Viewing profile - grucha28

Szczur
grucha28
Użytkownik

grucha28
Szczur
Użytkownik

Contact grucha28

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
2 years ago
Total posts:
18 | Search user’s posts
(0.03% of all posts / 0.02 posts per day)
Most active forum:
Aktualności ze świata używek
(5 Posts / 27.78% of user’s posts)
Most active topic:
Gdzie teraz na zakupy?
(2 Posts / 11.11% of user’s posts)
Reputation:
2 [ View details | ]
 • grucha28’s recent activity
  Replies
  Date
 • Dowcipy , Śmieszne Linki , Powiedzonka
  Jestem u kolegi:
  - Idę do kibla, dasz mi gazetę?
  - Kolego, mamy XXI wiek, weź mojego iPhona!
  Po 10 minutach:
  - I jak było? Gdzie jest mój telefon?
  - W śmietniku.
  - Co?!
  - Jak próbowałem się nim podetrzeć, to się nie dało, a do tego nie chciał się spłukać!


  Mistrz w pchnięciu kulą mówi do trenera.
  - Dziś muszę pokazać klasę... Na trybunie siedzi moja teściowa.
  Trener na to:
  - Nie ma szans, nie dorzucisz...

  :lol:
  61 Replies
  Last post 2 years ago
 • Z czego kolekcjonujecie?
  Jak chodzi o jaranko to dla mnie najlepsza bibuła. Bletki ryżowe, albo brązowe naturalne i do tego zawsze filterek węglowy np. acti tube polecam, odkąd z nich zacząłem jarać to do tipa z kartonu nie wrócę! :smoke:
  86 Replies
  Last post 2 years ago
 • 3cmc + mexedron made in predator
  Ciekawy mixik, jeszcze nie testowałem tych sortów od galaktycznego no ale fala euforii to mój klimat więc może niedługo. :)
  1 Replies
  Last post 2 years ago
 • Najnowsza ustawa przeciwko działaniu narkomanii
  Bubu88 wrote:i co, jest coś nowego na liście? myślicie że PiS będzie zajmowal sie nowymi rckami czy zignoruje problem którego wlasciwie nie ma? jak ruszą moją Ule to będzie mi przykro
  Miejmy nadzieje że pis po pełnej inwigilacji telefonów nie weźmie się za dopki..
  80 Replies
  Last post 2 years ago
 • Gdzie teraz na zakupy?
  Ja polecam fejków i demona, jak dla mnie 2 ulubione sklepy.
  1061 Replies
  Last post 2 years ago
 • Gratisy - czyli co i od kogo
  Ciekawe gratisy dostałem od demona i fejka. Od vipków jeszcze nie zamawiałem, ale jak kolega mówi, że też hojnie dorzucają to trzeba spróbować. :)
  31 Replies
  Last post 2 years ago
 • Gdzie teraz na zakupy?
  Piszcie gdzie aktualnie opłaca się robić zakupy, gdzie dobry sorty i ciekawe promocje. ;)
  1061 Replies
  Last post 2 years ago
 • Scam lista - lista nieuczciwych sklepów
  Utworzyłem ten temat aby ostrzec wszystkich przed nieuczciwymi sklepami. Pamiętajcie, że często kolejne sklepy stają się wałkami, będę się starał aktualizować temat, jeśli chcecie coś dopisać do listy piszcie w tym temacie!

  Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z listą z reddit: https://www.reddit.com/r/RCSources/wiki/vendors
  Po drugie polecam unikać zakupów na serwisach ogłoszeniowych - to w większości wałki.
  Po trzecie zapoznajcie się z tą listą:

  - Baron-rc.eu
  - Pylki.nl
  - sklep-mefedronbufedronmdpv.cba.pl
  - chemiresearch.com
  - RCforYou.net
  - PlantFeedShop.com
  - E-dopalacze.com
  - UpalonyKramik.pl
  - speedrc1.otwarte24.pl
  - Nowedopalacze.pl
  - Dopalacze.sklep.pl
  - Dopking.pl
  - krystal.sklep.pl
  - RCSpider.eu
  - mefedronbuy.sk
  - IndianMeph.com
  - Buy-Mephedrone-Online.co.uk
  - Toprc.pl
  - RC-Sklep24.pl
  - Dopalacze.Sklep.pl
  - mefedronshop.cz
  - Mefedron-Sklep.pl
  - Chemiczni.pl
  - e-Dopalacze.pl
  - Fakehash.pl
  - Legalni.eu
  - Rc-lab
  - RC-24.pl
  - Klefedron.pl
  - SafeLab.es
  - SlyPlants.com
  - 4MMCPlantFood.co.uk
  - RC-SmartSzop.hol.es
  - 3mercedes.pl
  - rcdream.eu
  - rcdiamond.com

  Image
  163 Replies
  Last post 2 years ago
 • Rekordowy rok CBŚP. Przechwycono 2,5 tony narkotyków
  Kiedyś mówiło się, iż dana jednostka ma wyniki i pracują tam bardzo dobrze wyszkoleni funkcjonariusze. Dzisiaj tytuły gazet KRZYCZĄ iż dana jednostka w tym przypadku CBŚP zrobiła rekordowy wynik przejęcia narkotyków, zamiast się chwalić iż na rynku jest coraz więcej narkotyków, powinni myśleć nad edukacją i profilaktyka. Powinno się uczyć i przekazywać merytoryczną wiedzę. Za to mamy oklaski i wiwaty zupełnie niepotrzebne. Wystarczyło by opublikować zestawienie z ostatnich 5 lat, zamiast tańczyć ze szczęścia że Polacy coraz częściej wchodzą w nielegalna szarą stefe i konsumpcja narkotyków wzrasta.  Ponad 2,5 tony narkotyków przechwyciło Centralne Biuro Śledcze Policji w 2016 roku. To ponad tona więcej niż rok wcześniej. Policjanci zatrzymali 1160 osób trudniących się procederem związanym z wytwarzaniem, handlem, czy przemytem narkotyków.


  "Działania policjantów CBŚP spowodowały, iż zarówno w kraju jak i za granicą zabezpieczono ponad 2,5 tys. kilogramów narkotyków. Wśród zabezpieczonych środków odurzających były zarówno popularne na rynku: marihuana, haszysz, amfetamina, jak również należące do droższych narkotyków - heroina i kokaina. Funkcjonariusze udaremnili również wprowadzenie na rynek ponad 71 tys. tabletek ecstasy" - powiedział w środę PAP kom. Rafał Szymański z zespołu prasowego CBŚP.

  Jedną z większych spraw realizowanych przez funkcjonariuszy CBŚP było zatrzymanie 48-letniego Cezarego P. i czterech innych osób związanych z handlem kokainą.

  Image

  "Klientami dilera z warszawskiej Woli byli przedstawiciele biznesu i znani celebryci. Mężczyzna został namierzony, gdy sprzedawał swojemu stałemu klientowi kokainę. Jak ustalili funkcjonariusze CBŚP poszczególni klienci potrafili w ciągu miesiąca wydać na kokainę po kilkanaście tysięcy złotych, płacąc dilerowi za jedną porcję nawet 500 zł" - powiedział Szymański.

  Jak dodał, na handlu kokainą P. w ostatnich dwóch latach zarobił około miliona złotych, które lokował w nieruchomościach, a także włożył w uruchomienie lokalu gastronomicznego w centrum Warszawy.

  W lipcu 2016 r. policjanci CBŚP pod Elblągiem zabezpieczyli prawie 52 kg marihuany o czarnorynkowej wartości 1,6 mln zł. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty obrotu środkami odurzającymi.

  Podczas spraw związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej, policjanci CBŚP współpracowali m.in. z funkcjonariuszami Straży Granicznej i Izby Celnej. "Owocem tej współpracy było przejęcie 65 kilogramów marihuany i haszyszu o wartości blisko 2 mln złotych. Narkotyki były przemycane z jednego z krajów Unii Europejskiej i miały trafić do odbiorców w Małopolsce" - powiedział Szymański. Zatrzymano pięciu mężczyzn trudniących się wprowadzaniem narkotyków do obrotu.

  Współpraca międzynarodowa

  Funkcjonariusze CBŚP współpracowali także z policjantami innych państw, którzy również zwalczają przestępczość narkotykową. Efektem współdziałania z policjantami z Hiszpanii było rozbicie międzynarodowej grupy przestępczej, która przemycała marihuanę w transportach warzyw. W prowincji Walencja zatrzymano 13 osób. Funkcjonariusze zlikwidowali 7 plantacji marihuany i zabezpieczyli 159 kg gotowego narkotyku.

  Kolejnym przykładem współpracy międzynarodowej było rozbicie zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się przemytem i handlem narkotykami na terenie Europy. Podczas koordynowanych przez Europol działań policjanci zatrzymali 23 osoby, w tym 12 Polaków wywodzących się z rozbitego przed laty gangu pruszkowskiego. Grupa zorganizowała swoją działalność na hiszpańskim wybrzeżu Costa del Sol, tam zatrzymano najwięcej osób. Poza tym, zatrzymania miały miejsce we Francji i Danii. Policjanci zabezpieczyli ponad tonę haszyszu i broń.

  W maju ubiegłego roku, funkcjonariusze CBŚP i policjanci z Liberca na terenie pogranicza zatrzymali 15 osób. Zarówno po stronie czeskiej, jak i polskiej zlikwidowano laboratoria i linie produkcyjne amfetaminy. Grupie udowodniono wprowadzenie do obrotu 7 kilogramów metamfetaminy. Podczas zatrzymań, policjanci zabezpieczyli m.in. 4,5 kg gotowych narkotyków.

  W sumie w roku 2016 zabezpieczono ponad 2,5 tys. kilogramów narkotyków, w tym prawie 1,2 tys. kg haszyszu, ponad 850 kg marihuany, ponad 400 kg amfetaminy, 36 kg kokainy i prawie 6 kg heroiny, a także ponad 71 tys. tabletek ecstasy. Dla porównania w 2015 r. zabezpieczono ponad 1,3 tys. kg narkotyków i ponad 50 tys. tabletek ecstasy.

  "W ubiegłym roku zlikwidowano również 12 laboratoriów, w których produkowane były narkotyki i 108 plantacji" - powiedział kom. Szymański.

  żródło: Fakty.Interia.pl
  1 Replies
  Last post 2 years ago