Viewing profile - Doktor

Odkurzacz
Doktor
Newbie

Doktor
Odkurzacz
Newbie

Contact Doktor

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
3 days ago
Total posts:
780 | Search user’s posts
(0.62% of all posts / 0.92 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.net
(103 Posts / 13.21% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(76 Posts / 9.74% of user’s posts)
Reputation:
343 [ View details | ]
 • Doktor’s recent activity
  Replies
  Date
 • 3-MMC 3mmc-3cmc.com - opinie, recenzje | opinions, reviews
  bomba97 wrote:
  2 months ago
  Doktor, ja też sildenafil ale czy jest duża euforia?

  Jest, sle pamietaj że wszystko zależy od kondycji twojego organizmu, jeśli nest wypłukany z sero to ruszy tylko dopa i noradrenalina co nie którzy nazywali naspidowaniem i spinaniem po wrzucie. Wszystkie benzo brane do snu też mają duży wpływ kolejnego dnia na dalsze badania.
  24 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • xpr*je*t.p*v.**
  Nie ma huja we wsi pełna profeska, widzę tu dopy peel i tego zrytego kolesia od "ksanaksów" z wypoka, fascynuje mnie gdzie wy te strony znajdujecie
  4 Replies
  Last post 4 weeks ago
 • 3-MMC 3mmc-3cmc.com - opinie, recenzje | opinions, reviews
  bomba97 wrote:
  2 months ago
  Doktor, powiesz coś o długości działania i profilu sortu?
  Wrzuta oral 150-250mg w zależności od wagi wojownika robi miękko i fajnie na 2-4h bez spiny, jak jesteś przeżarty cmc to raczej wyższe dawki i połowa czasu jaki podałem.
  Sniff działa równie aktywnie z wyraźną przewagą dopy i lekko stymuluje, ja lubię gdzieś wyjść czy pojeździć na rowerze, działanie nieco inne niż oral ale fajne wejscie, działa zdecydowanie krócej, a jak ktoś chce poczuć mocniejsze wejście to podwójną ciągłą trzeba wrzucić, ja badam sporadycznie i nie kotłuje na opór żeby później doprowadzić się do "zwały zycia"
  Wiadomo jak mieszamy z alko i dziewxzyna jest pod ręką to można całą noc kotłować xd i umiaru nie ma, libido indywidualnie, ja raczej zawsze muszę sie wspomagać tedalafil lub sildenafil
  24 Replies
  Last post 2 months ago
 • Jak wyjść z ciągu narkotykowego?
  Smutna prawda jest taka że gdy zauważamy swój problem zazwyczaj jesteśmy już bardo wpierdoleni w te tematy, ćpanie odbiera znajomych, rodzinę, kasę, zdrowie i całą normalność i przyjemność z życia, stawia przed dalszym wyborem kyo i co jest dla kogo i po co i wtedy na prawdę trzeba sie mocno nad wszystkim zastanowić, kusić zawsze będzie to już nigdy nikogo nie opuści.
  57 Replies
  Last post 2 months ago
 • Biała pasta stymulująca
  Penta22 wrote:
  2 months ago
  To jest Feta normalna. Czystsza taka mozn Nl czy GB dostać...
  Raczwj dość mokrs skoro w formie pasty, taka nie dosuszona zawiera w sobie jeszcze dużo acetonu, stąd ostry zapach i chdmiczny smak np zmywacza do paznokci, lepiej to do suszyć, mniej tyra klame
  20 Replies
  Last post 2 months ago
 • 3-MMC 3mmc-3cmc.com - opinie, recenzje | opinions, reviews
  stevegalloway wrote:
  2 months ago
  Image

  I order 3 cmc and got this??

  ISNT THIS 3mmc???
  Ponieważ kolega wstawił już foto tego sortu nie będę dublował, dodam tylko że jest to "ten" sort o który wszyscy pytali pod koniec ubiegłego roku, latał w dwóch zananych szopach, jest to mega dobre 3mmc, porównując do tego niedojebanego sortu wyglądającego jak pumeks i rozsypującego się w rękach, te kamienie są twarde i mają swój charakterystyczny lekki zapach i specyficzny spływ, każdy komu nie pasowały ostatnie sorty u innych V bedzie z tego sortu bardzo zadowolony.

  Moderator, można przenieść post do tematu o 3mmc.
  24 Replies
  Last post 2 months ago
 • 3mmc-3cmc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  @matchrzan,
  @Kamilwajha,

  oraz wszyscy obserwujący temat, żucam hasło : MOŻNA ŚMIAŁO POBIERAĆ!!!

  Vendor @3mmc3cmc, wywiązuje się z naszych ustaleń. Pomimo trudnego początku i małej wtopy, mogę polecić ten stragan a za moment robię większy dawnload w tym szopie.

  Szczegóły gołębi dogadujcie na pw ze sklepem, cały przylot w czasie zblizonym do najszybszego straganu na tym forum, ubranie dobre, obsluga w sam raz. Polecam tego allegrowicza.
  151 Replies
  Last post 2 months ago