Viewing profile - vislaus

Dyso-sensei
User avatar
vislaus
Użytkownik

vislaus
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik

Contact vislaus

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
15 hours ago
Total posts:
175 | Search user’s posts
(0.19% of all posts / 0.22 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(30 Posts / 17.14% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(11 Posts / 6.29% of user’s posts)
Reputation:
42 [ View details | ]

Signature

Jeśli nie możesz przestać zażywać zmniejsz dawkę. Ona czyni truciznę. Zawsze możesz wziąć więcej, nigdy mniej. Wszystko co tutaj piszę to brednie. Nie wiesz?
https://www.ecstasydata.org/
 • vislaus’s recent activity
  Replies
  Date
 • Porownanie LSD-25 do RC
  Masz rację. Nie doprecyzowałem, że czysto rekreacyjny potencjał tych substancji mieści się średnio u użytkowników w 3-4 godzinach. I jest to osobnicze. To zależy od szybkości z jaką organizm metabolizuje substancje. Po mnie nigdy nawet nie widać że jadłem coś (łącznie ze źrenicami, chyba że naprawdę duże dawki empatogenów-dla mnie to już 150mg MDMA np.). Po 4 godzinach tripa na miprocynie czuję się w pełni trzeźwy i na takiego wyglądam . Po fenylach jest to samo (6mg DOC-po 9h w kimkę). Tylko lizery działają na mnie tak długo jak na innych z tego co wnioskuję po raportach. Za niedługo będę miał okazję znów powrócić do badań nad mipro w prochu i DOCem także porównam co tam w moim ustroju nowego.
  25 Replies
  Last post 4 days ago
 • Porownanie LSD-25 do RC
  Gandalf wrote:
  6 days ago
  [...] Czyli jeśli dobrze rozumiem, najłagodniejsza i chyba najkrótsza bomba jest po 1P-LSD, lub ALD-52? :?: [...]
  Nie pamiętam już ald-52 zbytnio bo jadłem je kilka lat temu, ale pamiętam że całość tripa zamykała się w 8 godzinach. Nigdy tez nie spróbowałem na raz więcej niż 125mcg (safe stuff). To była dla mnie odrobinę płytsza mentalnie alternatywa do oryginału. Czy teraz bym tak stwierdził nie wiem. To był mój początek zabawy z lizerami i trochę się też zmieniło w mojej głowie przez ten czas. Na bank za to paleta ciepłych barw bardziej mi odpowiadała. 1p zdecydowanie najdłużej działa na mnie i nawet po 12 godzinach czuję lekką stymulację psychiczną. Najkrócej i najsłabiej działał al-lad trzymany w szafce pół roku (nie wiem jak długo u don predo) zakupiony z początkiem ubiegłego roku i zjedzony w połowie lipca w dawce 450mcg. To był lekki i przyjemny trip na poziomie max 120mcg oryginału i trwał około 6 godzin. Fajny psychodeliczny poziom uzyskałem dopiero po dopaleniu konkretnej lufy zielska po peaku. ETH-LAD za to nie był mentalnie za bogaty aczkolwiek spowodował pewien przełom w moim życiu. Był za to wizualnie przebogaty i działał długo. 200mcg w nie za dużej przestrzeni z dobrymi kompanami dało fajnego tripa. 1B opisałem w dziale vendora, który to posiadał. Po 250mcg mega headspace, ale wizualnie słaby.
  Nawiązując do wspomnianego w tym wątku tekstu że do lizerów trzeba mieć łeb to trochę tak jest. Lepiej jest zacząć zdecydowanie od tryptamin. Jak nie masz dostępu do grzybów (najlepsza opcja) to zacząć najlepiej od niskich dawek 4-ho-met ewentualnie 4-aco-det bo z tego co czytam jest bliski miprocynie ale ze znacznie mniejszym body loadem. 4-ho-mipt potrafi mentalnie i fizycznie przeorać. Czas ich trwania mieści się w ok 3-4 godzinach także to duży plus. Lizery to dłuższa zabawa. Tu problemem jest często zmęczenie całością doświadczenia. Abstrahując od tematu bad tripów trzeba wziąć na siebie ten ciężar kwasa i przeżyć z nim te kilka godzin, które potrafią trwać czasem być bardzo intensywne w przeżycia emocjonalne.
  25 Replies
  Last post 4 days ago
 • Różowo/Kremowe Roleksy Pills
  Przybysz wrote:
  2 weeks ago
  [...]z działania może być tu 4cmc , mdma lub dobre 3mmc ... Byli tacy co pierwszy raz w życiu coś zarzucili ,oprócz alko i tytoniu to i 3cec i 3mec ich porobił i mieli niż ja jak po najlepszym mdma lub koksie : )[...[
  Zrobiłem kiedyś ziomkom miksa w kapsułkach 3-mec 140mg+4-cec 140mg (sorty z ozz). Do tej pory słyszę: "Mieciu, jakbyś jeszcze zmotał te kapsułki z tej domówki to było by super" XD To było ich ketonowe rozdziewiczenie. Zgodnie stwierdzili, że wolą to od emki.
  edit.: Mieli też zerową tolerkę bo szamią piksy dwa, trzy razy na rok.
  9 Replies
  Last post 4 days ago
 • Pixy 2-cb
  Spotkał się ktoś ostatnio z żółtymi batmanami/bacardi? Mogę mieć od ziomeczka sprzed prawie roku. Mówi że 2cb, ale nie zna dawki. Ostatnie raporty z ecstasydata mówią o ok 10mg. Jedliście mocniejsze? On to dorwał w trójmieście wczesnym latem 2019. Dajcie znać jakie są Wasze doświadczenia bo dla mnie 10mg to raczej miks z maoi. Ale nie chcę też przesadzić :E
  12 Replies
  Last post 4 days ago
 • IPPHH-ISOPROPYLPHENIDATE
  Psychonaut podaje całkowity czas przy p.o. 3,5-6h. Przyśniło mi się zamówienie niedługo, rozpuszczę w spirytusie dla odmiany. Kawa do pracy mnie za bardzo rozdrażnia ostatnimi czasy. To będzie mój pierwszy dopaminergiczny stim. Jak z elektrolitami przy takiej suplementacji? Standardowo podwyższony magnez i pełnia witamin plus bogata dieta? Dawki pewnie będę stosować 5-10mg max/doba. Przerwy jakieś dłuższe wskazane? Mam nienormowany czas pracy teraz, mogę stosować co dwa dni np. Będę wdzięczny za porady.
  66 Replies
  Last post 1 week ago
 • 4F-ADB Predator-rc.nl
  Myślę że to kanna może tak działać po prostu. 5f działało na mnie też ze 20-30minut.
  Edit.
  Ciśnienie na dopalanie oczywiście kosmiczne.
  20 Replies
  Last post 1 week ago
 • Buch + rc itp
  aras wrote:
  1 week ago
  [...] Wiem ze niektorzy ludzie lapia schizy nawet po samej mj, co dla mnie jest niewyobrazalne.[...]
  Po 18 latach palenia też Cię będzie łapać (ale oby nie ;) ). Jakbym nie dodawał CBD do MJ to bym chyba przestał użytkować kompletnie. Nawet ilości po 30-40mg szuszu na zejściu tylko paranoje indukują. Ale może to kwestia terapii, bo najczęściej jest to związane z wyrzutami sumienia, że zajebałem tylko czas na robienie czegoś konstruktywnego i tylko jak wpadam w ciągi.
  32 Replies
  Last post 1 week ago
 • SSRI + MDMA Jak dawkowac?
  Krótka piłka: leczenie albo ćpanie. Z resztą komentarz powyżej już wszystko wyjaśnił w temacie.
  7 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • 2/3-FEA PILLS
  Poczęstowano mnie to opiszę trochę. Moja tolerka wygląda tak:
  -16.2.19r.-300mg MEAI
  -31.8.19r.-120mg MDMA
  -14.12.19r-pół piksy heineken zakładam po działanu max 70mg MDMA/zrobiło mi się tylko ciepło na wejściu, lekka zamułka, generalnie strata materiału dla mnie. Dzień wcześniej jadłem żółte myszki na 2-cb i mogłem flipa zrobić, ale cóż :|
  Pigułę zamówił ziomeczek jeszcze na przełomie czerwca/lipca.
  3.1.20r. wziąłem całą sztukę na w miarę pusty żołądek. Lekka stymulacja pojawiła się po paru minutach. Po pół godzinie czułem lekki rozlew serotoniny, pojawiło się ziewanie. Działanie 2-FEA było stłumione działaniem 3-FEA. Po godzinie pełnia efektów, bardzo dobrze mi się tańczyło około pięć godzin. Po tym czasie przyjemna, nienachalna, serotoninowa euforia powoli ustępowała (T0+7h nie było jej wcale czuć). Empatia na bardzo wzmożonym poziomie wystąpiła, nie było efektu wyjebania (jaki miałem np po 150mg samej 3-FEA). Nie jestem fanem stimów i właściwie ten dodatek dwójki to moja pierwsza amfetamina w życiu (nie licząc 3-FEA i kilku benzofuranów i paru ketonów na spróbowanie) i powiem, że cholerstwo trzymało mnie do 1 w nocy dnia następnego. (T0+25h). Cały czas czułem noradrenalinowe działanie, aczkolwiek miałem co robić i pewnie jakbym chciał iść spać to na spokojnie bym poszedł. Na drugi dzień wieczorem (T0+21h) byłem już lekko rozdrażniony. Generalnie polecam okazjonalnym użytkownikom i beztolerkowcom. Suplementacja 5-htp zapobiegła innym, nieprzyjemnym efektom.
  12 Replies
  Last post 2 weeks ago