Viewing profile - Sergiusz

Odkurzacz
User avatar
Sergiusz
Administrator

Sergiusz
Odkurzacz
User avatar
Administrator

Contact Sergiusz

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
3 years ago
Last active:
3 hours ago
Total posts:
712 | Search user’s posts
(0.56% of all posts / 0.51 posts per day)
Most active forum:
Pomysły i sugestie
(190 Posts / 26.69% of user’s posts)
Most active topic:
Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
(190 Posts / 26.69% of user’s posts)
Reputation:
997 [ View details | ]

Signature

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Prace nad aktualizacją forum v4 | Working on updating the forum to v4
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.
 • Sergiusz’s recent activity
  Replies
  Date
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  @Krejzol, dzięki za sugestię, po kolei:
  Krejzol wrote:
  1 month ago
  - Zmienic barwe tla strony glownej dopek.info z czarnej
  na bardziej sympatyczna(np niebieski,zielony).
  Ciemny jest sympatyczny! ;) To się nie zmieni, nasze forum było, jest i będzie w takim klimacie.
  Krejzol wrote:
  1 month ago
  Radio online z muzyka
  Całkiem niedawno wprowadziliśmy nowy widget z możliwością odsłuchu piosenek stworzonych dla Dopek.info. Jakbym wprowadził tam dodatkowy widget z jakimś radio to zaraz byłyby sugestie, że ktoś chce inne, a ktoś jeszcze inne - najłatwiej niech każdy sobie w nowej karcie słucha tego co mu najbardziej odpowiada.
  Albo w karcie z forum kawałków o dopek.info! 8-)
  Krejzol wrote:
  1 month ago
  Otwarcie dostepnosci do wszystkiego dla nowych userow poza moderacja,ale usuwanie konta po 1 miesiacu nieaktywnosci.
  Nie wydaje mi się abyś miał chociaż minimalne pojęcie dlaczego tutaj panują takie a nie inne zasady. Wydaje Ci się, że restrykcje są po to, żeby Wam utrudniać życie, czy może dlatego, że gdyby ich nie było to spamerzy, trolle, konkurencja robili by tu burdel, a sklepy spoza forum reklamowałyby się pisząc gdzie popadnie?
  Myślisz, że te systemy wzięły się znikąd? Może wg Ciebie zamiast nich prościej będzie znaleźć 20 moderatorów, którzy będą czuwać 24h/7? Zastanów się trochę, sugestii tej nawet nie traktuje poważnie.
  KacprowskY wrote:
  3 weeks ago
  Osobiście mnie troszke drażni wymiana wiadomość na PM. Za każdym razem trzeba pisać nową wiadomość zamiast pisać w jednej konwersacji. No.. chyba, że czegoś nie ogarniam? :E
  Aby pisać w jednej konwersacji po prostu odpowiedz na otrzymaną wiadomość używając przycisku widocznego z lewej strony na poniższym screenie:
  image.png
  Jeżeli przeglądasz forum na PC to te przyciski są widoczne nad każdą PW.
  A jeżeli przeglądasz z telefonu przycisk odpowiedzi znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu, wygląda tak samo, z tą różnicą, że jest troszkę większy i podąża za suwakiem.
  847 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Oszukani przez SMARTSZOP.PL
  Smith wrote:
  2 weeks ago
  Jak miesiąc temu pisałem w jego dziale, że to scam to proszono mnie o nie pisanie na ten temat. Można sprawdzić o ile ten dział jeszcze istnieje. Taki biznes, trzeba trzymać rękę na pulsie i obserwować bo jak zostaniecie oszukani to mleko rozlane.
  W "jego dziale" pisać nie mogłeś, bo z tego co widzę wtedy jeszcze nawet nie miałeś u nas konta!

  Pewnie chodzi Ci o sąsiedni (znajdujący się w tym samym dziale w którym jesteśmy), stworzony przez Was temat o tym sklepie.
  I tam faktycznie w ten sposób się wypowiadałeś ale nikt Cię o nic takiego jak piszesz nie prosił, sam tam reagowałem w innej sprawie także dobrze to pamiętam i nawet teraz dla pewności sprawdziłem.
  Tak więc nie wiem dlaczego próbujesz wprowadzać ludzi w błąd i siejesz dezinformacje...
  30 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Czarna lista samplarzy | Black list of 'sample guys'
  @yalasek, dobrze, że to dodałeś, bo Pan @mbside, już w międzyczasie zdążył się poskarżyć i spytać, jak Ty możesz mieć rangę specjalną! :E
  Oczywiście nigdzie go nie obraziłeś, "menda" w spoilerze dotyczy przecież obrazka - "menda paździoch".

  Chyba niepotrzebnie potraktowałem go w ogóle poważnie, może i pomysł miał nie najgorszy, natomiast nie wziąłem pod uwagę, że cel tego pomysłu był zupełnie inny niż ja zakładałem.

  @mbside, zastanów się trochę i opanuj się z tymi donosami, bo sam tu bez winy nie jesteś, jak Cię obrażali - fakt, trzeba było zareagować, ale @yalasek w żaden sposób Cię nie obraził, użył bardzo sprytnego, humorystycznego porównania. I po to jest forum żeby dyskutować a nie po to żeby tylko donosić za plecami do admina nawet jak nic się nie dzieje!
  Myślałem, że działasz w dobrej wierze, ale po dzisiejszym bezpodstawnym zgłoszeniu widzę, że niestety tak nie jest i Twoja inicjatywa zamiast pomóc miała chyba bardziej wyeliminować konkurencje...

  Reszcie forum też nie za bardzo spodobał się ten pomysł, także temat zamykam, jeżeli temat czarnej listy będzie kontynuowany to tylko i wyłącznie przez moderatorów, bez udziału żadnych userów, którzy jak widać potrafią być mocno stronniczy i sugerować wpisanie ludzi na listę bez żadnej weryfikacji.
  @Gandalf, @Gargameli, proszę abyście w miarę możliwości przyglądali się akcjom samplowym i jeżeli Waszym zdaniem ktoś notorycznie nie wywiązuje się z ustaleń z vendorem - dopisujcie go, no ale na pewno to nie będzie działać tak, że jeden na drugiego podpierdala żeby nie wiem - dostać jakaś złotą kartę samplarza? :)

  Dodam również, że ja więcej nie zamierzam tracić czasu na zajmowanie się sampelkami, także zgłoszenia/pretensje/problemy/płacze - nie do mnie.
  40 Replies
  Last post 1 month ago
 • Czarna lista samplarzy | Black list of 'sample guys'
  Problemów widzę ciąg dalszy - to forum tworzycie Wy i ten temat powstał z inicjatywy jednego z Was, moim zdaniem coś takiego pomogłoby wszystkim tym, którzy się tutaj wypowiadają w zwiększeniu szansy na wzięcie udziału w przyszłych akcjach samplowych, bo moim zdaniem wszyscy, którzy tutaj się wypowiadają to solidni userzy. Ale jeżeli większość uważa inaczej - tematu pójdzie do kosza i będzie spokój.

  Także obserwujemy co tu dalej wymyślicie i jeśli faktycznie większości ten pomysł się nie podoba - zaniechamy dalszych działań w tym kierunku, tak samo jak z Waszej inicjatywy je w ogóle podjęliśmy. :angel:

  @Trevor, -5 punktów reputacji za tą faję, mogłeś wyrazić swoje niezadowolenie nikogo nie obrażając...

  @Kamilwajha, fajnie, że ochłonąłeś i wróciłeś, zgodnie z ustaleniami usuwam Ci te ujemne punkty i do tego masz ode mnie plusa na zachętę.
  40 Replies
  Last post 1 month ago
 • Czarna lista samplarzy | Black list of 'sample guys'
  Kamilwajha wrote:
  1 month ago
  Sergiusz, akcja jest słuszna moim zdaniem, fakt przesadzilem z tym epitetem biore to na klate, to tylko forum, płakać z tego powodu nie mam zamiaru. lekko sie zdenerowałem jak nadszarpnał moja opinie.
  chodzi mi tez tylko o te jego groźby za minusy.
  jak ja bym teraz tak napisał dostał bym pewnie kolejnego warna, tyle z mojej strony
  Nie, nie dostałbyś za to kolejnego warna, a upomnienie. Nie porównuj tego przewinienia do swojego.
  Tak jak z resztą właśnie napisałem na czacie - pamiętasz sytuacje, jak wyzywałeś się z innymi w dziale funky? Wszyscy zostaliście jednakowo ukarani. Przeproś go, ochłoń i usunę Ci te ujemne punkty - nikt tu nie chce nikomu robić na złość, oboje jesteście aktywnymi userami na których nam zależy, no ale porządek musi być... I prosze abyś wyciągnął z tego lekcje, bo niestety poprzednie grzeczne upomnienia za te same przewinienia nic Cię nie nauczyły...
  40 Replies
  Last post 1 month ago
 • Czarna lista samplarzy | Black list of 'sample guys'
  @Kamilwajha, ale czym on Cię pomówił synku? Mógł inaczej ubrać w słowa wklejenie listy osób wybranych przez vendora do udziału w akcji, fakt - sam zwrócilem mu na to uwagę. Ty mogłeś na to zareagować minusem - nie ma problemu. Ale zareagować pisaniem, że jest cwelem? Jeszcze jakby to był pierwszy raz, kiedy upominam Cię za coś takiego, ale Ty uczestniczysz w każdej awanturze gdzie ktoś kogoś wyzywa, ile razy już Cię upominałem, żebyś się ugryzł w język? Skoro grzeczne upomnienia nie działają - to proszę bardzo, może takie zadziała!

  I on na nikogo nie donosi, ani to, że wkleił listę ludzi, których wybrał vendor do udziału w akcji samplowej to nie znaczy, że ktokolwiek z tej listy zostanie dodany na czarną listę! Po to jest właśnie ten temat, aby to wyjaśnić i aby każdy mógł się odnieść.

  A cel całej akcji jest taki, żeby później osoby, które nie dostały wywiązują się z ustaleń nie dostawały sampli - chyba to jest też w Waszym interesie, bo Ci ludzie, którzy tu do tej pory pisali to są starzy słowni userzy, także w ogóle nie rozumiem tezy, że ktoś tu na kogoś donosi - nikt za ten "donos" ani kłopotów mieć nie będzie ani siedzieć nie pójdzie - służyć to ma po prostu temu, żeby sklepy wybierały zaufanych, doświadczonych userów jak Wy, a nie ludzi, którzy się zgłaszają i później znikają...
  Kamilwajha wrote:
  1 month ago
  Kamilwajha wrote:
  1 month ago
  mbside pisze: ↑25 min. temu
  Albo mi usunięcie te minusy albo sam kurwa wszystkie posty będę walił na czerwono.
  a jak to mi napisałes to jakos warna ani - punktów nie dostałes ?
  gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie?
  tez wez odpowiedzialnosc za swoje słowa bo widze ze administracja nie jest tutaj sprawiedliwa.
  Tak oczywiście, administracja jest niesprawiedliwa! :lol: Ty za to jesteś sprawiedliwy i przykładny!
  Gdyby on Cię zwyzywał za nazwanie go cwelem - tak samo dostałby warna i jechalibyście na jednym wózku. Rozumiem, że boli Cię to, że okazał się mądrzejszy, natomiast na Twoim miejscu zamiast w ten sposób reagować po prostu bym się zamknął i wyciągnąłbym z tego lekcje na przyszłość, bo to nie jest ani pierwszy ani drugi raz kiedy byłeś upominany za wyzwiska...
  40 Replies
  Last post 1 month ago
 • Czarna lista samplarzy | Black list of 'sample guys'
  @Kamilwajha, kamilku, a za to
  image.png
  właśnie dostajesz kolejnego warna i - 20 punktów reputacji. Cwela to może w lustrze widzisz pajacu, jeszcze raz coś takiego i Cie wypierdole w kosmos.
  Z chamstwem trzeba po chamsku - inaczej nie zrozumieją.
  40 Replies
  Last post 1 month ago
 • Czarna lista samplarzy | Black list of 'sample guys'
  Kamilwajha wrote:
  1 month ago
  mbside pisze: ↑
  8 min. temu
  Albo mi usunięcie te minusy albo sam kurwa wszystkie posty będę walił na czerwono.
  Gdzie on coś takiego pisał? Czy to jest groźba? :lol:

  Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
  Kamilwajha wrote:
  1 month ago
  mbside pisze: ↑
  8 min. temu
  Przecież ja przepisałem listę samplowiczów tylko ludzie. Nie patrzyłem kto dodane a kto nie...
  To wypadałoby o tym wspomnieć, tak jak Ci napisałem na PW!
  " Wystarczyło napisać to jakoś inaczej, że jest to lista osób, skopiowana od vendora i nie jest to jednoznaczne z zamieszczeniem Was u góry, na czarnej liście, ma to jedynie na celu pokazanie kto jeszcze nie napisał opinii w celach motywacyjnych i jeżeli ktoś z wypisanych osób faktycznie sample dostał i nie napisze tej opinii w ciągu kilku tygodni po wcześniejszej weryfikacji moderatorów może zostać na nią wpisany...
  Jakbyś to tak napisał - nikt by nie robił problemów, a że stworzyłeś jakby swoją czarną listę to ludzie są zniesmaczeni i nikt nie zawinił dając Ci minusa, wyrażając w ten sposób niezadowolenie, bo mogłeś to ująć zupełnie inaczej..."
  40 Replies
  Last post 1 month ago
 • Czarna lista samplarzy | Black list of 'sample guys'
  Proszę aby ewentualne zgłoszenia były przejrzyste czyli zawierały chociaż link do posta, gdzie dana osoba zgłasza się po sample. I wiadomo - nikt nie wymaga opinii po 1 czy dwóch dniach, no ale jeżeli ktoś nie jest w stanie w ciągu kilku tygodni wywiązać się z ustaleń - jak najbardziej powinien tutaj trafić, aby w przyszłości nie blokował miejsca w akcji samplowej komuś bardziej słownemu.
  40 Replies
  Last post 1 month ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  @mbside, dzięki za sugestie, pomysł z grupą testerów był tu przedstawiany już wiele razy, wiele razy się też do tego odnosiłem i tłumaczyłem dlaczego nie. Natomiast pomysł z czarną listą - jak najbardziej moim zdaniem jest trafiony.
  Tylko ja nie jestem na bieżąco co kto i gdzie pisze - także poprosiłem moderatorów aby stworzyli taki temat gdzie będziecie mogli zgłaszać takie przypadki. Następnie po weryfikacji takie osoby będą dodawane na czarną listę, którą vendorzy będą mogli sugerować się przy organizacji kolejnych akcji samplowych.

  Temat już jest: https://dopek.info//czarna-lista-samplarzy-%7C-black-list-of-%27sample-guys%27-t6077p132989.html#p132989
  Także tam przenieśmy tą dyskusje i tam piszcie i weryfikujcie takie sprawy.
  847 Replies
  Last post 1 month ago