Viewing profile - Gandalf

Dopaminator
User avatar
Gandalf
Dopek Band

Gandalf
Dopaminator
User avatar
Dopek Band

Contact Gandalf

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
1 month ago
Total posts:
1201 | Search user’s posts
(1.58% of all posts / 2.16 posts per day)
Most active forum:
Dyskusja na luzie
(132 Posts / 10.99% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(103 Posts / 8.58% of user’s posts)
Reputation:
608 [ View details | ]

Signature

Żyję Cicho krwawiąc - krwawię Cicho Żyjąc

Pomogłem, lub mój post jest ciekawy? Zostaw + Ciebie to nic nie kosztuje! ;)
 • Gandalf’s recent activity
  Replies
  Date
 • Rozbita grupa przestępcza, która dostarczała narkotyki do zakładów karnych
  Rozbita grupa przestępcza, która dostarczała środki odurzające do ośrodków penitencjarnych


  Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się rozprowadzaniem środków odurzających. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że grupa mogła przygotować i dostarczyć na rynek blisko
  200 tysięcy porcji środków odurzających
  . Okazało się, że znaczna ich część trafiła do ośrodków penitencjarnych. Za popełnione przestępstwo zatrzymanym grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu przy udziale funkcjonariuszy Służby Więziennej rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się wytwarzaniem, przemytem oraz rozprowadzaniem środków odurzających, z których znaczna część trafiła do ośrodków penitencjarnych. Policjanci zatrzymali osoby biorące udział w przestępczym procederze. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu.

  Śledczy nad sprawą pracowali od ponad pół roku. Funkcjonariusze weszli wtedy w posiadanie informacji świadczących o przestępczym procederze i dostarczaniu środków psychoaktywnych m. in. do zakładów karnych.

  Policjanci przy współpracy funkcjonariuszy służby więziennej zebrali materiały świadczące o prowadzonej przestępczej działalności grupy. Ustalili osoby, które m. in. dostarczały środki odurzające oraz rozprowadzały je w zakładach karnych. Podczas dalszych czynności okazało się, że przestępczym procederem kierowała osoba odbywająca karę pozbawienia wolności, dlatego podjęte przez funkcjonariuszy działania były skoordynowane i przeprowadzone w kilkunastu ośrodkach penitencjarnych na terenie kraju.

  Policjanci zatrzymali osoby biorące udział w przestępczym procederze. Ustalono, że środki psychoaktywne trafiały do Polski z zagranicy, a następnie były wprowadzane na rynek. Przetworzone i odpowiednio przygotowane trafiały też do ośrodków penitencjarnych. W trakcie wykonywanych czynności policjanci przejęli taką przesyłkę, która została zabezpieczona i przekazana do badań laboratoryjnych.
  Wstępne ustalenia śledczych w ramach prowadzonego postępowania wskazują, że grupa mogła rozprowadzić blisko 200 tysięcy porcji handlowych środków odurzających, a znaczna ich część trafiła do zakładów karnych.

  Zatrzymane osoby już usłyszały zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się rozprowadzaniem środków odurzających i wprowadzaniem środków psychoaktywnych do ośrodków penitencjarnych.

  Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat.

  Obecnie Policja wspólnie z Prokuraturą Okręgową we Wrocławiu wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.


  Źródło - Policja
  0 Replies
  Last post 1 month ago
 • 3C Big Crystal Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  I warto mieć na uwadze, że na każdego może działać inaczej! ;)
  Ja niestety jeśli chodzi o sam BiG - kompletnie nic nie mogę powiedzieć, a sugeruję się wyłącznie opiniami.
  156 Replies
  Last post 1 month ago
 • 3C Big Crystal Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  @drooprer,
  Jeśli chodzi o BiG - tutaj zawsze była stymulacja głównie. Jeśli chodzi o micro - tutaj najczęściej było eufo / speed - teraz opinie są podzielone.
  Aktualna opinia:
  josiek wrote:
  1 month ago
  Ja już micro zaczynam rozpoznawać po smaku spływu nawet.. Jak jest za bardzo gorzki... to już wiem... będzie stim. Do tego micro ma specyficzny zapaszek podczas wciągania.
  Tutaj niestety ani ja ani żaden szczur - nie odczuł rusha :(
  Speed jest - i to taki że hej. Ale rusha zero :(
  No cóż, zostaje czekać pare tygodni na nowy batch.
  Ja swoją opinię dodam myślę, że niebawem. Recka, którą na temat micro jest najświeższa, więc... Sam nie wiem. D
  156 Replies
  Last post 1 month ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @keramzyt, Nie zapłacić, a wpłacić na swój portfel bitcoinowy, a następnie zapłacić przelewając bitcoiny. :P
  Ale w sumie... tak - w pewnym sensie w zasadzie płacisz wtedy przelewem i masz 100% fake dane.
  1361 Replies
  Last post 1 month ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @Socjopatka, Dzięki! Często sam upominam - czytajcie uprzednie strony tematu, a tu takie niedopatrzenie z mojej strony! :E Dzieki! @Boss, W sumie, zrobiłeś to samo, co @Socjopatka, ale w strasznie rozszerzonym stylu i bez BBCodes xD nie wiem po co xd
  Co do Hexa - jestem ciekaw troszeczkę i pewnie spróbuję, jednak podejdę mocno z dystansem. O dobrej jakości hexa dziś jest naprawdę trudno - jak trafi się średni sort hexa, mam nadzieję, że nie będzie linczu, bo nie jest to pełna wina vendorów przecież. :P

  NO.... Ale jak wróci ukochany classic, to i jeden stały klient będzie dodatkowo z powrotem! :D
  Pozdro! ;)

  Dodano po 3 minutach 46 sekundach:
  @keramzyt, Tak, BTC możesz zakupić też za pośrednictwem PP, Żabki i bitcoinmatów - w sumie, dość bliżej anonimowości takiej wpłaty, aniżeli za pośrednictwem przelewów bankowych i metodą BLiK.
  Wiesz - dane takie jak, imię i nazwisko możesz w polskich kantorach podać jakie chcesz, jednak najważniejsze, aby wpłaty były z tymi samymi danymi - imię i nazwisko musi się zgadzać, inaczej hajs się cofnie, lub wyleci w "powietrze".
  Chujowe to prawo... Niestety. :?
  1361 Replies
  Last post 1 month ago
 • 3C Micro Crystal Threecrystal.cc - opinie, recenzje
  josiek wrote:
  1 month ago
  Praktycznie zero euforii, gorzki posmak. Sama czysta stymulacja.
  Kurcze... To z nowego rzutu? :? @qwerty12345, Twój też ma beżowy nalot? Czy standard micro? Może @korniszon69, też trafił w słabszy "punkt" tego rzutu. :?
  668 Replies
  Last post 1 month ago
 • Sejm wymierza OSTATECZNY(!) cios w strone dopalaczy
  Gargameli wrote:
  1 month ago
  Mamy ostatni przykład xD... GOLD==> PLUM ==> VIOLET... ba i będzie niebawem następny... z Hexenem xD
  Nieee!!! Lepiej, żeby nie! Matko bosko - moja kochana trójeczka z henkiem? To zła przyjaźń! Jak i mi, tak i wielu innym będzie smutno, ze sorty zmienią się wtedy już w totalne gówno... Kurde - już się powoli zmieniają. :( violetowe plum i chuj bombki strzelił. :?
  38 Replies
  Last post 1 month ago