Viewing profile - Dark

Szczur
User avatar
Dark
Newbie

Dark
Szczur
User avatar
Newbie

Contact Dark

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
7 months ago
Last active:
5 months ago
Total posts:
26 | Search user’s posts
(0.04% of all posts / 0.11 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(14 Posts / 53.85% of user’s posts)
Most active topic:
trip*ych*m.***
(8 Posts / 30.77% of user’s posts)
Reputation:
3 [ View details | ]
 • Dark’s recent activity
  Replies
  Date
 • trip*ych*m.***
  GOM, wszystko ok jednak. Nie potrzebnie imbę robiłem, jak widać szło bez trackingu.
  343 Replies
  Last post 7 months ago
 • trip*ych*m.***
  koczownik, jeszcze żyłem tak w zeszłym miesiącu. Może miałem farta, że 100% rzeczy po ustawie docierało do mnie kurierem, nie wiem.
  Na innym forum sporo osób powiedziało mi na priv, że wygląda na to jakby vendor w ogóle nie nadał przesyłki, a wygenerował samą etykietę. Sam fakt, że nie wysłał niczego innym kurierem przed przerwą (choć obiecał) tylko odbiera mu wiarygodności.

  GOM, mój styl pisania po części zignoruj, bo często piszę pod działaniem na receptory tzw. manii czyli sigma1/sigma2, bo dają mi "weny twórczej" :p
  Dostęp do telefonu mam, odbieram każdy telefon na niego, tak samo mam dostęp do adresu zamieszkania i emaila który podałem. W skrócie mówiąc mam dostęp do wszystkiego i na żadną z tych rzeczy nie przyszła informacja o przesyłce pierwszej lub tej drugiej którą Trippy miał nadać. Jedynie skąd mam tracking to po dłuższym czasie dostałem poprzez kontakt na stronie sklepu. Skąd mam wiedzieć, że ten tel. od "kuriera inpostu" co miałem to ktoś od sklepu nie dzwonił by mnie wkręcić w zgubioną przesyłkę? (i czemu ta osoba myślała, że to JA nadaję przesyłkę skoro jestem odbiorcą)

  Ogólnie mam dziesiątki różnych zamówień z Holandii, Chin, Izraela, USA, a głównie z Polski zakończonych i żadna nie miała ani razu przestoju. Przez żółtych zamawiałem najwięcej i ZAWSZE miałem już po wygenerowaniu etykiety info na MOIM koncie w Inposcie (przesyłki przychodzące), a jak wyruszyła paczka to przychodził sms na telefon i email.

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi jak na razie przemawiają na niekorzyść vendora (musiał podać nieprawidłowe dane, albo w ogóle nie nadać).
  343 Replies
  Last post 7 months ago
 • trip*ych*m.***
  Rathy, ja nie zamawiałem na paczkomat tylko kurierem i myślałem, że to będzie jakakolwiek firma inna niż żółci (gdybym wiedział, że to wszystko żółci wziąłbym na fake dane paczkomatem). Trippy nic nie miał napisane jaki to kurier, mało dokładne informacje i niejasne dla całkowicie nowych u niego użytkowników, a ja w ogóle nie przyzwyczajony do takich "sekretnych" sklepów. Zawsze zamawiałem z różnych otwartych stron na necie i po 1-3 dniach miałem wszystko u siebie.

  Trudno, poczekam do końca miesiąca. Jak Trippy wygna mnie ze sklepu po przerwie za robienie inby czy naruszenie jakiś sekretnych metod wysyłki których nawet nie ogarnąłem (i nadal nie ogarniam) to smutek, bo asortyment piękny. Z zagranicy nie zamawiałem jedynie dlatego, że nie uśmiecha mi się płacić 40€ za samą dostawę z trackingiem (i ceny towaru kolosalne jak na Polskie warunki, detalicznie małych ilości nie ma co zamawiać).
  343 Replies
  Last post 7 months ago
 • trip*ych*m.***
  GOM, na inną osobę na szczęście. Tak poza tym ta substancja Difenidyna i jej bliskie krewniaki istnieją od 1924 r, były badane pod kątem potencjału leczniczego i właściwości neuroprotekcyjnych. W razie czego myślę, że wybronię się bez problemu o użytek własny jako suplement diety :roll:

  Jeszcze inną możliwością jest, że koleś na infolinii to jakiś nie ogar i tylko tak dziwnie gadał, a weryfikacja paczki oznacza, że trippy w ogóle jej nie nadał? No, ale według mnie info, że paczka jest weryfikowana = sprawdzana.
  343 Replies
  Last post 7 months ago
 • trip*ych*m.***
  Zet, Dzwoniłem do żółtków, to służby niestety :/ Osoba na infolinii na początku myślała, że jestem sprzedawcą, ale rozwiałem jej wątpliwości i powiedziała, że więcej informacji nie mogą udzielić. Rozumiem, że teraz to praktycznie czekam na wezwanie czy coś? :/
  343 Replies
  Last post 7 months ago
 • rc-sort.** Jakieś opinie ?
  Jak to się okaże, że legitny shop to szybko będzie w newsach narodowych xD
  13 Replies
  Last post 7 months ago
 • rc-sort.** Jakieś opinie ?
  Prawdopodobnie to fejk shop

  Sprawdziłem kod strony i :

  ><a title="Hosted on free web hosting 000webhost.com. Host your own website for FREE."
  ;utm_medium=website_sposobnasukces&amp;utm_content=footer_img"

  Kto normalny stworzyłby taką stronę?
  13 Replies
  Last post 7 months ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  Słyszałem, że opcja ograniczenia użytkowników została wprowadzona z powodu jakiegoś spamu, ale mam sugestię by ją trochę złagodzić i wprowadzić wieloetapowe ograniczanie.

  Co proponuję:

  1. Nowy użytkownik który ma mniej niż 20 postów i 7 dni na forum zostaje tak jak jest obecnie.
  2. Użytkownik który osiągnął wskazane powyżej wartości ma odblokowany chociażby chat.

  Dlaczego tak? Ponieważ akceptacja wszystkich postów przez moderatorów jest spoko i jakoś mi nie przeszkadza, ale czasami mam proste pytania lub chęć po prostu pogadania i do takich spraw lepiej byłoby mieć dostęp do czatu niż tworzyć nowe tematy/posty na forum gdzie pewnie i tak zostaną przeoczone przez większość osób.
  661 Replies
  Last post 7 months ago
 • 100 % uczciwe sklepy wysyłające na żółtych
  Polecam wybrać coś innego niż żółtych jak jest możliwość, bo lecą w kulki albo to pewien sklep robi mnie w konia. Czekam na ostatnią odpowiedź od nich zanim robię shitstorm (bo o ile ten problem z kurierem zrozumiem choć jest trochę naciągany to niewywiązanie się z pisemnej odpowiedzi, że wyślą drugą paczkę przed ich przerwą to już przesada).
  10 Replies
  Last post 7 months ago
 • Muzyka jakiej słuchacie
  Dobra playlista jakbyś ktoś z was szukał głębokiej i mistycznej muzyki ;)

  226 Replies
  Last post 7 months ago