Viewing profile - Sergiusz

Odkurzacz
User avatar
Sergiusz
Administrator

Sergiusz
Odkurzacz
User avatar
Administrator

Contact Sergiusz

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
4 years ago
Last active:
19 minutes ago
Total posts:
732 | Search user’s posts
(0.53% of all posts / 0.50 posts per day)
Most active forum:
Pomysły i sugestie
(194 Posts / 26.50% of user’s posts)
Most active topic:
Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
(192 Posts / 26.23% of user’s posts)
Reputation:
1053 [ View details | ]

Signature

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
 • Sergiusz’s recent activity
  Replies
  Date
 • Prezenty od św. Mikołaja | Gifts from Santa Claus
  @Przybysz, jak ktoś napisał to oczywiście raz wystarczy, św. Mikołaj 6 grudnia sprawdzi cały temat.

  @Piotr2k, raczej się nie zmieści, zobacz sobie jakie nazwy mają inni.
  Sergiusz wrote:
  1 day ago
  Pamiętajcie też, że wybrana nazwa nie może być zbyt długa - musi zmieścić się na obrazku rangi.
  Spróbujemy ale w sytuacji gdyby ta nazwa okazała się zbyt długa - podaj też awaryjnie drugą, krótszą.
  51 Replies
  Last post 1 day ago
 • Prezenty od św. Mikołaja | Gifts from Santa Claus
  @Lil_Pit, św. Mikołaj nie prosił o żadne PW, tutaj mieliście pisać...

  Do tych co nie są zdecydowani i wybierają dwie nazwy - nie wiem dlaczego zostawiacie ten wybór w rękach św. Mikołaja, ale bądźcie pewni, że to zapracowany człowiek i on wybierze losową nazwę z podanych dwóch. Także dobrze się zastanówcie, żeby później nie było pisania o poprawki - mikołajki są raz w roku! 8-)
  Pamiętajcie też, że wybrana nazwa nie może być zbyt długa - musi zmieścić się na obrazku rangi.
  Mortos wrote:
  1 day ago
  dajcie mi chociaż rangę usera.
  moim ukrytym marzeniem od zawsze było :
  1. móc mieć własną sygnaturkę na forum
  2. móc dawać reputację na forum
  jako argumemt na przyznanie rangi podaję że zrobiłem sobie dwudniową przerwę od 4cmc
  < materiał podzieliłem na dwie części i drugą dałem zaufanej osobie która przed upływem czasu mi go nie odda > żeby w szale i ekstazie ćpania nie zapomnieć o ziomkach z forum
  pozdrawiam
  Jeżeli ktoś jest aktywnym newbie i ma ambicje na Usera to również może tutaj napisać, ale bez przesady - nawet 30 postów nie masz i piszesz:
  Mortos wrote:
  1 day ago
  dajcie mi chociaż rangę usera.
  ?!
  Poza tym coś dziwnie masz podobny nick, avatar i styl pisania, du usera, który został tutaj skazany na wieczne Newbie, tak więc trochę bezczelnie tak wrócić i pisać "dajcie mi"...

  @Piotr2k, @Przybysz, @Smith, jeśli jeszcze nie napisaliście swoich propozycji nazwy ew. rangi specjalnej to proszę zróbcie to w tym temacie, przekażę Wasze listy św. Mikołajowi. :P

  @Adameq6999, niestety z 70 postów i 15 reputacji łapiesz się ledwo na Usera, na rangę specjalną nie ma szans, to ma być elita forum, najbardziej aktywni na pokładzie.
  51 Replies
  Last post 1 day ago
 • Prezenty od św. Mikołaja | Gifts from Santa Claus
  @Mirjik, you should read first post here and then write me short text which you want to put on your special rank. You are active and kind user, I will talk with Santa about gift for you. ;)

  @Lil_Pit, Ty i ktoś jeszcze mnie prosiliście o rangi specjalne jakiś czas temu na PW - odzywać się tu jeśli chcecie aby św. Mikołaj wziął Was pod uwagę!
  51 Replies
  Last post 1 day ago
 • Prezenty od św. Mikołaja | Gifts from Santa Claus
  -------------------------------------------
  ImageENG version below.Image
  -------------------------------------------
  Kto w tym roku był grzeczny? Jeśli aktywnie udzielasz się na forum i przestrzegasz jego zasad napisz tutaj, a może otrzymasz rangę specjalną. 8-)
  Pisząc post dodajcie w nim od razu info, jaki napis chcielibyście na grafice rangi specjalnej, przyda się to na wypadek jeśli Mikołaj stwierdzi, że takową dostaniecie.


  ----------------------------------
  ImageENG version:Image
  ----------------------------------
  Who was polite this year? If you are active on the forum and you follow our rules, write here, and you may receive a special rank. 8-)
  When writing a post, add info, what inscription you would like on a special rank graphic, it will helps in case if Santa says that you will get one.
  51 Replies
  Last post 2 days ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  Smith wrote:
  1 month ago
  Sądzę, że dobrym ruchem byłoby nie pokazywanie czatu osobom z rangą newbie. Wiem, że morderacja bardzo dba o to, żeby na czacie nie były podawane informacje mogące zaszkodzić danej osobie lub/i vendorowi, ale czasem coś się wymsknie, nawet mi muszę przyznać, a nie ma fizycznej możliwości wszystkiego wyłapać. Po co osoba, która nie może pisać na czacie, ma mieć możliwość podglądania dyskusji? Chyba fajnie by to było zmienić.

  Jeśli taka propozycja się już pojawiła i z jakiegoś powodu została odrzucona to przepraszam, za dużo stron ma ten temat, żeby to ogarnąć :D
  Temat był tu poruszany wielokrotnie - odniosę się do tego po raz ostatni. Jeżeli w przyszłości ktoś będzie sugerował ukrycie czatu dla gości i/lub wprowadzenie listy użytkowników online to jego sugestia będzie ignorowana, gdyż mam po prostu dosyć odnoszenia się do tego samego po 10 razy.

  Tak więc - czat zostaje tak jak jest, nie wiem w jaki sposób jego treść miałoby zabezpieczyć ukrycie przed gośćmi skoro stworzyć konto może każdy w niecałą minutę.

  Czat to miejsce na luźne rozmowy, każdy kto może w nim publikować wpisy ma przynajmniej rangę user - co za tym idzie wie już co wolno a czego nie wolno pisać na forum. Do przekazywania poufnych danych może posłużyć PW, najlepiej z wykorzystaniem szyfrowania PGP albo chociaż privnote, na pewno nie czat.

  Żaden publiczny czat nie jest miejscem do przekazywania poufnych danych i niczego nie zmienia to czy będzie on ukryty dla gości czy też nie i tak każdy kto będzie chciał będzie mógł czytać zawarte w nim wpisy.

  Dodatkowo aktywny czat widoczny dla wszystkich ma zachęcić gości do rejestracji/newbie do większej aktywności tak aby zwiększyć ich motywacje do dołączenia do naszej społeczności.
  ----------------
  Tyle na ten moment, na resztę sugestii (napisanych przez bardziej cierpliwych użytkowników niż @Smith) odpiszę jak już wprowadzimy aktualizację, której na ten moment poświęcamy całą uwagę.
  864 Replies
  Last post 1 week ago
 • Zbiórka charytatywna - pomóżmy wspólnie potrzebującym!
  @damianrabbit, zdanie:
  damianrabbit wrote:
  1 month ago
  Taki wątek powinien być zamknięty. 🔒
  Raczej jak sugestia nie brzmi...

  Temat zostaje otwarty, bo każdy może sobie tu powspominać akcje, planować/pisać sugestie na kolejną. Jestem przeciwnikiem ucinania dyskusji jeśli nie ma ku temu konkretnych powodów. W ten sposób też jesteśmy w stanie zbadać zainteresowanie czy w ogóle jest sens takie akcje robić, bo niestety ostatnim razem aktywność była duża póki nie przyszło do wpłacania - nieskromnie mówiąc - ale gdyby nie moja wpłata to wypadlibyśmy bardzo słabo.

  Z resztą nie widzę, żeby tutaj 100 osób się myliło czy nawet dwie, a dla jednej zagubionej owieczki zamykać tematu nie ma sensu, skoro i tak już jej wyjaśniłem, że zbiórka była w tamtym roku...
  119 Replies
  Last post 1 month ago