Viewing profile - Bulioni

Szczur
Bulioni
Newbie

Bulioni
Szczur
Newbie

Contact Bulioni

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 month ago
Last active:
3 hours ago
Total posts:
32 | Search user’s posts
(0.02% of all posts / 0.59 posts per day)
Most active forum:
Mefis.to
(11 Posts / 34.38% of user’s posts)
Most active topic:
Mefis.to opinie o sklepie | opinions about shop
(10 Posts / 31.25% of user’s posts)
Reputation:
5 [ View details | ]
 • Bulioni’s recent activity
  Replies
  Date
 • Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach
  Kiedyś zamówiłem w Holandii 5g 5f-akb-48 nielegalnego już w Polsce, mieszkałem w obozie i koordynator który kierował tym obozem dostał zgłoszenie że przyszła do mnie mała podejrzana paczka. Bez mojej obecności i wiedzy otworzyli ją, stwierdzili że stara feta i koordynator miał mi ją oddać ale tego samego dnia wyjechał na interwencję w innym obozie a ja wyjeżdżałem do Polski i nie odzyskałem tego. Na południu Holandii trzeba być mieszkańcem i mieć jakąś kartę zdrowia żeby kupić ziółko, także kanna nie jest takim głupim pomysłem. Za to ja poszukałbym jakiegoś holenderskiego sklepu internetowego ze starymi kanna :)
  45 Replies
  Last post 5 days ago
 • NAJLEPSZY MIX EVER!
  Da sie to wjebać i.v.?
  Grzyby jakie łysiczki czy zagraniczny shit?
  7 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Gdzie teraz na zakupy?
  @Gandalf, sory kalkulacja mi się jebła w głowie :D
  3894 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Gdzie teraz na zakupy?
  @Pyt0n, minimalne zamówienie wynosi 50 euro +koszty wysyłki a te nie wiem jakie są bo nie zamawiałem ale 5 euro na terenie H* a do p* chyba 10. Jak nie masz tyle kasy to leć do preda @predatorRC minimalne zamówienie 300zł +przesyłka a też ma szeroki asortyment. Nie rozumiem jak można coś zamówić nie czytając regulaminu vendora
  3894 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Fenyloetyloamina (Phenethylamine, FEA)
  Moja przygoda z tym oddczynnikiem wyglądała tak, że zarzuciłem jakąś tabletkę na parkinsona, ważne w niej jest że jest blokerem inhibitora MAO, co sprawia że FEA klepie, bo ten inhibitor niweluje rekreacyjne działanie środka. Po jakiejś godzinie może półtorej wciągnąłem setkę FEA, sniff niemiłosierny najgorszy ze wszystkiego co wciągałem, działanie około 15 minet ale najlepsze ze wszystkiego co brałem w życiu. Można tak dociągać 24h dopoki tabletka na parkinsona działa ale nie kopie już tak zajebiaszczo jak za pierwszym razem. Od razu ugaszę zapał niektórych użytkowników, tabletki te są NA RECEPTE. Jest temat na hypku.
  6 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Zniszczona śluzówka
  Odświeżam temat co polecacie na katar po rc :) ? Tak żeby kichawa nadawała się do dalszych badań? Woda morska to w spraju i do nosa?
  12 Replies
  Last post 3 weeks ago