Viewing profile - GrzybeQ

Odkurzacz
User avatar
GrzybeQ
Użytkownik

GrzybeQ
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik

Contact GrzybeQ

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
3 hours ago
Total posts:
832 | Search user’s posts
(1.41% of all posts / 2.10 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(318 Posts / 38.22% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie
(219 Posts / 26.32% of user’s posts)
Reputation:
322 [ View details | ]
 • GrzybeQ’s recent activity
  Replies
  Date
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  maleums wrote:
  4 days ago
  GrzybeQ Atom już poprawił :D

  A'propo - ktoś ma jakieś opinie na temat 4 Crystal HQ Atoma?
  Ciekawi mnie bo wyjątkowo są czyściutkie przeźroczyste kamienie bez brązowych przebarwień. I nie wiadomo czy to dobrze czy źle : } Ten sort wjechał tak 3 tygodnie temu, a widzę też u głównego dostawcy wjechał batch już lekko beżowy.
  1459 Replies
  Last post 4 days ago
 • Rchem.eu opinie o sklepie
  @Uzi
  No ale pominąłeś ile czekasz od nadania w swoim poście. Raczej nie widzę narzekań na tego sprzedawce :thumbup:
  571 Replies
  Last post 4 days ago
 • Atomchemicals.nl opinie o sklepie
  @maleums
  Chodzi o ograniczenia minimalnego zamówienia. Pewnie nie chciało mu się majstrować ze strona żeby to w koszyku było to sobie zrobił tak "na chama". Wystarczy uzgodnić.
  1459 Replies
  Last post 4 days ago
 • Rchem.eu opinie o sklepie
  Uzi wrote:
  4 days ago
  Od **h info z tracka ze nadano numer paczce ale nie przekazano kurierowi. Normalna sytuacja? Dojdzie do piątku?
  To znaczy, że twoja paczka jest nadana i ma numer ale po prostu nie została jeszcze oddana w punkcie czy oddana do rąk kurierowi.
  571 Replies
  Last post 4 days ago
 • Cynk a euforyki.
  @Wizzair
  No ale Zincas jest na tym: "1 tabletka zawiera 5,5 mg jonów cynku (31 mg w postaci cynku wodoroasparaginianu dwuwodnego)." Niby to jest najlepiej przyswajalna forma tylko, że są głosy, że te wszystkie asparaganiny są w jakiś sposób szkodliwe. Pewnie to jakiś farmazon.

  A dlaczego dopytuje o cynk. W weekend mi się napatoczyła lajtowa czwóreczka ok 3g przez 2 dni, większość w bombkach. Zacząłem też brać 15 mg cynku w chelacie i 100 mg magnezu i mam świetny humor, wypłukało mnie może tak na pół dnia i potem reset a słońca brak. Więc cynk może też grać tutaj ważną role.
  7 Replies
  Last post 4 days ago
 • Cynk a euforyki.
  @Wizzair
  Chyba tę pracę czytałem a pierwszy link pusty. Co do tego asparaginianu to są jakieś sprzecznie opinie, jedni piszę, że najlepszy a inny, że szkodliwy :/
  7 Replies
  Last post 4 days ago
 • Cynk a euforyki.
  @maleums
  Ja już nie suplementuje wit. D z 3-4 tygodnie i normalnie jak wyszedłem na słońce na cały dzień t o power niesamowity. Robiłem badanie miesiąc temu i miałem niedobór praktycznie, ale to było też zaraz po 3/4-cmc. Za 1-2 tygodnie powtórzę i zdam relacje jak samo słońce podnosi poziom.

  Jeszcze wit. C okresowo. Mam osobno i magnez i cynk z Olimpy w chelacie. Stwierdzam, że wole mniejsze dawki magnezu i jak coś to zażywać po 100mg i max 2 razy dziennie a w ZMA czy MZB jest zawsze nawalone magnezu.

  A co do tego receptora i cynku to zapamiętałem, że to była własnie suplementacji cynku w chorobach psychicznych albo po prostu chodziło bezpośrednio o serotoninę. Cynk ułatwiał dostęp ale coś tam antagonizował i na odwrót.

  Miedzi w diecie nie brakuje mi, jem sporo kaszy gryczanej czy groszku, a wystarczy włączyć do diety pestki dyni lub słonecznika i podjadać raz na czas i miedź mamy załatwioną.
  7 Replies
  Last post 5 days ago
 • Cynk a euforyki.
  No właśnie może rozwiniemy ten temat. Wiem, że jak czytałem o receptorach serotoninowych i dopaminowych to chyba akurat w temacie dotyczącym schizofrenii wyczytałem, że cynk steruje receptorami, otwiera "furtkę". Wiemy, że ważna rolę na odczucia po euforykach mają elektrolity: potas, sód, wapń i magnez. A jak ma się cynk do tego? Czy jego suplementacje pomoże nam osiągnąć większe doznania?

  Na pewno wpływa świetnie na libido u mężczyzn. Już po pierwszym zażyciu :oops:

  @maleums
  @Wizzair
  7 Replies
  Last post 5 days ago