Viewing profile - Sergiusz

Psychonauta
User avatar
Sergiusz
Administrator

Sergiusz
Psychonauta
User avatar
Administrator

Contact Sergiusz

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 years ago
Last active:
1 hour ago
Total posts:
624 | Search user’s posts
(0.68% of all posts / 0.54 posts per day)
Most active forum:
Pomysły i sugestie
(173 Posts / 27.72% of user’s posts)
Most active topic:
Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
(173 Posts / 27.72% of user’s posts)
Reputation:
768 [ View details | ]

Signature

Rangi na forum | Ranks on forum
Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
NIE pisz nic o metodach, czasie oraz kraju - wysyłki czy płatności. NIE pisz pełnych nazw sklepów spoza forum lub nazw podobnych forów.
DO NOT write anything about the methods, time and country - shipping or payment. DO NOT write full names of stores from outside the forum.
 • Sergiusz’s recent activity
  Replies
  Date
 • Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
  08.01.2020
  9) Przenoszenie na inną stronę tematu, przy użyciu kursora, w polu komentarza reputacji naprawione.
  @aras, dzięki za zgłoszenie!

  10) Śnieg i czat w przeglądarce Epic Privacy Browser naprawione. Od tej pory wszyscy użytkownicy korzystający z tej przeglądarki będą mogli już bez przeszkód wyświetlać forum.
  @Boss, @josiek, dzięki za zgłoszenie!

  11) Poprawiliśmy przydatne informacje widoczne pod każdym polem pisania - teraz na urządzeniach mobilnych są mniejszą czcionką co bardzo ułatwia nawigację.

  12) Poprawiliśmy wyświetlanie działów forum (przykładowy dział to Ogłoszenia z forum) na urządzeniach mobilnych. Teraz odstępy są mniejsze, przez co od razu widać content co znacznie ułatwia nawigację. Teraz czas na to samo w tematach. 8-)
  3 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  Przenoszenie na inną stronę tematu, przy użyciu kursora, w polu komentarza reputacji naprawione - @aras, dzięki za zgłoszenie.

  Udało się nam również naprawić śnieg i czat w przeglądarce Epic Privacy Browser. Od tej pory wszyscy użytkownicy korzystający z tej przeglądarki będą mogli już bez przeszkód wyświetlać forum. @Boss, @josiek, dzięki za zgłoszenie, możecie z powrotem włączyć śnieg - wszystko działa. 8-)

  @damianrabbit, wzajemnie, wszystkiego dobrego!
  265 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  @Boss, popup z życzeniami już wyłączony, a jeśli chodzi o zasady BHP - są one na czerwono pod każdym polem pisania. Dodatkowo każdy, kto popełni błąd dostaje od nas komentarz w poście, po którym zwykle już doskonale wie co można, a czego nie. 8-)

  @aras, dyskutowaliśmy już o tym, ale wtedy nie byłoby nad tym kontroli - userzy zamiast uczyć się co można a czego nie można pisać - uczyliby się jak omijać cenzurę. :) Ale uważam, że nasze aktualne metody nieźle się sprawdzają, a wszystkie kwiatki są sprawnie wyłapywane przez moderatorów.
  Jeżeli ktoś z Was widzi posty łamiące regulamin - bardzo prosimy je zgłaszać - na pewno jeszcze przyspieszy to nasze działanie.
  726 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!
  @damianrabbit, po wyznaczonym czasie, ale co z tego - tu chodzi o dobrą zabawę - gratulacje, wygrywasz rangę USER, 1 punkt reputacji i uścisk dłoni Prezesa! ;)
  Dobry chłopak z Ciebie tu się udzielasz, tam błąd zgłosiłeś - ranga się należy jak nic!

  @Kaczusek, daj proszę znać na PW jaki chcesz mieć napis w randze specjalnej - tylko na Ciebie czekamy.
  73 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  @aras, wybacz, ale nie mogę sobie do końca tego wyobrazić. Mógłbyś szerzej opisać pomysł korzystając dodatkowo z screena?
  726 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!
  Dziękuje Wam wszystkim za aktywność oraz dziękuje @josiek za inicjatywę!

  Do puli dorzucam jeszcze od siebie +5 punktów reputacji dla wszystkich zwycięzców, które właśnie zostały przyznane! 8-)
  A jeśli chodzi o rangi - Ci którzy mieli NEWBIE czyli @aILEtoRoboty oraz @Przybysz już dostali awans do pełnoprawnego USERA.
  Natomiast Ci, którzy w momencie zakończenia konkursu mieli już rangę USER, czyli - @Kaczusek, @chemiczny, @Show niech napiszą do mnie na PW, jaki chcą mieć napis na randze SPECJALNEJ. 8-)

  Został nam jeszcze rodzynek @aras, który w momencie przyznawania nagród rangę specjalną już miał. @aras, jesteś bardzo dobrym użytkownikiem, aktywnie bierzesz udział w rozwoju i tworzeniu tego forum, za co Ci serdecznie dziękuję! I jako, że rangę specjalną już masz - abyś nie czuł się pokrzywdzony dostałeś aż 10 punktów reputacji! :clap:

  Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie, czekajcie na kolejne konkursy - następna oficjalna edycja konkursu będzie jak zawsze z jeszcze bogatszą pulą od poprzedniej. ;)
  73 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  @damianrabbit, dzięki za zgłoszenie, zrobione. I nie mam pojęcia, który z moderatorów to wpuszcza zamiast połączyć i odrzucić... @josiek, @Gargameli.

  @aras, dzięki za zgłoszenie, zrobimy na pewno. Już zrobiliśmy identycznego fixa tego dodatku - to samo było przy pisaniu postów i użyciu strzałek - strona tematu się zmieniała. To już naprawione od jakiegoś czasu, natomiast komentarze przy dawaniu reputacji - nasze niedopatrzenie, niebawem naprawimy.

  @chemiczny, @Zakrist, @pracawnet, dzięki za zgłoszenie, naprawione, proszę potwierdźcie, czy już u Was działa.
  265 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  @KaroKaja, popup korzysta z cookies i pojawia się tylko raz. Chyba, że Twoja przeglądarka cookies nie obsługuje lub masz je zablokowane.
  726 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • KONKURS Jośka :) na najpięknieszą, naładniejszą choinkę DOPKA !!!
  Bardzo fajna inicjatywa od @josiek, chciałbym tylko dopisać kilka szczegółów odnośnie nagród. Będą to symboliczne rangi - tu głównie chodzi o dobrą zabawę, bo wiadomo - nasza kolejna oficjalna edycja konkursu będzie jak zawsze z jeszcze bogatszą pulą od poprzedniej. ;)

  Odnośnie nagród w tym konkursie:
  1) Jeśli dany zwycięzca ma rangę NEWBIE - nie otrzyma rangi specjalnej, tylko upgrade o 1 poziom - do rangi USER.
  2) Jeśli dany zwycięzca ma rangę USER - otrzyma rangę SPECJALNĄ.
  3) Jeśli dany zwycięzca ma już rangę SPECJALNĄ - oczywiście też może wziąć udział - za co otrzyma jeszcze większy szacunek i popularność wśród naszej społeczności. 8-)
  73 Replies
  Last post 1 month ago