Viewing profile - Krejzol

Dyso-sensei
User avatar
Krejzol
Użytkownik

Krejzol
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik

Contact Krejzol

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
1 week ago
Total posts:
238 | Search user’s posts
(0.19% of all posts / 0.23 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(27 Posts / 11.34% of user’s posts)
Most active topic:
p******@****n*ail.*h
(15 Posts / 6.30% of user’s posts)
Reputation:
97 [ View details | ]
 • Krejzol’s recent activity
  Replies
  Date
 • 28-latek posiadał prawie 2 kg narkotyków i bimbrownię
  Data publikacji 04.09.2020
  Sejneńscy policjanci zatrzymali 28-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i wytwarzanie nielegalnego alkoholu. Kryminalni w domu mężczyzny ujawnili ponad 1,8 kilograma suszu roślinnego, nielegalny alkohol oraz urządzenia do jego produkcji. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

  W środę, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach weszli do jednego z domów na terenie gminy Sejny. Z policyjnych ustaleń wynikało, że mieszkający tam mężczyzna może posiadać narkotyki. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się, gdy w miejscu zamieszkania 28-latka kryminalni znaleźli ponad 1800 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna ukrył narkotyki w budynku gospodarczym, a także w szafce w swoim pokoju. Z kolei w łazience mundurowi zabezpieczyli kompletną linię służącą do nielegalnej produkcji alkoholu. Policjanci przejęli również butelki z zawartością ponad 18 litrów gotowego produktu oraz około 100 litrów zacieru. 28-latek został zatrzymany, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za który grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności oraz zarzut nielegalnego wytwarzania alkoholu, za co z kolei grozi kara pozbawienia wolności do roku.
  Image
  Image
  2 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  Moze nowy konkurs za aktywnosc.Niekoniecznie z tak duzymi nagrodami i dlugoscia.Miesieczny konkurs z 1/3 nagrod wczesniejszych a pisacze sie rozmnoza. TO W sumie to zawsze jakas promocja sklepu/REKLAMA.Pamietam ze kiedys rozowe forum brylowalo na salonach za czasow innego prawa (moze 3 lata wstecz) a te sie rozwijalo.Tu na tym forum zawsze byly jasne i uczciwe zasady.Konkursy uczciwe(nie to co na rozowym gdzie jawnie oszukiwali-czasem ktos sie napocil i wykonal kawal dobrej roboty a odszedl z kwitkiem bo mial w adminie czy mod wroga,za glupi komentarz)A teraz te forum jest bardziej aktywne i lubiane i ma wiecej sklepow aktywnych.Czasy sie zmieniaja. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  847 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Przejętą amfetaminę przemycono w oponach auta
  Data publikacji 04.09.2020
  Policjanci CBŚP zatrzymali 3 osoby, podejrzane o przemyt znacznych ilości narkotyków. Hermetycznie spakowane 8 kg amfetaminy znajdowało się w oponach samochodu, przetransportowanego lawetą z Niderlandów. W domu jednego z podejrzanych ukryta była marihuana oraz broń palna. Wszczęte w tej sprawie śledztwo nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy.
  Policjanci z Zarządu w Olsztynie Centralnego Biura Śledczego Policji ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu świeckiego może posiadać znaczne ilości narkotyków. Zebrali dokładne informacje, w efekcie czego przeprowadzili w minionym tygodniu akcję, zatrzymując Szymona B. i Macieja K. Mężczyźni wpadli na jednej z prywatnych posesji, podczas wyciągania worków z amfetaminą ukrytych w kołach auta. Jak się okazało, było to prawie 8 kg narkotyku. Z ustaleń śledczych wynika, że amfetaminę przemycono w oponach samochodu przetransportowanego lawetą z Królestwa Niderlandów. W domu jednego z nich policjanci znaleźli ponad kilogram marihuany oraz broń palną, na którą podejrzany nie posiadał zezwolenia. Policjanci zatrzymali również kierowcę lawety Kacpra K., podejrzanego o udział w przemycie narkotyków. Podczas działań wsparcia udzielili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

  Wszystkich zatrzymanych doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Świeciu, gdzie przedstawiano im zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się wewnątrzwspólnotowym nabyciem i przewozem (przemytem) substancji psychotropowych w postaci amfetaminy z terenu Królestwa Niderlandów do Polski. Dodatkowo Maciej K. usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni palnej. Na podstawie zebranego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Świeciu zastosował wobec zatrzymanych mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Przemyt znacznych ilości narkotyków jest zbrodnią, zagrożoną grzywną oraz karą od 3 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci CBŚP wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Bydgoszczy ustalają wszystkie osoby mogące współpracować z tą grupą, a także gdzie narkotyki miały trafić.
  Image
  Image
  0 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Dwaj mężczyźni zatrzymani za posiadanie narkotyków. Zabezpieczono blisko 2400 porcji rynkowych
  Data publikacji 04.09.2020
  W ostatnim czasie policjanci z Trzebnicy i Dzierżoniowa realizowali czynności związane z przestępczością narkotykową. W pierwszej sprawie był to efekt pracy operacyjnej trzebnickich kryminalnych, w drugim przypadku to efekt czujności funkcjonariuszy podczas podejmowanej interwencji. W konsekwencji obu spraw policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 2400 porcji rynkowych różnych narkotyków. W tych sprawach dwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.Policjanci z Wydziału Kryminalnego trzebnickiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego już wcześniej podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych informacji operacyjnych i zebranych materiałów dowodowych dotarli do 30-letniego mieszkańca powiatu trzebnickiego. W trakcie sprawdzenia zajmowanego przez niego mieszkania znaleźli woreczki strunowe z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego.

  Przeprowadzona analiza znalezionych substancji wykazała, że biały proszek znajdujący się w woreczkach to amfetamina i metamfetamina, z której w sumie można było uzyskać 230 porcji rynkowych tych narkotyków. Zbadany przez policjantów susz roślinny potwierdził, że jest to haszysz i marihuana w ilości pozwalającej otrzymać 48 porcji rynkowych.

  W drugim z opisywanych przypadków mających miejsce w Dzierżoniowie to zakłócenie ciszy nocnej było powodem podjęcia interwencji przez policjantów. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze zauważyli, że przebywający w lokalu 26-letni mężczyzna bardzo nerwowo się zachowuje. Ponadto w pomieszczeniu wyczuwalna była silna woń suszu konopi, dlatego policjanci postanowili sprawdzić pomieszczenie oraz osoby tam przebywające. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się, gdyż ujawnili marihuanę i amfetaminę w ilości pozwalającej uzyskać ponad 2100 porcji handlowych tych narkotyków.

  W obu opisywanych przypadkach mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tych spraw, w tym również źródło pochodzenia narkotyków.

  Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

  Źródło: KPP Trzebnica, KPP Dzierżoniów
  Image
  Image
  0 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Zatrzymany za posiadanie i wytwarzanie znacznej ilości narkotyków
  Data publikacji 31.08.2020

  Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 37-latek, który usłyszał zarzuty uprawy, zbioru i posiadania znacznej ilości narkotyków. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał od początku roku wytworzyć blisko 40 kilogramów suszu marihuany. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli także ponad 5 kilogramów środków odurzających – w tym marihuanę oraz MDMA. Zatrzymany przyznał się do stawianych mu zarzutów. Teraz musi liczyć się z karą nawet do 10 lat więzienia.

  Kryminalni z Namysłowa zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że jeden z mieszkańców gminy Domaszowice uprawia krzewy konopi, z których pozyskuje zakazany prawem susz marihuany. Mężczyzna w mieszkaniu miał również ukrywać znaczne ilości tego narkotyku.

  Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, gdy sprawdzili wytypowany adres. Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli 5 kilogramów zapakowanego już suszu marihuany oraz ponad 600 gramów kryształów MDMA – pochodnej amfetaminy. Do tej sprawy kryminalni zatrzymali 37-letniego mężczyznę.

  W toku śledztwa, podejrzany przyznał się do uprawy kilkuset krzewów konopi, z których wytworzył blisko 40 kilogramów ziela konopi oraz do posiadania innych substancji zabronionych. Sąd na wniosek prokuratora tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Za uprawę, wyrób i posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

  (KWP w Opolu / kp)

  Image
  Image
  Image
  2 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Problemy z prąciem podczas i po zabawie.
  Najlepsza oryginalna VIAGRA zawsze dziala. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Do innych specyfikow tez nie mam zastrzezen, no ale jak cos nie dziala to lepsze to co pewne. A co do stanow naćpania to niewiem czy skurczone to cos do 1cm po Bani na hexach da sie postawic czymkolwiek. Raczej wątpie. :shock: :shock: Pozostaje anormalny stan mega podniecenie i niemoznosc odbycia stosunkow sexualnych.Pozostaje ogladanie pornusow bo panna lekkich obyczajow tez raczej odmowi czy wysmieje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  12 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Gdzie teraz na zakupy?
  Atomchemicals najlepsze sorty paka juz od 200zl anonimowo BTC ma wszystko co standartowe.Wielu userow i ja zaznacza ze sorty wymiataja a to najwazniejsze. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  Mefis ma cos w czym sie specjalizuje wszelakie analogi 4mmc paki juz od 100zl anonimowo BTC odmiany eufo/speed czy wywazone wysokiej jakosci POLECAM :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  3367 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Mefis.to opinie o sklepie | opinions about shop
  Vendor zapowiada sie bardzo obiecujaco. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Analog 4mmc(wszystkie wersje) to z pewnoscia mocniejsza substancja niz 3cmc,4 cmc a podobna i atrakcyjna cenowo. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Kto lubowal sie w 4mmc,3mmc ten wie co dobre i warte zakupu.Sam jestem ciekaw dzialania substancji i byc moze wkrotce przetestuje i opisze :thumbup:
  637 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Zlikwidowane dwa magazyny i przejęte narkotyki warte 6 mln złotych
  Data publikacji 25.08.2020

  Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlikwidowali dwa tzw. magazyny narkotyków i przejęli prawie 100 kg narkotyków, z czego większość to amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli także ponad 8 tysięcy tabletek ekstazy i blisko 600 tysięcy złotych. Dwaj podejrzani o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

  Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku od kilku miesięcy zajmowali się rozpracowaniem grupy przestępczej zajmującej się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Z zebranego przez policjantów materiału dowodowego wynikało, że w Malborku handlarze narkotyków prowadzą tzw. magazyny narkotyków, w których przechowywane są hurtowe ilości środków odurzających. Pracując nad sprawą, policjanci ustalili, że przestępczym procederem zajmują się dwaj bracia w wieku 38 i 37 lat.

  Realizując tę sprawę na jednej z ulic Malborka, policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca tego miasta. W chwili zatrzymania mężczyzna był w pobliżu jednego z magazynów i miał ze sobą torbę, w której niósł ponad pół kilograma marihuany. Drugi z mężczyzn 37-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu.

  Funkcjonariusze podczas przeszukań magazynów oraz pomieszczeń zajmowanych przez zatrzymanych znaleźli blisko 100 kg narkotyków, z czego samej amfetaminy prawie 97 kilogramów, marihuanę, a także 8400 tabletek ekstazy. Zabezpieczono także gotówkę blisko 600 tysięcy złotych. Większość pieniędzy w chwili znalezienia znajdowała się w foliowym worku na śmieci. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to około 6 milionów złotych.

  Dwaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających i zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

  Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
  (KWP w Gdańsku / kp)

  Image
  Image
  Image
  0 Replies
  Last post 3 weeks ago