Viewing profile - Cactus1234

Sniffiarz
Cactus1234
Użytkownik

Cactus1234
Sniffiarz
Użytkownik

Contact Cactus1234

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
1 second ago
Total posts:
135 | Search user’s posts
(0.14% of all posts / 0.22 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(45 Posts / 33.33% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(42 Posts / 31.11% of user’s posts)
Reputation:
16 [ View details | ]
 • Cactus1234’s recent activity
  Replies
  Date
 • Kodeina - codeine
  @Wizzair, a no właśnie też czytałem trochę o tym, ludzie piszą że trzeba wziąć właśnie 2 - 3 razy żeby sobie je wyrobić, więc założyłem, że kolejny raz po tych dwóch nieudanych i podwojeniu dawki, wzmocnionej dodatkowo sokiem, coś mi zrobi. No najwyraźniej albo nie wyrobiłem ich sobie albo poporstu to nje dla mnie i być może to dobrze.
  41 Replies
  Last post 7 minutes ago
 • Rch*m.c*
  Latają w końcu czy nie ?
  6 Replies
  Last post 17 hours ago
 • Kodeina - codeine
  Wizzair wrote:
  1 day ago
  Cactus1234, i ?
  No może to że sok z grejpfruta osłabia działanie enzymów rozkładających leki(w tym kodeine) zanim w ogóle przedostaną się do krwiobiegu? (konkretniej CYP3A4)
  41 Replies
  Last post 1 day ago
 • Kodeina - codeine
  Wizzair wrote:
  1 day ago
  cóż jakbyś poczytał o enzymach wątrobowych i metabolizmie kodeiny to pewnie by się udało.
  A właśnie, zapomniałem. Dodać, że te 300mg popilem sokiem wycisnietym że świeżego grejpfruta. ;)
  41 Replies
  Last post 1 day ago
 • Kodeina - codeine
  Przereklamowane gówno, wszystko przyjmowane z zerową tolerka:
  150mg zero efektów,
  150mg znowu zero,
  300mg lekka senność i nic więcej.
  W zasadzie to może i dobrze ze to na mnie nie działa bo się raczej nie wpierdole
  41 Replies
  Last post 1 day ago
 • RC psychodelik + 6 apb
  @aras, a co powiesz o mixowaniu 3/4 - fma z tryptaminami?
  8 Replies
  Last post 1 day ago
 • 4-HO-MIPT Predator-rc.nl opinie, recenzje
  ChicagoBulls wrote:
  3 days ago
  220mg Przesyt wszystkiego
  Ło cię panie, w takich dawkach tryptaminy to mogą pokazać większy pazur niż kwachy. Niemniej jednak przyjęcie nosem i "przeterminowanie" mogło to nieco złagodzić.

  Co do tematu to pobierałem półtora roku temu i było ok, aczkolwiek pill 20 mg mnie nie zadowolil(możliwa tolerka, wtedy ładowałem psajko co około 2 tyg). Co tu dużo mówic,faza przypominała mi trochę jak z mj, momentami miałem zwiechy i nie wiedziałem co chciałem powiedzieć, odbiór muzyki na duży plus, a wizualne takie "dzikie" - wszystko tak się fajnie kołysało jakbym był w jungli. Podkreślam że To było półtora roku temu, nie wiem jak Tera, przymierzam się do zamówienia jak wejdzie mahomet na stan :E
  40 Replies
  Last post 3 days ago
 • Metylokatynon - najwydajniesza synteza
  @priap, imo bez chromatografii chyba nie oddzielisz, jedynym wyjściem jest chyba wysolenie, jednak tu już w grę wchodzi zabawa z dość stężonym kwasem solnym
  11 Replies
  Last post 1 week ago
 • Metylokatynon - najwydajniesza synteza
  pawoleh wrote:
  2 weeks ago
  Dobra, bo widzę, że ludzie tutaj zaczynają rzeczywiście rozważać przyrządzanie tego gówna.
  Niestety, nadmanganian jest solą manganu, metalu w niewielkich ilościach koniecznego dla życia, ale w nadmiarze bardzo toksycznego, zwłaszcza dla tkanki nerwowej. Uważa się, że zatrucia manganem mogą sprzyjać rozwojowi demencji, schizofrenii i choroby Parkinsona.

  Stosowanie naszych narkotyków domowej produkcji powoduje bardzo poważne zatrucia. Próbki biologiczne pobrane w Warszawie od naszych użytkowników wykazujących objawy parkinsonizmu i przebadane w Niemczech zadziwiły tamtejszych badaczy, którzy takich stężeń w materiale ludzkich dotąd nie napotkali.
  Poza tym co wymienione zostało wyżej, pojawiają się straszne dziury w głowie, niektórzy ludzie nawet nie są w stanie złożyć normalnie zdania, wypowiedzieć niektórych głosek (głównie spółgłosek). Rozpierdala neurony w mózgu krótko mówiąc, i co z tego że wytworzą się nowe jak i tak manganizm postepuje przez kilkadziesiąt lat.. Zadajcie sobie pytanie, czy chcecie ryzykować tak poważną utratą zdrowia i byc praktycznie ubezwłasnowolnieni?
  Jeśli odpowiedziałeś sobie na to pytanie twierdząco, no to gratuluję, możesz robić co chcesz, ale pamiętaj, życie masz jedno a sposobów na przyjemność wiele.
  Jak ja nie lubię jak ktoś podając przykład sięga po ten najskrajniejszy, to co napisałeś tyczy się osób najbardziej w to wpierdolonych, walących to w ciągach miesiącami. Idąc tym tokiem rozumowania - ludzie nie kupujcie 4cmc, ani w ogóle żadnych używek w tym alkoholu, bo po kilku miesiącach wam padnie wątroba i wszelkie narządy wewnętrzne.
  Ja oczywiście się zgodzę, że jest to silnie uzależniająca substancja i to co podałeś jest realne, ale nie od walnięcia dobrze zrobionego metkata raz na kilka miesięcy.

  No i co do tego "dobrego zrobienia".
  maaatrix wrote:
  6 months ago
  1. Nigdy nie odmierzajcie nadmanganianu potasu na oko!!! Chyba ze lubicie manganizm, skutki tego sa conajmniej straszne, wystarczy troche poczytac hajpa. Najlepiej kupic kalium w tabletkach, koszt to ok. 8zl tak wiec na paczke wystarcza 3-4 tabletki
  Święta prawda, ale..
  maaatrix wrote:
  6 months ago
  Pamietajcie synteza chemiczna to nie robienie sobie kawy, zawsze mozna cos zjebac i sie otruc :P
  Zgodzę się, że w nieumiejętnych rękach łatwo sobie wyrządzić kuku, ale w zasadzie robienie metkata do prawdziwej syntezy chemicznej ma się jak piernik do wiatraka - zajrzyj na hr do działu reakcje chemiczne, gdzie są syntezy z użyciem wybuchowych gazów, czy nawet proste wysalanie wolnych zasad, przy których trzeba umieć się obsłużyć dość niebezpiecznym dla laika(gdzie większość warzących kota to po prostu laicy) kwasem solnym. Do zrobienia metkata wystarczy podstawowa wiedza z gimbazy: znamy reakcje, masę molowe i wyliczamy odpowiednie proporcje, a następnie odmierzamy je za pomocą wagi. No więc, jeżeli ktoś nie umie policzyć proporcji, to niech poprosi kolegę chemika lub skorzysta z kalkulatorów online, a jeżeli nie umie się posługiwać wagą, to ja odradzam jakiekolwiek zabawy z ćpaniem tej osobie.

  Dodano po 31 minutach 3 sekundach:
  Moderatorze proszę o złączenie postów, bo nie mogę już edytować :D

  A tak swoją drogą, znalazłem pełne równanie utleniania pseudoefedryny za pomocą nadmanganianu do wolnej zasady metkatynonu (bez reakcji z octem - ocet tu akurat najmniejszą krzywdę robi), gdzie kalkulator pozwala na liczenie proporcji odpowiednich składników:
  https://pl.webqc.org/balance.php?reaction=C10H15NO%2AHCl%2BKMnO4%3DC10H13NO%2BMnO2%2BKCl%2BH2O%2BHCl
  nie zachęcam nikogo oczywiście do korzystania, gdyż jest to oczywiście nielegalne i niebezpieczne, to tylko czysta teoria.
  11 Replies
  Last post 1 week ago