Viewing profile - mss5mdc

Psychonauta
User avatar
mss5mdc
Użytkownik

mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik

Contact mss5mdc

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
6 hours ago
Total posts:
523 | Search user’s posts
(0.63% of all posts / 0.95 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(178 Posts / 34.03% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(109 Posts / 20.84% of user’s posts)
Reputation:
235 [ View details | ]

Signature

Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.
 • mss5mdc’s recent activity
  Replies
  Date
 • 3C MMC OLD, Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  DragonJe DMT wrote:
  2 days ago
  Dawkowanie tylko oral ?
  Sniff nieaktywny jest ?
  Dokładnie tak. Kiedyś miałem ten sort. Snif tylko klame ci zapcha, poczujesz smyrnięcia serotoninki tego, co ci spadnie ze spływem do brzucha i nic więcej. Za to kiedy walniesz to dojapnie ;) to wtedy pokaże swojego kopa
  297 Replies
  Last post 2 days ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  BELMONDO wrote:
  6 days ago
  mss5mdc, mi z kolei bardziej do gustu przypadło 3C Big w aspektach o których mówimy, chyba że micro zmieniło się od kwietnia bo wtedy chyba miałem. o wyjebane źrenice nie ma co sie martwić nie będzie to grało roli, będzie coco i wiadomo jakieś ruchacze w pogotowiu, ale musi być jakiś CMC as w rękawie bo nigdy nie wiadomo kiedy i jak się to zakończy
  Nie miałem tego 3C Big i nie mogę ocenić, ale mam micro i idealnie pasuje mi to potrzeb które u Ciebie najprawdopodobniej wystąpią w sylwestra. Ja na tą okoliczność brałbym micro
  2510 Replies
  Last post 6 days ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  @BELMONDO, na tą okoliczność i z tymi dodatkowymi atrakcjami jakie się u Ciebie zapowiadają, to najlepsze będzie 3C Micro Crystal, bo na 100% nie przyśniesz nawet przypadkowo, humor, gadatliwość i towarzyskość Twoja będzie większa niż jest bez tego, co do libido to nawet mam pewność, że możesz pomnożyć razy 10 niż zwykle, i jest to odczynnik przy którym występuje najmniejsze prawdopodobieństwo "nie dania rady" w porównaniu do innych ketonów. Wadą, mogą być powiększone źrenice, lecz jeszcze większą jest zapchany nos. Taka jest moja opinia na temat obecnego sortu, który pomimo tych dwóch wad jest bardzo dobry, aktywny i robi to, co ma robić 3-CMC Micro
  2510 Replies
  Last post 6 days ago
 • NEP Big crystal Predator-rc.nl - opinie, recenzje | opinions, reviews
  No kicha @josiek i to wielka :lol: Jak się nie ogarnę i jeszcze takie 3Mcc :lol: im załatwie, to naprawdę mając pół wieku na karku będę się bał u siebie na podwórku pokazywać. Dobrze, że jeszcze chodzę cały i zdrowy, bo kiedyś z góry obiecywałem im gratisy, które miały być do zamówienia, a na magazynie Preda zapomnieli dołożyć tego raz, potem drugi raz no i oszustem byłem :lol: Weź to takiemu wytłumacz, że do dziesiątaka czy tam innej odpowiedniej gramatury jaką zamówił, obiecywałem dostanie żółte 3Mcc :lol: w tabletkach gratis, tylko po teście miał zdać relację o działaniu i czy dobre/niedobre i inne odczucia, które potem tu przelewałem. Teraz nawet jeżeli vendor obiecuje jakieś gratisy, to ja już trzymam język za zębami, bo wolę żeby się miło zaskoczyli, niż na mnie zęby szczerzyli ;)
  140 Replies
  Last post 1 week ago
 • NEP Big crystal Predator-rc.nl - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Niech najlepszym podsumowaniem będzie wiadomość którą otrzymałem od znajomego, co myślą ostatnio o mnie i o tych kryształach ;) Dla nich to ja mam 100% winy za wszystko i mają rację, dla mnie częściowo a a dla nich całkowitą, bo nie obchodzi ich to co i skąd mam, tym bardziej, że do niedawna, zawsze miałem dobre i lepsze niż tam... Cieszą się, że jak mają potrzebę to jest dwóch takich, którzy mają, a jak już nie mają to niedługo mieć będą i załatwią, co chcesz, ile chcesz, najpóźniej na następny weekend. Wróble zawsze ćwierkały, że u mnie kryształ był lepszy i bardziej kopał, ale dziesiątaka drożej jest za g niż tam.... Po wypłacie, zawsze dla nich było warto dołożyć do lepszego/czystszego kryształu niż tam... :lol:
  Predator to dla nich jest film o kosmicie, który kiedyś w kinach leciał, a potem jeszcze nawet w tv pokazywali :lol: Fora takie jak nasze w ogóle nie znają, bo tak długo jak ich znam,nie słyszałem z żadnych ust o dopek, różowym pajacu.cc itp rzeczach. Nie wiedzą co to Research Chemical, tylko dopalacze i narkotyki ;) lecz są normalnymi ludźmi, jakich codziennie spotykamy na ulicy tylko w weekendy i inne wolne dni od pracy lubią sniffem lub oralem kryształ wciągnąć, piwko albo kilka wypić lub coś % mocniejszego. Poimprezować albo pogadać z kobietami, najlepiej tymi, które nie są ich żonami i rano wrócić do domu trochę odchorować to czym się delektowali całą noc :)
  Piszą mi takie wiadomości bo to ja ich zapewniałem, że tyle czasu czekają, ale warto, bo NEP będzie taki dobry jak tamten. Wychodzi na to, że to jest jeszcze gorsze ścierwo niż ten NEP YELLOWSTONE. Poniżej zamieszczam screan całkowicie bezstronnej oceny tego.
  140 Replies
  Last post 1 week ago
 • NEP Big crystal Predator-rc.nl - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Gołąb w końcu wylądował po bardzo, bardzo długim locie z przeszkodami.
  I wszystko byłoby ok, bo trzeba zrozumieć problemy vendora jakie czasem ma z wysyłkami z tych czy innych powodów, gdyby nie fakt, że zamiast flagowego najbardziej zajebistego odczynnika z jakiego vendor był znany, czyli
  N-ETYLOPENTEDRON (NEP) BIG CRYSTAL
  to co przyszło to nawet go nie przypomina, ani strukturą, ani dawkowaniem, ani kolorem, ani zjazdem którego nie było wcześniej nie było, a tylko działaniem, jeżeli weźmie się go odpowiednio więcej, tak około 50% żeby zadziałał tak samo.
  NEP który jest zamieszczony na zdjęciu na stronie i nie ma nic wspólnego z NEP BIG CRYSTAL który był do kupienia kilka miesięcy temu w sklepie, ponieważ :
  1. Wygląd to grudki i mokry piach w kolorze różowo-brązowym
  2. Po rozgniataniu tych grudek ( nie kruszy się) robi się z niego mokry i przyklejający się do wszystkiego zbity puder.
  3. Dawkowanie trzeba zwiększyć o około 50% żeby zadziałał podobnie do NEP BIG CRYSTAL jaki znamy z przed kilku miesięcy.
  4. Sniff szczypie w nos prawie jak CMC. NEP BIG CRYSTAL prawie w ogóle nie było czuć
  jakiegoś szczypania czy pieczenia przy sniff
  5. Wejście trwa zadziwiająco długo, około 8-10min, za to cały peak trwa krócej, u mnie i innych testerów było to około +- godzina. Poprzedni, prawdziwy sort NEP BIG CRYSTAL działał około 1,5-2 godziny i wjazd był prawie natychmiastowy, max 2 min.
  6. Zjazd jest bardziej odczuwalny i nieprzyjemny, bo wszystkich głowa bolała w większym lub mniejszym stopniu, a po poprzednim sorcie w ogóle nikt nie wiedział co to jest ból głowy po NEP BIG CRYSTAL
  5.Cena! Gdyby to był prawdziwy BIG CRYSTAL, to mogłaby być wyższa jak obecnie, ale za to co dostałem to nie wiem, czy zasługuje na to aby było w cenie EUPHORIC MIX YELLOWSTONE

  @predatorRC sorry, ale nie ja nie polecam tego Nepa który jest obecnie w sklepie pod nazwą N-ETYLOPENTEDRON (NEP) BIG CRYSTAL, bo to nie jest THE NEP BIG CRYSTAL który miałeś wcześniej i który wszyscy znali. Ten NEP w niczym nie przypomina (THE) NEP BIG CRYSTAL a raczej zdecydowanie bliżej mu do NEP coca cola, przynajmniej wyglądem, który miałeś kiedyś w sklepie.
  W każdym razie ten NEP który dostałem ma działanie podobne do NEPa, ale nie jestem pewien nawet, czy jest lepszy czy gorszy od tego NEP YELLOWSTONE, który obecnie widnieje pod nazwą EUPHORIC MIX YELLOWSTONE.
  Po tym zakupie mam taki wniosek dla siebie i polecam innym.
  Jeżeli wchodzi nowy sort jakiegoś odczynnika na sklep, a ktoś ma zamiar kupić go więcej, to trzeba się jednak wstrzymać i poczekać do ukazania się jakiś opinii innych użytkowników, albo poprosić najpierw o sampla do zamówienia, albo kupić 1-2 gramy na test i nie więcej, gdyż jak widać, to że zdjęcie, opis i nazwa jest takie samo jak poprzedniego sortu, teoretycznie miało w smaku tak samo być pyszne, to okazuje się, że jest ledwo namiastką pod tego tylko pod tą samą nazwą. Ja i pięcioro innych testerów jesteśmy niezadowoleni z tego, w szczególności bólem głowy na zjeździe.
  P.S- poza tym wszystkim, kontakt ze sklepem jak najbardziej był ok podczas tego długiego terminu lotu. Zamawiane było jeszcze 3-MMC i już zjedzone zostało ;) Na szczęście ten RCek jest bardzo dobry i działa jak należy, ale niesmak podbity tym NEP pozostał. Poniżej zamieszczam zdjęcie zrobione w warunkach dziennych.
  140 Replies
  Last post 1 week ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Feszek wrote:
  1 week ago
  Poprosiłem o sampla i dość hojnego sampelka otrzymałem za co dziękuję
  No to albo miałeś szczęście i trafiłeś na dobry humor vendora, albo Twój nr zamówienie wygrał w samplowym losowaniu, bo ja także poprosiłem o małego i nie udało się tym razem dostać ;)

  Dodano po 4 minutach 5 sekundach:
  Chlastusmate wrote:
  1 week ago
  może na żółtych brałeś?
  Od pewnego czasu na forum w ogóle nie udzielam info na temat rodzajów rakiet oraz jaki kolor paliwa je napędza :) Na razie tylko ja i dany vendor wiedzą to.
  2510 Replies
  Last post 1 week ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Zamówienie XON...... dotarło do mnie bez najmniejszych problemów, na kilka dni szybciej, niż zadeklarowany maksymalny czas dostawy na stronie sklepu. Wszystko co zamówiłem dostałem. Sam zakup w sklepie, wybór wysyłki, oraz sam kontakt ze sklepem stoi na bardzo wysokim poziomie. Odpowiedzi na wiadomości napisane na stronie 3C w dziale kontakt podczas godzin pracy przychodzą bardzo szybko, a nawet ekspresowo.
  Polecam zakupy w @ThreeCrystal
  2510 Replies
  Last post 1 week ago
 • 3C Micro Crystal Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  nr zam. XON......
  Aktualny sort 3C Micro Crystal, który dostałem to drobniuteńkie białe kryształki, które od razu można sniffować bez rozcierania. Poniżej zamieszczam zdjęcie zrobione w dzień z około 25cm od odczynnika, Testowane było przeze mnie oraz kilkuosobową zgraję szczurków z tolerancją od średniej do wysokiej. Dawkowanie za pierwszym razem 150mg + 2 dorzutki po 200mg. Snif trochę piecze jak to przy chlorze jest zazwyczaj, ale łezka się w oku nie kręciła. Wejście następuje w około 1-2 min i wchodzi najpierw dopaminowa euforia z pobudzeniem, oraz następuje natychmiastowy wzrost libido. Ta serotoninowa euforia jest słabo odczuwalna i wszyscy zgodnie stwierdzili, że pierwszy raz testowali tak bardzo stimowe 3-CMC określając stosunek eufo/speed na poziomie
  25-30/75-70 Moja ocena stosunku eufo/speed 25/75
  Prawie wszyscy byliśmy zaskoczeni oraz nie za bardzo zadowoleni z tego powodu, bo czas działania całego peaku wszystkich testów był dość krótki, nawet jak na micro.
  Za pierwszym razem cały peak trwał około 50 min, po pierwszej dorzutce cały peak nie trwał dłużej niż 35-40 min, a już po drugiej nikt prawie nie był w stanie określić długości czasu działanie, bo ogólnie ocena była taka, że był sniff, wjazd, coś tam odpaliło popaliło, libido podbiło, chwilkę potrzymało i puściło ;)
  Czas drugiej dorzutki określiliśmy na max 30 min
  Zjazd po peaku można bardzo łatwo poznać, bo zazwyczaj zaczyna się zalaniem czoła potem w większym lub mniejszym stopniu. Tylko u jednego osobnika to nie wystąpiło. Potliwość zwiększała się na zejściu, po każdej dorzutce, ale gdy już ten zjazd z tą potliwością ustąpią, to gdybyście chcieli sobie pójść po tym na drzemkę to możecie zapomnieć o tym jeszcze na przynajmniej 4-5 godzin. Ten sort 3C Micro Crystal średnio oceniliśmy na 6,5/10 ze względu na to iż każdy szczurek odczuwał w nim za mało serotoninowych motyli w brzuchu, dość mocną potliwość oraz oczy jak 5 zł na długo po zejściu łączące się z bezsennością.
  814 Replies
  Last post 1 week ago