Viewing profile - fall200

Szczur
User avatar
fall200
Newbie

fall200
Szczur
User avatar
Newbie

Contact fall200

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 weeks ago
Last active:
11 hours ago
Total posts:
27 | Search user’s posts
(0.02% of all posts / 0.96 posts per day)
Most active forum:
Atomchemicals.nl
(8 Posts / 29.63% of user’s posts)
Most active topic:
IPPHH-ISOPROPYLPHENIDATE
(5 Posts / 18.52% of user’s posts)
Reputation:
6 [ View details | ]
 • fall200’s recent activity
  Replies
  Date
 • 4MMC ANALOG Synthetics.pro - opinie, recenzje | opinions, reviews
  A jak jest z rozmawianiem, chce Ci się rozmawiać? pisać smsy? Chciałbym to zamówić, a jak już zamawiać to na grubo. Niechciałbym później żałować. Wyczytałem, że widać, że jesteś ujebany i te oczy ale w to mam wyjebane. Bardziej mnie obchodzi czy wtedy jesteś towarzyski, czy sie zamykasz sam??
  64 Replies
  Last post 13 hours ago
 • A-PHP predator-rc.net - opinie, recenzje | opinions, reviews
  ALFA PVP...ale mi się po tym schizy włączały:) Ale faza była fajna, tylko że codziennie waliłem no i potem schizy były, halucynacje, ogólnie też obawa taka. Ale to uboczne skutki. Pozytywne to tak jak pisałem, jak nie doprowadziłeś do takich faz jakie miałem to była gadka fajna, wejście sniffem zajebiste, trzymało nie pamiętam, bo co chwile dorzutka, a później wszyscy zeschizowni. Najlepiej po większej dawce zajebać benzo, ja polecam klona oczywiście:) i lekko alkoholem można dobarwić, albo jakimś słabym opioo np trampkiem, ale uprzednio benzo wziąc, bo wiadomo padaka może być. A wy jak wspominacie alfe php? bo ja pisałem o alfie pvp.
  10 Replies
  Last post 2 days ago
 • IPPHH-ISOPROPYLPHENIDATE
  PiteRR wrote:
  4 days ago
  Ja dostałem w gratisie fake coco i dla mnie było za mocne. Iso za to działa jak należy w pracy i raczej nie szukałbym w tej substancji rekreacji. Taki dodatek do kawy :).
  PiteRR wrote:
  4 days ago
  Ja dostałem w gratisie fake coco i dla mnie było za mocne. Iso za to działa jak należy w pracy i raczej nie szukałbym w tej substancji rekreacji. Taki dodatek do kawy :).
  Ale za mocne było tzn.? Jeśli pozytywnie mocny to zajebiście, jeśli jakieś fazy z sercem, krzywe banie jak po alfie to ja też podziękuję. Ale jeśli pozytywnie wypierdala z butów to zamawiam ino raz.
  120 Replies
  Last post 2 days ago
 • IPPHH-ISOPROPYLPHENIDATE
  PiteRR wrote:
  5 days ago
  Tylko że iso jest dużo "zdrowsze" od fake coco, jeśli wogóle patrzysz w tych kategoriach.
  Nie patrzę, zdaję sobie z tego sprawę. Jeśli już mówisz o kategoriach, to patrze czy się krzywe banie nie wkręcają, znaczy mogą takie lekkie, które sam ogarnę klonem, ale jakieś mocne jak po hexie to ciężko.
  120 Replies
  Last post 5 days ago
 • IPPHH-ISOPROPYLPHENIDATE
  Makaroni wrote:
  6 days ago
  fall200, lepiej fake coco wez, lepiej sie sprawdza jestem po testach ISO i fake'a,fake lepszy jest :)
  Dzięki, tylko mnie jeszcze bardziej przekonałeś do tego do czego się przymierzam:) i jakbyś tak ziomuś coś więcej:) Jak wyglądały testy i pierwsze odczucia tego i tego:)
  120 Replies
  Last post 5 days ago
 • IPPHH-ISOPROPYLPHENIDATE
  A takie pytanie. Jeśli człowiek chce się tym raz na jakiś czas mocniej zrobić to też da radę? Ja wiem, że mam od tego nepy i inne, ale taka sytuacja, że zostało mi tylko jeszcze IPPHH to da radę, czy nikt nie doświadczył takiej jazdy? Chociaż ogólnie zamawiam to z zamiarem pobudzenia, nawet dlatego, że ciężko mi z łóżka wstać. Ale taka rozkmina:)
  120 Replies
  Last post 1 week ago
 • Jakie Rc po ktorych nie ma prpblemow z zasypianiem
  mozeniepomoze wrote:
  1 week ago
  A jakie dobre benzo czy cos ? Żeby od razu zajebalo w kime, że ciężko wstać? Chodzi mi o ostry zapirdalacz :shh:
  CLONAZEPAM, ESTAZOLAM, te benzo rc próbowałem i to jakaś chujnia jest, clonazolam nie ma podjazdu do aptecznego clonazepamu itd.

  Jakie opio oprócz tego zjebanego fenta można jeszcze w jakimś sklepiku kupić? kiedyś pamiętam kupiłem kratom, no słaby był niestety.

  Wiadomość moderatora

  scalono
  11 Replies
  Last post 1 week ago
 • IPPHH-ISOPROPYLPHENIDATE
  No dobra, wszędzie czytam: nauka, koncentracja, praca, stymulacja. A jak z tym do ludzi? Normalnie jak po kawie:)? Czy może nie chce się rozmawiać po tym?
  120 Replies
  Last post 1 week ago
 • Analog 4mmc HQ
  Właśnie Czwórki jeszcze nigdy nie próbowałem, do niedawna niewiedziałem, że coś takiego istnieje, że niby w fotel wbija i tyle euforii:). Fajnie się to wszystko czyta, ale serio się zastanawiam czy to zamawiać? Nie lubię MJ bo mnie schizuję, a ludzie też piszą że euforia itp. Powiem, że 3cmc mi się bardzo spodobało. Całe życie jem klony to pewnie dobry dodatek by był, skoro ma wbijać w fotel? Ale serio jest możliwość jakiejś krzywej jazdy? człowiek po tym ogarnia czy nie? Po 3cmc to wszystko zajebiste, gadać się chce i takiego czegoś szukam. Bardzo się różnią od siebie te odczynniki?
  282 Replies
  Last post 1 week ago
 • FAKE COCO Atomchemicals.nl opinie, recenzje
  Hex zawsze był dla mnie za mocny, i później ta męczarnia w łóżku, ten spłycony oddech serce itp ehhhh. Nepa nigdy nie próbowałem i właśnie tego coco też nie. Lubię mieć fazę taką luzacką, a nie jak się schizy włączają i lipa z fazy. Wiem, pewnie za dużo, ale i tak już Hexa nie spróbuję, a szukam stima takiego co i da dużą chęć do życia i w pracy będzie git, no i małe kreseczki wystarczą. Z waszego opisu to coco jest idealne:) tylko, żeby jeszcze 3mmc dorzucili do oferty i by było zajebiście. A jeszcze takie pytanie zadam:) uważa ktoś może nepa za lepszego od cooc. Jeśli tak to fajnie by było poczytać argumenty.
  206 Replies
  Last post 1 week ago