Viewing profile - baklazan

Ssak
baklazan
Użytkownik

baklazan
Ssak
Użytkownik

Contact baklazan

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
8 seconds ago
Total posts:
72 | Search user’s posts
(0.06% of all posts / 0.07 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.net
(30 Posts / 41.67% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(23 Posts / 31.94% of user’s posts)
Reputation:
25 [ View details | ]
 • baklazan’s recent activity
  Replies
  Date
 • A-PHP predator-rc.net - opinie, recenzje | opinions, reviews
  fall200 wrote:
  1 month ago
  ... A wy jak wspominacie alfe php? bo ja pisałem o alfie pvp.
  Pomijając już że to wątek dotyczący oferowanej na dana chwilę substancji przez konkretny sklep, co tu mają wnieś twoje ogólne doświadczenia z apvp co waliłeś 5 czy ile tam lat temu.? A na koniec pytasz o wspomnieniach ludzi dotyczących aphp, narko kącik wspomnień kurwa? Chyba apvp poza paranojami większe szkody wyrządziła. Sorry ale nie mogłem się powstrzymać.
  Akurat mnie wspomnienia jakie jakaś używka zostawiła, jeszcze u kogoś, raczej mało interesują, w kontekście wątku.
  Już bardziej wolał bym poznać opinie o tym aphp , a najlepiej kogoś mającego porównanie do tego co konkurencja sprzedaje ostatnio.
  29 Replies
  Last post 4 weeks ago
 • T***e*l**.co*
  sklep z najszerszą ofertą na rynku chyba, ale nie tylko w tym przodują podobnie jest z cenami, chyba droższego nie znam przykładowo 1g aphp koszt 130zł + 200zł przesyłka cena końcowa +-330zł, no kurwa ktoś pobije to? Przyznać też muszę że czas realizacji poniżej 24h (od wpłąty do trzymania paki w rękach) robi jednak robotę, jełsi ktoś przełknie ceny.
  274 Replies
  Last post 3 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  Ja zwracam honor, po około 5 miesiącach wyglądało to tak: pierwsze zamówienie zatrzymane, reship zamówienia tak samo, po jakimś czasie złożyłem nowe zamówienie zamówiewnie, przesyłka analogicznie zatrzymana, po takiej serii z rzędu walniętych już sobie odpuściłem, ale dla formalności zapytałem o reship drugiego zamówienia, trochę to trwało, szła paka też dość długo i i też juz myślałem że czwara podzieli los poprzednich, ale doszła. W środku, jedno i drugie zamówienie plus jakiś greatis. Miła niespodzianka tak po 5 miesiącach dostać taką pakę.
  16981 Replies
  Last post 3 months ago
 • A-PIHP Hcl Predator-rc.nl opinie, recenzje
  Ja palę właśnie otrzymane na dniach a-pihp, wygląd mniej więcej jak to na zdjęciu w sklepie, beżowy proch z większymi i mniejszymi twardymi grudamczonym i, waporyzuje się bardzo łądnie, nie widać jakiś dodatków czy zanieczyszczeń, całkiem przyzwoita moc, nie pozostawia jakiegoś niedojebania i konieczności palenia do upadłego, a tolerancje mam na pv mam raczej ostro wywaloną, ostatni rok dość regularnie używanym aphp. Akurat z całego zamówienia to jedyna rzecz która działą jak trzeba i jest tym co powinna w przeciwieństwie do dwóch mdphp które w prochu ani krysztale nie ma nic wspólnego z mdphp a nawet nie jest żadnym pv tylko tak czymś, wystarczy spróbować to waporyzowac albo spróbować przerobnić do freebaseu, nawet nie reaguje na roztwór zasady którey po zmieszaniu i podgrzaniu powinien dać żółty nierozpuszczalny olej który po ekstrakcji zamienić się powinnien w charakterystyczny zółty proch, tu
  nic takiego się nie dzieje, gdybym wiedzial bral bym tylko same apihp. Mdphp najwyrażniej na rynku już nie wqystępuje w ogóle, a szkoda
  141 Replies
  Last post 3 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  O to chyba jesteś w jakiejś grupie największych szczęściarzy i w sumie chciałem zapytać czy są jakieś potwierdzone i pewne przypadki zakończonych sukcesem zamówień. U mnie z ostatnich 3-4 miesięcy, na trzy przesyłki nie dotarła żadna a w sumie to nawet 4. Poza jedną reszta to normalne oddzielne zamówienia. Idące różnymi firmami itd dzwonienie na infolinie itp to też nie w moim stylu. I jeśłi ktoś uważa że to przypadek i niefart to musi mieć nierówno w głowie, jako że dotyczy to tylko i wyłącznie zamówień z tego sklepu, a tyle wtopionych pak, nie wiem czy przez 13 lat mi się przytrafiło, nie mówiąc już pod rząd jedna po drugiej.
  Proszę mi nie pierdolić żeby nie pisać maili, bo w sumie może dwa czy trzy do tych wszystkich napisałem, licząc że sklep się poczuwa do rozwiązania sytuacji, bo na razie to poza kasą wywaloną na zamówienia nic uzyskałem. W tej sytuacji tydzień czasu nawet nie dostać odpowiedzi na maila czt. jednego maila nie 10 czy 20 wysyłanych dwa po dwa razy dziennie. Co mam liczyć że po 2 czy 3 tyg ktoś odpisze , doświadczenie mówi mi że to raczej mało prawdopodobne, aby ktoś odpisywał po takim okresie i czytał , a na bieżąco i sprawnie to tylko korespondencja w temacie nowych zamówień się odbywa. Jaki można mieć obraz i zdanie w sytuacji jak moja. Wg mnie to że zamówienie kolejne złożyłem po tym jak dwie paki wcześniej idace nie doszł jest i tak obdarowaniem sprzedawcy zaufaniem, tym bardziej że ja o wcześnierjsze się nie dobijam i spisałem je na straty zwyczajnie, a chciałby dostać tylko swoje jedno ostatnie zamówienie. A po prawie miesiącu w żaden spoób nie widać abym miał cokolwiek zobaczyć. Jakieś granice wszystko ma, podobnie kredyt zaufania. Jak widzę że w tym samym okresie bez problemu dochodzą z innych sklepów zamówienia, to gdzie tu leży problem i odpowiedzialność. Jak nie uda się ostateczie czegokolwiek dostać to pomimo lat korzystania i sporej ilości zamówień, zostanie nawet głowy sobie nie zawracać sprzedawacą, bo po co mi straty, problemy i komplikacje bez happy endu i raczej nikomu bym szczerze nie polecał na chwilę obecną.
  16981 Replies
  Last post 4 months ago
 • T***e*l**.co*
  Cała baza danych sklepu, od danych kientów (kilkanaście tysięcy) historii zam, płatności, potwierdzeń, korespondencji, loginy, hasła w formie niezaszyfrowanej wyciekły (przynajmniej obejmujące zakresem od 2019 do chwili obecnej) i oferta sprzedaży trafiła na forum z tej branży (próbka na pastebin). Z podanych info wynika że strona była pełna dziur, a standardowe konto klienta dawało uprawnienia administratora w dostępie do bazy danych. Sklep i strona co oczywiste obecnie nie działają i ciężko powiedzieć czy i kiedy to się zmieni, podejżewam że jeśłi już to nie wcześniej jak ktoś postawi stronbę i sklep na nowo. Sytuacja jak dla mnie niepojęta, będąc prawdopodobnie najwiekszym lub w pierwszej trójce największych sklepów detalicznych w Europie, generującym przychody liczone w mln, nie zatrudnić kogoś kompetentnego do stworzenia i administracji sklepem, przecież to koszty max paru tyś eur przy tak prostym projekcie sklepu i asortymencie do 100 pozycji, a jedyne co powinnien robić porządnie tyo zabezpieczqać dane klientów i tym samym interes sklepu.
  274 Replies
  Last post 4 months ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  To jaką firmą wysyłka bedzie, skąd nadaną, czy jak zapakowane to będzie kompletnie niczego nie zmieni, bo to nie kwestia przypadku że zatrzymują paki masowo pochodzące od Pred. jak nie idzie zamknąć klasycznie, to zrobić że sklep sam zakończy działalność bo to nie charity shop i bez generowania odpowiednio wysokiego zysku, o stratach nie mówiąc bo to nieracjonalne, lepiej na meladiwach lezeć, zmienić branże i pieczarki hodować czy inne kozy.
  Jest ciśnienie na zakończenie, działalność sklepu jest solą w oku i niweczy sukces zamknięcia kolejnego ktróla, proszę darujcie sobie pisania że to były właścicel i sprawa nie ma nic ze sklepem, bo wasza opinia i w co wierzyćie nie ma kompletnie znaczenia, obraz jest taki że króla swojego pojmali, ale milionów brak bo portfeli jakoś nie miał przy sobie akurat, na domiar królestwo nadal działa. Dodajcie poziom polityczny tej telenoweli i jakie jest ciśnienie w tej sprawie. To może jeszcze z rozpedu dojdziecie jak pomocne jest to forum te tysiące postów natychmiastowych aktualizacji, ocenie kiedy warto aby łup był najdotkliwszy i że sami dokładacie się do tego żeby wasze zamówienia miały większą szanse na to by nie dojść. Ale wyobrażni od ćpania chyba wam ubyło. Rozejżyjcie się ile działa otwartych for o takim profilu, poza Polską? Może komuś zaświta że to może nie jest najgenialniejsza idea kiedy nie ma już legalnmych sklepów, nie ma legalnych substancji i że z perspektywy policji z problemu sanepidu i bezsensownej dodatkowej roboty, staliście się przestępcami biortącymi udział w międzynarodowej przestępczości zorganizowanej, przemycie, wprowadzaniu do obiegu kilogramów nielegalnych narkotyków, praniu kasy, fałszerstwach i co tam jeszcze fantazja pozwoli przybić, tym samym lokalna grupa kilku czy kilkunastu sebixów i ich marne pare kilo amfetaminy to mniej wartościowy łup, na dodatek jakoś nie garną się do stawiania otwartych for do handlu, reklamy, komunikacji, nie chcą policji kurierem wysyłać dragów, płatność tylko w gotówce, nie majuąś całycxh baz danych z operacjami i klientam, jednmym słowem głupi będzie się pierdolił kiedy może mieć takich naiwniaków i wkładając ułamek pracy tylko . Może komuś dadzą do myślenia liczby osób oskarżonych w sprawie tego sklepu. Bodajże 90 oskarżonych, z tego 15 osób objętych aresztem a resdzta to złapani szarzy posiadacze, udostępniacze i weprowadzający do obiegu i przemytnicy jak wy, więksi i mniejsi odbiorcy hurtowi, słupy od kont itp w statystykach sentymentów nie ma, grupa 90 osób i tyle wyroków to uścisk dłoni komendanta, awanse i premie. Wiem że większość która myśli żźe ma vpna a zamawia na fgejkowe dane i płacąc bitoinami, policje oglądałą w życiu w pitbulu czy innym gównie w tv i do czasu jak im jakieś cbś nie zawita o poranklu albo zamiast Pni Zosi w punkcie odbioru będzie trzech smutnych Panów i po paru h przyzna się nawet że masturbuje do zdjęcia Beaty Szydło. Pewnie i tak post zostanie wyjebany. Chuj pompujcie kase na emeryture na meladiwach za zamówienia których większość nigdy nie zobaczy.
  16981 Replies
  Last post 5 months ago