Viewing profile - Sergiusz

Odkurzacz
User avatar
Sergiusz
Administrator

Sergiusz
Odkurzacz
User avatar
Administrator

Contact Sergiusz

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 years ago
Last active:
2 seconds ago
Total posts:
691 | Search user’s posts
(0.58% of all posts / 0.52 posts per day)
Most active forum:
Pomysły i sugestie
(187 Posts / 27.06% of user’s posts)
Most active topic:
Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
(187 Posts / 27.06% of user’s posts)
Reputation:
915 [ View details | ]

Signature

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
 • Sergiusz’s recent activity
  Replies
  Date
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  Vladimir wrote:
  6 days ago
  Dużo pracy by to nie kosztowało
  @Vladimir, taaa, 5 minut roboty! :lol: Człowieku to wiązałoby się ogromną liczba godzin przeznaczoną na dopasowywanie styli na setkach podstron forum, pisząc, że nie byłoby z tym dużo pracy nie masz pojęcia nawet o czym mówisz.
  Jest to oczywiście wykonalne, ale absolutnie nic takiego nie planujemy, forum jest w ciemnym stylu od początku i w takim zostanie.
  MontanaangelS wrote:
  5 days ago
  Forum nie musi tyczyć się jedną opcją.
  @MontanaangelS, nie wiem w jakim języku jest napisane powyższe zdanie, dlatego do niego się nie odniosę, natomiast jeśli chodzi o resztę Twojej wypowiedzi jest to do zrealizowania, tylko po co? Jest dział dyskusja na luzie, w którym są zarówno tematy dot. filmów, muzyki jak i gier. Nie wydaje mi się, że zaproponowany przez Ciebie podział ułatwi nawigacje i sprawi, że wszystkim będzie tam lepiej się pisało, ale jeżeli więcej osób poprze Twój pomysł - możemy zastanowić się nad takim rozwiązaniem.
  825 Replies
  Last post 5 days ago
 • Piąty konkurs Dopek.info. Pula nagród - 12500zł! | The fifth Dopek.info competition. Prize pool - PLN 12500!
  @nevereverwaver, Proszę bardzo, skoro tak prosisz, to właśnie wygrywasz punkt reputacji. Ale ujemny, za SPAM. :P
  O reputacje się nie żebrze, na reputacje się pracuje!

  Do całej reszty - Panowie i Panie, następna edycja konkursu na pewno za jakiś czas się odbędzie. Na ten moment priorytetem jest dla nas wprowadzenie aktualizacji forum, nad którą pracujemy już od kilku miesięcy. Także na tym póki co się skupiamy, ale szósta edycja jest nieunikniona i zbliża się do nas wielkimi krokami! 8-)
  202 Replies
  Last post 1 week ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  @Wlodi, w takiej sytuacji zawsze można użyć zakładki kontakt i poprosić o pomoc - obejdzie się wtedy bez niepotrzebnych trupów. 8-)
  825 Replies
  Last post 1 week ago
 • smart****.pl
  Boss wrote:
  1 week ago
  Chyba mozna reklowac inne sklepy w dziale danego sklepu jak sie nie myle
  Piszesz chyba, więc wyjaśnię - proszę zapoznać się z czerwonymi zasadami widocznymi pod polem pisania w tematach.
  Druga z nich:
  NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
  Wyraźnie jest napisane, że w działach partnerskich nie porównujemy/nie reklamujemy innych sklepów. Ale dotyczy to tylko i wyłącznie działów partnerskich, a nie tematów sklepów spoza forum (jak ten czy inne w dziale Dopalacze sklepy, w którym aktualnie się znajdujemy).

  Na logikę - czy mając sklep i mając u nas dział partnerski ktoś z Was życzyłby sobie, aby tam reklamować i polecać inne sklepy?
  Spiritual wrote:
  1 week ago
  To reklamujmy w dziale każdego sklepu wszystkie pozostałe sklepy i tym sposobem będziemy mieli 50 działów o wszystkich sklepach każdy.
  Świetny pomysł, chyba czas zmienić regulamin! :) Bardzo proszę o zaprzestanie spamu lub przeniesienie dyskusji do działu "dyskusja na luzie".
  410 Replies
  Last post 1 week ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  @yalasek, sprawa z przypadkowym minusem już dawno załatwiona, usunąłem go również wtedy na Twoją prośbę przekazaną mi przez jednego z moderatorów. Dziękuje też @OomAmee za pomoc w rozwiązaniu tego minusowego zamieszania! :angel:

  @dopekuser, exactly as @Gargameli, said - big translation update soon. Our programmers are working on it from 3 months, it will be a great step forward for us and it will open our forum even more for foreigners like You. We also apologize for the inconvenience and soon much will change here!

  @PiteRR, dziękujemy za miłe słowa, ale toplisty zostają jak są, toplista reputacji wcale nie jest mniej widoczna, wiele osób spędza czas na chacie pod którym właśnie znajdują się te statystyki.
  Jest to logicznie podzielone - w prawym panelu statystyki treści - postów, tematów, forów a na dole pod chatem statystyki dodatków jak reputacja czy czat. Gdybyśmy chcieli przenieść statystyki reputacji na prawo zamiast statystyk postów to aby było spójnie trzeba by przenieść tam również reputacje sklepów i ekipy co dałoby trzy nowe obiekty z prawej - przez co prawy panel byłby znacząco dłuższy niż lewy. Także dziękuje za sugestie, ale taki układ był przemyślany i nie wziął się z przypadku - to akurat zostaje tak jak jest.

  @mbside, było w tym temacie to poruszane jakieś 10 razy. Ok. 5 razy rzeczowo się odniosłem tłumacząc dlaczego nie. Uważam, że dalsze powielanie tego samego nie ma sensu i jeśli chcesz się dowiedzieć to zachęcam do skorzystania z wyszukiwarki.
  825 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  @chemiczny, cieszę się, że działa, dlatego też pozwoliłem sobie wcześniej nie odpisywać. ;)

  @mbside, wina raczej leży po stronie Twojego telefonu, kod forum nie ma nic wspólnego z Twoją klawiaturą i dotykiem. Sprawdziłem dla testu i wszystko na telefonie dodaje się normalnie. Spróbuj też na innym telefonie i sam się przekonasz.
  299 Replies
  Last post 2 weeks ago