Viewing profile - priap

Psychonauta
User avatar
priap
Użytkownik

priap
Psychonauta
User avatar
Użytkownik

Contact priap

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
2 days ago
Total posts:
554 | Search user’s posts
(0.62% of all posts / 0.94 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(204 Posts / 36.82% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(143 Posts / 25.81% of user’s posts)
Reputation:
126 [ View details | ]
 • priap’s recent activity
  Replies
  Date
 • Cieszcie sie z kazdego dnia!
  @Premixon, interesuję się tematami, o których ludzie nie rozmawiają czyli polityka, pogoda i religia - czyli tam gdzie jest największy rozjazd między deklaracjami a czynami. Każdy z tych tematów, szczególnie zakłamanie związane ze zmianami klimatycznymi pokazuje, że szare ludki są tylko trybami w maszynie, która zostanie wyjebana na śmietnik, gdy spełni swoje zadanie wobec możnych i bogatych.
  14 Replies
  Last post 3 days ago
 • Buch + rc itp
  @aras, u mnie na odwrót. Po jaraniu pranie, sprzątanie, zabawa w kucharza itp itd :E Bez jarania tak jakoś średnio się chce cokolwiek.
  30 Replies
  Last post 3 days ago
 • Dziwne uczucie
  @microk, zależy które mięśnie. Jak uda to działanie zbliżone do psychodelików :?
  7 Replies
  Last post 3 days ago
 • Tolerka
  aras wrote:
  4 days ago
  Poza tym szybko uzalezniaja bo wplywaja na system sygnalu nagrody.
  Inaczej bym to określił, i tyczy się to chyba wszystkich narkotyków, które wpływają na motywację, mianowicie uzależniają szybciej bo po nich zaczyna się 'życie'. Ma się energię i ochotę na inne rzeczy. Gdy tego nie ma, to pierwsze co to chęć przyjebania.
  29 Replies
  Last post 3 days ago
 • Buch + rc itp
  @vislaus, mam podobny staż w MJ, conajmniej 10lat praktycznie nonstop i schiz raczej nie miewam. Jeżeli miałbym wymienić straty od tak długiego oliwienia czerepu jaraniem, to zmienność nastroju.
  30 Replies
  Last post 3 days ago
 • wezwania
  @Ona85gw, @StaryDziad, prawda jest taka, że jak ktoś jest nieogarnięty, tj doprowadza się do stanu, przez który musi być hospitalizowany, to nie oszukujmy się, że przed psami zachowa się jak należy. Osobiście tylko raz miałem sytuację pod bramkową, byłem sam, ale wstyd mi było robić sobie przypał przed sąsiadami i postawiłem wszystko na jedną kartę. I wierzcie lub nie, robiłem już rachunek sumienia, ale jak widać miałem szczęście :E Po czymś takim w annałach na pewno ciężko byłoby się wyłgać, biorąc pod uwagę, że we krwi i szczynach wyszły by też inne substancje oprócz tej, którą nieomal się zabiłem.
  804 Replies
  Last post 3 days ago
 • Cieszcie sie z kazdego dnia!
  @melas, nie pomogę, bo patrząc na wszechobecne zakłamanie, wyzysk, dzielenie ludzi, bujanie w obłokach i tańce jak na titanicu, to ciężko cieszyć się z każdego dnia by być fair w stosunku do własnego sumienia. Wyzwolić nas może tylko ignorancja albo śmierć.
  A dzień, który mogę i chcę docenić to ten, w którym poznałem swoją dziewczynę.
  14 Replies
  Last post 4 days ago
 • 2FA czy 2FMA
  @Lucasek, albo jesteś przetyrany albo taka twoja uroda, bo normalnie to dorzutki lub zażywanie kilka dni pod rząd powodują takie efekty.
  8 Replies
  Last post 4 days ago