Viewing profile - Venoom

Odkurzacz
User avatar
Venoom
Newbie

Venoom
Odkurzacz
User avatar
Newbie

Contact Venoom

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
6 months ago
Total posts:
678 | Search user’s posts
(0.55% of all posts / 0.69 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(99 Posts / 14.60% of user’s posts)
Most active topic:
p******@****n*ail.*h
(61 Posts / 9.00% of user’s posts)
Reputation:
286 [ View details | ]

Signature

przekaż prawdę małolatom by wartości nie zginęły
w razie przypału -ślepy, głuchy, niemy
 • Venoom’s recent activity
  Replies
  Date
 • Gdzie teraz na zakupy?
  krystian20 wrote:
  1 year ago
  Gdxie teraz po hexa lub inny stymulant z tej rodziny
  Teraz nie ma hexa maja same analogi czyli hep lub ndh.
  3160 Replies
  Last post 1 year ago
 • p******@****n*ail.*h
  DonCorleone wrote:
  1 year ago
  Ja tam odebrałem swój ładunek ten na próbę wszystko dobrze ale chciałem już następny zamówić przed jakąś przerwa i tu lipa... Bo przerwa już jest
  Daj spokuj z tym panem.
  1443 Replies
  Last post 1 year ago
 • Gdzie teraz na zakupy?
  holyyghost wrote:
  1 year ago
  Siemka mordeczki, gdzie teraz dostanę dobre fake coco?
  Nigdzie a grandkg chodzą słuchy ze to scam.
  3160 Replies
  Last post 1 year ago
 • Grupa przestępcza przemycająca narkotyki na Podkarpacie rozbita. Akcja CBŚ i KAS
  s.jpg
  Funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu we współpracy z Centralnym Biurem Śledczym Policji rozbili międzynarodową grupę przestępczą, która na teren Polski przemycała znaczne ilości narkotyków.

  Wszystko zaczęło się od skontrolowania jednej z przesyłek z Kanady. Mimo, że zgodnie z deklaracją nadawcy, w środku paczki miała znajdować się odzież, okazało się, że było tam 0,67 kg narkotyków. To odkrycie zainicjowało współpracę Krajowej Administracji Skarbowej z CBŚP. W jej wyniku odkryto proceder polegający na przemycie dużej ilości niedozwolonych środków przez zorganizowaną grupę przestępczą. Działające w niej osoby przemycały narkotyki i środki psychotropowe w paczkach i przesyłkach nadawanych pocztą i za pośrednictwem firm kurierskich. Przy zgłoszeniu celnym deklarowano w głównej mierze właśnie odzież.

  Nielegalne substancje dostawały się do Polski z Kanady i Niemiec. Trafiały głównie na Podkarpacie, skąd były rozprowadzane na teren całego kraju. Ujawniono ponadto dokumenty przesyłek pocztowych, które świadczyły o przemycie kierowanym do Finlandii i Rumunii. Co więcej, na terytorium Niemiec, tamtejsze służby współpracujące z naszymi odpowiednikami, zatrzymały kolejną partię marihuany, której odbiorcami mieli być członkowie grupy przestępczej z województwa podkarpackiego.

  Następnym etapem działań były przeszukania u podejrzanych. Dokonano piętnastu takich akcji, podczas których ujawniono i zabezpieczono prawie 2,4 kg amfetaminy, 672 g marihuany, a także środki psychotropowe LSD i MDMA. Prowadzone śledztwo pozwoliło stwierdzić, że w okresie działania szajki (od czerwca 2018 do kwietnia 2019 r.) do obrotu wprowadzono ponad 15 kg narkotyków.

  W związku z czynnościami funkcjonariusze zatrzymali dziewięć osób. Tymczasowo aresztowano jedną osobę, zastosowano osiem dozorów policji oraz poręczenia majątkowe. Śledztwo w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krośnie. Nie są wykluczone dalsze zatrzymania. Losem członków grupy przestępczej zajmie się sąd.

  Źródło - SE.pl
  [/quote]
  2 Replies
  Last post 1 year ago
 • p******@****n*ail.*h
  Trefemmski wrote:
  1 year ago
  Jak byłem wielkim fanem pysznego tak teraz odbijam od tego gościa. Nie wygląda to wszystko jakoś dobrze, szczegopnie tą akcja z żoną (o ile takowa jest). Albo musi być bardzo głupia opisując sytuację i podając dzień zamknięcia pysznego, albo po prostu jest to ściema po całości. Przecież wystarczyło napisać że będą lekkie obsuwy i tyle a nie od razu wyjeżdżać z zamknięciem. O ile te zamknięcie też nie jest ściema. Straszna szkoda bo był to jedyny chłop który swoje usługi świadczył szybko, schludnie i jakościowo wystarczająco. Poczekam az może wszystko wróci do normy, bo jakoś kobiet nie widzę w tym interesie. Oczywiście bez obrazy dla Pań.
  TydzieN się proszę o materiał lub zwrot siana, tak napisała że zadzwoni do męża i da znać i tydzień mija jak czekam i nic,zero kontaktu a jak napiszesz z nowego maila o zamówienie to przyjmuje.
  1443 Replies
  Last post 1 year ago
 • p******@****n*ail.*h
  moniag wrote:
  1 year ago
  Alfa ladnie sue topi?? Ciekawe bo ostatnia smierdziala i zostawiala czarny osad. I ten smak ze szczury qymiotowaly hmm . A pyszny puszkens i wątpi żeby temat sie zmienił. Zzmienila sie obsluga na jebany minus . W ogóle to nie pobieram tam nic bo towaru nie widziałem a kartki to sobie możecie pisać. Plus tabosoba po drugiej stronie maila pisze jak ja po sztuce hexa bez obrazy
  Kryształowy gadał mi że ładnie sie topi i dobrze kopie :roll:
  1443 Replies
  Last post 1 year ago
 • p******@****n*ail.*h
  DonCorleone wrote:
  1 year ago
  Ja bym odradzil każdemu narazie zamawiania niby wszystko pięknie elegancko że żona prowadzi biznes po wpłacie hajsu kontaktu brak :) dobrze ze tak przypalilem i mały hajs wysłałem żeby zobaczyć czy wogole coś idzie
  XD! Masz to samo co ja heh nie zdziwi mnie juz nic.
  1443 Replies
  Last post 1 year ago
 • Cos zeby długo trzymalo
  Wizzair wrote:
  1 year ago
  :lol: Venoom, czesc szujo gdzie sie szwedasz

  Co do wygladu to zalezy od chemika.
  Czesc deklu, a tu i tam :mrgreen: :mrgreen:
  W sumie racja,ale w większości widywałem i miałem go w takiej formie.
  23 Replies
  Last post 1 year ago