Viewing profile - london

Sniffiarz
london
Użytkownik

london
Sniffiarz
Użytkownik

Contact london

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
6 days ago
Total posts:
94 | Search user’s posts
(0.16% of all posts / 0.23 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(60 Posts / 63.83% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie
(31 Posts / 32.98% of user’s posts)
Reputation:
46 [ View details | ]
 • london’s recent activity
  Replies
  Date
 • Proton VPN
  4mmc wrote:
  3 weeks ago
  Z samym VPN nie można nawet zakrawać na bycie anonimowym w jakikolwiek sposob
  Kilkukrotnie sugerowałem powyższy fakt na łamach forum.
  4mmc wrote:
  2 weeks ago
  Kilka osób dziś zapewniało na czacie o idealnym rozwiazaniu szyfrowania jako panaceum na wszystko twierdząć że szyfrowanie np. veracrypt jest niezawodnym systemem na który nie istnieją żadne metody.
  Więc
  https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99czowe_tablice
  Jeśli dobrze pamiętam, dla każdego wolumenu, Vera Crypt stosuje 512-bitową sól, co skutecznie utradnia wykorzystanie rainbow tables w celu deszyfrowania.
  9 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • 3-MMC (BITCOIN) 100MG PELLETS
  HellOnEarth wrote:
  4 weeks ago
  predatorRC a może by tak przeskok ze 100 na 200 mg?
  Zdecydowanie sprzedawca powiniem podjąć decyzję o wprowadzeniu tabletek o większej zawartości 3-MMC. Przy aktualnym składzie, nawet osoba nie posiadająca tolerancji na 3-MMC może bez wahania zacząć od spróbowania 2 sztuk w ramach jednej dawki.
  86 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie
  kasterblaster wrote:
  3 weeks ago
  Jakiś czas temu, będzie już chyba z 2 miesiące dodałem na forum dopek opinie o BTC pills, za które powinienem dostać bonusowe BTC. Jestem tu pod nickiem kasterblaster ale w stopce mam nick którego używam w mailu i podczas zakupów. Robiłem wtedy zamówienie i bonusu nie dostałem
  Czy zaznaczyłeś w uwagach do zamówienia, że prosisz o dołączenie należnej nagrody w postaci tabletek 3-MMC (BITCOIN)? Bez odpowiedniej adnotacji, podobne kwestie pozostają niezauważone, co łatwo wytłumaczyć wysoką ilością nadań realizowanych przez sprzedawcę w ustalonej jednostce czasu.
  9530 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie
  Witam po przerwie ;) Z określonych powodów nie mogłem korzystać ze swojego głównego konta przez dłuższy okres. W międzyczasie do moich rąk trafiło kilka przesyłek z produktami zamówionymi w sklepie @predatorRC. Większość paczek dotarła w ciągu tygodnia od dokonania wpłaty, natomiast jedna z nich zaginęła w wewnętrznej sortowni, po czym sprzedawca zrealizował powtórne nadanie. Jakość poszczególnych substancji odpowiadała oczekiwanym standardom, co wraz z dostpępnością w sprzedaży danych środków, uprawnia do oceny poziomu oferowanego asortymentu jako bardzo wysoki.

  W przypadku, gdyby ktoś miał ochotę spytać o ustalną kwestię, oczywiście służę pomocą :)

  Pozdrawiam
  9530 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie
  Zaprezentowany poniżej klip zawiera odpowiedź na pytanie, które nurtuje wielu klientów sklepu @predatorRC. :lol:
  9530 Replies
  Last post 2 months ago
 • 6abp
  Moja wizyta w jednym z polskich miast zaoowocowała interesującą obserwacją. Pozdrawiam właściciela samochodu o tablicach rejestracyjnych, których fotografię załączam poniżej. :lol:
  117 Replies
  Last post 2 months ago
 • 6abp
  @powdermaster, zapewne skierowałeś pytanie do @OomAmee, natomiast pozwolę sobie odnieść się do poruszonego przez Ciebie tematu. Negatywne objawy przyjęcia 6-APB są bardzo zbliżone do związanych z intoksykacją MDMA i ograniczają się drobnych bulów mięśniowych wynikających z utraty odpowiednich składników mineralnych, ponadto mogą wystąpić trudności przy oddawaniu moczu, rzadziej bezsenność (osobiście po zastosowaniu dowolnego serotoninergika śpię bardzo dobrze, przy czym znacznie dłużej niż standardowo). Przez kilka kolejnych dni może być obserwowany obniżony nastrój jako skutek niskiego poziomu serotoniny.

  Aby zminimalizować negatywne efekty 6-APB, polecam przez kilka dni, począwszy od poprzedzającego użycie substancji, przyjmować znacznie podwyższone dawki magnezu i potasu, wysokie dawki antyoksydantu (np. witaminy C) oraz nieco N-acetylocysteiny, aby wspomóc odtruwanie. Do tego pod koniec działania środka oraz następnego dnia można rozważyć spożycie 5-HTP w celu przyspieszenia powrotu właściwych poziomów serotoniny.
  117 Replies
  Last post 2 months ago
 • 6abp
  OomAmee wrote:
  2 months ago
  a pewno trzeba mieć na uwadze, że się długo wczytuje, więc nie wolno ulec parciu na zbyt szybki dorzucanie. U mnie pierwsza porcja cokolwiek zaczęła smyrać po jakichś 40 minutach a pełnię osiągnęła tak gdzieś po 1,5h.
  Benzofuranowe pochochodne amfetaminy są wyjątkowo chimeryczne w obszarze czasu upływającego od przyjęcia substancji do pojawienia się pierwszych jej efektów, występują przypadki, kiedy objawy psychofizyczne są możliwe do zaobserwowania dopiero po 2 godzinach. Osobiście miałem okazję przekonać się o wspomnianej wyżej właściwości, kiedy w 2015 roku przyjąłem tablętkę zawierającą wysoką dawkę 5-MAPB. Nie stwierdzając działania środka, po około 90 minutach od połknięcia kapsułki wciągnąłem dość obszerną kreskę tej samej substancji, co okazało się być impulsem wyzwalającym początek bardzo silnego odurzenia. :shock: Polecam bezwarunkowo poczekać przynajmniej 120 minut przed podjęciem próby zwiększania dawki 6-APB. :)
  117 Replies
  Last post 2 months ago
 • 6abp
  Wiele istotnych faktów charakteryzujących działanie 6-(2-aminopropyl)benzofuranu zostało już w obecnym wątku przedstawionych, natomiast uważam, że poniższa krótka opinia pochodząca od moich znajomych może okazać się pomocna dla wielu czytelników. Cytuję kolegę:
  Dziękujemy Ci przepotężnie za polecenie 6-ki! Zrobiła wieczór wszystkim. A profil działania jest fantastyczny. Na pewno zamówimy jeszcze. :)
  117 Replies
  Last post 2 months ago