Viewing profile - KacprowskY

Narkotykacz
User avatar
KacprowskY
Użytkownik

KacprowskY
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik

Contact KacprowskY

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 months ago
Last active:
14 hours ago
Total posts:
345 | Search user’s posts
(0.27% of all posts / 3.83 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.net
(113 Posts / 32.75% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(49 Posts / 14.20% of user’s posts)
Reputation:
106 [ View details | ]

Signature

by KacprowskY
 • KacprowskY’s recent activity
  Replies
  Date
 • ***m*pl****.eu
  Nowy zagraniczny vendor na rynku, wiadomości przez notke w języku angielskim. Bardzo szeroka paleta odczynników. Obecnie lecą do mnie próbki 5MAPB, Alfy pihp, analogu ketaminy i 3MMC. Dwa rachunki do wyboru PL i zagraniczny, płatność przelewem i BTC.
  6 Replies
  Last post 2 days ago
 • H4s*ta*.co*
  Nie warto, sam hasz jako podkład, żadnego kanna, RC. Nic co mogłoby was zainteresować! ;)
  4 Replies
  Last post 6 days ago
 • Maczanka
  w sklepie ze srodkami chemicznym do domu chociazby ja zawsze robiłem na acetonie, który Ci poleciłem i zawsze wszystko się rozpuszczało i można było karać! Szkoda, że rynek kannaboidowy się tak spierdolił..
  Tak, dokładnie takie proporcje zachowaj! ;)
  15 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
  O KURWA ZAGIALES CZASOPRZESTEN PREDZIU! W TYM TYG PUSZCZANE ZAM, A PAKA WCZORAJ U MNIE. WLASNIE ODJEBALEM MEGA KIPISZ NAJEBANY 3MMC, ALFA PHP JAK MESERSZMIT CHCIALEM SIE RATOWAC KLONEM I CO? POMYLILEM KLONA Z HOMIPTEM, NIE DOSC ZE ZA GRUBO Z ALFA TO SIE LADUJE HOMPIT
  17492 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Jak bardzo zryły was dopy?
  Słuszna teoria, ale jak już was zaatakuje grypa czy przeziębienie to przezywacie to dwa razy bardziej. Mnie jak gorączka złapała za łeb to 39.5 nic na jej zbicie, to próba walki na gołe pięści poszła z czosnkiem, herbatą i gorącymi kąpielami. BTW. Czułem się masakrycznie, a gnaty tak napierdalały jakbym dostał przekope od stada nygusów. Taki stan utrzymywał się 4dni. :D
  27 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • A-PHP predator-rc.net - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Szczyt schizy byl jak ujebalem sobie FILM, doslownie film ze chodza kryminalni z psami tropiącymi po bloku i szukają dragów, pukają do mieszkań gdzie ludzie mogą mieć styczność z dragami, kurwa słyszałem jak sąsiedzi o tym gadają, słyszałem kroki psów pazury odbijające się o betonowe schody, słowa chodź, szukaj! itp itd. Otwieram okno, a tu wielki samochód z goścmi wysiadającymi podejrzanie (normalnie był to busik z pracownikami wysiadającymi z roboty) no ale głowa ujebała sobie, że to zmiana przewodników i zaraz będą u mnie, wyjebałem cały tower z samar przez okno, łącznie 1,1 pihpa, 3sztuki kopru i 2 etizolamy i nasłuchiwałem, FILM JAK SKURWYSYN! Poszedłem do sąsiadów czy już u nich byli, bo policja po bloku chodzi z psami tropiącymi, a oni że nic nie słyszeli, chuj sprzątałem m2 i nasłuchiwałem "nienadchodzącego" Jakież moje zdziwienie było jak otworzyłem drzwi, a tu dzielnicowy z wezwaniem na przesłuchanie na dany dzień. :E KURWA ALFA DEBESTA OGUŁEM! 150mg oral, gadający ludzie, dziwni zdeformowani pomijam, ale żem sobie ujebał film rodem kurwa z Hell's Kitchen Preda Ramseya to szczyt! Predziu, ale zes mnie zaimponował w tej chwili. :E Nie wiem czemu opierdoliłem aż tyle, chyba się zaczynało wcześniej i myśl że mogą mnie zajebać z ćwiarą alfy przewyższyła wszystko.

  PS. BEZ BENZO NIE PODCHODŹCIE DO TEJ SUBSTANCJI, BO SIĘ DOSŁOWNIE POSRACIE W MAJTY!
  to nie pihp, heks czy chlory :D
  73 Replies
  Last post 3 weeks ago