Viewing profile - mss5mdc

Psychonauta
User avatar
mss5mdc
Użytkownik

mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik

Contact mss5mdc

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
6 hours ago
Total posts:
584 | Search user’s posts
(0.48% of all posts / 0.72 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.net
(188 Posts / 32.19% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(116 Posts / 19.86% of user’s posts)
Reputation:
303 [ View details | ]

Signature

Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.
 • mss5mdc’s recent activity
  Replies
  Date
 • 3MMC BIG Chemcentrum.com - opinie, recenzje | opinions, reviews
  mbside wrote:
  1 week ago
  Nie czepiam się tylko zwracam uwagę po co testować coś skoro w weekend się przyjmowało coś innego.

  @mbside, ale idac Twoim tokiem myślenia, po co testować, skoro wcześniej brało się coś tam, pomyśl w takim razie, kto tu z forum byłby dobry najlepszy do testowania? Ci co brali cokolwiek tydzień wcześniej? Dwa tygodnie wcześniej? Miesiąc wcześniej? Może pól roku wcześniej ? Myślę, że nikt po żadnej z tych przerw w "braniu" i tak nie byłaby tym najbardziej miarodajnym testerem. Najlepszym testerem to byłby taki totalny świeżak typu Research-Chemicals Virgin :lol: bo taka osoba to na pewno poczuła by całą moc fazy każdego odczynnika, lecz także tu też pod warunkiem odpowiedniej ROA i dawki, o którym świeżaki nie mają za bardzo na początku pojęcia i często bywa tak ze ich pierwsze razy to są zazwyczaj dość mocno przesypane i zamiast poczuć faja fazę, to im paznokcie wykręca na lewą stronę z wrażenia ;)
  46 Replies
  Last post 1 week ago
 • Drenigma.net opinie o sklepie | opinions about shop
  Do konkursu o sample u @Drenigma nie przystąpiłem, ale zakupiłem kilka dużych sampli samych stimów i oczekuję na rakietę. Mam nadzieję, że przelot tej rakiety nie zajmie więcej niż dekadę dni i również w pierwszej jeszcze dekadzie sierpnia będę mógł już co nie co napisać o sortach doktora zagadki. Z fartem :smoke:
  321 Replies
  Last post 1 week ago
 • Drenigma.net opinie o sklepie | opinions about shop
  Lucas wrote:
  3 weeks ago
  Hello All
  I order 1kg NEP yesreday...
  I look forward to what it will be like, but I think it will be okay
  I write arrived and test

  @Lucas, they have 5 kinds of NEP. Which one did you buy? NEP, NEP Small Crystal, NEP Crystal, NEP Crystal 2 or NEP ROCK? I'm waiting for your feedback on this NEP, no matter which one you bought
  321 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Grandkg.com opinie o sklepie | opinions about shop
  Mon wrote:
  3 weeks ago
  Zawsze byli rzetelni, nie wiem co się teraz dzieje tym bardziej że nie odpisali mi na maila. Czy się jednak doczekam?

  I zawsze zamowienie docierało nawet po kikunastu czy nawet 3 tygodniach ale docierało. Kontaktu też nie miałem u nich jak tylko zamówienie było opłacoone. Wkurzałem sie mocno na to, ale spokojnie, bo skoro mi na 5 zamówień, 5 dotarło, to do Ciebie też powinno dotrzeć. Jedyny który może zawinić to przewoźnik.
  Dawidek wrote:
  3 weeks ago
  Naprawdę to jest gruba przesada, nie wiadomo co robić z tym

  Panie, Pan żeś jeszcze chyba grubej przesady nie widział :D Spokojnie czekać
  1239 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Gołębie latają bardzo sprawnie. Może i czas przelotu się wydłużył teraz o 1-2 dni dłużej, ale wszystko nadal sprawnie przebiega, a jezeli nie wierzycie to zobaczcie na fotce jakie to bialutkie kamyczki @Synthetics gołąbkiem mi przysłał :thumbup: A jak dobrze smakują :clap: to poezja
  3314 Replies
  Last post 1 month ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  chemiczny wrote:
  2 months ago
  Syntetyczni to klasa sama w sobie
  Czas realizacji to express
  Jakość tematów na bardzo wysokim poziomie Te z ulicy się chowają!
  Kontakt za pomocą privnote.com!
  Mail masz na stronie.
  Napisz do chłopaków a oni już Cię pokierują co i jak.
  Wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie.
  Będziesz Pan zadowolony
  Polecam!
  Potwierdzam, że jest dokładnie tak, jak napisał to @chemiczny. Wydaje mi się, że nawet ciśnieniowcy nie mieliby na cokolwiek narzekać, więc podpisuję się również i ja pod jego wpisem
  @mss5mdc
  3314 Replies
  Last post 2 months ago
 • 3-MMC synthetics.pro - opinie, recenzje | opinions, reviews
  GrzybeQ wrote:
  2 months ago
  mss5mdc, Wygląda na to, ze nowa partia jest, czystsza dużo. Chyba, że tak tylko fotka wyszła.
  Przybysz wrote:
  2 months ago
  mss5mdc, wygląda przepięknie ,również się zdecydowałem
  YourNightmare wrote:
  2 months ago
  mss5mdc, Piękne kamyczki,Ja dostałem jeden duży,i ten mleczny kolor,cudoo.a w działaniu również
  Kamyki w rzeczywistości wyglądają tak samo, jak na fotkach tu przeze mnie zamieszczonych. Są prawie bialutkie, tzn. taka leciuteńko zabrudzona biel i smakują bardzo metafedronowo. Polecam tego allegrowicza ;)
  365 Replies
  Last post 2 months ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  W zeszłym tygodniu przyleciał do mnie kolejny gołąbek od @Synthetics. Było ich w tym roku około "nastu" i wszystkie do tej pory latają jakby miały jakieś turbo w ogonie. Kontakt z vendorem jest cały czas bardzo dobry. Po wymianie trzech @ poprzez privnote, wszystko jest dogadane, transakcja sfinalizowana i odliczamy te kilkadziesiąt godzin jakie potrzebuje nasz ptaszek aby bezpiecznie trafić do odpowiedniego gołębnika. Jakość odczynników jest jak najbardziej w porządku, pakowanie również, więc nic dodać nic ująć tylko pobierać co tam każdemu się podoba ;)
  z fartem :smoke:
  3314 Replies
  Last post 2 months ago
 • NEP synthetics.pro - opinie, recenzje | opinions, reviews
  mbside wrote:
  2 months ago
  Nie dość, ze nos chciałoburwać (dziwne uczucie wewnątrz sznobla, coś jakby wbijanie drobnych igiełek w śluzówkę) gdyby tego było mało to dostaliśmy ataku kichania. 15 minut bez przerwy jeden po drugim, po 15 minutach kichanie ustąpiło a kłucie utrzymywało się kolejne 15 minut. Nie wiem czy to laboranci są winni(uczulenie) czy co innego.
  To jest moja subiektywna opinia, poparta przez laborantów współpracujących ze mną, lecz to że na Nas tak podziałało nie znaczy ze na innych także. Temat pozostawiam do dalszej dyskusji. Ciekawe czy ktoś jeszcze się z taką sytuacją spotkał.

  @mbside, zgadza się w 100% twój przypadek tego sortu NEPa z moim przypadkiem, lecz ja swój pobierałem około 2 miesiące temu. Był testowany przeze mnie i czterech innych laborantów. Mieliśmy dokładnie te same odczucia i reakcje na tego NEPa. Wszyscy zaczęli kichać i nie dało się tego powstrzymać, Coś jakby się wżerało w śluzówkę nosa i powodowało chęć kichania. Nie szło tego przerwać płukaniem woda nosa ani innymi preparatami do oczyszczania nosa i zatok. Przez okolo 5 minut po kilkudziesięciu razach kichania zaczęło pomału puszczać to kichanie. Wszyscy raczej odczuwali ból mięśni brzucha od tego NEPa a nie prawidłową fazę. Przeprowadziliśmy łącznie dwie takie próby i druga wyglądała tak samo. Niestety, ale reszta tego nadawała się już tylko do wyrzucenie bo nikt nie miał już najmniejszej ochoty spróbować trzeci raz i przezywać to samo, tym bardziej, że nie było sposobu aby powstrzymać to nachalne kichanie. Po testach pisałem o tym do Vendora, ale nie widząc tu podobnej opinii, myślałem ze może była to jednostkowa sytuacja spowodowana jakimś przypadkowym zabrudzeniem wora innym odczynnikiem nieznanego pochodzenia, ale teraz już wiem, że jest to jednak wina tego sortu.
  68 Replies
  Last post 2 months ago