Viewing profile - vislaus

Dyso-sensei
User avatar
vislaus
Użytkownik

vislaus
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik

Contact vislaus

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
13 hours ago
Total posts:
182 | Search user’s posts
(0.15% of all posts / 0.18 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.net
(32 Posts / 17.58% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(11 Posts / 6.04% of user’s posts)
Reputation:
46 [ View details | ]

Signature

Jeśli nie możesz przestać zażywać zmniejsz dawkę. Ona czyni truciznę. Zawsze możesz wziąć więcej, nigdy mniej. Wszystko co tutaj piszę to brednie. Nie wiesz?
https://www.ecstasydata.org/
 • vislaus’s recent activity
  Replies
  Date
 • Jak wyjść z ciągu narkotykowego?
  Jak masz możliwość skorzystania z pomocy psychoterapeuty to udaj się do niego. Jeśli masz zapewnione ubezpieczenie zdrowotne w NFZ zapisz się tam. Możesz czekać długo w zależności od wielkości miasta, w którym mieszkasz, ale w po jakimś czasie jest Twoja kolej. Jak możesz wybierz mniejsze miasto i dojeżdżaj.
  Smith dał Ci dobre rady. Zmiana zaczyna się przez reorganizację całego funkcjonowania w kontekście społeczno-kulturowym. Bez wyraźnego ustalenia ze sobą granicy jakikolwiek detoks i zaprzestanie ćpania są skazane na porażkę. Świadome przekroczenie granicy postawi Twoją egzystencję w zgniłym kompromisie. Im bardziej będzie zależeć Ci na uwolnieniu się tym bardziej ten kompromis będzie dokuczał. Bardzo często dotyczy to oderwania się od ludzi, z którymi pozornie dużo Cię łączy. I przede wszystkim postaw na swoje mocne strony, rób w życiu to co naprawdę kochasz robić i niech to przynosi Ci hajsy. Wtedy życie jest w chuj łatwiejsze i zapomnisz szybko o prochach. Spróbuj medytacji czy czegokolwiek co poszerzy Twoją świadomość na Twoje problemy. Co sprawia że sięgasz po prochy, jakie powoduje to efekty (+/-). Nazwij swoje emocje i dorośnij dzięki temu.
  Jak chcesz to pisz priv. Może znam jakiegoś terapeutę w Twojej okolicy.
  35 Replies
  Last post 1 month ago
 • Pixy 2-cb
  @MajkBook, Ja skruszyłem i wciągnąłem tę piksę. Było tam ok 10mg 2cb jak podawało ecs.data. W tej formie piękna synestezja i wspaniała psychodela (miksowałem z eticyklidynonem i później szałwią wieszczą z mj). Znajoma jadła wersję pink i mówiła, że bardzo jej pasowała; ale bez szczegółów, poza tym że chce więcej.
  14 Replies
  Last post 2 months ago
 • 4-ho-mipt & 4-aco-det Predator-rc.nl opinie, recenzje
  @kej, Trwałość tryptamin w roztworze nawet spirytusowym jest niska. Po dwóch tygodniach zauważalny spadek mocy. Myślę, że po 4 będzie do wyrzucenia, aczkolwiek mi roztwór nie wytrzymał nigdy tak długo. Testowałem na homipcie i 5-meo-mipcie.
  68 Replies
  Last post 6 months ago
 • Porownanie LSD-25 do RC
  Masz rację. Nie doprecyzowałem, że czysto rekreacyjny potencjał tych substancji mieści się średnio u użytkowników w 3-4 godzinach. I jest to osobnicze. To zależy od szybkości z jaką organizm metabolizuje substancje. Po mnie nigdy nawet nie widać że jadłem coś (łącznie ze źrenicami, chyba że naprawdę duże dawki empatogenów-dla mnie to już 150mg MDMA np.). Po 4 godzinach tripa na miprocynie czuję się w pełni trzeźwy i na takiego wyglądam . Po fenylach jest to samo (6mg DOC-po 9h w kimkę). Tylko lizery działają na mnie tak długo jak na innych z tego co wnioskuję po raportach. Za niedługo będę miał okazję znów powrócić do badań nad mipro w prochu i DOCem także porównam co tam w moim ustroju nowego.
  25 Replies
  Last post 6 months ago
 • Porownanie LSD-25 do RC
  Gandalf wrote:
  6 months ago
  [...] Czyli jeśli dobrze rozumiem, najłagodniejsza i chyba najkrótsza bomba jest po 1P-LSD, lub ALD-52? :?: [...]
  Nie pamiętam już ald-52 zbytnio bo jadłem je kilka lat temu, ale pamiętam że całość tripa zamykała się w 8 godzinach. Nigdy tez nie spróbowałem na raz więcej niż 125mcg (safe stuff). To była dla mnie odrobinę płytsza mentalnie alternatywa do oryginału. Czy teraz bym tak stwierdził nie wiem. To był mój początek zabawy z lizerami i trochę się też zmieniło w mojej głowie przez ten czas. Na bank za to paleta ciepłych barw bardziej mi odpowiadała. 1p zdecydowanie najdłużej działa na mnie i nawet po 12 godzinach czuję lekką stymulację psychiczną. Najkrócej i najsłabiej działał al-lad trzymany w szafce pół roku (nie wiem jak długo u don predo) zakupiony z początkiem ubiegłego roku i zjedzony w połowie lipca w dawce 450mcg. To był lekki i przyjemny trip na poziomie max 120mcg oryginału i trwał około 6 godzin. Fajny psychodeliczny poziom uzyskałem dopiero po dopaleniu konkretnej lufy zielska po peaku. ETH-LAD za to nie był mentalnie za bogaty aczkolwiek spowodował pewien przełom w moim życiu. Był za to wizualnie przebogaty i działał długo. 200mcg w nie za dużej przestrzeni z dobrymi kompanami dało fajnego tripa. 1B opisałem w dziale vendora, który to posiadał. Po 250mcg mega headspace, ale wizualnie słaby.
  Nawiązując do wspomnianego w tym wątku tekstu że do lizerów trzeba mieć łeb to trochę tak jest. Lepiej jest zacząć zdecydowanie od tryptamin. Jak nie masz dostępu do grzybów (najlepsza opcja) to zacząć najlepiej od niskich dawek 4-ho-met ewentualnie 4-aco-det bo z tego co czytam jest bliski miprocynie ale ze znacznie mniejszym body loadem. 4-ho-mipt potrafi mentalnie i fizycznie przeorać. Czas ich trwania mieści się w ok 3-4 godzinach także to duży plus. Lizery to dłuższa zabawa. Tu problemem jest często zmęczenie całością doświadczenia. Abstrahując od tematu bad tripów trzeba wziąć na siebie ten ciężar kwasa i przeżyć z nim te kilka godzin, które potrafią trwać czasem być bardzo intensywne w przeżycia emocjonalne.
  25 Replies
  Last post 6 months ago
 • Różowo/Kremowe Roleksy Pills
  Przybysz wrote:
  7 months ago
  [...]z działania może być tu 4cmc , mdma lub dobre 3mmc ... Byli tacy co pierwszy raz w życiu coś zarzucili ,oprócz alko i tytoniu to i 3cec i 3mec ich porobił i mieli niż ja jak po najlepszym mdma lub koksie : )[...[
  Zrobiłem kiedyś ziomkom miksa w kapsułkach 3-mec 140mg+4-cec 140mg (sorty z ozz). Do tej pory słyszę: "Mieciu, jakbyś jeszcze zmotał te kapsułki z tej domówki to było by super" XD To było ich ketonowe rozdziewiczenie. Zgodnie stwierdzili, że wolą to od emki.
  edit.: Mieli też zerową tolerkę bo szamią piksy dwa, trzy razy na rok.
  9 Replies
  Last post 6 months ago
 • Pixy 2-cb
  Spotkał się ktoś ostatnio z żółtymi batmanami/bacardi? Mogę mieć od ziomeczka sprzed prawie roku. Mówi że 2cb, ale nie zna dawki. Ostatnie raporty z ecstasydata mówią o ok 10mg. Jedliście mocniejsze? On to dorwał w trójmieście wczesnym latem 2019. Dajcie znać jakie są Wasze doświadczenia bo dla mnie 10mg to raczej miks z maoi. Ale nie chcę też przesadzić :E
  14 Replies
  Last post 6 months ago