Viewing profile - Pigulak

Dyso-sensei
User avatar
Pigulak
Użytkownik

Pigulak
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik

Contact Pigulak

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
4 seconds ago
Total posts:
200 | Search user’s posts
(0.20% of all posts / 0.40 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(44 Posts / 22.00% of user’s posts)
Most active topic:
p******@****n*ail.*h
(22 Posts / 11.00% of user’s posts)
Reputation:
49 [ View details | ]

Signature

Auuuuuu lecą Świry :twisted:
 • Pigulak’s recent activity
  Replies
  Date
 • ALFA-PVP funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  hoover wrote:
  4 hours ago
  Pigulak wrote:
  17 hours ago
  Potężna dopaminowa euforia
  co to znaczy, możesz wyjaśnić?
  czy to coś podobnego do Mocarnego serotoninowego rushu? lub zabójczej dysocjacji psychodelicznej stymulacji?
  Pigulak wrote:
  17 hours ago
  Zarzucone 100mg alfy + 80mg hexenu.
  a bezpieczny oral dla alfy to podobno 30mg... hexenu snif 40 to grubo...
  do gramatury twojego "zarzucenia" mam cytat z Symetrii dla potomnych i czytających to teraz - NIE ZARZUCAĆ. GROZI SOLONEZEM...

  a tu masz wyjaśnione czemu "hexen gdzieś sie tam grubo schował." :
  Pigulak wrote:
  17 hours ago
  wrzucane tylko oral.
  ...
  ogarnij się pigulak...
  i zostań przy pigułach.
  A co może hexen oralem nie działa czy do czego dążysz? Moje dawki moja sprawa, po próbie uczeleniowej sniffa hexa i alfy, tak z buta bez zastanowienia zarzuciłem taką dawke, a czemu oral, bo często mi tak wygodniej, a przy okazji dłużej podziała i nie koniecznie gorzej.
  Nie rozumiem twojego ataku sam weź się ogarnij...
  48 Replies
  Last post 43 minutes ago
 • ALFA-PVP funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  krajnik1234 wrote:
  16 hours ago
  Pigulak, paczka z akcji samplowej nr 2 czy zwykłe zamówienie? Sniff próbowane?

  Post tyczy się pierwszej serii samplowej i postaram się jeszcze dziś wystawić reszte recenzji w temacie pozostałych produktów. Owszem sniff jakiś tam poszedł również z hexenem, działanie prawidłowe, ale według mnie produkty były nie do końca oczyszczone co można było stwierdzić po ich delikatnej lepkości, więc może stąd wasze niezadowolenie co do ich jakości.
  48 Replies
  Last post 7 hours ago
 • ALFA-PVP funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Zarzucone 100mg alfy + 80mg hexenu.
  Potężna dopaminowa euforia, głównie poczułem w tym działanie alfy, hexen gdzieś sie tam grubo schował. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo euforia po tym pierwsza klasa.
  Było później również następne podejście solo i nie odbiegam od tego że ta alfa jest na prawdę dobra chociaż na pewno to nie a-pvp. W moim odczuciu działało okolo 2h wrzucane tylko oral.
  48 Replies
  Last post 17 hours ago
 • Dzisiaj znienacka zalegalizowali wszystko!
  I tak powinno być, a nie jebańcy by tylko patrzyli co kto nosem pociąga, niech sie zajmą swoim wirusem którego debile wypuścili.
  7 Replies
  Last post 20 hours ago
 • HEXEN funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Albo wezcie sie za suplementacje i elektrolity brak sodu i wapnia wystarczy zeby nie wyjebalo, bo dla mnie jest aktywne i ludzie pamietajcie to stimy nawodnienie najwazniejsze, pozniej nie dziw się ze nic nie dziala.
  50 Replies
  Last post 6 days ago
 • Przetyrany organizm?
  Wydaje mi się tu choroba niedokrwienna serca, ja akurat lecze się w tym zakresie beta-blokerem selektywnym rozszerzającym naczynia krwionośne, bez niego to zapomnij o dobrej zabawie. Co prawda nigdy wcześniej niemiałem problemów z sercem, ale niestety miałem trzy stany przedzawałowe, miałem szcześciem ze naprawdę sie przed tym uchroniłem, przyczyny tych skutków to pojebane mixy które mocno wypierdalały cisnienie jak i też częste przedawkowania substancji, po których niby czułem się znakomicie, ale widocznie serce nie. Pierwsze co sprawdź pulsometrem w telefonie czy masz regularme bicie serca (równe tętno).
  9 Replies
  Last post 1 week ago
 • Jokerrc.net opinie o sklepie | opinions about shop
  Sample zostaly dziś do mnie dostarczone 3cmc, 4cmc i cherry cocolino. Jakość odczynników naprawdę znakomita, kolega się mnie pytał czemu to w ogóle nie ma zapachu (nie śmierdzi), prosta odpowiedź, bo dobry towar nie smierdzi :).
  Doszly mnie słuchy że niebawem ma na sklepie pojawić sie kleferein z czego jestem olbrzymie zadowolony, naprawdę dobry krok :D.
  376 Replies
  Last post 1 week ago
 • 4CMC Jokerrc.net - opinie, recenzje | opinions, reviews
  4cmc przyjete w dawce 550mg metodą oralną.
  Jest to znakomity klefedron, powoduje w człowieku radość, przyjemny wystrzał energii, euforia naprawdę kosmiczna, typowy euforyk na zabawy klubowe, ryje beret jak porządna tableta, jesteś poprostu wystrzelony, a nie leżysz zamulony na kanapie.
  Jeśli ktoś lubi efektywne 4cmc to jak najbardziej polecam.
  15 Replies
  Last post 1 week ago
 • 3CMC Crystal Jokerrc.net - opinie, recenzje | opinions, reviews
  3Cmc Crystal :
  Jest to odczynnik napewno z przewagą speeda, ale euforia również sie tu ukazuje jak dla mnie jest poprostu miło, energicznie i nie ogłupia, speed nie jest jakiś natarczywy wszystko przebiega bardzo kulturalnie. Tak powinno dzialać dobre 3cmc, więc jeśli ktoś szuka dobrego metaklefedronu to tym produktem raczej się nie zawiedzie. Bardzo mi się podoba jakość produktu jeśli chodzi o jego czystość. Co do ilości speeda to owszem jest go tu troche, ale na codzień jestem stimożercą, wieć moze i dlatego twierdze ze jest kulturalnie, owszem delikatnie trzęsie, ale w porównaniu do typowego stima to na pewno odpada. Po prostu energicznie i z dobrym nastrojem i co najważniejsze występuje clearhead.
  37 Replies
  Last post 1 week ago
 • NEP Jokerrc.net - opinie, recenzje | opinions, reviews
  A ja uważam ze te nep jest zanieczyszczony, bo to widac po jego postaci, odparujcie go do białego pyłu i dopiero badajcie. Każdy produkt który nie jest biały ma w sobie zanieczyszczenia, tak samo jest np z delikatnie zóltawymi kryształami przy mocnym kruszeniu na miał również lepią sie do karty.
  22 Replies
  Last post 1 week ago