Viewing profile - Pigulak

Dyso-sensei
User avatar
Pigulak
Użytkownik

Pigulak
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik

Contact Pigulak

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
1 day ago
Total posts:
167 | Search user’s posts
(0.18% of all posts / 0.39 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(40 Posts / 23.95% of user’s posts)
Most active topic:
p******@****n*ail.*h
(22 Posts / 13.17% of user’s posts)
Reputation:
38 [ View details | ]

Signature

Auuuuuu lecą Świry :twisted:
 • Pigulak’s recent activity
  Replies
  Date
 • Biały batman
  Kryształki które się znajdują w środku to owa substancja najczęściej to piperazyny i tryptaminy lub też inne substancje, a reszta najczęściej sam wypełniacz choć nie zawsze, bo może być mdma z jakimś dodatkiem w postaci właśnie tych substancji.
  Jeśli koniecznie chcesz się dowiedzieć to próbuj szukaj grafiki w googlach nazywając po angielsku to może znajdziesz, ale rzadko to się zdarza
  4 Replies
  Last post 1 day ago
 • 3-MMC - Metafedron
  Mam delikatny pomysł, żeby trochę odświeżyć świeże informacje o dzisiejszych sortach 3mmc, żeby tutaj ktoś wrzucał informacje jak gdzieś u któregoś vendora spotka ten odczynnik, który też dobrze działa sniffem, bo jeszcze dość do nie aż tak dawna ta substancja właśnie tą drogą podana kładła na deski dużo bardziej toksyczniejszego swojego brata chlorowca. Bo dla mnie 3mmc, które nie działa sniffem lub ma, znikome działanie nie powinno się w ogóle nim nazywać, bo w oryginale była zupełne inna bajka.
  124 Replies
  Last post 1 week ago
 • 3-MMC synthetics.pro - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Mareckysniff wrote:
  1 week ago
  Więc tak...
  Na start poszła bombka 200mg. Miło weszło, zajebisty stosunek eufo/speed.
  Drugi szczur z mniejszą tolerką wziął z kolei około 130mg per klama.
  W porównaniu do CMC faza jest o wiele mniej chaotyczna oraz przyjemniejsza. Ogromna chęć do rozmowy oraz integracji między sobą (podobnie jak na emce).
  Zauważono lekko przyśpieszone tętno, lekki szczękościsk oraz powiększone źrenice.

  Z całym sercem polecam ten odczynnik, jak najbardziej aktywny :thumbup:
  Jak możesz to spróbój troche przycisnąc te mmc na sniffie i zobaczyć przynajmniej czy coś w nim się uchowało ze starej szkoły :).
  38 Replies
  Last post 1 week ago
 • Czy to już trwała tolerancja?
  Mała poprawka do posta powyżej : pierdolły mi się lata i daty tyczą się roku "2019" zamiast zle pisanego 2018. I co jeszcze moge dodać na takie chlory, a na pewno to tymbardziej 3mmc nie ma co już liczyć, a niestety zażegnac je na stałe.
  30 Replies
  Last post 1 week ago
 • Czy to już trwała tolerancja?
  Weź pod uwage ze ponad rok temu to ten osiedlowy kryształ to na dzisiejszy czasy to mógłbyć kosior x2 w porównaniu do tego co teraz jest na calym rynku rc, bo u mnie jest ta sama sytuacja z czystym towarem rc np w moich rejonach glownie 3mmc i czasem 4cmc to lataly te sorty jeszcze do konca pierwszego kwartału 2018, a dzisiejsze 3mmc lub 4cmc i dla próby zamawiane okolice marca 2018 po tym jak juz się wybrakowalo to już była doslowna kupa. Patrząc z innej perspektywy 4cmc które i pamiętam ze z rok temu przezroczysty krysztal jebal po zatokach trzy razy mocniej niz dotychcasz, dawkowanie niższe, działanie dluższe, wyprania organizmu ser/dop przy 4cmc jednoznacznie zauważalnie gołym okiem dużo większe. I po pierwsze to żadne dzisiejsze 4cmc niema już tego pierdolniecią dopaminowego co miało kiedyś. To samo dotyczy się 3mmc kiedyś ta substancja sniffem to bylo mistrzostwo, jak nachodził weekend to pt, sob, nd calą nocke można bylo sniffowac, a w dzien sie uzupelniac i nie bylo odczucia osłabienia dzialania/euforii. U mnie akurat zawsze to było te same zródło przez dluższy czas i pobierane tylko ilości dwucyfrowe (3mmc glównie pudrowe, czasem krysztal lecz ten krysztal wygładał inaczej niż większości teraz (szkło) zamiast pobielanego kryształu i dzisiaj zauważyłem to samo że jak gdzieś sie trafi takie 3mmc u ven to odrazu sniff jakoś już przynajmniej sensownie zaczyna dzialać. 4cmc przezroczysty kryształ lub czasem puder.
  30 Replies
  Last post 1 week ago
 • Grandkg.com opinie o sklepie | opinions about shop
  krajnik1234 wrote:
  3 weeks ago
  1577566665583322543563610439262.jpg
  Co do eutylonu to z innych zródeł wyczytałem że ma dość spokojne działanie z naciskiem na euforie serotogenną i sniff niby działa juz przy granicach 50mg, ale ogółem zalecane jest dawkowanie oralne w granicach 35-150mg. Za to sniff przy ebdp jest zupełnie bezsensowny i na pewno nie da się tego normalnie sniffować, bo będziesz to łykał do zołądka godzinami i w ogóle nie doświadczysz wjazdu, a co do eutylonu podobno sniff działa, ale dużo krócej od orala i mniej euforycznie.
  Dawkowanie bk-ebdp jest bardzo rozbieżne mnie się dobrze tą substancje dawkowało oralnie w granicach 80-150mg, ale ogółem z tego co zawsze pamiętam to pierwsza i druga wrzutka działała tylko przyjemnie, a następne tylko nasiłały efekty psychogenne. Co do dwóch pierwszych wrzutek to zawsze mi ten odczynnik przypominal prawdziwego starego nepa, bo efekt stymulacji był na tym samym poziomie tylko bk wykazywało więcej empatii jak i euforii. Próbowałem nawet i dawek typu 300-350mg przy pierwszej wrzutce, powodowało to mocną psychodeliczną dopaminową faze, ale nie polecam nic specjalnego (działanie pseudo piguły na jakieś 2-3h). Ogółem to moge zdać raport jak raz poszedłem na tym odczynniku na balet. Pierwsza wrzutka 80mg zadziała bardzo fajnie, druga wrzutka 150mg zadziała również idealnie, za to trzecia 150mg już dała działanie drażniącej psychodeli. Za to u kumpla takie same trzy wrzutki i też aplikowane co 3h i wszystkie przebiegły pozytywnie bez zadnych negatywnych efektów. Ale co do dawkowania musisz sam dokładnie przetestować i najlepiej zaczynać z dolnego progu, bo też niewiadomo jakie efekty powoduje dany sort.
  Ale teraz dopiero widze ze ty niemasz bk-ebdp, a prawdopobnie eufylon czy tam analog eufylonu i dawkowanie raczej jest niższe i działanie bardziej stymulujące, sądze ze nawet to jest bardzo intesywny stim.
  761 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Podejście ludzi z poza Polski do 3CMC
  Ależ mają racje że dzisiejsze 3cmc to gówno, dzisiejsze działanie chlorów do tego co było przynajmniej rok czy dwa lata temu to jest okropna przepaść.
  11 Replies
  Last post 4 weeks ago
 • Różowo/Kremowe Roleksy Pills
  Jeśli te co widzę to cena dość rozsądna za dobrej jakości pixy która ma dobrze utrzymujące mdma w działaniu.
  9 Replies
  Last post 1 month ago