Viewing profile - Naukowiec

Sniffiarz
User avatar
Naukowiec
Użytkownik

Naukowiec
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik

Contact Naukowiec

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 years ago
Last active:
3 years ago
Total posts:
121 | Search user’s posts
(0.10% of all posts / 0.09 posts per day)
Most active forum:
Psychodeliki i dysocjanty
(28 Posts / 23.14% of user’s posts)
Most active topic:
Dopk*.***b
(3 Posts / 2.48% of user’s posts)
Reputation:
9 [ View details | ]
 • Naukowiec’s recent activity
  Replies
  Date
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Również się przekonałem o tym jak ten sklep profesjonalnie podchodzi do klienta, szybki kontakt, a ta nowosć - x-cmc to prawdziwy hit, tylko czekam aż będzie można składać hurtowe zamówienia!
  3337 Replies
  Last post 3 years ago
 • Dopk*.***b
  Co to z rgunt, ż vnor s sę chwl n czy śg po 4 n z rzęu? Jk rgunt? To było stwrzn oczywstgo fktu potwrzongo owo w postc jgo postów, co o zn kpsko wyp n jgo wzrunku wzrunku jgo fry, l to oż tylko oj zn.

  Z to twój rgunt n to, ż vnor jst uczcwy bo c n wyjbł n sno jst totln śszny.
  "Uczcwość" tgo vnozy pokzują bn sn (lnk klk postów wczśnj). On c uczcw osypuj np kofny o prouktów (co jst potwrzon uowonon bn), ty s cszysz, ż chocż C n okrł - ko.
  27 Replies
  Last post 3 years ago
 • Dopk*.***b
  Strangelove nie widziałeś może złych opinii, bo przeglądałeś inne forum, gdzie ten sklepik wykupił sobie reklamę i wszystkie niewygodne opinie są tam po prostu usuwane. :D

  https://sin.org.pl/pl/4cmc-kolekcjoner-dopki/
  Tu macie dowody na to, co sprzedaje ten vendoza. Badanie przeprowadzone przez SIN wszystko pokazały, produkty chrzczone kofeiną i NEP`em... Poszukajcie tam też wyników testów ich soli, to samo wszystko na kofeince.

  Róbcie zakupy u zaufanych vendorów, tam gdzie jakość i czystość produktów macie pewną, a nie eksperymentujcie w tym sklepie, chyba że lubicie być dymani i podsypywani to już wasza sprawa, peace! :smoke:
  27 Replies
  Last post 3 years ago
 • Dopk*.c**b
  Jestem bardzo zdziwiony, że niektórzy z was chwalą tego marnego vendoze i jego kiepskiej jakości produkty. Sklep to jedna wielka LIPA, a jego właściciel chyba ma spore problemy ze sobą i z używkami co wnioskuje po np. tym poście: http://dopek.info/aktualnie-polecane-stymualnty-t172.html#p1017 Także chyba ten pan jest swoim najlepszym klientem. :lol:

  A po próbach chamskiego reklamowania swoich produktów i sklepu na forum widać, że zwyczajnie na reklamę go nie stać, produkty są marnej jakości więc stara się wciskać ludziom na siłę tą lipe, łamiąc zasady forum, ciekawe podejście, na pewno wyjdzie to temu panu na jego korzyść. :D

  @UP chwalisz typa za to że Cie nie okradł? Przecież to śmieszne, jakby Ci nie zwrócił tej kasy to byłby tylko kolejny strzał w kolano.

  SKLEPU NIE POLECAM, radzę omijać z daleka i robić zakupy u sprawdzonych uczciwych vendorów! Peace! :smoke:
  27 Replies
  Last post 3 years ago
 • Konkretny przyspieszacz prania Synthetics.pro opinie, recenzje
  To musiałeś trafić na jakiś lipny sort albo pomyłkę. Teraz Hexen jak i inne produkty vendora stoją na wysokim poziomie. A w takich sytuacjach jak Twoja to zamiast pisać takie posty i spuszczać temat w kiblu, lepiej po prostu napisać do vendora i się dogadać. Każdemu może zdarzyć się pomyłka, a akurat z synthetics jest świetny kontakt i sądzę, że gdybyś chciał sprawę wyjaśnić nie byłoby problemu z wymianą. ;)

  Ja sklep wszystkim polecam, naprawdę wysoka jakość produktów i kontakt z klientem na najwyższym poziomie!
  144 Replies
  Last post 3 years ago
 • Pierwszy oficjalny konkurs Dopek.info. Pula nagród - 1400zł!
  Trochę szkoda, że liczycie posty dopiero od 08.02 a nie od początku działania forum, ale trudno przynajmniej każdy będzie miał równe szanse.
  Zgłaszam się choć nie wiem czy starczy czasu aby zawalczyć o nagrody, ale na pewno będę coś tam pisał! ;)
  29 Replies
  Last post 3 years ago
 • Przywitaj się!
  Witam wszystkich dopkowych maniaków, w tym temacie można się przywitać, opowiedzieć coś o sobie. ;)
  455 Replies
  Last post 3 years ago