Viewing profile - Trefemmski

Sniffiarz
Trefemmski
Użytkownik

Trefemmski
Sniffiarz
Użytkownik

Contact Trefemmski

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
6 hours ago
Total posts:
140 | Search user’s posts
(0.21% of all posts / 0.35 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(41 Posts / 29.29% of user’s posts)
Most active topic:
p******@****n*ail.*h
(19 Posts / 13.57% of user’s posts)
Reputation:
44 [ View details | ]
 • Trefemmski’s recent activity
  Replies
  Date
 • p******@****n*ail.*h
  Paka leci. Niebawem testy 3cmc, które miało mieszane opinie. Mam nadzieję, że to tylko wkręty niektórych.. :)
  testowałem kiedyś i byłem zadowolony. Zobaczymy czy jakość dalej trzyma poziom.
  907 Replies
  Last post 1 week ago
 • rc**nster.s*op & boo***ab.fun
  @Gargameli, Zamawiales z początku, czyli z tego co pamiętam nie mieli na początku nawet kuriera, a wszystko szło nierejestrowanymi listami a jak wiadomo nierejestrowane listy to loteria. Co prawda ja też zamawialem nierejestrowanym listem nie raz i zawsze wszystko dochodziło, choć nie były to akurat duże ilości. No ale kto zamawia duże ilości listem nierejestrowanym... Albo jakiś desperat, albo ktoś komu się bardzo nudzi na wolności.
  262 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • rc**nster.s*op & boo***ab.fun
  @Gandalf, Nie no spoko ja do Ciebie nic nie mam, żebyś mnie źle nie zrozumiał mordo. Ogólnie co do monstera to moje zdanie jest takie. Ja nie zamawiam dużych ilości, a raczej są to max dwucyfrowe ilości max 20g więc wypowiem się w tej kwestii. Potwór to sklep niepewny, jezeli myślimy o większych ilościach polecam uderzać gdzie indziej. Pakowanie słabe, choć sorty które ja dostałem (3cmc,3mmc, 4cmc) były naprawdę ok, jednak nie zamówię tu ponownie ze względu właśnie na słabe pakowanie. Czas oczekiwania na paczkę to w moim przypadku około 5dni roboczych (zamawiane 2;tygodnie temu)Pod zadnym pozorem nie zamawiać na swoje dane paczek od niego.
  262 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • rc**nster.s*op & boo***ab.fun
  Nie wiem jak dla mnie mon*** sorty miał dobre, ale każdy wspomina o tragicznym pakowaniu. Ogólnie nie zaryzykowalbym zamówienia w tym sklepie na więcej jak 20g. Ja akurat do jakości 3cmc, 4cmc i 3mmc nie mam nic do zarzucenia.

  Tak czytam Twoje posty@Gandalf, i mam wrażenie, albo jesteś ostrym naganiaczem na sklepy partnerskie, albo za przeproszeniem pierd****** pechowcem, który dostaje jakieś lewe sorty gdzie inni dostają dobre. Nie mam nic do Ciebie ale takie odnoszę wrażenie. A 3mmc od predatora to najgorsze gówno jakie było mi testować w porównaniu do monstera. I nie jest tak, że na różowym są sami naganiacze, bo są oni wszędzie, a nawet tutaj. Zawsze trafi się jakaś przekupna kur** i nie tylko na jakichś forach ale i w realnym życiu.
  262 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • 3-cmc orange Opinie, Recenzje | Opinions, Reviews
  @Gandalf, Ty to powinieneś chłopie zrobić sobie przerwę. Niedawno plakales bardzo jak bardzo pokaralo Ciebie 3cmc, gdzie innym jakoś nic nie było. Nie chcę być jakiś niemiły, ale po twoich jazdach na Twoim miejscu nie tykalbym nic przez dobre pół roku...
  19 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • D*vi*.r*-ch**ic*ls
  4CMC petarda. Płaski, przeźroczysty kryształ, a bardziej szkło. Testowałem tylko sniffem. Ilość 150-250 mg. Kolejne dawki naprawdę też robią robotę. Źrenice masakra, widać ostro śćpanie po twarzy. Przewaga oczywiście euforii jak na cztery przystało, choć nie jest to typowy rozlewak. Libido też na plusie.

  8/10

  3MMC

  Testowane przed czwórką. Biały, mętny kryształ dosyć łatwo się kruszy. No i trochę zwalilem sprawe, bo poszedł tylko sniff. Wiem, że 3mmc to nie rozpierdol na bani jak po 4cmc ale liczyłem na coś więcej. Tutaj akurat polecalbym zdecydowanie oral, a jeżeli sniff to coś koło 180+mg. No zabrakło mi tej fajnosci z dawnych lat, ale jak mówię to wina metody podania. Niby 4cmc tez każdy zaleca sniffem, ale tutaj zdecydowanie 4cmc wygrało ta walkę.

  3MMC oceniam na 6/10
  112 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • SilkMixture.com opinie o sklepie
  Nie znam tego sklepu ale 3cmc wygląda kozacko. Można tu normalnie zamawiać? Ktoś może coś napisać, bo bardzo mało opinii.
  943 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • 3C Big Crystal Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  W prawdziwym 3cmc powinien przeważać speed. Jak przeszkadza wam speed to korzystajcie z czwórkowego brata, który ma go mniej. Ja tam zawsze uwielbiałem ten trójkowy speed. Nie jest on męczący jak w przypadku HEX-a czy jakiegoś innego syfu typu nep czy alfa pvp. Moim zdaniem prawdziwe 3cmc to max 70/30 (speed/eufo) Takie trójki pamiętam jeszcze z początku ich świetności. Nie wiem czy ktoś z Was pamięta gienka który naprawde miał kozak sorty.
  115 Replies
  Last post 3 weeks ago