Viewing profile - Andrew92

Blister
Andrew92
Newbie

Andrew92
Blister
Newbie

Contact Andrew92

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
5 months ago
Last active:
2 days ago
Total posts:
5 | Search user’s posts
(0.00% of all posts / 0.03 posts per day)
Most active forum:
Synthetics.pro
(5 Posts / 100.00% of user’s posts)
Most active topic:
Synthetics.pro opinie o sklepie
(4 Posts / 80.00% of user’s posts)
Reputation:
2 [ View details | ]
 • Andrew92’s recent activity
  Replies
  Date
 • CHERRY COCO synthetics.pro - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Testowalem oralnie bombkę 200mg - duzo lepiej mi podeszło niż sniff. Jesli chodzi o sniff to czuć w tym materiale chlor przez co jest bardzo drażniące dla nosa. Oczywiscie nie az tak bardzo jak cmc-ki (generalnie cmc-ki, nie konkretnie od tego Vendora), dlatego napisałem drażniące a nie żrące, ale jednak nos jednak trochę obrywa.

  Bombka 200 mg fajnie wjezdza po okolo 15-20 min, jest duzy nieogar, natlok mysli, klatkowanie i skakanie obrazu, euforia, chec rozmowy. Ciezko sie skupic na jednej czynnosci, bardzo przytlacza ten natlok mysli, umysl jest zalany przez serotoninę, zęby zgrzytają a po tym jak mine bodyload (trwa on dosyc dlugo, nawet do pol godziny), zrenice są wyraznie powiekszone. Peak okolo 1h -1,5h, odczuwalne efekty do 3h (bez dorzucania). Większego zjazdu nie uświadczono. Podsumowując - oralnie super, 200 mg robi super robotę.

  Donosowo po przerobieniu okolo 500 mg w ciagu +/- 10h, niestety klamka mocno zjechana, nawet ciągle stosowanie wody morskiej w trakcie sesji nie pomogło i w nocy/ nastepnego dnia rano nos byl moze nie rozwalony, ale bardzo wymęczony tym odczynnikiem. Pomimo raczej pomijalnego psychicznego zjazdu, fizyczne efekty uboczne w postaci styranego nosa, dawały się we znaki. Samo działanie substancji przy podaniu donosowym - duzy rush ale brak tej empatii ktora jest bardzo intensywna przy podaniu oral. Oraz duzo krotsze efekty dzialania - okolo 1h lacznie, przy peaku 30 min + chec poprawienia sobie.

  Moja opinia - paradoksalnie oral jest lepszy i mniej inwazyjny dla organizmu. Polecam przetestowac, nie zawiedziecie się.
  102 Replies
  Last post 1 week ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Gołąb doleciał, poza jednym małym nieporozumieniem - brak zastrzeżeń do Vendora, wszystko gra, wszystko można załatwić. Kontakt oceniam na 9/10. Opinie na temat odczynników dodam jak będę miał wenę :)
  3336 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Zwracam honor, wszystko jest w porządku, przepraszam niepotrzebnie panikowałem. Pozdrawiam
  3336 Replies
  Last post 3 weeks ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Pisałem łącznie 3 maile do vendora (kilkudniowe odstępy czasu), ostatni w czwartek, i za każdym razem moja wiadomość na privnote nie została nawet odczytana. Adres mailowy wpisuję ręcznie, używam privnote a nie privnotes. Co robię nie tak?
  3336 Replies
  Last post 5 months ago