Viewing profile - KrasnalOo

Ssak
User avatar
KrasnalOo
Użytkownik

KrasnalOo
Ssak
User avatar
Użytkownik

Contact KrasnalOo

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
7 months ago
Last active:
5 months ago
Total posts:
53 | Search user’s posts
(0.04% of all posts / 0.25 posts per day)
Most active forum:
Dyskusja na luzie
(8 Posts / 15.09% of user’s posts)
Most active topic:
Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...
(4 Posts / 7.55% of user’s posts)
Reputation:
17 [ View details | ]
 • KrasnalOo’s recent activity
  Replies
  Date
 • Cocolino mięta przepis
  @josiek, Ta mi chodziło o mentol i jakiś cukier jak ktoś wcześniej pisał o cukrze winogronowym. A jak zmiesza się to z dobrym 3mmc czy czymś podobnym raczej nie będzie źle, ale na pewno w bardzo małych proporcjach, ale jasne nie namawiam i zalecam rozwagę.
  15 Replies
  Last post 5 months ago
 • Profesjonalna uprawa MJ ! <3
  Automat na start to podstawa działania dodatkowo jeszcze odmiana, która sama z siebie jest odporna na praktycznie wszystko typu AK47 i nie będzie żadnego problemu. Jest w sieci takie sławne forum, które ma w nazwie haszysz ;) tak piszą, nawet żeby sikać naokoło rośliny, żeby ślimaki jej nie zaatakowały ;)
  13 Replies
  Last post 5 months ago
 • Numer niezarejsetrowany
  Czasem nie trzeba nawet żula jest dużo sklepów, które nie chcą nawet dowodu mówisz, że zapomniałeś, ale masz na telefonie pesel a tutaj co za problem użyć generatora nr pesel :)

  Troszkę trzeba połazić i wszystko da się załatwić wystarczy pomyśleć i mieć trochę chęci a co do kupionego świeżo numeru to nie nie działa tak jak pisze.@Gandalf,
  12 Replies
  Last post 5 months ago
 • Stosowanie CBD
  Siemanko :)

  Z racji tego, że jest tutaj dużo mądrych ludzi, którzy wiedzą co, jak i po co stosować wszystkie witaminy itd.
  Dlatego chciałbym się zapytać Was, czy stosowanie CBD coś daję, a jeśli tak to, jak stosować i co może mi to dać. Dodam, że trawki palić nie mogę z powodu ciśnienia a o dziwo ćpać mogę więc chyba faza psycho nie jest dla mnie. Proszę o pomoc, bo zaopatrzyłem się w olejek 5% i nie wiem jak dobrze go stosować.
  6 Replies
  Last post 5 months ago
 • Cocolino mięta przepis
  Czemu nie wróci, mordo sam możesz sobie zrobić dobrą "mientke". Metoda prób i błędów ja chyba zacznę próbować z tym cukrem, bo aż bym sobie przypomniał to wszystko.
  15 Replies
  Last post 5 months ago
 • Sajko vs reszta
  Po stimach "zwierzęcy" instynkt to chyba już chleb powszedni, u mnie występuje też dążenie do celu za wszelką cenę a jak to się objawia. Otóż nie dam za wygraną, czy to rozmowa z supportem jakiejś strony, czy gra, czy życie jak jestem "nawalony" to prę do przodu za wszelką cenę, tylko żeby dostać to, co chce :) jeszcze nigdy nie miałem tak, żeby coś mi nie wyszło i to jest takie prawdziwe zwierze, że jednak potrafisz zrobić to, czego normalnie byś nie zrobił/zrobiła. A to jest najgorsze w stimach a u mnie szczególnie, a jednocześnie piękne i to wciąga :)
  15 Replies
  Last post 5 months ago
 • www.sm*keyschems*te.c*m
  @priap, Nie patrzyłem w tym kierunku ponieważ nie mieszkam w Polsce 8-)
  31 Replies
  Last post 5 months ago
 • Jak żyć bez amfetaminy?
  Każdy nałóg jest chujowy tylko jeden mniej szkodliwy a drugi bardziej. Jak dla mnie stanowczo trzeba powiedzieć nie. Raz zwyciężyłem tylko czy teraz to jest wiarygodne stwierdzenie, ale do rzeczy. Trzy lata temu postanowiłem skończyć ze wszystkim a nastąpiło to po problemach zdrowotnych, które mnie przerosły (ciśnienie). Dwa lata nic nie dotknąłem nic zupełnie odciąłem się całkiem od wszystkiego, a nawet od ludzi, którzy jedyne co chcieli robić to "lecieć" (wbrew pozorom odcięcie się od ludzi, którzy ciągną do "złego" jest bardzo dobrym początkiem). Lecz nastąpił dzień, w którym tak mi się wszystko posypało i wróciłem do "lotów" ale kontrolowanie raz na miesiąc maksymalnie 2 razy w miesiącu i sądzę, że niedługo znów dam radę to rzucić.

  Więc jak dla mnie trze powiedzieć stanowcze nie i odciąć się od ludzi, którzy Cię ciągną w dół, jeśli tacy są, bo to może być tylko samo destrukcja. A na pewno na tym zyskasz stanowcze NIE i tyle.
  55 Replies
  Last post 5 months ago
 • Bitcoin wszystko co musisz wiedzieć :)
  @Doktor,Całkowita racja nie ma co łasić się na parę groszy lepiej korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. A 4 coins sprawdzona opcja i tak samo mnie jeszcze nie zawiodła.
  49 Replies
  Last post 5 months ago
 • www.sm*keyschems*te.c*m
  Adresik banalny a google też Ci pomoże jak wpiszesz nawet połowę adresu a jak do PL wysyłają to zajebista sprawa.
  31 Replies
  Last post 5 months ago