Viewing profile - Tosiek

Sniffiarz
User avatar
Tosiek
Użytkownik

Tosiek
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik

Contact Tosiek

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
2 years ago
Last active:
1 year ago
Total posts:
159 | Search user’s posts
(0.27% of all posts / 0.20 posts per day)
Most active forum:
Aktualności ze świata używek
(36 Posts / 22.64% of user’s posts)
Most active topic:
Dowcipy , Śmieszne Linki , Powiedzonka
(5 Posts / 3.14% of user’s posts)
Reputation:
20 [ View details | ]

Signature

Zwiń dwie dychy albo stówę
Posyp gram lub połowe
Jedna dziura, druga dziura
I już lotom niczym kura
Niczym fura popierdalam
Po białej drodze zapierdalam
Bo to stara szkoła ćpania
Jarania, chlania i wciągania
 • Tosiek’s recent activity
  Replies
  Date
 • Dopalacze największym wyzwaniem polityki antynarkowej
  Eksperci: dopalacze największym wyzwaniem polityki antynarkotykowej


  "Dopalacze" stanowią największe wyzwanie w zakresie polityki antynarkotykowej w Polsce i Europie. Pomóc w ich zwalczaniu mają lepsze regulacje prawne - mówili we wtorek (27 czerwca) uczestnicy IV Ogólnopolskiej Konferencji "Narkotyki - Narkomania. Polityka, Nauka i Praktyka".

  Organizatorem trzydniowej konferencji, która potrwa do środy, jest Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii i Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej "Res Humanae".

  Wiceminister zdrowia Marek Tombarkiewicz w swoim wystąpieniu podkreślił, że największym wyzwaniem dla Polski i Europy jest problem związany z "nowymi substancjami psychoaktywnymi, czyli tzw. dopalaczami.

  - Wymaga to odpowiednich regulacji prawnych, ograniczających podaż tych środków. Jednak w parze zawsze powinny iść adekwatne działania mające na celu zapobieganie sięganiu po te środki - powiedział.

  Tombarkiewicz przypomniał, że podstawą do działań w zakresie przeciwdziałania narkomanii jest ustawa z 11 września 2015 roku o zdrowiu publicznym. Na bazie tej ustawy został opracowany Narodowy Program Zdrowia na lata 2016-2020. Jego część stanowi Krajowy Program Przeciwdziałania Narkomanii, którego zadania realizuje m.in. Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

  W ramach Programu zaplanowano m.in. działania profilaktyczne i edukacyjne, zwiększanie dostępności do leczenia osób uzależnionych, poszerzanie i udoskonalanie oferty leczenia uzależnień, badania naukowe oraz monitorowanie sytuacji epidemiologicznej związanej z uzależnieniami.

  Tombarkiewicz podkreślił również istotną rolę Polski w projektach europejskich wspierających przeciwdziałanie narkomanii. - Współpraca z Europejskim Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii oraz z innymi krajami Unii Europejskimi pozwoliła na wdrożenie skutecznych działań w obszarze przeciwdziałania narkomanii opartych na wynikach badań i monitorowaniu problemów w Polsce. Zdobyte w tym zakresie doświadczenie sprawiło, że specjaliści z Polski stanowią wsparcie dla innych państw w tym zakresie - zaznaczył.

  Jak powiedział w rozmowie z PAP dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomani Piotr Jabłoński, dotychczasowa realizacja programów daje pozytywne rezultaty.

  - Jeśli weźmiemy pod uwagę, że np. mieliśmy 1400 sklepów z dopalaczami a mamy teraz 100, jeśli mieliśmy 130 tys. osób uzależnionych 10 lat temu a teraz mamy ok. 70-80 tys. to czy odnieśliśmy sukces czy nie? - pytał retorycznie.

  - Gdybyśmy spróbowali tym naszym programom dać jakieś wskaźniki i popatrzeć, czy one się poprawiają czy pogarszają, jak wyglądają w oparciu o doświadczenia innych krajów, to wtedy mogę powiedzieć: tak, te programy do tej pory się sprawdziły. Przyniosły pozytywne rezultaty, choć nie rozwiązały wszystkich problemów - ocenił.
  Zdaniem Jabłońskiego w Polsce wciąż brakuje dostatecznej dostępności do leczenia substytucyjnego. - Mamy w Polsce jeden brak. Brak dostatecznej dostępności do leczenia substytucyjnego czyli leczenia najciężej chorych, uzależnionych od heroiny, którym zamiast środka nielegalnego, tej heroiny ulicznej, narkotyków ulicznych podajemy leki, stabilizujące ich sytuację zdrowotną - powiedział.

  Jak podkreślił Piotr Jabłoński, prowadzone są różnego rodzaju akcje profilaktyczne, uświadamiające młodym ludziom zagrożenia związane z narkotykami.

  - Mamy programy, gdzie ludzie wchodzą w środowiska użytkowników - nie czekają w przychodni, tylko sami, przeszkoleni, wchodzą w te środowiska - np. do dyskotek, na festiwale i tam starają się transportować wiedzę i nawiązując bezpośrednie kontakty również zmieniać zachowania tych ludzi, np. na bardziej bezpieczne związane z używaniem narkotyków, czy promując profilaktykę - stwierdził.http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Eksperci-dopalacze-najwiekszym-wyzwaniem-polityki-antynarkotykowej,174131,14,1.html
  0 Replies
  Last post 1 year ago
 • NPA
  NPA
  – N-propyloamfetamina
  – N-propylo-1-fenylopropylo-2-amina

  Jest to organiczny związek chemiczny będący stymulantem centralnego układu nerwowego. Jest to N-propylowa pochodna amfetaminy, wykazująca około trzy razy mniejszą aktywność biologiczną niż macierzysty związek. Występuje najczęście w postaci soli – chlorowodorku. Sól jak i wolna zasada są silnie higroskopijne, dlatego proszek lub kryształ które są w obiegu są często lepkie. Najczęstszą drogą syntezy jest ta z allilobenzenu: Image Do głównych efektów wywoływanych przez tą substancję można zaliczyć stymulację głównie w sferze psychicznej, poprawę nastroju, zwiększenie motywacji, znaczną poprawę koncentracji, zwiększenie pewności siebie. Stymulacja po tej subtsancji jest bardzo przyjemna, nie występuje uczucie nerwowości, czy podrażnienia tak jak ma to często miejsce w przypadku stymulantów. Pod wpływem substancji do świata podchodzi się bezstresowo i na luzie. Zwiększeniu również ulega popęd seksualny. Substancja idealnie nadaje się do wytężonej pracy umysłowej i wszystkich zadań wymagających dłuższej koncetracji. W porównaniu z innymi stymulantami dostępnymi na rynku takimi jak HEX-EN czy NEP jest słabsza w działaniu, ale łatwiej jest wykorzystać przypływ energii na zrobienie czegoś konstruktywnego. W porównaniu z uliczną amfetaminą, której średnia czystość w Polsce wynosi 15%, NPA wypada znacznie lepiej. Jeśli ktoś dużo bada RC stymulantów, to NPA dla takiej osoby może okazać się za słaby. Jeśli ktoś zaopatruje się w uliczną amfetaminę i dostanie czyste NPA, to będzie w niebo wzięty.

  Efektywna dawka tej substacji rozpoczyna się od 60 mg. Można ją przyjmować praktycznie wszystkimi drogami administracji. Dobrze spisuje się jako dodatek do metamfetaminy. Mieszanina NPA z metamfetaminą w stosunku 1:1, działa tak jak czysta metamfetamina. Porównując ceny obu subtancji (NPA – 30 000/1kg; metamfetamina – 80 000/1kg) wymieszanie ich obu jest niezwykle opłacalnym zabiegiem. W Polsce pozostaje legalna.
  3 Replies
  Last post 1 year ago
 • Jak zwiększyć poziom dopaminy?
  Dopaminę podaje się osobom cierpiącym na niskie ciśnienie krwi, zawałowcom, osobom mającym problem z nerkami.
  Dopamina to "hormon szczęścia i motywacji".
  Najwięcej dopaminy produkuje nasz organizm w fazie zauroczenia drugą osobą.
  Dopamina uzależnia.
  Dopamina ponosi odpowiedzialność za wiele zdrad.
  Nadmiar dopaminy może być przyczyną skłonności hazardowych.
  Nadmiar dopaminy może być przyczyną rozrzutności.
  Nadmiar dopaminy wydłuża czas krzepnięcia krwi.


  Dopamina to neuroprzekaźnik wytwarzany w ludzkim mózgu potocznie zwanym hormonem szczęścia. Odgrywa ona ważną rolę w regulowaniu emocji, nastroju, radzenia sobie ze stresem, poziomu lęku i możliwości snu. Poziom dopaminy może także wpłynąć na zwiększenie zdolności do podejmowania decyzji oraz kontroli nad pragnieniami. Podobnie jak pozytywne doświadczenia wysoki poziom dopaminy może działa korzystnie na rozwijanie umiejętności społecznych.ImagePoniżej znajdziesz kilka wskazówek jak w sposób naturalny zwiększyć poziom dopaminy.Do codziennej diety włącz dojrzałe banany. Banany podczas swojego dojrzewania wytwarzają substancję zwaną chininą dopaminową, która jest naturalnie występującą formą dopaminy. Małe brązowe obszary banana wskazują, ze owoc został w tym miejscu obity, ale te właśnie obszary posiadają największe ilości dopaminy.Image U Uzupełnij dietę w produkty bogate w przeciwutleniacze. Wolne rodniki zmniejszają poziom dopaminy w organizmie a przeciwutleniacze eliminują wolne rodniki. Większość warzyw i owoców zawiera przeciwutleniacze, najbardziej wartościowe to czerwona fasola, jagody, żurawina, karczochy, śliwki i truskawki.Przerzuć się na kawę bezkofeinową i ogranicz do minimum spożycie alkoholu. Kofeina pobudza neuroprzekaźniki w mózgu i przez to czasowo zwiększa poziom serotoniny, ale po chwilowym impulsie następuje zmniejszenie poziomu dopaminy. Ludzie, którzy cierpią na depresję powinni bezwzględnie unikać kofeiny. Alkohol zaś blokuje funkcje neuroprzekaźników, przez co tworzy fałszywe poczucie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucie, które prowadzi do uzależnienia.Codziennie zjedz garść migdałów lub ziaren słonecznika, doskonale zastąpią one batona. Ponadto dodawaj do sałatek i kanapek ziarna sezamu, dzięki temu szybko i łatwo zwiększysz poziom dopaminy w organizmie.Image Z Zakup naturalne produkty uzupełniające aminokwasy, pomagają one zwiększyć poziom dopaminy. Takie produkty możesz kupić w sklepie ze zdrową żywnością lub przez internet. Zawierają one skoncentrowane dawki aminokwasów występujących naturalnie w zdrowym mózgu. Korzystne działanie mogą wykazać również sprawdzone suplementy diety zawierające tyrozynęhttps://tipy.interia.pl/artykul_3062,jak-zwiekszyc-poziom-dopaminy,7.html
  3 Replies
  Last post 1 year ago
 • HEX-EN - NEH, N-etylonorheksedron
  PO HEXIE NIE MIALEM NIGDY ZWALY.NAWET W CIAGU Z TORBA 50 GR GDY SZLO DZIENNIE 2,3 SZT.NAJLEPSZEGO SORTU BO FEJKOWEGO.TOLERANCJA TAK PIEJE ZE LYZECZKA JADŁEM GO POD KONIEC.HEXEN JEST DOBRY ALE W MALUTKICH ILOSCIACH I TO CO JAKIS CZAS JA KIEDYS NIESWIADOMIE PONAD SZTUKE SORTU W KRYSZTALE POLKNELEM BO KUMPEL POJEBAL WORY.MIALA BYC 4CMC NA RAZ.I CO ,NIC MI NIE BYLO TAKIEGO ZEBYS SIE DENERWOWAL
  50 Replies
  Last post 1 year ago
 • Aktualnie najlepszy kanna
  ZEBYM EG018 WOGOLE POCZUL TO BYM MUSIAL ZVAPOWAC Z 0,5 GR PROCHU NARAZ CHYBA.JA NIE LUBIE SŁABIZNY,MUSI KONKRETNIE MOCNO UDERZYC MI DO GLOWY.BARDZO LUBIE MMB CHMINACE,MDMB FUBINACE,ADB FUBINACE.I TE POLECAM
  51 Replies
  Last post 1 year ago
 • Difluro-MDA
  TO SA DWIE ZUPEŁNIE ROZNE SUBSTANCJE
  2 Replies
  Last post 1 year ago
 • Konsekwencje grzania
  Chlopaku dlaczego powielasz stereotypy o iv.Ja nie lubie tego i nigdy nie lubialem kluc sie.Teraz to nawet ludzie ketony wala w kanal a nawet kanna.To jest pojebane zeby takie gowno jak ketony wpompowywac w siebie.Przeciez one nie przypominaja nawet porzadnych dragow,nawet nie ma co porownywac.Mialem i mam kumpli ktorzy lubia ten sport i wala juz latami here,fenantyla czy pala browna.I nie stoczyli sie tak ja w zyciu....Spid jest zabojczo skuteczny w zniszczeniu komus kariery
  5 Replies
  Last post 1 year ago
 • Konsekwencje grzania
  Szkody zdrowotne

  ostre zatrucie (przedawkowanie)
  wychudzenie, wyniszczenie
  zakrzepy w żyłach i zatory tętnicze
  infekcja HIV i choroba AIDS
  wirusowe zapalenie wątroby HBV, HCV, HDV, rzadziej HAV
  zakażenia bakteryjne, w tym posocznice – np. gronkowiec złocisty
  zapalenia płuc, oskrzeli, zatok,
  owrzodzenie skrzydełek nosa i okolicy pod nosem
  martwica przegrody nosowej
  świerzb, grzybica
  choroby przenoszone drogą płciową
  patologie ciąży i porodu
  napady drgawkowe
  ropnie, ropowice skóry w miejscach po zastrzykach
  depresja/próby samobójcze
  zaburzenia nastroju (agresja, drażliwość, przygnębienie, apatia)
  zaburzenia pamięci
  ostre i przewlekłe psychozy
  zaburzenia seksualne
  zespoły organiczne, np. otępienie
  zaburzenia uczuciowości

  Szkody społeczne

  osłabienie więzi rodzinnych
  bezdomność
  bezrobocie
  konflikty z prawem
  inwalidztwo
  utrata zdolności do samodzielnego i odpowiedzialnego funkcjonowania
  obciążenie społeczeństwa pomocą socjalną P.S.Ja praktycznie chyba wszystko przezyłem z narkotykami.Bylem juz pare razy jedna noga na tamtym swiecie,ale nie przez zadne przedawkowanie,bo w moim przypadku to nie mozliwe.Nawet jakbym wpierdolil nie wiadomo ile,mam to szczescie ze Bozia obdarzyla mnie zajebiscie odpornym na dragi organizmem.Gorzej ze to dopiero po latach wychodzi.Nie chce Was gorszyc i straszyc ale to gowno ktore cpamy to istna tablica mendelejewa,kwas solny,rozpuszczalniki,fluory,chlory....Praktycznie to mam ponad 40 lat a organizm zniszczony jak u 70-latka ktory chlal cale zycie.Watroba,trzustka,nerki mam zniszczone zajebiscie...Nos moge wcisnac jak gume,przegrody poszly.Wiekszosci zebow nie mam........Dopkowi by zabraklo pamieci jakbym wszystko napisal :roll:
  5 Replies
  Last post 1 year ago
 • RC a testy narkotykowe na mocz
  Kwasek cytrynowy pomaga

  Dodano 23 cze 2017, o 17:53
  Wujek Gucio wrote:Hmm , okey. Czyli po liquidach na kanna z kole******r.n* nie wyjdzie THC ? Tak to mam rozumiec? :shock: :lol: Wole sie upewnić, napalony na recenzje jestem ;)
  Ja pierdole ! Dziecko nie bierz sie za cpanie.Kurwa porazka.Kwasek cytrynowy pomaga oszukac testy
  10 Replies
  Last post 1 year ago