Viewing profile - gandziarzde

Blister
gandziarzde
Użytkownik

gandziarzde
Blister
Użytkownik

Contact gandziarzde

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
11 months ago
Last active:
2 months ago
Total posts:
14 | Search user’s posts
(0.02% of all posts / 0.04 posts per day)
Most active forum:
Threecrystal.cc
(4 Posts / 28.57% of user’s posts)
Most active topic:
Threecrystal.cc opinie o sklepie
(4 Posts / 28.57% of user’s posts)
Reputation:
2 [ View details | ]
 • gandziarzde’s recent activity
  Replies
  Date
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  qstosz wrote:
  4 months ago
  gandziarzde wrote:
  4 months ago
  Druga sprawa to szybkość dostawy. Nie spotkałem się od wielu, wielu lat z tak szybką realizacją. Dla mnie numer jeden na tą chwile.
  To fajnie masz, bo ja czekam 10 dni na samego tracka i się doczekać nie mogę.
  Rozumiem Cię, są takie przypadki wszędzie. U Preda robiłem bardzo długo zakupy i zawsze wszytko było ok z dostawą, a w tym samym momencie wiele osób miało problem i nie dostawali paczek. Miejmy nadzieję, że Ci dojdzie wszytko, bo szkoda Vendora, żeby dostawał słabe opinie, bo na prawdę robi wszytko żeby dobrze było i szybko. To jest moja opinia a mam kilkunastoletnie doświadczenie.
  1790 Replies
  Last post 4 months ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Po małych problemach odebrałem paczkę. Dzisiaj testy i zdam raport jak jest. Czas na opinię
  ThreeCrystal . To moje drugie spotkanie z 3c. Pierwsze przed świętami VJK i teraz drugie JNT. Pierwsze co się rzuca w oczy to podejście do klienta. Jest na bardzo wysokim poziomie, kulturalne odpowiedzi i szybkie reagowanie na problemy. Druga sprawa to szybkość dostawy. Nie spotkałem się od wielu, wielu lat z tak szybką realizacją. Dla mnie numer jeden na tą chwile. Jakościowo też ekstra, na razie tylko 3c micro testowane, szkoda że 4c nie dojechało bo bym z chęcią testował :) Dziwie się co niektórym, że mają problemy chyba, że to rzeczywiście ciśnienie hehe. Będą kolejne zakupy i na pewno będzie więcej opinii. :clap:
  1790 Replies
  Last post 4 months ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  U mnie też wszytko śmiga. Miał bym dzisiaj, ale powstał mały błąd w adresie i będę mieć jutro prawdopodobnie. Moja druga wizyta w 3c i mogę stwierdzić, że wysyłka jest na bardzo wysokim poziomie.
  1790 Replies
  Last post 4 months ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Leg3nd wrote:
  5 months ago
  gdzie wy ten czat macie ?
  Jak korzystasz z przeglądarki na kompie to czat znajduje się w prawym dolnym rogu na głównej stronie 3c w postaci niebieskiej chmurki.
  1790 Replies
  Last post 5 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie
  Warwick wrote:
  5 months ago
  Czy może ktoś mi krótko Ale na temat powiedzieć jak wygląda sytuacja z predatorem ? Działa nie działa? I czy wysyła do Polski, a jeśli wysyła to czy wszystko czybjakies konkretne produkty.
  Podpinam się pod pytanie, pisałem do preda z tymi pytaniami mailowo, ale brak odpowiedzi. Chodzi mi głównie o clon pills. Dobrze jak by się ktoś konkretnie wypowiedział, a jak było wcześniej to może ktoś pamięta jak daleko trzeba się cofnąć w stronach :)
  9530 Replies
  Last post 5 months ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Pierwsze zakupy i jestem bardzo zadowolony, wcześniej predzio, ale atom to dobra alternatywa. Wysyłka rzeczywiście bardzo szybka, 24 h i paczka jest. Jakościowo również dobrze, kontakt bardzo dobry. Robię kolejne zakupy właśnie.
  1485 Replies
  Last post 11 months ago