Viewing profile - Sergiusz

Psychonauta
User avatar
Sergiusz
Administrator

Sergiusz
Psychonauta
User avatar
Administrator

Contact Sergiusz

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
6 hours ago
Total posts:
588 | Search user’s posts
(0.75% of all posts / 0.55 posts per day)
Most active forum:
Pomysły i sugestie
(169 Posts / 28.74% of user’s posts)
Most active topic:
Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
(169 Posts / 28.74% of user’s posts)
Reputation:
635 [ View details | ]
 • Sergiusz’s recent activity
  Replies
  Date
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  GOM wrote:
  2 weeks ago
  Sergiusz, możecie dodać żeby przez strony w tematach było można przechodzić za pomocą strzałek na klawiaturze (lewo - prawo)? Niewielka rzecz a przjemniej by się przeglądało forum.
  WeedTV wrote:
  1 week ago
  Dodajcie obsługę przy youtube żeby można było dodać kanały co mają w linku /channel bo mniejszość użytkowników ma /user
  @GOM, @WeedTV, dziękuje za Wasze sugestie, zrobi się. 8-)
  LinQuei wrote:
  1 week ago
  Sergiusz,

  PW Dla noobów byłoby spoko - na chat zaś trzeba sobie zasłużyć ;)
  @LinQuei, w żadnym wypadku, znikąd się to nie wzięło... Wtedy każdy od razu po rejestracji mógłby spamować innych reklamami etc.
  LinQuei wrote:
  1 week ago
  Ja wiem, rozumiem i może nie mam racji, że może to być czasochłonne ale może zrobić jedną, aktualizowaną listę SCAMÓW na stronie głównej?
  Przykro mi, ale i tego pomysłu nie mogę poprzeć - po pierwsze - strona główna nie może być jeszcze bardziej obszerna. Po drugie - niby kto miałby to weryfikować i na jakiej podstawie? Forum nie jest żadną stroną w handlu, a jedynie źródłem informacji, które tworzycie Wy sami, jest odpowiedni dział poświęcony dla Scam`ów i tam można swobodnie o nich pisać - każdy zainteresowany na pewno łatwo tam trafi.
  Mimo wszystko dziękuje za Twoje sugestie!
  696 Replies
  Last post 1 week ago
 • Wyniki piątego konkursu na Dopek.info - mamy zwycięzców! | The results of the fifth competition - we have winners!
  Mamy już trzy osoby, Panowie - @janosik1358, @Jarajsqn, @WeedTV - bardzo prosze dogadajcie się kto chce voucher w jakim sklepie i jak już będzie to ustalone niech każdy z Was napisze do mnie PW z adresem e-mail, z którego będzie pisał do vendora w sprawie nagrody. (kto nie może PW to maila, z adresu przypisanego do konta).

  @WeedTV, w takim razie Ty byś chciał najbardziej do mrkolekcja.com?
  @Jarajsqn, dla Ciebie w takim wypadku zostanie rchem.co - pasuje?
  Możecie tutaj pisać w tej sprawie, dogadajcie się tak, aby każdy był zadowolony. ;)
  60 Replies
  Last post 1 week ago
 • Wyniki piątego konkursu na Dopek.info - mamy zwycięzców! | The results of the fifth competition - we have winners!
  Jeden ze zwycięzców - @Wizzair - postanowił przekazać część bonów dla innych userów.
  Zostały do wykorzystania 3 vouchery po 150 zł każdy w: Rchem.co, Mrkolekcja.com oraz Silkmixture.com
  Tak jak pisałem w pierwszym poście - jeżeli sklepy się zgodzą, to w takim przypadku nagrody trafią do chłopaków, którzy byli tuż pod pierwszą dziesiątką - @Doktor, @janosik1358, @WeedTV, @Jarajsqn.
  Tylko vouchery są 3 a chłopaków jest czterech, także jako, że był to konkurs na aktywność i ona jest u nas premiowana - kto pierwszy ten lepszy - jeśli ktoś z Was ma ochotę na voucher - proszę pisać w tym temacie.

  I jak już będziemy mieć trzech chętnych na te vouchery to poproszę Was, abyście się dogadali między sobą na PW, kto jaki voucher dostanie. Jeżeli nie będziecie potrafili się dogadać - zrobimy losowanie.
  60 Replies
  Last post 1 week ago
 • D*vi*.r*-ch**ic*ls
  Bardzo proszę wszystkich o zachowanie spokoju i kultury osobistej oraz przestrzeganie naszych forumowych zasad. Każdemu ma prawo coś nie pasować - każdy ma prawo się wypowiedzieć negatywnie czy pozytywnie, ale po co się żreć i atakować przez tyle stron? Nie macie co robić, czy o co chodzi?
  A hitem na skalę światową jest @josiek, którego ostatnio nie było wcale i nie mając o niczym pojęcia, nie mając żadnej styczności ze sklepem ma najwięcej do powiedzenia, jednocześnie łamie on nasze zasady, porównując do innych sklepów w czyimś temacie. Jest mi wstyd i przepraszam za niego. Jeżeli taka sytuacja się powtórzy - opuści on ekipę, bo albo go nie ma, albo robi trzodę jak najgorszy aferzysta, zamiast pilnować porządku i dążyć do porozumienia jako moderator.

  Z mojej strony tylko dodam, że z tym sklepem jestem w kontakcie od kilku tygodni, jak wiecie - nie współpracujemy z vendorami mailowymi - ale chłopaki chcą się rozwijać, stawiać stronę i dołączyć do nas w niedalekiej przyszłości. Oczywiście ja w Wasze opinie nie ingeruje - ani tu, ani w działach partnerskich - jeśli coś komuś się nie podoba to ma prawo o tym napisać, ale zróbcie to konkretnie, raz, nie spamujcie, dajcie szanse chłopakom rozwinąć skrzydła. Tak samo się tyczy to drugiej strony - podoba się? To napisz raz, nie spamuj!

  A jeżeli ktoś nie miał ze sklepem styczności, a kręci aferę na 3 strony, łamiąc przy tym regulamin - to uprzejmie apeluje o zamknięcie mordy, bo to jest co najmniej dziwne, że ktoś tak obszernie wypowiada się bez żadnej wiedzy w temacie, bez żadnej styczności z vendorem - tylko na podstawie opinii innych...
  670 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  @Boss, dziękuje za zgłoszenie, już napisałem do tych osób i na pewno będziemy z tego wyciągać konsekwencje. Jeśli ktoś nie potrafi korzystać z przywilejów pełnoprawnego usera to po prostu ich nie będzie miał. Rozumiem, że niektóre treści mogą się nie podobać, ale żeby minusować np. post, gdzie witasz nowych i życzysz im wszystkiego dobrego to jest żenada...
  Po rozwiązaniu sprawy usunę Ci niesłusznie przyznane ujemne punkty.
  234 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • D*vi*.r*-ch**ic*ls
  @ercek, @Cater, Panowie, jak już się tak działkujecie po równo, to nie zapomnijcie, że "dwadzieścia procent pobiera tutaj kasa"... 8-) :lol:
  670 Replies
  Last post 3 weeks ago