Viewing profile - Doktor

Dyso-sensei
Doktor
Użytkownik

Doktor
Dyso-sensei
Użytkownik

Contact Doktor

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
11 months ago
Last active:
14 hours ago
Total posts:
189 | Search user’s posts
(0.32% of all posts / 0.54 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(48 Posts / 25.40% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie
(41 Posts / 21.69% of user’s posts)
Reputation:
47 [ View details | ]
 • Doktor’s recent activity
  Replies
  Date
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Gargameli wrote:
  3 days ago
  Przesyłka / i dotarły z małą komplikacją (która, została w bardzo szybkim tempie załatwiona, wielki PLUS dla Vendora). Zawartość zgodna z zamówieniem, oczywiście dorzucone małe co nie co.
  Zawartość to:
  Fajny dodatek czyszczący kolory FDCK POWDER
  Solidny zmiękczacz prania CXC DELUXE ROCK
  Całkowicie inny wymiar prania MDMX ROCK

  Stealth do "poprawy" i widzę, że jest na to szansa. Kontak z Vendorem jest bezproblemowy o ile zachowacie zasady BHP. Co więcej? Więcej - recenzje pojawią sią w odpowiednich działach (w miarę czasu, chcę aby były one rzetelne).
  Daj znać w szczególności na temat :Całkowicie inny wymiar prania MDMX ROCK
  Bardzo mnie ciekawi ten środek, jego cena wskazuję na prawdziwą jakość, może masz Marcusa żeby to zweryfikować?
  814 Replies
  Last post 14 hours ago
 • Dlaczego jest powszechna wyjebka na klientów?
  Dla części z was coś się pomyliło. Vendorzy nigdy nie byli i nie będą waszymi kolegami. Oni nawet tego nie próbują tego co wam wpierdalają za gruby hajs. To tylko interes każdy ma wyjebane nawet jak ktoś z was się przekręci. Vendor gardzi ćpunami, wie że nikt się nie poskarży nikomu. Wyjebkowiczów pełno od dawien dawna, punkty, wojny, fora, zmieniają się tylko nazwy sklepów. Ekipy te same. Podstawowa zasada ograniczonego zaufania.
  17 Replies
  Last post 14 hours ago
 • jak zadbac o serce podczas badan z rc . witaminy ziola ?
  Aspargan, asparganin, also... Wpierdalając śmiertelnie niebezpieczne dopalacze martwisz się o serce? Przecież nawet nie wiesz co żresz, w większości przypadków nawet sam venDor nie wie co kupił i co sprzedaje, serce cię nie zabije, nie martw się.
  10 Replies
  Last post 2 days ago
 • wezwania
  Boss wrote:
  2 weeks ago
  Doktor
  czemu tak pozno ? slyszalem ze pare osob wogole nie dostalo wezwan
  W zależności która jednostka prowadzi postępowanie, kiedy wyślą scenogramy pytań, kiedy dostaną odpowiedzi od banków, poczty, sprawdzą maile, numery tel itp

  Ostatnio w innym temacie zadali mi kilkanaście pytań, zaprotokulowali moje odpowiedzi po czym pieseł śledczy otworzył leżąca na biurku teczkę w której znajdowały się bilingi, wydrukowane SMS i takie jakby drzewo genealogiczne na którym pozaznaczane były moje dwa numery,czasy i daty połączeń, oczywiście wszystkie wcześniejsze pytania dotyczyły osób z którymi się kontaktowałem, na koniec spytali czy chcę powiedzieć prawdę. Standardowo w tematach propozycja jeśli zeznasz na tego i tego to będziesz mógł skorzystać z prawa do dobrowolnego podania się karze +gówno pierdolenie jak to będzie mniejsza kara, tylko zawiasy itp. dużo ludzi daje się tak w huj załadować i przyklepać sobie jakiś wyrok.
  Pamiętajcie że same bilingi, nr imei nie są podstawą do skazania, żadnego z tel nie znaleźli, kart SIM też, standardowo odmówiłem składania wyjaśnień, grozili że to jeszcze nie koniec. Minęło trzy tygodnie na razie spokój.

  Pozdro
  321 Replies
  Last post 1 week ago
 • wezwania
  Jeśli ktoś już na coś czeka to z wezwaniem można się spodziewać dopiero po 3-4miesiacach.
  321 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Mokre śmierdzące sorty cmc
  Kiedyś latały sorry o marcepanowych zapachu, to po nich był ten specyficzny zapach skóry i potu. Dziś wszystko jest inne i nie porównywalnie słabsze od dawnych RC sprzedawanych pod nazwą cmc. Już o zapychania tromby nie wspomnę, teraz każdy brudny sort po oczyszczeniu acetonem, działa mocniej, lepiej i mniej agresywnie na śluzówkę. MMC fajne, miłe, aktywne ale kiedyś nie klepała wogle nosem, więc na pewno nie jest to ta sama synteza co dawniej.
  60 Replies
  Last post 1 month ago