Viewing profile - Prezydent

Dyso-sensei
User avatar
Prezydent
Użytkownik

Prezydent
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik

Contact Prezydent

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
7 hours ago
Total posts:
207 | Search user’s posts
(0.24% of all posts / 0.35 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(63 Posts / 30.43% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(45 Posts / 21.74% of user’s posts)
Reputation:
100 [ View details | ]
 • Prezydent’s recent activity
  Replies
  Date
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Niestety Atom ma tylko jedną formę wysyłki ale zawsze mniej więcej wiesz kiedy dostaniesz pakę . Co z tego że inni mają 10 możliwych opcji wysyłek do wyboru jak i tak zazwyczaj nie wiesz czy paka będzie za tydzień czy za miesiąc czy w ogóle . Myślę że ta opcja wysyłki jest dokładnie przeanalizowana i przemyślana przez atoma tak aby było pewnie i bezpiecznie. Choć nie ukrywam , że jakiś szybki kurier też by się bardzo przydał .
  2361 Replies
  Last post 3 days ago
 • 3MMC - opinie, recenzje | opinions, reviews
  3mmc fajne , lajtowe . Nie ma tej cholernej "spiny" tylko włącza się luz ciepełko , poprawa humoru . Nie jest może to ten wystrzał euforii i miłości do wszystkich oraz poczucia wielkiego szczęścia , który pamiętam sprzed kilku lat bo te sorty już niestety nie wrócą , ale na pewno atomowe mmc trzyma dobry poziom jak to u Atoma. Wiadomo, to też kwestia gustu Panowie zależy czego oczekujecie. Działanie 3mmc jest nieco inne od 3cmc czy 4 cmc . O wiele bardziej subtelniejsze. No i zjazd dużo bardziej ludzki , spokojniejszy . Co dla mnie ważne nie boisz się po tym wyjść do ludzi. Jesteś normalny i wyluzowany a nie wystrzelony jak Messerschmitt . Nie widać po tym po prostu że jesteś nafukany bo masz wolne obroty a po dzisiejszych trójkach cmc jednak biega się jak jakiś postrzelony dzikus z olbrzymim dhd .
  190 Replies
  Last post 1 week ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Hej Boss . 3mmc od atoma nie jadłem ale jak całe życie przyjmuję 3cmc to obawiam się że mnie nie ruszy .Do .Hexena jakoś nie mogę się przełamać . Mam próbkę od Atoma może zaraz przyładuję. Pozdrawiam.
  2361 Replies
  Last post 1 week ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Zawiszawks pamiętaj że nasza poczta w weekendy nie pracuje. Przesyłka która dotrze do nich w piątek wysyłana jest dopiero w poniedziałek. Wiesz że w naszym kraju cały czas jakieś dni wolne święto za świętem częste przestoje. masz kraj ma pierwsze miejsce w europie jeżeli chodzi o dni wolne od pracy . Akurat ostatnie tygodnie obfitowały w poniedziałkowe święta więc wszystko było z poślizgiem. Zauważ że do polski paka trafia w max 3 dni . Niestety dlaczego dwa razy tyle przesyłka idzie z warszawy to sam nie mam pojęcia .U mnie nawet jak atom wyśle w poniedziałek to i tak nie ma szans żeby przesyłka była u mnie do piątku . Przeważnie we wtorek więc to nie wina Atoma. Szkoda że nie ma opcji kuriera bo czas dostawy by się o kilka dni skrócił , ale może tak jest bezpieczniej....najważniejsze że paki dolatują a w środku jest to na co warto poczekać.
  2361 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  ThreeCrystal mieliście pomyśleć o jakimś programie lojalnościowym dla stałych klientów , było by miło a co niektórzy mają już naprawdę sporo zamówień . Zawsze to taki miły doceniający gest w stronę tych wiernych :D klientów. Pozdrawiam
  2649 Replies
  Last post 1 month ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  priap wrote:
  1 month ago
  Prezydent, może mają swoje szczu... to znaczy kontrolę jakości i dzięki temu dobre odczynniki.
  a inni myślisz nie mają ? mają na pewno tylko mają wyrąbane czy dostaniesz domestos w proszku czy saletre . Aby szła mamona. I jeszcze czujesz się jakby robili ci łaskę że w ogóle wyślą , a weź tylko skrytykuj ich towar to od razu jedzie po tobie jak po kaczce że tolerka wyj...bana bo wszyscy jego kontrolerzy zadowoleni.
  2361 Replies
  Last post 1 month ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  Powiedzcie mi jedno . Jeżeli Atom może trzymać poziom odczynników i mieć dobre sorty to dlaczego cała reszta produkuje taki syf i jest daleko z tyłu. Jak się chce to można i w tych czasach otrzymać dobry produkt. Szkoda , że tylko Atomom trzyma fason i to czuć po każdym mailu że zależy mu na zadowoleniu klienta a nie tylko na nachapaniu się kasy. Atomowi praktycznie nie zdarzają się pomyłki typu zamawiasz 3cmc hq a dostajesz na siłe jakiś fioletowy wynalazek i jeszcze sprzedawcy potrafią wmawiać że to ten sam odczynnik tylko odcień inny . Atom to niestety taki "ostatni Mohikanin " który stara się mieć dobry towar. Widocznie czerpie przyjemność z czytania forum . Atom to po prostu dobry człowiek , któremu w ciemno można wysłać kasę wiedząc że nigdy nie przepadnie. Zawsze człowiek jest doinformowany kiedy przesyłka zostanie wysłana jakim kurierem i co będzie w środku przesyłki . Atom to dla mnie już legenda taka pozytywna jak kolek który trzeba przyznać też do końca trzymał klasę. Szacun . Myślę że wszyscy jesteśmy podobnego zdania co do Atoma. Dobrze że chociaż on się uchował . Zzauważcie Atom to jedyny dział gdzie nie ma kłótni , i tych ciągłych pytań w stylu kiedy paka czekam od ...tygodni i.t.p Normalnie nie do uwierzenia. I wiecie że to nie lizostwo bo atom jest w porządku do Was wszystkich. Pozdrawiam
  2361 Replies
  Last post 1 month ago