Viewing profile - p4tt4y4

Szczur
p4tt4y4
Newbie

p4tt4y4
Szczur
Newbie

Contact p4tt4y4

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
8 months ago
Last active:
1 hour ago
Total posts:
24 | Search user’s posts
(0.02% of all posts / 0.09 posts per day)
Most active forum:
Synthetics.pro
(13 Posts / 54.17% of user’s posts)
Most active topic:
Synthetics.pro opinie o sklepie
(11 Posts / 45.83% of user’s posts)
Reputation:
14 [ View details | ]
 • p4tt4y4’s recent activity
  Replies
  Date
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @Smith,
  Przynosisz dobrą nowine :)
  Muszę przyznać, ze sprawdzałem dziś kilka razy mejla. To tak jak z trzymaniem moczu gdy już ciśnie w pęcherz - jak człowiek czuje, że daleko to daje rade, ale im bliżej domu/wc/krzaków tym częściej myśli ;-)

  Nie znam Was, ale łączy nas wiele, będę o Was myśleć odbierając paczke :D
  Dam znać też jak coś dojdzie.
  3593 Replies
  Last post 1 day ago
 • Kilka dni ciągu 3mmc
  Smith wrote:
  2 weeks ago
  Masz to według Ciebie nieszczęście, że Twój organizm szybko odnawia serotoninę. Na mnie np 3mmc, 4cmc, MDMA działa słabo. Sam w sumie znasz źródło problemu i to co powinieneś zrobić czyli przestać ćpać, chociaż na jakiś czas. Powodzenia
  Dzięki @Smith,
  Ciekawe, czy masz racje z szybkim odnawianiem serotoniny i jak to wykorzystać w bardziej naturalny sposób :)
  Mały update: wkrótce minie czwarty tydzień przerwy i jeśli ktoś tu kiedyś zbłądzi to powiem co pomaga (nie będzie to nic twórczego - ale jako potwierdzenie, że to pomaga). Po pierwsze uregulowane życie, no ale to ciężko unormować raz-dwa, ale warto do tego dążyć i trzymać w pamięci, że mając na barkach uzależnienie/parcie na wrzutki - ciężko to osiągnąć.

  Mi pomogły:
  - wczesne wstawanie choćbym miał się zesrać
  - więcej ruchu, choćby spacer, później też bieg
  - ćwiczenia siłowe, interwały, aeroby, trzymanie diety - pojawiają się cele treningowe
  Dlaczego? Bo czuć, że człowiek coś robi dla swojego dobra i to motywuje. Do tego dorzuciłem przedtreningówke (zawiera kofeine, cytruline, kreatyne, i inne całkiem bezpieczne związki), która sprawiała, że miałem siłe się za to zabrać.

  Budując forme, trzymając diete, widząc, że to przynosi efekty, a to tego robi się to, co się postanowiło - sprawia, że człowiek robi się zmotywowany na coś innego.
  Do tego w miare unormowane życie sprawia, że raczej są obowiązki a nie nuda.

  Kompulsywne branie towaru, który więcej robi złego (albo co najwyżej nic) niż dobrego (to co pisał @Piotr2k) też z perspektywy czasu wydaje się głupie (ale poszukiwanie "szybkiej nagrody" jest po prostu silniejsze) - myśle, że najgorsze są pierwsze 2 tygodnie, później pojawia sie dystans.

  Ale.. Chęć nie znika i myśle, że niestety trzeba mocno popracować nad sobą, bo tendencja do wpadania w ciągi wisi nad głową i pytanie czy warto.
  Na pocieszenie nie widze żadnego wpływu na zdrowie, więc może nie zapłace wysokiej ceny za te oranie organizmu (szczególnie, że mam raczej 2x więcej lat niż średnia wieku tutaj ;-) )

  PS. Wiem, że brzmi jakbym opisywał jakieś ciężkie wyjście z nałogu, ale moment gdy człowiek czuje, że traci kontrole nad tym co chce, a co robi, i trwa to tygodniami, które zamieniają sie w miesiące - to już moment gdzie należy to tak traktować. Kto wpada w ciągi bez kontroli, ten niech nie czuje się bezpiecznie.

  sorry za ściane tekstu

  pozdrawiam wszystkich
  18 Replies
  Last post 2 days ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @Iceman07,
  "zwinol się" z dnia na dzień i dlatego @Synthetics po ogłoszeniu "zamknięcia" ponad tydzień temu, przez następne dni wrzucał updaty i nie przyjmuje nowych zamówień, wspaniała dedukacja, nauczaj mnie tytanie intelektu ;)
  3593 Replies
  Last post 2 days ago
 • Pomysły i sugestie - temat zbiorczy
  Hej,

  przyznaje, że ciężko przejżeć cały wątek w jedno posiedzenie, więc nie wiem czy były propozycje tego typu.

  Podejrzewam, że jest sporo osób podobnych do mnie, która nie lubi pisać "na siłe", za to jest "czytaczem" + jest w miare ogarnięty (może nie ma zaufania by pozwalać mu na pisanie postów bez akceptacji, ale już pokazał, że nie jest całkowitym newbie).
  Bardzo szanuje nieopisaną drogę do bycia userem bo tutaj głównie chodzi o zaufanie, a nie liczbę postów czy wchodzeniu komuś w dupę.

  Ale:
  Miałem kilka razy potrzebe odezwania się na priv do bardziej doświadczonych userów (bez pisania na forum choćby ze względu na ogólne zasady bezpieczeństwa związane z pytaniem; albo odpisania na wiadomość, gdy ktoś już odezwał sie pierwszy).

  Dlatego proponuje coś pomiędzy newbie a user.
  Ktoś kto ma ograniczona możliwość pisania wiadomości prywatnych (np jedna na tydzień) czy możliwość odpowiedzi na wiadomość gdy już ktoś rozpocznie prywatną konwersacje.
  Ostatecznie taka wysłana wiadomość także może być poddana moderacji bądź innym ograniczeniom: to już do oceny moderatorów.

  Pozdrawiam
  847 Replies
  Last post 5 days ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @Smith,
  fakt, moje intencje były dobre, a porównanie miało być zabawne. Zamieniam porównanie na podobne do tego przyjaznego oczekiwania z nutką podniecenia, coś jak oczekiwanie na prezenty pod choinke od samego rana :-)

  pozdrawiam wszystkich
  3593 Replies
  Last post 5 days ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Czuje w tym dziale napięcie, powietrze gęste, wszyscy czekają aż ktoś napisze, że paka doszła.
  Ostatnie takie napięcie pamiętam z marca jak czekano na pierwszego zarażonego koronawirusem w Polsce ;-)

  Koniec przyszłego tygodnia już tuż tuż - dacie (damy) rade :)
  3593 Replies
  Last post 5 days ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @Smith,
  Tutaj ludzie w gorącej wodzie kąpani, myślisz, że mają czas na czytanie i orientowanie się w temacie? ;-)

  Nie zazdroszcze współpracy z takimi, podejrzewam, że mejle co godzine wysyłane "gdzie moja paka" ;)
  Oczywiście się zgrywam troche, ale kto lubi upierdliwych nieogarów (nie chce "was" obrazić, tylko sprawić, żebyście nie chcieli zaliczać się do tej grupy :) )
  3593 Replies
  Last post 1 week ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @Gandalf,
  to, że rynek ucierpi, a my tracimy to jasna sprawa. Teraz istniejący vendorzy poczują wzmożony ruch, ale mam nadzieje, że wybiorą drogę by wykorzystać to i utrzymać część nowych klientów (nie mam pojęcia, ale podejrzewam, że część ludzi przyzwyczajeni sprawnością S. zaopatrywali sie tylko u nich).
  Ja już się boje przyzwyczajać, bo to drugi do którego się przyzwyczaiłem i nagle odchodzi..

  Vendorzy mają wymagania co do nas w kwestii bezpieczeństwa, ale w drugą stronę też tego oczekuje - fajnie mieć poczucie, że Twoje jakiekolwiek dane są chronione, Ty jako klient traktowany pożądnie - na luzie ale profesjonalnie.
  3593 Replies
  Last post 1 week ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  Smith wrote:
  1 week ago
  Jeśli vendor chciałby kogoś oszukać to by nie pisał nic na forum, tylko przyjmował by zamówienia do oporu
  Mega trafne. Ktoś kto chce kręcić wałki zachowuje się całkiem inaczej. Zresztą, nawet gdyby "korciło", to tak zbudowana marka po takiej akcji straciłaby zbyt wiele, w przypadku powrotu za jakiś czas. Zaufanie, które mają tylko ktoś bez wyobraźni zniszczyłby na -nastu przekrętach.
  Kto tak myśli niech nie bierze się za biznes, bo nie myśli długoterminowo, albo jest typowym cwaniakiem. Wasze lęki świadczą o Was samych, albo o krótkiej współpracy z syntetycznymi. Założe się, że najbardziej boją się ci, którzy najmniej "zainwestowali".

  PS. Nie mówie, że nie powinno się być ostrożnym. Wręcz przeciwnie. Ale z tego powodu wybiera się pewne opcje. W tym przypadku ja jestem spokojny.
  3593 Replies
  Last post 1 week ago
 • luzne pytanie - stymulanty
  @Black Knight,

  Tylko i wyłącznie do lekarza (najlepiej który ma dobre opinie i będziesz miał dzięki temu choć lekkie zaufanie, że Ci pomoże), a gdy coś co przepisze nie pomaga, wrócić właśnie do niego.
  W wielu przypadkach nie jest w stanie ocenić co dobrze podziała i im lepiej zna Twoją historie tym łatwiej będzie wam w końcu dobrać to co będzie działać.
  Bądź z nim szczery, wtedy i on potraktuje Cie poważnie, a nie jako "drug seekera" - dobry lekarz rozumie bo widział i słyszał raczej troche więcej niż ci się wydaje i więcej informacji pomoże Wam ocenić czego potrzebujesz.

  A najlepiej psychoterapia, czyli dołożyć jeszcze psychologa, bo Twoje zmęczenie może wynikać także ze stresu związanego z tym co robią Twoi rodzice w Twojej głowie (wygląda to troche toksycznie i pewnie jedzie Ci po psychice, pewności siebie itp). Powinien pomóc Ci poukładać pewne rzeczy w głowie, może uzmysłowić mechanizmy, destrukcyjne przyzwyczajenia, monolog wewnętrzny itp. Możesz nawet nie wiedzieć jaki ciężar nosisz na ramionach od lat, jak wtedy być pełnym siły?

  No i badania pod kątem chorób/niedoborów, których wynikiem jest permanentne zmęczenie. Tutaj zwykły lekarz i opis Twojego permanentnego zmęczenia i braku koncentracji. Jak masz więcej czasu to i samemu wykonać pewne badania, np na testosteron jeśli w Twojej ocenie jest niski.
  Pewne rzeczy nie wyjdą (np organizm mając mało magnezu za wszelką cene będzie utrzymywać jego wysoką wartość, ale kosztem czegoś), więc dobrze sprawdzić nawyki żywieniowe i wrzucić troche suplementacji witaminami/minerałami (szczegolnie magnez, kwasy omega, d3 itp - niestety też musisz poczytać a nie kierować się wpisem na forum i ufać obcemu człowiekowi - weryfikuj sam).

  No i jeszcze ruch (chociaż codzienny szybki spacer 30 min) i regularny sen (a może masz bezdech senny i dlatego organizm nie odpoczywa gdy śpisz?).
  No w cholere tego jest, tylko skąd brać na to siłę?

  Dlatego wykorzystaj stymulanty by mieć siłe się za to zabrać - ale jako droge do celu (i wspomaganie w ostateczności), a nie jako rozwiązanie.
  Nie ma skróconych dróg. Tzn są, ale może okazać się, że Twoja prowadzi przez pole minowe ;-)

  Powodzenia
  9 Replies
  Last post 1 week ago