Viewing profile - Pyt0n

Dyso-sensei
User avatar
Pyt0n
Użytkownik

Pyt0n
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik

Contact Pyt0n

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 months ago
Last active:
8 hours ago
Total posts:
223 | Search user’s posts
(0.16% of all posts / 2.35 posts per day)
Most active forum:
Chemcentrum.com
(64 Posts / 28.70% of user’s posts)
Most active topic:
Chemcentrum.com opinie o sklepie | opinions about shop
(39 Posts / 17.49% of user’s posts)
Reputation:
36 [ View details | ]

Signature

consciousness rising out of desperate state
 • Pyt0n’s recent activity
  Replies
  Date
 • Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach
  Smith wrote:
  9 hours ago
  Gandalf, co racja to racja. W NL zobaczyć takiego typowego menela to jak u nas ferrari :D Widać tam władza zajmuje się przestępcami, a nie ludźmi, którzy grzecznie się bawią w zaciszu domowym. Wyższy standard życia i widać, że jednak władza jest po stronie ludzi, a nie tylko odbiera im kolejne prawa :P
  To zależy. Kiedyś jak pracowałem w większej globalnej firmie to mieliśmy delegację z NL i była chwila pogadać. Jedna osoba żaliła się, że 25 lat temu, kiedy w jej okolicy słychać było wystrzał z broni palnej to od razu była policja, a sytuacje takie były rzadkie. Obecnie strzały to tam dość często słychać, a policja już tak szybko nie reaguje...
  45 Replies
  Last post 8 hours ago
 • Odwyk dla ludzi o podwójnej diagnozie <pilne>
  W Łodzi jest taki oddział. Tu masz dane:
  Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi. Oddział Terapii dla Uzależnionych Od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Innymi Zaburzeniami Psychicznymi.
  ul. Aleksandrowska 159
  91-229 Łódź
  Tel. 427155932

  Czas leczenia dla podwójnej diagnozy: 10 tyg.
  Ośrodek dla osób 18+
  Leczeni są pacjenci z takich uzależnień:
  - narkotyki.
  - narkotyki + alkohol
  - narkotyki + behawioralne
  7 Replies
  Last post 11 hours ago
 • Sandheavens.com opinie o sklepie | opinions about shop
  Zgłaszam się. Moja recka zawsze zawiera różne metody podania, od sniff po iv. Poza klasycznym badaniem substancji, sprawdzam także jej przydatność w mixach. Ze wzgledu na testy iv jestem w stanie określić rozpuszczalność, czy brud zostaje na filtrze czy nie, jakie ma wejście itd. Mam dostęp do szczurów z zerową tolerką, jak i do sezonowych użytkowników RC. Jeśli V sobie życzy, zdjęcia też mogę zamieścić. Dysponuję również wagą, dzięki czemu przyjmowane ilości są ujete w recenzji nie na oko, a na skali. Najważniejsze - czas oczekiwania na recenzję do 2 tyg. max od daty otrzymania produktu.
  94 Replies
  Last post 15 hours ago
 • Czy 4-CMC powinno tak palić?
  Mirjik wrote:
  18 hours ago
  ivarisalie, This is not ,highly corozive for stomach, but be careful, one dude is gone ,eat eat...and R.I.P....easy dude...
  do you know his Lethal Dose?
  15 Replies
  Last post 15 hours ago
 • Płatność
  dawid33 wrote:
  16 hours ago
  Klucz był na pewno dobry,
  Po płatności BTC wszedłem na strone vendora i w historię zamówień i pojawiały się po pewnych odstępach czasu takie komunikaty:
  1. Oczekiwanie płatności BTC
  2. Oczekiwanie na dwa potwierdzenia
  3. Płatność BTC potwierdzona
  No i na końcu
  4. Błąd płatności
  Na e-mail przyszła mi wiadomość od Vendora że Nie możemy wysłać Twojego zamówienia dopóki nie otrzymamy płatności.

  No i co teraz przepadł ten BTC????
  Miałem kiedyś sytuację na giełdzie, że środki niby wyszły, a później okazało się, że transakcja została cofnięta bo moje konto podlega weryfikacji tożsamości, więc V nie otrzymał kasy, a mi środki nie wróciły nim nie dopełniłem formalności tzn. musiałem zrobić zdjęcie jak trzymam dowód na tle białej kartki z datą bieżącego dnia (człowiek w takiej sytuacji może, się poczuć jak przestępca :P )
  Ale to było na giełdzie. Nie wiem skąd słałeś swoje BTC i z jakiej przyczyny transakcja utknęła.
  4 Replies
  Last post 15 hours ago
 • Jakie dawkowanie 3cmc przy ROA per rectum?
  GrzybeQ wrote:
  22 hours ago
  Pyt0n, Nie warto bo to klepie tylko jakiś % ludzi a innym tylko popali kiszkę. Tka samo jak oral czy 3-cmc klepie tylko z 50% ludzi. Np. ja bym oral 3-cmc czuje tylko spida... 3-cmc tylko sniff.
  Miesiąc temu stestowałem na sobie PR i klepło, choć wcale nie tak szybko jak co niektórzy sugerowali (że niby jak iv). Nic mi szkodliwego w dupie nie zrobiło, mimo dawki 250mg. Aplikowane pompką, z roztworem pojemności 3ml (za płyn posłużyła sól fizjologiczna). Po mniej więcej kwadransie tak mnie mocniej zabujało jak nieraz jest przy pixach na wejściu. Niemniej nie było jakiegoś szczególnego wjazdu, trzymało owszem jakąś godzinę do półtorej co jest całkiem niezym rezultatem, biorąc pod uwagę, że tego dnia zdążyłem już spożytkowac około 1g 3cmc. Niemniej do iv nawet nie ma podjazdu i wiem, że jakbym wtedy klasycznie przylutował to byłby kop oraz około 40min fazy co po wspomnianej ilości nie byłoby tak złym wynikiem.
  3 Replies
  Last post 20 hours ago
 • Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach
  Smith wrote:
  22 hours ago
  Pyt0n, musi być. Większość labów gdzie są te wynalazki produkowane jest w nl i nawet maja swoje strony internetowe ;) Akurat kanna idzie głównie z Chin, ale na pewno te kanna, które są u naszych vednorów w NL sa legalne. Nie tak trudno zostać vendorem, w kwestii samego źródła zaopatrzenia :D Oczywiście jest masa innych schodków do pokonania.
  A te materiały mogą być tam normalnie sprzedawane w stacjonarnych punktach czy tylko onine?
  45 Replies
  Last post 22 hours ago
 • Jakie dawkowanie 3cmc przy ROA per rectum?
  Dobra temat już nieco rozjaśnił się. A więc podwójna dawka przy bombkach, a nie oral. Co do per rectum wskazana dawka maxymalna, nie więcej niż sniffem, przy czym wiele osób sugeruje zmniejszyć, o 1/4, a niektórzy, aż do 1/4. Przedstawione informacje znalazłem na h***rr**l forum.
  Pełne wejśćie po 15-20 minutach, a trzymać powinno 1-2 godziny.
  3 Replies
  Last post 22 hours ago