Chciałem zrobić opis ale sposobów w jakie chciałem to zrobić było tak wiele, że skończyło się na tym czymś. Pisząc każde kolejne zdanie wpadam na inny pomysł jak by tu rozwinąć wątek ale kończy się na zaczynaniu nowych i nowych. Jak będę mial wenę to skrobnę coś jutro na trzeźwego bo teraz się po prostu zapętlam i staram się opisać siebie w momencie opisywania siebie :lol: Idę zaje*ać z dwa wiaderka i mam nadzieję że pójdę spać bo jak na razie serce mówi nie a rozum "Kur*a to już prawie druga a ty musisz być od 12 na nogach!"
  674 Replies
  Last post 3 months ago
 • HEP
  @Gargameli, per oral powiadasz? Jakieś sugestie co do dawkowania?
  24 Replies
  Last post 3 months ago
 • Rchem.co opinie o sklepie
  @Splash,
  Newbies can't send any private messages to other users :( If you wan't to know what is the name of this site, just check the LL retailers list.

  Ale żeby nie było że spam w temacie vendora lata to dodam, że czas realizacji zamówienia wzorowy a i track pojawił się niespodziewanie szybko.
  Jak tylko będę mial sprzęt na miejscu to dam znać jak wypada.
  674 Replies
  Last post 3 months ago
 • Rchem.co opinie o sklepie
  @Splash, Tak też zazwyczaj szukałem ale informacje są zazwyczaj sprzed 1-2lat. Najbezpieczniej jest(tak jak pisał @NieZwyczajnie,) poszukać pełnej rozpiski z danego kraju, a fajną opcję daje też jeden z retailerów(c**m.*u) od jaszczurek... przy każdym odczynniku jest zakładka z informacją gdzie dana substancja ma bana.
  Nie miałem czasu sprawdzić wszystkiego ale nie znalazłem też żadnej błędnej informacji więc można uznać to za pierwszy zawór bezpieczeństwa.
  674 Replies
  Last post 3 months ago
 • Rchem.co opinie o sklepie
  Pora podziałać na czymś nowym więc 1p i hepik zamówione w trybie natychmiastowym.
  Gołąb nawołany, chleb rorzucony i czekam na przyklepanie przez oddzial sprawdzony.
  Jak tylko ptasior przybędzie to zdam raport co to z tego będzie.

  A pomijając wygłupy to mam pytanko do @RChemCo,
  Spoiler:
  bo widziałem czwórasa na stanie ale ilościowo za dużo jak na 1st time. Dało by się jednorazowe demko dołączone do pakietu?
  Prośba zarzucona już w telegramie zamówieniowym ale wolę się dopytać co by wiedzieć czy mogę się spodziewać demka czy też nie.
  674 Replies
  Last post 3 months ago