Viewing profile - Kris84

Ssak
Kris84
Newbie

Kris84
Ssak
Newbie

Contact Kris84

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
5 months ago
Last active:
9 hours ago
Total posts:
42 | Search user’s posts
(0.07% of all posts / 0.24 posts per day)
Most active forum:
Threecrystal.cc
(27 Posts / 64.29% of user’s posts)
Most active topic:
Threecrystal.cc opinie o sklepie
(21 Posts / 50.00% of user’s posts)
Reputation:
16 [ View details | ]
 • Kris84’s recent activity
  Replies
  Date
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Witam. Spokojna głowa. Czasem w globalu jest tak że status cały czas w transporcie a paka już jest dostarczana do odbioru. Poprostu statusy się nie uaktualniają na bierząco
  1603 Replies
  Last post 9 hours ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Jeśli to ma związek z bezpieczeństwem to jak najbardziej popieram. Lepiej odezwe się jutro na czacie bo jednak wolałbym nie podawać publicznie jakichkolwiek info o moim zamówieniu. Włącznie z tymi trzema literami

  Wiadomość moderatora [email protected]

  I słusznie te 3 litery początkowe, bądź końcowe są uwiarygodnieniem Twojego zamówienia. Zatem zastanówcie się 88 razy zanim napiszecie posta na forum.
  1992 Replies
  Last post 1 month ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Witam. 3C dalej nie mam żadnej info co się dzieje z moim zamówieniem?Trwa już to 5ty dzień roboczy. Na maila od rana nie odpowiedzieliście na czata tak samo.
  Jest to irytujące.....jeśli nie wiemy o trasie lotu. Z braku odpowiednio przekazanych info bierze się tutaj to niepotrzebne pisanie...
  1992 Replies
  Last post 1 month ago
 • 3CMC GOLD CRYSTAL HQ Atomchemicals.nl opinie, recenzje
  @Executor
  No powiem Tobie kolego, że jak się ma stałą kobietę i osiągnie się pewien wiek to zmieniają się potrzeby w łóżku ;) No w sumie to masz rację czasem czuję się odziany z godności przez moją kobietę:)
  27 Replies
  Last post 1 month ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Nie wziołem tego pod uwagę, że są klienci co kupują do przodu coś czego nie ma. Zwracam honor
  1992 Replies
  Last post 1 month ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Dokładnie to już jest przegięcie ale też i innych vendorów. Zamawiasz płacisz a nagle informacja że produkt jednak nie jest dostępny. WTF. To dlaczego nie jest zablokowana opcja kup skoro go nie ma.... I kasa wydana i zostajesz z ręką w nocniku a miało być tak pięknie..
  1992 Replies
  Last post 1 month ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Witam. Tukłem o tym parę miesęcy temu tu na forum dlaczego przy wysyłce żółtmi 3c nie podają przy nadaniu nr tel i maila odbiorcy i jest potem problem z przekieowaniem paczki. No i teraz w skutek tego dużo ludzi nie poodbierało swoich paczek bo nie mogło tego zrobić na patencie bo nie miało pinu. Poszły zapewne interwencje i reklamacje do żółtych bo każdy głodny swego i żółci zaczeli drążyć temat dlaczego tyle paczek od tego samego nadawcy nie dochodzi. Reszte sami sobie dopowiedzcie...i skończyło się niby dbanie o bezpieczeństwo klienta i vendora. Pare razy to było poruszane. Zero wniosków. Znajomemu przed takie akcje żółci po interwencji odpisali że paka jest u niebieskich.
  1992 Replies
  Last post 1 month ago