Viewing profile - Grandkg

Blister
Grandkg
Sklep

Grandkg
Blister
Sklep

Contact Grandkg

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
11 hours ago
Total posts:
14 | Search user’s posts
(0.02% of all posts / 0.03 posts per day)
Most active forum:
Grandkg.com
(12 Posts / 85.71% of user’s posts)
Most active topic:
Grandkg.com opinie o sklepie | opinions about shop
(6 Posts / 42.86% of user’s posts)
Reputation:
4 [ View details | ]
 • Grandkg’s recent activity
  Replies
  Date
 • Gdzie teraz na zakupy?
  you must wait, we will inform here and on website
  1551 Replies
  Last post 11 hours ago
 • Gdzie teraz na zakupy?
  we will have 4fadb, 5fadb and 5F-MDMB-2201 in 10 days.
  Also we will have 5cladba in 2-3 weeks
  1551 Replies
  Last post 16 hours ago
 • HEXEN BIG CRYSTALS - opinie, recenzje | opinions, reviews
  We present you the current Hexen Batch. Very high quality product. Made in a European laboratory. Soon large quantities will be available. The regular price is 2.80 € / g. The price of a large wholesale will be much lower.
  4 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Grandkg.com opinie o sklepie | opinions about shop
  mss5mdc wrote:
  3 weeks ago
  mss5mdc wrote:
  5 months ago
  NEP - jest to mój ulubiony stymulant. Miałem różne sorty od różnych dostawców, lecz ten był najgorszy z najgorszych. Nie twierdzę że jest nieaktywny ale to chyba nie nep albo zmieszany nep z jakimś innym ścierwem. Postać białego trochę wilgotnego pudru, który zostawia na wszystkim ślady, tam gdzie rozsypiesz, na rękach i zostawia ślady na ubraniach tak jak mąka. Takiego zapychacza klamy po 100mg i to przez cały dzień nigdy w życiu nie miałem! W zasadzie to jeszcze żadna substancja, jeszcze nigdy mi nie zapychała klamy i na tak długo jak ten nep. Po drugie tak piekącego przy sniff Nepa jeszcze nigdy nie miałem. W ogóle nie wiedziałem, że NEP może tak wykręcić ci kichawę, że po sniffie łzy leją się na potęgę. Również występuje nadmierna potliwość. Katar po tym nepie trwa jeszcze cały dzień a to co wysmarkasz z nosa wygląda tak, jakbyś gnił w środku Działaniem przypomina może i NEP ale dla mnie jest to z czymś zmieszane, albo NEP najgorszej jakości. Moja ocena: To jest takie ścierwo że nie może być wyżej niż 1/10 Dałbym zero, no ale wykazuje jakąś aktywność. W każdym razie NIE POLECAM ZA DARMO NAWET
  Grandkg wrote:
  3 weeks ago
  our supplier , we are 100% sure it is orginal
  @Grandkg. Before buying this NEP, whose reviews I wrote later over 4 months ago, you also assured me in correspondence @ that that NEP was also tested and is of very high quality, and the truth was the worst substance I ever had in my laboratory at the time. Why would I trust now?
  We are surprised by what you write, this product generally collects very good reviews. We still have it on the site at a price of 2.30 / g and customers buy it and come back for it in large quantities. It may not work the same way for everyone.. Therefore, next week we will have a second type because it is already ending. The second type is to be of very high quality from our most trusted supplier, so we are sure that it will meet your expectations. From Wednesday it will be available in our store.
  407 Replies
  Last post 3 weeks ago