Viewing profile - Sergiusz

Psychonauta
User avatar
Sergiusz
Administrator

Sergiusz
Psychonauta
User avatar
Administrator

Contact Sergiusz

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 years ago
Last active:
8 hours ago
Total posts:
652 | Search user’s posts
(0.64% of all posts / 0.53 posts per day)
Most active forum:
Pomysły i sugestie
(179 Posts / 27.45% of user’s posts)
Most active topic:
Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
(179 Posts / 27.45% of user’s posts)
Reputation:
840 [ View details | ]

Signature

Rangi na forum | Ranks on forum
Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
NIE pisz nic o metodach, czasie oraz kraju - wysyłki czy płatności. NIE pisz pełnych nazw sklepów spoza forum lub nazw podobnych forów.
DO NOT write anything about the methods, time and country - shipping or payment. DO NOT write full names of stores from outside the forum.
 • Sergiusz’s recent activity
  Replies
  Date
 • Funkylab.cc opinie o sklepie | opinions about shop
  @8wonders, @drayerPL, @Wizzair, proszę o spokój i przeniesienie tej dyskusji na PW czy do działu luźne dyskusje, gdyż nie ma ona nic wspólnego z tematem i jedynie go zaśmieca.
  Cała trójka dostała również upomnienia na PW, opanujcie się Panowie...
  370 Replies
  Last post 4 days ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  @Dopamina, można! Zrobione!
  A temat o którym piszesz istnieje od tygodnia, także był również w momencie jak dodawałeś recenzję. Musiałeś przeoczyć. 8-)
  268 Replies
  Last post 6 days ago
 • T***e*l**.co*
  Jeszcze raz tu zobaczę jakieś kody czy inne próby reklamy - wątek idzie do kosza. Można prosić grzecznie o link na PW tak jak zawsze, ale bez przesady...
  181 Replies
  Last post 1 week ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  Kokaspaniel wrote:
  1 week ago
  Ja szukałabym problemu gdzieś w stylach :)
  Poważnie, a nie w js? :)
  Kokaspaniel wrote:
  1 week ago
  Na szybko coś takiego:
  W CSS

  .small {
  font-size: xx-small;
  }

  W HTML
  <h1 class="small">Small H1</h1>
  O Panie, dzięki za ten kurs, nie mogłem tego nigdzie znaleźć! :P

  A na poważnie - klasa jest ustawiona od samego początku. Ba, nawet różna na różne szerokości ekranu, to też jest w Twoim poradniku? :)
  Najprawdopodobniej blokuje Ci cache przeglądarki. Wyczyść z niej wszystko i F5 - powinno wskoczyć. Jeśli nie to daj znać z jakiej przeglądarki korzystasz. Sprawdziłem z kilku urządzeń, wszędzie wyświetla się poprawnie, a nie tak jak u Ciebie.
  Executor wrote:
  1 week ago
  Witam. Poponuje dla administracji forum wprowadzic obowiązkowy szablon obowiazujacy wszystkie osoby ktore otrzymują darmowe sample od sklepu.
  @Executor, coś takiego jak obowiązkowe użycie szablonu podczas pisania opinii mógłby narzucić tylko i wyłącznie organizator akcji, czy właściciel danego działu partnerskiego. U nas taki szablon istnieje od dawna, ale to, czy korzystanie z niego jest obowiązkowe lub czy do akcji samplowej rekrutuje się osoby z wymaganą ilością postów czy reputacji zależy już tylko i wyłącznie od organizatora takiej akcji - nie od nas.
  Ale oczywiście zachęcam do stosowania i sugerowania takich rozwiązań.
  789 Replies
  Last post 1 week ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  aras wrote:
  1 month ago
  Sergiusz wrote:
  1 month ago
  to już też jakis czas naprawione
  Prawie ;)


  Untitled - Copy.jpg
  Untitled.jpg

  Ciesze sie ze cos wnioslem :D
  @aras, wszystko co związane z reputacją i jej komentarzem w powiadomieniach naprawione. 8-) Zarówno dla reputacji posta jak i reputacji usera. Gdzie Ty się w ogóle podziewasz kolego w czasie, gdy my tu Twoje pomysły wdrażamy?!
  waryat wrote:
  1 month ago
  Using the forum I have to use Google Translate, I do not understand in Polish. Does the forum have a built-in translation plugin? Do I have to download and install it individually? I would be very grateful if someone from the forum crew would respond to my question. Thank you.
  @waryat, I`m sure You can understand. ;) But if You want improve Your English skills You can use google chrome browser - You will find there translation plugin which is based on google translator but it will translate our forum in real time, without external redirection.
  waryat wrote:
  1 month ago
  https://dopek.info/awans-na-pel%CC%B7noprawnego-u%C5%BCytkownika-%7C-promotion-to-a-full-fledged-user-t3511.html#p61031

  Is it due to the above topic that I have restrictions on the use of the forum? I do not necessarily understand it, but I see that I will have fun with you for a long time and I can do nothing but adjust myself.
  In mentioned topic You have also ENG version. I`m not sure how can I help You more here, everything is described there.
  Gerald wrote:
  1 month ago
  dział z cheatmi crackami do gier programów mnie by sie do lola przydaly :)
  Vox wrote:
  1 month ago
  Gerald, W 100% się zgadzam + miejsce gdzie można obejrzeć najnowsze produkcje kinowe
  @Gerald, @Vox, Panowie dzięki za sugestie, ale dokładnie tak jak napisała @Gargameli, tematyka naszego forum trochę mija się z zaproponowanym przez Was działem. A nawet gdyby tak nie było - najpierw wypadałoby znaleźć kogoś, kto by takie rzeczy w tym dziale dodawał. Działu w którym nie spodziewamy się większego ruchu raczej dodawać nie będziemy.
  Gandalf wrote:
  1 month ago
  Ja osobiście uwielbiam to forum! Obrazek
  Nie chcę, aby ktoś tutaj zrobił szambo z jakiegokolwiek powodu - załoga w chuj się stara, by forum było przyjazne pod względem atmosfery, jak i sklepów bez wyjebek i to ja to doceniam!
  :clap: <3
  domek2 wrote:
  1 month ago
  Może byłoby możliwe zrobienie takiego tematu dotyczącego proponowanych komponentów do komputera (części ktore będą się najbardziej opłacać w przeciale cenowym np w cenie za 2500 zł , 3000zł , 3500 zł, 4000 zł). Generalnie widze takie stronki w necie, ale dla mnie jest jasne, że to reklama. Przykładowo widze na konkretnej stronce proponowaną kartę graficzną ASUS jako najlepszą z innymi komponentami, ale wiem ze jest lepsza opcja i to w niższej cenie. To tylko przykład. Wiem, że te strony które współpracują z x-kom i ceneo wystawiają to co nie poszło, a nie to co najlepsze obecnie (może się mylę, nie wieszajcie mnie proszę). Wiem, że tutaj nie będzie się okłamywać ludzi. Problem w tym, że to jakby zaangażowanie, ale myśle, że znają się i takie osoby, ktore ogarniają temat. I wystawianie jakieś listy co miesiąc byłoby spoko, oprócz tego ludzie mogliby powiedzieć coś ciekawego zawsze :)
  @domek2, jw. trochę mija się to z tematyką naszego forum. Ale jeśli byłoby więcej chętnych - czemu nie. Tylko jeśli już, to trzeba zacząć od tego, aby była przynajmniej 1 osoba znająca się na rzeczy, aby wprowadziła na początku jakiś content do tego działu i była w stanie doradzać innym.
  Kokaspaniel wrote:
  2 weeks ago
  Sergiusz, na samym dole strony są prawdopodobnie słowa kluczowe, jednak w wersji mobilnej, (nie wiem jak w wersji komputerowej) są one pisane czcionka ogromnej wielkości, strasznie to wkurza jak się przewija na sam dół żeby zobaczyć chat, a później do góry bo za daleko. Ślicznie proszę to naprawić ;)
  @Kokaspaniel, tyle ile mogłem to zmniejszyłem. F5 (a jeśli nie widzisz zmiany to wyczyść też cache przeglądarki) i zobacz czy teraz jest ok. Jeśli nie, to pomyślimy aby stopkę tak jak inne bloki można było schować za pomocą "+" i "-". Daj znać. ;)
  Dave2000 wrote:
  1 week ago
  Fajnie by było dodać gdzieś zakładkę z danymi tematami gdzie pojawił się najświeższy post np, z przed 2 minut albo coś. Pozdrowionka :D
  @Dave2000, w prawym panelu masz blok "Ostatnio Aktywne Tematy", który pełni pożądaną przez Ciebie funkcję. To są właśnie ostatnio aktywne tematy i posty. Aby przejść do ostatnio dodanego posta w ostatnio w danym temacie wystarczy kliknąć w ikonę strzałki, po prawej od każdego ostatnio aktywnego tematu.
  Do tego jak rozwiniesz button "więcej" (górne menu, pierwszy przycisk od lewej) znajdziesz tam nawet kilka linków do miejsc, z ostatnia aktywnością. Wszystko jest! 8-)
  789 Replies
  Last post 1 week ago
 • Funkylab.cc opinie o sklepie | opinions about shop
  priap wrote:
  1 week ago
  Sergiusz, kolejny etap weryfikacji ? Ciekawe czy jak userzy zweryfikują na własnej skórze i zostaną okradzeni, tak jak to już było w przypadku innego V, odnośnie którego zgłaszane były poparte dowodami wątpliwości, to oddacie im utracone środki.
  A czy ja tu prowadzę system escrow, czy bawię się w handel aby komuś zwracać środki? Forum jest miejscem wymiany informacji na temat research chemicals nic więcej. Nikt nie nakłania Cię do robienia zakupów w którymkolwiek sklepie. Ba, nawet nikt nie nakłania Cię do wchodzenia do nas na forum!
  Każdy zakup w każdym sklepie wiążę się z ryzykiem. I jest to Wasze ryzyko i Wasza decyzja na co przeznaczycie swoje pieniądze. Ja za Was przelewów nie robię, a tym bardziej ich nie przyjmuje aby cokolwiek komukolwiek zwracać, jednak w sytuacji, gdzie któryś z userów zwraca się do mnie o pomoc, bo sklep partnerski nie wywiązał się z ustaleń - natychmiast się za nim wstawiam, a w przypadku braku chęci naprostowania sytuacji ze strony sklepu - usuwam reklamę. I takich przypadków było już wiele - w większości po mojej reakcji poszkodowany dostawał to, za co zapłacił. Tak to u nas od zawsze działa i o tym wie każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie. W tym Ty, tylko piszesz te posty z premedytacją, aby wzbudzić aferę. Niestety CI się nie uda, gdyż nie pracują tu ludzie na Twoim poziomie, abyś mógł ich zdominować doświadczeniem czy sprytem. 8-)

  Jeżeli nie chcesz stracić, nie chcesz źle ulokować swoich ciężko zarobionych pieniędzy zachęcam Cię abyś poszedł w moje ślady i tak jak ja wpłacił 1000 zł np. na schronisko. Będziesz miał wtedy pewność, że pieniądze zostały dobrze ulokowane i pójdą na szczytny cel. Natomiast jeśli szukasz research chemicals, musisz wiedzieć, że ich kupno nie jest tak proste i bezproblemowe jak np. kupno bułek. Każdy zakup, każda transakcja wiążę się z ryzykiem - dla obu stron.

  Jeśli jest problem - ktoś twierdzi, że sklep nie wywiązał się z ustaleń - zawsze działamy natychmiast. Ale nie ponosimy odpowiedzialności za Wasze transakcje, gdyż nie jesteśmy w nich żadna stroną i to jest chyba oczywiste i tak było od zawsze. Jeżeli Ci się u nas nie podoba, uważasz, że nasze zasady są źle rozpisane - zapraszam do konkurencji, gdzie od miesięcy wiszą sklepy, które nie wysyłają paczek, a jedynie przyjmują przelewy i tam nawet to nikomu nie przeszkadza. Może tam się lepiej odnajdziesz i dzięki temu w wyniku braku Twojej obecności atmosfera tutaj również będzie mniej toksyczna. ;)

  Wybaczcie SPAM, ale jako, że post @priap się tutaj pojawił, czułem się w obowiązku odnieść do tego bełkotu.

  Oczywiście zalecamy ostrożność - tak jak w przypadku każdego vendora. Ale apeluje również o wyrozumiałość i kulturę osobistą.
  370 Replies
  Last post 1 week ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  Dla całej reszty - odpowiedzi na dniach, natomiast poniżej odpowiedź do wpisów rozgoryczonego @Malik. Gdyż jego sprawa jest arcypilna a jego ton nie znosi sprzeciwu.
  Malik wrote:
  1 week ago
  To na odległość widać, że naganiacz i jakiś interes w tym ma.
  I widzisz - nie potrafisz nawet mi tutaj grzecznie przedstawić sprawy, tylko od razu obrażasz od naganiaczy.
  Malik wrote:
  1 week ago
  Kiedy faktycznie ktoś jest niezadowolony i coś jest nie tak to leci hejt.
  Tak samo jak Tobie może się coś nie podobać i masz prawo to wyrazić (konstruktywna krytyka dozwolona) to tak samo komuś ma prawo nie podobać się Twoja opinia i również ma prawo ją skrytykować.
  Po tonie w jakim piszesz swoje posty - wcale się nie dziwie, że są krytykowane.
  Malik wrote:
  1 week ago
  To jest gowno nie źródło informacji .
  Za to masz ode mnie też minusa. Hamuj język chłopaku.
  Malik wrote:
  1 week ago
  Nie podoba mi sie selekcja osób jaką tu jest .
  To nie ma Ci sie podobać, to ma działać. I działa. 8-) Nie potrzebujemy 100000 takich jak Ty, wystarczy nam 10000 takich, którzy znają się na rzeczy.
  Malik wrote:
  1 week ago
  Wiem, że niwy jestem ale mam prawo wyrazić swoje zdanie .
  Oczywiście, właśnie to robisz. W bardzo toksyczny sposób, jednocześnie obrażając to, w co wkładam serce, czas i pieniądze - mimo to masz do tego prawo - Twoje posty nie zostały odrzucone.
  Malik wrote:
  1 week ago
  Elita jak widzę jest pod ochroną A newbie jak widać.
  Słucham? Pod ochroną to jest żubr i ryś. U nas wszyscy traktowani za przewinienia są tak samo. Nawet ww. przez Ciebie boss był tutaj wielokrotnie upominany i karany. Ale skąd możesz o tym wiedzieć, skoro założyłeś konto 5 dni temu i narzekasz, że nie masz takich przywilejów jak ludzie co są z nami od 3 lat. :lol:
  Malik wrote:
  1 week ago
  Ktoś mi wytłumaczy to dlaczego i formacje że nowym kontom bardzo nie wierzy ktoś.
  Z prostej przyczyny. Nowe konto może założyć każdy w minutę. Także zawsze jest większe ryzyko, że post jest próbą manipulacji gdy pisze go nowe konto, niż konto stare, z dużym doświadczeniem. Dodatkowo jeśli ktoś dba o swój profil, ma na nim kilka tys. postów i wiele punktów reputacji jest bardziej wiarygodny. I to nie tylko u nas, ale i wszędzie.
  Malik wrote:
  1 week ago
  "zaczek571, dzięki za informację nowym kontom nie wierzę zbytnio.. "
  To już nie narusza?
  Oczywiście, że nie narusza, czytałeś regulamin, że tak ochoczo się do niego odnosisz?
  W jaki sposób ma naruszać krótka, grzeczna informacja, zawierająca nawet podziękowanie? Nikt nie ma obowiązku wierzyć Tobie czy innym nowym kontom. Ba nawet nikt nie ma obowiązku wierzyć mi, czy starym kontom - dlaczego miałoby to naginać regulamin?

  Za to fragment Twojego postu, który bezczelnie sobie tutaj dodałeś:
  Malik wrote:
  1 week ago
  To jest gowno nie źródło informacji .
  Już narusza regulamin, gdyż podchodzi to pod obrazę. Śmiało mógłbym Ci wystawić za to warna, ale myślę, że minus wystarczy.

  Ochłoń człowieku, bo ja czuje się jakbym rozmawiał z średnio rozgarniętym uczniem rozgoryczanym z powodu zamknięcia szkoły, do której tak lubi uczęszczać. Dodam tylko, że na dalsze obrazy miejsca, w które wkładam serce, pieniądze i czas nie pozwolę, także jeśli chcesz z nami zostać to polecam w następnych postach bardziej ważyć słowa.
  789 Replies
  Last post 1 week ago
 • Funkylab.cc opinie o sklepie | opinions about shop
  pawoleh wrote:
  1 week ago
  Sergiusz twierdzi, że kiedy zapytał ich o to, czy mają jakiekolwiek koneksje z różowymi to oni stanowczo zaprzeczyli, no i wow. Tutaj wszystkie moje argumenty po prostu już straciły znaczenie, skoro zaprzeczyli..
  Absolutnie nie. Tutaj po prostu zaczyna się kolejny etap weryfikacji sklepu - przez Was. Wy tworzycie to forum i na podstawie Waszych opinii vendor może odnieść sukces lub też nie. Oczywiście zalecamy ostrożność - tak jak w przypadku każdego vendora. Ale apeluje również o wyrozumiałość i kulturę osobistą.
  Konstruktywna krytyka - jak zawsze dozwolona.
  370 Replies
  Last post 1 week ago
 • SCAM - chemise-pascher.com
  @Sushilover, unfortunetly it was fucking SCAM... They didn`t answer me so I kicked them out from our forum. We are sorry for that situation, but we are not responsible for Your shopping. In case of problems we always try to help, but it is Your own risk. You create opinions about stores and you choose on this basis.
  We also advice to avoid shopping in new vendors with low amount of comments or If You really want - don`t spend there bigger amount of money. We were talking about it here:
  https://dopek.info/szansa-%C5%BCe-nowy-vendor-to-scam-t5291.html#p107244
  28 Replies
  Last post 2 weeks ago