Viewing profile - Gandalf

Dopaminator
User avatar
Gandalf
Dopek Band

Gandalf
Dopaminator
User avatar
Dopek Band

Contact Gandalf

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
5 hours ago
Total posts:
1229 | Search user’s posts
(1.57% of all posts / 2.11 posts per day)
Most active forum:
Dyskusja na luzie
(140 Posts / 11.39% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(103 Posts / 8.38% of user’s posts)
Reputation:
624 [ View details | ]

Signature

Żyję Cicho krwawiąc - krwawię Cicho Żyjąc

Pomogłem, lub mój post jest ciekawy? Zostaw + Ciebie to nic nie kosztuje! ;)
 • Gandalf’s recent activity
  Replies
  Date
 • Darmowe Konta Premium / Free Premium Accounts
  @Gapcio, Faktycznie - już od dłuższego czasu jest zablokowane, lub zmiana hasła. Niestety, jeżeli chodzi o NTFLX, trzeba "kuć żelazo póki gorące" - szybko niestety się "wypala".
  Pisałem wiele razy, dlaczego tak rzadko dodaję konta Netflix.
  Dodam teraz tylko w skrócie:

  Priorytetem dla mnie, jest dostarczenie Wam jedynie najbezpieczniejszych w użytkowaniu, oraz stabilnych darmowych kont premium.
  Netflix jest bardzo ciężko zrobić stabilnie. :?
  168 Replies
  Last post 5 hours ago
 • TGC-RC.shop opinie o sklepie | opinions about shop
  @TGCrc, I'm only worried about shipping from Russia ... and such a large offer - won't it lose quality? I see many pearls that no vendor can boast about!

  Dodano po 3 minutach 3 sekundach:
  @Wizzair, W NL - ale zauważyłem, że często vendorzy nie chylą czoła ku wysyłce do PL. W dodatku ceny są umiarkowane + leci trochę bliżej.
  26 Replies
  Last post 3 days ago
 • 4 Cmc Deluxe
  @Adrianoo, ja osobiście nie przepadam za kanną, ino natura MJ akurat, ale z tego co pamiętam z opinii zaufanych znajomych, to bywały różne rzuty - raz słabsze, raz mocniejsze - bardzo często ta druga wersja się mojemu ziomkowi trafiała.

  Pamiętaj o BHP - 1 buch = 5 minut przerwy (czasami jak weźmiesz bucha, dopiero wejdzie w ciebie pełna moc tego, co wciągnąłeś do 5 minut, więc warto odczekać, aby nie wylądować na sorze - szanuj zdrowie, bo nikt Ci go nie zwróci).
  Piszę o BHP, bo bardzo dużo ludzi o podstawowych zasadach zapomina - nie mówię akurat, że Ty. W każdym razie - lipy nie dostaniesz. :thumbup:
  51 Replies
  Last post 5 days ago
 • Grindery
  @korniszon69, To bierz ten zegarek - bardziej incognito, to chyba puszka red bulla 0,5L, ale on kosztuje 60-80 zł :roll: Zegarek nie dość, że poręczny, starannie wykonany - kto zwróci Ci uwagę na zegarek XD I najważniejsza opcja - możesz go włączyć, że normalnie chodzi! :D

  Bardziej incognito to chyba jedynie ta puszka pare dych droższa xd
  8 Replies
  Last post 5 days ago
 • Darmowe Konta Premium / Free Premium Accounts
  @Rapied20, z tego co widzę w leakach znajomych, to jakieś spiracone kursy - dostępu online nie ma nigdzie, więc obstawiam, że jest małe prawdopodobieństwo powodzenia takiego konta premium, lub klucza programu.

  Jeśli chodzi o Matlab - postaram się, ale nic nie obiecuję, co do Adobe - powinno być okay, ale jeszcze też nic nie obiecuje. Jak będzie stabilnie działać, tak jak powinno, oraz bezpiecznie dla użytkowników, dodam na forum klucz do programu, lub licencję (najpewniej będzie to licencja, w postaci cracka, bo przy kluczu mam problem z trybem offline, podczas połączenia komputera z internetem, więc klucz byłby banowany, bo nie mam niestety własnego sposobu na oszukanie systemu Adobe).


  Co do samych kont premium, o które niektórzy pytają - aktualnie większość kont ma zmienione hasło, lub blokadę, jednak konta NordVPN jeszcze niektóre działają - można śmigać bezpiecznie. ;)
  Za kilka dni świeżynki NordVPN, lub ExpressVPN (ten drugi trudniejszy do premkowania) + możliwe, że jakieś PH, RedTube, lub Brazzers standardowo. :smoke:
  168 Replies
  Last post 6 days ago
 • 4 Cmc Deluxe
  @DrDollitle31, 4CMC z tego co pamiętam, to przezroczyste kamyki, tak jak napisał @Synthetics - zdjęcia sortów na stronie. :D
  Jeśli chodzi o 4cmc, po tamtym niechlubnym powrocie co jakość spadła, 4cmc DELUXE dla mnie to kosior - delikatna, a zarazem FULL Exclusive moc, także polecam! ;)
  51 Replies
  Last post 6 days ago
 • Drenigma.nl opinie o sklepie | opinions about shop
  @Halina z Elku, 700 euro czyli na pln wychodzi 3011850,51 zł? Chyba, że jakiś przelicznik inny będzie, tak to trochę drogo... Taki choćby 3C ma za 13500 zsł, a w DrEnigma dużo drożej, czy źle liczę?
  79 Replies
  Last post 6 days ago