Viewing profile - Sergiusz

Psychonauta
User avatar
Sergiusz
Administrator

Sergiusz
Psychonauta
User avatar
Administrator

Contact Sergiusz

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
1 hour ago
Total posts:
531 | Search user’s posts
(0.85% of all posts / 0.57 posts per day)
Most active forum:
Pomysły i sugestie
(163 Posts / 30.70% of user’s posts)
Most active topic:
Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
(163 Posts / 30.70% of user’s posts)
Reputation:
554 [ View details | ]
 • Sergiusz’s recent activity
  Replies
  Date
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  janosik1358 wrote:
  1 day ago
  DyroX, Dobrze wiedzieć, no cóż nutki ekstra, szkoda, że nie mamy na grupie jakiegoś artysty który by mu dorównywał, lub przewyższał.
  Bo ziomek mimo że cham i złodziej dobrze leciał po bitach.
  Nie rozumiem tylko tego jakim musiał być debilem, skoro mu tutaj płacili, a ten dalej nie zgodził się na udostępnienie kawałków na YT
  @janosik1358, niestety tak to już jest - nieraz ludzie zawodzą - też osobiście podobały mi się jego utwory sprzed kilku miesięcy, bo ostatnio było coraz gorzej - widać, że chłopak się staczał i coraz mniej mu zależało. Chciał tylko żeby mu płacić i nie robił nic, dostał 3x dotacje, za trzecim razem już nie chciałem mu pomóc, ale skomlał jak zbity spaniel, jak to ma ciężko, że jest w szpitalu itd. - ugiąłem się i dostał po raz trzeci.
  Następnie przez pewien czas informował mnie o postępach prac, podziękował za pomoc itd.
  A później - taka zmiana jakbym rozmawiał z innym człowiekiem - powiedział, że jak ma coś powstać to musi dostać jeszcze jakąś dotacje. :D

  Oczywiście o kolejnym dotowaniu darmozjada nie było już mowy, grzecznie podziękowałem za współpracę, zrobiłem wszystko aby rozejść się polubownie, na co zostałem zwyzywany od pazernych oszustów. :) Rozumiecie? Człowiek dostał 3x dotacje - nie zrobił za to nic - mimo to nie miałem pretensji przez wzgląd na stare czasy, a on mnie nazwał pazernym oszustem i potem poszedł oczerniać do konkurencji. Totalnie się stoczył, szkoda ryja strzępić...

  Natomiast to nie jest tak jak mówisz, że nie ma nikogo innego, jeszcze zanim ten złodziej dostał trzecią dotacje widziałem, że może nic z tego nie być i już powoli szukałem innego wokalisty. Na ten moment Dopek Band jest jeszcze silniejszy, bo mamy 2 profesjonalistów zajmujących się bitami i całą tą obróbką tracków oraz nowego wokalistę.
  Z niecierpliwością czekam na ich pierwszy utwór, mam nadzieje, że chłopaki dadzą radę!
  @Gandalf, @DyroX,
  DyroX wrote:
  22 hours ago
  Stary Sergieja maczupalosa znam zanim tu jeszcze jaki kolwiek moderator był, i wiem że zawsze chciał komuś pomóc/szedł na rękę ,zresztą jestem na tym forum dłużej niż jakikolwiek moderator, razem z kryształowym którego jak najbardziej szanuje i życzę mu powrotu do zdrowia.... :thumbup:

  Miałem okazje TATĄ współpracować i zawsze było tak, jak uzgadnialiśmy ,pozatym widać że Sergiusz wklada serce w te forum , w każdym dnu w tygodniu odpisuje w tematach "błędy /zgłoszenia" i z nożem w plecach dąży do rozwiązania problem,Dlaczego ? bo on sam chce żeby te forum hulało , bo pilnuje swojego forum , ja go widzę jak takaiego SS-MANA Dopkowego, wszystko jak w zegarku :D w Porównaniu do innych for, które trzepią siano za reklamy sklepów i wysyłają giety użytkowniką z rangą, którzy są wiarygodni za sranie w tematach .  I ZAZNACZAM TEGO POSTA NIE KWALIFIKUJE DO KONKURSU !!

  pozdrawiam grubymasmake,GrubyChemik,DroX
  @DyroX, mój gruby kolego, dziękuje Ci uprzejmie za te miłe słowa! Naprawdę bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy. Od początku konsekwentnie, solidnie i uczciwie pracuje na sukces, ale tak naprawdę to tacy ludzie jak Ty tworzą to forum i dla takich jak Ty właśnie się staramy!
  191 Replies
  Last post 3 hours ago
 • Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
  -------------------------------------------
  ImageENG version below.Image
  -------------------------------------------
  Forum Dopek.info skupia się wyłącznie na Research Chemicals - czyli LEGALNYCH odczynnikach służących do badań laboratoryjnych.
  Każde publiczne wspomnienie o marketach z deep webu będzie surowo karane - ze względów bezpieczeństwa nie możemy nikomu na to pozwolić! Surowo zabrania się u nas jakiejkolwiek dyskusji o marketach znajdujących się w deep webie (sieć TOR)!

  ----------------------------------
  ImageENG version:Image
  ----------------------------------
  Dopek.info forum focuses only on Research chemicals - means LEGAL chemical compounds used for laboratory tests.
  Any public mention about markets from deep web will be severely punished - for security reasons we can not let anyone for it! We strictly forbid any discussion about markets located in deep web (TOR network)!
  0 Replies
  Last post 1 day ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  @DyroX, to może były jakieś chwilowe problemy z yt, bo właśnie sprawdziłem i wszystko śmiga. Jeśli tylko raz miałeś taki błąd - można na to przymknąć oko. ;)
  191 Replies
  Last post 1 week ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  Wizzair wrote:
  1 week ago
  Sergiusz, dobrz juz wszystko jasne.

  Post (a dokladniej okienko ktore sie wyswietli po kliknieciu łapki) za ktory chce przyznac plusa musi byc na samej gorze.
  Jesli post (docelowo okienko) jest ponizej linii klawiatury dzieje sie to co opisałem

  Klawiatura sie wysuwa okienko znika.

  Jesli post jest u gory klawiatura nie ingeruje w pozycje okienka.
  Nawet jesli okienko mialoby sie wyswietlic 1mm pod klawiatura- (jak zebra na pasach) pojawia sie i znika.
  Można faktycznie to okienko trochę tam poprawić, nie jest to jakiś rażący błąd, ale jak najbardziej się zrobi - dopisałem do listy.

  @DyroX, link do posta możesz łatwo skopiować używając buttona "udostępnij" w prawym górnym rogu posta (ostatni button z prawej). Tam nawet link masz od razu zaznaczony, wystarczy wcisnąć "kopiuj" i masz w schowku. Specjalnie to pod konkurs zrobiliśmy. ;)
  191 Replies
  Last post 1 week ago
 • Gdzie kupić aktualnie najlepsze piguły?
  @BMXFOREVER, @Pigulak, @ciongut, @wiktororban01, @kej, @Doktor, @NieZwyczajnie, @marjot2009, bardzo proszę nie pytać o to gdzie można zakupić nielegalne substancje i nie promować deep weebu u nas na forum!
  Jesteśmy forum o LEGALNYCH odczynnikach chemicznych i tego się trzymamy, wszystkie pytania i odpowiedzi dot. nielegalnych produktów i sklepów je sprzedających będą usuwane.
  Dziękuje za zrozumienie.
  91 Replies
  Last post 1 week ago
 • Europelabrc.com opinie o sklepie | opinions about shop
  @marjot2009, apeluję o zachowanie kultury, bez obrazy, ale sądząc po Twoich niektórych postach Twój mózg też nie działa do końca poprawnie, natomiast nikt nie nazywa go przez to "gównem".

  @Strangelove, to, że strona chwilowo nie działa to nie jest argument do oczerniania sklepu. Nie masz pojęcia o atakach z którymi zmaga się cała branża a osądzasz jak spec, albo jakby co najmniej już Cię okradli...

  Sklep jest nowy, to mogą być chwilowe problemy w serwerowni lub atak konkurencji - w naszej branży takie sprawy są na porządku dziennym i powinniście być trochę bardziej świadomi i wyrozumiali.
  Z resztą, nie wydaje mi się, aby sklep celował swoją ofertą w któregoś z Was, a macie najwięcej do powiedzenia. :lol:

  Bardzo proszę o zaprzestanie SPAMU, który nie wnosi nic do dyskusji.
  63 Replies
  Last post 1 week ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  @Wizzair, sprawdziłem ponownie i nic takiego u mnie nie występuje, także jeżeli to nie kwestia cache to jest to najgorszy rodzaj błędu - występujący tylko na niektórych telefonach. Ale już kilka tego typu błędów naprawiliśmy, także wszystko da się zrobić, tylko będę potrzebował ten filmik.

  Jeżeli masz androida to w wolnej chwili pobierz sobie program AZ Screen Recorder, za jego pomocą łatwo nagrasz taki krótki filmik ze swojego ekranu i nawet będzie widać po kolei w co klikałeś. Obsługa tego programu jest bardzo prosta - na pewno dasz radę. Dzięki temu może będziemy w stanie odtworzyć błąd i go naprawić.
  191 Replies
  Last post 1 week ago
 • Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy
  Wizzair wrote:
  1 week ago
  Sergiusz, jak zrobić screena znikajacego okienka? :E
  Musisz być szybki jak Bruce Lee. :E
  Wizzair wrote:
  1 week ago
  Na telefonie w chromie:
  - klikam w lapke w gore
  - wyświetla sie pole komentarz
  - klikam w pole
  - naciskam na klawiaturę chcac napisac np "dobry komentarz"
  - pole znika
  Jak klikne wyslij łapke zalicza.
  Sprawdziłem to właśnie i nic takiego u mnie na tel nie występuje - okienko komentarza reputacji posta podąża dynamicznie za ekranem i wszystko śmiga tak jak ma być. Zacznij proszę od wyczyszczenia cache/spróbowania przez inną przeglądarkę.

  A jeśli problem dalej występuje to potrzebuję więcej szczegółów aby go odtworzyć i naprawić. Tak to działa niestety, żeby coś naprawić najpierw trzeba zreplikować błąd aby wiedzieć co trzeba naprawić.
  I też jedna rzecz mi się nie zgadza w Twoim opisie - skoro okienko znika, to jakim cudem jak klikniesz wyślij zalicza łapkę? W co klikasz aby dodało tą łapkę, skoro okienka nie ma? Z tego mi zrób screena, albo najlepiej kilku sekundowy filmik z całej drogi od kliknięcia rep+ do przyznanego punktu i sytuacja będzie jasna.
  191 Replies
  Last post 1 week ago