Viewing profile - mss5mdc

Psychonauta
User avatar
mss5mdc
Użytkownik

mss5mdc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik

Contact mss5mdc

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
1 day ago
Total posts:
578 | Search user’s posts
(0.54% of all posts / 0.77 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.net
(188 Posts / 32.53% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(116 Posts / 20.07% of user’s posts)
Reputation:
298 [ View details | ]

Signature

Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.
 • mss5mdc’s recent activity
  Replies
  Date
 • NEP, N-Etylopentedron
  Ten Nep na prawdę daje radę, to dobry sort :thumbup:
  Do starego dobrego i obecnie nigdzie niedostępnego Big Crystal, brakuje mu trochę siły i tej magii Big Crystala, ale daje radę i oceniam go na ocenę dobrą.
  Tolerancję na stymulanty i euforyki mam obecnie dość wysoką i brałem ją pod uwagę testując ten stim.
  Droga podania tylko sniff, trzy razy w odstępach około jednej godziny z minutami dawkami 80mg, 100mg, 120mg. Lekko piecze w nosie przy sniffie, lecz ustępuje chwile później, pojawia się znośny chemiczny smak i prawie nie odczuwalny spływ. Przy tych dawkach tego NEPa, dawał mi pobudzenie, wzrost energii, lepsze samopoczucie z powiewem lekkiej euforii trwającej jednak dość krótko na początku peaku. Wzrasta pewność siebie oraz pojawia się słowotok oraz chęć rozmowy z kimś i o wszystkim. Czas działania w moim przypadku wynosił około 1 godziny, po której robiłem dorzutkę, na którą jest dość duża ochota. Po zejściu drugiej dorzutki, lekko bolała mnie głowa, lecz było to do przyjęcia, a sam ból mógł być spowodowany indywidualnymi reakcjami organizmu.
  Ja polecam tego NEPa od @SilkMixture, bo jest dobry i aktywny, a najważniejsze, że robi to co NEP robić powinien, a poniżej zamieszczam zdjęcie tego sortu
  84 Replies
  Last post 3 days ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  chemiczny wrote:
  4 days ago
  Syntetyczni to klasa sama w sobie
  Czas realizacji to express
  Jakość tematów na bardzo wysokim poziomie Te z ulicy się chowają!
  Kontakt za pomocą privnote.com!
  Mail masz na stronie.
  Napisz do chłopaków a oni już Cię pokierują co i jak.
  Wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie.
  Będziesz Pan zadowolony
  Polecam!
  Potwierdzam, że jest dokładnie tak, jak napisał to @chemiczny. Wydaje mi się, że nawet ciśnieniowcy nie mieliby na cokolwiek narzekać, więc podpisuję się również i ja pod jego wpisem
  @mss5mdc
  2706 Replies
  Last post 3 days ago
 • SilkMixture.com opinie o sklepie
  Nie ma się co niecierpliwić. Wszystko z @SilkMixture jest w najlepszym porządku. Kontakt z vendorem może nie jest expresowy, ale jest ok i tylko ciśnieniowcy będą narzekali.
  Ja zamówiłem w zeszłym tygodniu NEP. Na zapytanie, otrzymałem odpowiedź po około dobie. Potem moja wpłata, następnie po następnej dobie gołąb wystartował i przeleciał szmat drogi prędkością super-hiper-expres ;) Pakowanie jest po prostu pierwszorzędne, dla mnie mistrzostwo świata i nie ma mocnych! :clap:
  NEP jest w porządku, aktywny i moja ocena tego NEPa po dwóch sniffach 100mg i 130mg w porównaniu do króla BIG CRYSTAL, który był dla mnie najlepszym z najlepszych to 6,5/10. Uważam, że większość będzie zadowolona z niego.
  Poniżej zamieszam zdjęcie obecnego sortu NEP
  1747 Replies
  Last post 1 week ago
 • NEP, N-Etylopentedron
  Boss wrote:
  2 weeks ago
  jest nep na sklepie. Polecam tego nepa bo jest dobry jak na te czasy

  Wczoraj się skusiłem i zamówiłem. Po przylocie gołębia, spróbuję od razu zrobić test niezależnie od dnia tygodnia i może zaraz po tym, lub chwilę później, o ile nie następnego dnia ;) postaram się skrobnąć tu jakąś ocenę tego NEPa. Ostatni dobry NEP jaki jadłem, to był BIG Crystal wiadomego pochodzenia, ale to było tak dawno, że nawet najstarsi Górale tego nie pamiętają
  84 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • 3-MMC synthetics.pro - opinie, recenzje | opinions, reviews
  GrzybeQ wrote:
  2 weeks ago
  mss5mdc, Wygląda na to, ze nowa partia jest, czystsza dużo. Chyba, że tak tylko fotka wyszła.
  Przybysz wrote:
  2 weeks ago
  mss5mdc, wygląda przepięknie ,również się zdecydowałem
  YourNightmare wrote:
  2 weeks ago
  mss5mdc, Piękne kamyczki,Ja dostałem jeden duży,i ten mleczny kolor,cudoo.a w działaniu również
  Kamyki w rzeczywistości wyglądają tak samo, jak na fotkach tu przeze mnie zamieszczonych. Są prawie bialutkie, tzn. taka leciuteńko zabrudzona biel i smakują bardzo metafedronowo. Polecam tego allegrowicza ;)
  298 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  W zeszłym tygodniu przyleciał do mnie kolejny gołąbek od @Synthetics. Było ich w tym roku około "nastu" i wszystkie do tej pory latają jakby miały jakieś turbo w ogonie. Kontakt z vendorem jest cały czas bardzo dobry. Po wymianie trzech @ poprzez privnote, wszystko jest dogadane, transakcja sfinalizowana i odliczamy te kilkadziesiąt godzin jakie potrzebuje nasz ptaszek aby bezpiecznie trafić do odpowiedniego gołębnika. Jakość odczynników jest jak najbardziej w porządku, pakowanie również, więc nic dodać nic ująć tylko pobierać co tam każdemu się podoba ;)
  z fartem :smoke:
  2706 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • NEP synthetics.pro - opinie, recenzje | opinions, reviews
  mbside wrote:
  2 weeks ago
  Nie dość, ze nos chciałoburwać (dziwne uczucie wewnątrz sznobla, coś jakby wbijanie drobnych igiełek w śluzówkę) gdyby tego było mało to dostaliśmy ataku kichania. 15 minut bez przerwy jeden po drugim, po 15 minutach kichanie ustąpiło a kłucie utrzymywało się kolejne 15 minut. Nie wiem czy to laboranci są winni(uczulenie) czy co innego.
  To jest moja subiektywna opinia, poparta przez laborantów współpracujących ze mną, lecz to że na Nas tak podziałało nie znaczy ze na innych także. Temat pozostawiam do dalszej dyskusji. Ciekawe czy ktoś jeszcze się z taką sytuacją spotkał.

  @mbside, zgadza się w 100% twój przypadek tego sortu NEPa z moim przypadkiem, lecz ja swój pobierałem około 2 miesiące temu. Był testowany przeze mnie i czterech innych laborantów. Mieliśmy dokładnie te same odczucia i reakcje na tego NEPa. Wszyscy zaczęli kichać i nie dało się tego powstrzymać, Coś jakby się wżerało w śluzówkę nosa i powodowało chęć kichania. Nie szło tego przerwać płukaniem woda nosa ani innymi preparatami do oczyszczania nosa i zatok. Przez okolo 5 minut po kilkudziesięciu razach kichania zaczęło pomału puszczać to kichanie. Wszyscy raczej odczuwali ból mięśni brzucha od tego NEPa a nie prawidłową fazę. Przeprowadziliśmy łącznie dwie takie próby i druga wyglądała tak samo. Niestety, ale reszta tego nadawała się już tylko do wyrzucenie bo nikt nie miał już najmniejszej ochoty spróbować trzeci raz i przezywać to samo, tym bardziej, że nie było sposobu aby powstrzymać to nachalne kichanie. Po testach pisałem o tym do Vendora, ale nie widząc tu podobnej opinii, myślałem ze może była to jednostkowa sytuacja spowodowana jakimś przypadkowym zabrudzeniem wora innym odczynnikiem nieznanego pochodzenia, ale teraz już wiem, że jest to jednak wina tego sortu.
  63 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Wlodi wrote:
  1 month ago
  mss5mdc,
  Przepraszam najmocniej. Czy otrzymałeś zaległą pake czy poprostu chvesz opisać posiadany sort.
  Nie ma tego aktualnie dlatego z tąd mój post
  Jesli masz w zanadżu coś Fake Coco to wal recke napewno wroci
  Pozdro mordunieczeczunio

  Dostałem z moim zamówieniem które przyszło w zeszłym tygodniu. Jeszczez nie testowane bo bo nie miałem kiedy. Taka okazja zdarzy się dopiero w ten pierwszy majowy weekend. Poniżej zamieszczam fotkę sortu który dostałem. Recka będzie w przyszłym tygodniu, chyba ;)
  3441 Replies
  Last post 1 month ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Brałem ostatnio zamówienie od @Atomchemicals i stwierdzam że cała operacja od pierwszego kliknięcia w sklepie do lądowania gołębia odbyła się szybko i bezproblemowo, co łącznie zajęło 4 dni. Wszystkie odczynniki które zamówiłem, dostałem z większą lub mniejszą nadwyżką + do tego jeszcze 2 gratisy innych odczynników, za co bardzo dziękuje vendorowi. Kontakt jest szybki i wymiana info w celu całkowitej realizacji trwała po 3 privnoty po każdej ze stron. Całość jest dobrze zapakowana i nie wzbudza żadnych podejrzeń. W odpowiednim dziale napisałem już reckę na temat Speed Master bo tylko to na razie zdążyłem przetestować. Na dniach napiszę o Fake Coco i jeżeli coś dowiem się od zaprzyjaźnionych laborantów o odczynnikach które były dla nich to również skrobnę info w odpowiednich działach. Jak najbardziej polecam zakupy u tego vendora.
  3441 Replies
  Last post 1 month ago