Viewing profile - GrzybeQ

Zaklinacz węży
User avatar
GrzybeQ
Użytkownik

GrzybeQ
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik

Contact GrzybeQ

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
23 hours ago
Total posts:
895 | Search user’s posts
(1.35% of all posts / 1.95 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(326 Posts / 36.42% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(223 Posts / 24.92% of user’s posts)
Reputation:
355 [ View details | ]
 • GrzybeQ’s recent activity
  Replies
  Date
 • Co to za substancja? Krysztal/biała ciotka
  @Hunob, Dla mnie na 100% 4-cmc 4C albo 4 BC Limited. Nie ma dobrych trójek teraz, zrobią ci papkę albo tylko chaos poczujesz. Z 4-cmc to jest pewnie, że zawsze zadziała a trójki w kamieniu nie ma i tyle.
  16 Replies
  Last post 3 days ago
 • 4-CMC - Klefedron
  @josiek, A co? Zbyt kanapowy? Walisz to sniff czy oral? To zostaje pewnie jedynie 4C/4BC-Limited.
  Ja o dziwo w realu miałem chyba 4C/4BC i o dziwo stymulowało, ale się zregenerowałem i przede wszystkim nos odżył bo Mikro nie tykałem z 6 miesięcy?? Już sam nie pamiętam. Stwierdzam, że Mikro po prostu nie nadaje się do użytku, to jest wypalacz tkanki. Jak badałem takie 4-cmc z realu to normalnie jak balsam w porównaniu to tego kreta-Mikro...
  Jak przy sniffie masz tylko chaos to znaczy, że masz popalony nos od 3-cmc i leci przez tkankę a nie przez śluzówkę której nie ma. Daj mu odpocząć 3 tygodnie, walnij węgorza z 4-cmc i powinieneś poczuć dopaminkę. Oczywiście dużo słońca koniecznie dla sero.
  79 Replies
  Last post 3 days ago
 • Jak sie powstrzymać?
  @aras, Zespół Sero to nie po 3/4-cmc :D Tutaj po prostu się wypłuczesz ze wszystkiego, a jak wrzucić 1 G w bombce to cię powyginana przez 3 godziny jak na egzorcyzmach i tyle.
  Ja jestem bardzo czuły na wyrzuty nora i dlatego nie tym spidów.

  @Doktor, No a jaki tam miałeś nick? Wiadomo, że to ja =]
  47 Replies
  Last post 4 days ago
 • Jak sie powstrzymać?
  @Doktor, A 3 lata i przerwy mniejsze niż 10 dni ? 8-) :D Przerwa 4 tygodnie? To tak się da :lol:
  47 Replies
  Last post 4 days ago
 • 3C Micro Crystal Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  @ThreeCrystal, Chodzi o to, że te cieńsze czy też tańsze samary mają mikro pory i powietrze się tak czy siak dostaję. Jak leci 3-4 dni to spoko, ale jak coś leci 2 tygodnie to zdąży się utlenić. Dlatego warto przetestować np tylko do tego sortu worki 60-90 mikrona co by dłużej trzymało moc. Jak u ciebie Micro jest bielutkie a u klienta beżowe to wiadomo o co chodzi. Ten sort to tak jak mówi @josiek, najlepsze 3-cmc na rynku tylko problem tej syntezy jest własnie stabilność :) Ja Micro miałem prawie w każdym zamówieniu odkąd weszło na rynku a zamówień, że ho ho więc wiem o tym sorcie wszystko.
  539 Replies
  Last post 5 days ago
 • 3C Micro Crystal Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  @josiek, @matkoboskoxx, @matkoboskoxx, To jest wina pakowania i długiej podróży. Jak sort szybko doleci to będzie jeszcze biały, ale jak ma długą drogie to w tych tanich samarkach co mają mało mikronów łapie powietrze i się utlenia, a ten sort ma to do siebie, że robi się beżowy i mocno palący wtedy. Sam taki eksperyment przeprowadziłem i w dobrej samarce zachował swoje działanie a przepakowany to zwykłej z papierniczego po 1-2 dniach zmienił barwę i stał się słaby i gryzący. Zwróciłem na to kiedyś uwagę @ThreeCrystal, , nie wiem czy zakodował :) Świeżutkie 3C MICRO jest świetnie, no ale podróż robi swoje.
  539 Replies
  Last post 5 days ago
 • 4F-MPH Predator-rc.nl opinie, recenzje
  @OomAmee, Jesteś prze wuj... Taki badacz doświadczony a tak sam pod sobą dołki kopie. Prosta zasada - jak coś ma fluor to nie dorzucamy, szczególnie to się tyczy przerobionych ketoniarzy bo im się wydaje, że sort już nie działa a to po prostu wina ich przerobienia tym czasem substancja dalej krąży we krwi i chce targać ale nie ma co. No i wtedy hops dorzuteczka... i potem modlimy się 12 godzin byle w końcu puściło.
  Aha, i po czymś takim daj sobie spokój z RC na 3-4 tygodnie.
  28 Replies
  Last post 5 days ago
 • Rcchems.eu opinie o sklepie | opinions about shop
  bigjoint wrote:
  1 week ago
  Broussard, can you tell something about new types of 4-cmc? I want make next bigger order and I dont know what to choose too many kind of 4cmc now :)
  Type 1 is classical "Transparent", for nowdays is very good 4-cmc. Type 2-4 is the same syntesys but you have different gradiant of purity.
  I think best for you is take Type 1 and ask for sample of type 2-4 all of them.
  329 Replies
  Last post 1 week ago
 • Problem ze sniffem
  Dominatrix00 wrote:
  1 week ago
  Skrzywiona nie bo nigdy nie miałem złamanego nosa. Skorodowana? Raczej skorodowana powinna być tak na logike strona na które częściej wale.
  A jak często grasz na trąbce? Po prostu mogła ci się zdegradować całkiem śluzówka. To jest wierzchnia różowa warstwa, śliska i wilgotna. Ale pod nią jest jakby następna, zwykła skóra. Jak ją zniszczysz to potrzebujesz 3-4 a nawet 5 tygodni na regenerację. Proszek zwyczajnie nie ma na czym siadać w nosie i leci dalej.
  Lepiej ci się oddycha przez tą dziurkę? Mogłeś po prostu "wysmarkać" część zniszczonych małżowin. Mniej boli przy aplikacji? Kiedyś bolało przy sniffie a teraz możesz walnąć o wiele więcej i jest ok? To znaczy po prostu, że nie masz większej części śluzówki i musisz dać jej czas na regenerację.
  10 Replies
  Last post 1 week ago
 • Walka z "królem dopalaczy".
  @Gandalf, Zauważyłem jedną prawidłowość podobną do nałogu nikotynowego. Jest to zapewne z wpływem RC na receptory dopaminowe. Otóż jak się wróci do równowagi po zabawie z 3/4-cmc i organizm zacznie regenerować dopaminę to w 4-5 dniu następuje bardzo mocna chęć na kolejne badanie. Coś podobnego jak niepokój przy rzucaniu palenie, który jest czasem nie do wytrzymania, stresuje bardzo. Natomiast jak się ma pauzę 14-20 dni to magicznie ciśnienie bardzo maleje i wtedy powrót to badań to jest już w jakiejś części świadomy wybór.
  15 Replies
  Last post 1 week ago