Viewing profile - vislaus

Sniffiarz
User avatar
vislaus
Użytkownik

vislaus
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik

Contact vislaus

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
2 days ago
Total posts:
143 | Search user’s posts
(0.21% of all posts / 0.23 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.nl
(25 Posts / 17.48% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(10 Posts / 6.99% of user’s posts)
Reputation:
33 [ View details | ]

Signature

Jeśli nie możesz przestać zażywać zmniejsz dawkę. Ona czyni truciznę. Zawsze możesz wziąć więcej, nigdy mniej. Wszystko co tutaj piszę to brednie. Nie wiesz?
https://www.ecstasydata.org/
 • vislaus’s recent activity
  Replies
  Date
 • Aktualnie najlepszy kanna
  @PampersNaDupie,
  Paliłeś to PY? Chodzą słuchy że to nie aktywne, mnie interesuje czy odczułeś jakieś efekty.
  Pzdr
  58 Replies
  Last post 5 days ago
 • E-Liquid. Nm2201. Ile mg/ml?
  W tamtym roku wyspałem jakieś 150 mg do około 7-8ml gotowego liquidu beznikotynowego. Nie rozpuściło się wszystko mimo gotowania. Efekt był taki że żeby się ujebać trzeba było spalić z 15 buchów. Ten kanna naprawdę ciężko się rozpuszcza nawet w alkoholu.
  2 Replies
  Last post 4 months ago
 • 2'Oxo-PCE, Etcyklidynon, Etylonordeschloroketamina
  @Mleczarz123
  Nadaje się jak każde inne dyso. Tylko zaznajom się dobrze z działaniem różnych dawek żebyś na parkiecie dziury nie ogarniał. Ta substancja jest trochę jak opio, trochę jak keta, trochę jak sajko i trochę jak empato. To też stanowi o jej nieprzewidywalności. Nie zalecam dorzucać przed upływem trzech godzin od pierwszej wrzuty. Dawki które przyjmuję są dostosowane do mojej tolerancji i doświadczenia. Ostatnio 23.00 poszło 20mg, o 2.00 kolejne, a jeszcze o 5 wrzuciłem 140mg MXP żeby podbić dopaminę i wywołać sigmę potężną. Wychodzę z klubu o 7 i wszystko świeci i pulsuje. Taki overdose :E
  13 Replies
  Last post 4 months ago
 • trip*ych*m.***
  Może ten wątek powinien być całkowicie moderowany? Rozumiem że to w pewnym sensie może uderzać w dobre imię pozostałych vendorów, ale fakt jest taki że sami musimy zająć się dobrem trippy'ego. Moja kapsuła doleciała jak trzeba.
  Nawiązka za braki z poprzedniego zamówienia kompletnie mnie zadowoliła. Vendor wziął pod uwagę moje preferencje dodając gratisy. Nie mam wątpliwości że to perełka na rynku.
  357 Replies
  Last post 5 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie
  @WORMSS
  Tak, nie bój paczka będzie do kilku dni. Weź pod uwagę też, że przez wikend przewoźnicy nie pracują. A jak jesteś z tych pod ciśnieniem to rozważ zamawianie z wyprzedzeniem. Przycisk wspomnij znacznie ułatwi Ci kontakt z poszczególnymi użytkownikami forum. Tak na przyszłość. Elo
  10765 Replies
  Last post 5 months ago